Skocz do zawartości
IGNORED

Rotela 971mkII poropzycje kolumn


TG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Niedawno stałem się posiadaczem wzmacniacza Rotel 971 mkII. Stoję teraz przed problemem wyboru dobrych kolumn. Słucham bradzo różnej muzyki oprócz muzyki poważnej i metalu. Interesuje mnie brzmienie nie męczące, miękkie ale bez przesady, z dobrą stereofonią, niezłą średnicą, dobrze poukładaną sceną dźwiękową. Przedział cenowy do 2000 zł (niestety na więcejmnie na razie nie stać).

Może ktoś doradzi czego warto posłuchać, ewentualnie może jest ktoś kto ma taki wzmacniacz chętnie posłucham jego uwag. Aha pomieszczenie to nowy blok, powierzchnia 16m2, średnio wytłumiony, chociaz nic w nim na szczęście nie dudni. Wystepuje lekki pogłos w zakresie kiolku kHz (może ok. 2 kHz troche strzelam na ucho) ale nie męczący i nie przeszkadza w słuchaniu. Myślę nad zakupem Dynaudio Audience 42 tylko nie chciałbym tego robić w ciemno bo akurat nie ma ich w sklepie Audiofil w Białymstoku a można je dostać z drugiej ręki za całkiem niezłe pieniądze. Pozdrawiam wszystki i z górydziękuję za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

na pewno warto posłuchać Dynek, oprócz nich postaraj sie podpiąć Audiowave'y 141

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.