Jump to content
IGNORED

Wymiana Logitech Z906 i Asus Xonar DX

Sokorn

Recommended Posts

Dzień dobry,

Zamierzam zmienić zestaw składający się z głośników Logitech Z906 i karty muzycznej Asus Xonar DX. Chciałbym odejść od systemu 5.1, który spisuje się słabo wg. mnie przy filmach, nie wspominając o muzyce gdzie przy swojej nieuzasadnionej wartości nie prezentują żadnego poziomu. Głośniki grają w pokoju 12m2 i do takiego pokoju potrzebuję nowego systemu. Sprzęt będzie podłączony do komputera dlatego potrzebna będzie karta muzyczna/DAC.

Chciałbym skierować się w stronę stereo, żeby uzyskać jak najlepsza jakość przy odsłuchu muzyki. Filmy i gry bez efektu surround na takim zestawie i tak pewnie lepiej będą brzmieć niż na moim 5.1. Maksymalny budżet w jakim chciałbym się zmieścić to 1500 zł.

Moją uwagę przykuły Microlab Solo 7C. I tu moje pierwsze pytanie, czy moja aktualna karta muzyczna da radę z tymi głośnikami czy warto ją wymienić na przykład na Audiotrak Prodigy Cube? Miałem okazję posłuchać na żywo tych głośników i to one mnie zmotywowały do zmiany mojego aktualnego zestawu.

Czy warto zmieniać na ten zestaw bądź co bądź głośników komputerowych czy pójść w stronę monitorów studyjnych aktywnych albo zestawu ze wzmacniaczem i głośnikami? Nie ukrywam, że wolałbym urządzenia nowe, chyba że w tym budżecie udałoby się złożyć coś bardzo fajnego używanego.

Z góry dziękuję za porady.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.