Skocz do zawartości
IGNORED

ASIO i sterowanie poziomem głośności z poziomu miksera Windows


BeatX

Rekomendowane odpowiedzi

yayacek nie każdy ma amplituner a nagrania polecą poprawnie nawet bez BP, możesz to nawet przekonwertować w locie a i tak wszystko będzie ok. .

 

Bez BP dostaniesz na amplitunerze biały szum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostane, mogę DTS w locie przekonwertować na AC3 lub jeszcze coś innego i wszystko zagra poprawnie mimo że koło BP nawet nie leżało.

 

z resztą zaraz sprawdzę na openelecu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak widzę nie rozumiesz zagadnienia.

W linku masz plik wave dts. Odtwórz go w foobarze. Przy bit perfect dostaniesz sygnał na amplitunerze. Jeśli jednak przesył nie będzie BP to dostaniesz biały szum.

Transmisja musi być z zachowaniem bit perfect by odbiornik (w naszym przypadku amplituner) mógł zdekodować sygnał. Jakakolwiek operacja na pliku spowoduje uszkodzenie transmisji. Każde poruszenie tłumikiem choćby o 0,01dB czy przepuszczenie sygnału przez mikser/resampler spowoduje, że sygnał będzie uszkodzony i dekoder sygnału nie zrozumie = biały szum w głośnikach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj jakiś normalny hosting bo nie idzie tego pobrać.

 

włącz sobie DD live / DTS connect i zobaczysz że wszystko zatrybi. Jeśli nie mam obsługi DTS (bo mam np bardzo starty amplituner) mogę go w locie transkodować na AC3 i też zagra, znajomy do dzisiaj w ten sposób ogląda filmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówimy o filmach i odtwarzaczach filmowych. To zupełnie inna kwestia.

 

Link zawiera plik audio.

Jak nie masz DTS to ściągnij plik AC3 - ta sama zasada. Przy BP dostaniesz dźwięk, przy braku bit perfect będzie biały szum.

Linki działają poprawnie - właśnie sprawdziłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wave to tylko kontener AC3 / DTS wszędzie jest taki sam. Czym się różni AC3 wave od AC3 mkv że to inna kwestia ?

 

tak linki działają, ale pliki nie pobierają się do końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki działają i pliki się pobierają poprawnie do samego końca - wina jest po Twojej stronie.

 

Ale dla bezpieczeństwa poniżej link do zipa

Link:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie będę dyskutował o niczym. Pobierz, sprawdź i wtedy możemy rozmawiać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj podlinkowałem jeszcze raz pliki testowe od yayacek:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mam tylko nadzieję, że mój hosting nic nie popsuł w brzmieniu żeby było bitperfect :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Samo już tylko ściągnięcie plików, dowolnych czy programu czy muzycznych za pomocą różnych aplikacji, różnicuje je w rozumieniu sonicznego efektu działania, niezwykle znacząco, a to dopiero wstęp do zabawy.

 

Pliki uploadowałem przez Chrome, który jak wiadomo lekko ociepla średnicę, w przeciwieństwie do np. Firefox'a który osusza brzmienie :D

Powiem wam tak, high-end to jest już stan umysłu, który powinno się kwalifikować medycznie jako chorobę umysłową coś jak np paranoja maniakalno depresyjna ;)

 

Grające przeglądarki internetowe.. litości..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki uploadowałem przez Chrome, który jak wiadomo lekko ociepla średnicę, w przeciwieństwie do np. Firefox'a który osusza brzmienie :D

 

 

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grające przeglądarki internetowe.. litości..

Kable SATA, karty flash do mobilnych odtwarzaczy itp. też grają :-) Męczyłem kiedyś jednego forumowicza, który dość precyzyjnie opisał różne charakterystyki brzmienia trzech różnych kabli cyfrowych, w jaki sposób to wychwycił? Dość przekonująco definiował, że kable cyfrowe mają wpływ na dźwięk, ale nie zdradził mi na czym polegały jego doznania słuchowe :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki uploadowałem przez Chrome, który jak wiadomo lekko ociepla średnicę, w przeciwieństwie do np. Firefox'a który osusza brzmienie :D

może IE / EDGE zachowa bit perfect

 

Powiem wam tak, high-end to jest już stan umysłu, który powinno się kwalifikować medycznie jako chorobę umysłową coś jak np paranoja maniakalno depresyjna ;)

dokładnie, ale każdy kto zaczyna i trafi na różnego rodzaju historie co to to nie gra to może się podłamać. Ludzie zapominają że muzyka jest po to by ją słuchać a nie kolekcjonować.

 

Tak samo nie rozumiem linuxowej euforii, fajna rzecz bo tanim kosztem mamy bardzo dobry odtwarzacz ale to nie jest jedyne rozwiązanie, nie jest to jedyna słuszna droga.

 

Nie będę dyskutował o niczym. Pobierz, sprawdź i wtedy możemy rozmawiać

sprawdzałem kilka lat temu :) ale teraz chce zobaczyć czy openelec sam z siebie będzie w stanie transkodować strumień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak pisał yayacek i z głośników jednostajny szum -( nie wiem co to "biały szum" ). Czy to znaczy że mam skopane ustawienia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" MÓW JEŚLI MUSISZ "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, high-end to jest już stan umysłu, który powinno się kwalifikować medycznie jako chorobę umysłową coś jak np paranoja maniakalno depresyjna ;)

 

No i co ja w końcu mam począć biedny miś. Wyleczyłem się już prawie z wszystkich audiofilskich aspiracji. W odtwarzaczu JRiver korzystam z funkcji DSP, które to dla audiofila są nie koszerne, takich jak korektor, w ktorym tłumię trochę średnicę, bo świdruje mi w uszach kiedy np. słucham blues'a. W korektorze parametrycznym podbijam sobie o decybelek czy dwa częstotliwość 40 Hz i nie słyszę żadnego kataklizmu. Naprawdę wszystko pięknie gra jak dla mnie. Nie mogę tylko wywalić z mózgownicy tego, że mój DAC obsługuje jedynie pliki 16 bitowe a nie chcę ściszać dzwięku z poziomu playera, żeby nie zmnieszać tej rozdzielczości. Regulacja analogowa pilotem od wzmacniacza działa mi na nerwy, bo ten potencjometr z silniczkiem ma zbyt duże skoki przy regulacji za pomocą pilota. Regulacja z klawiatury komputera jest bardzo wygodna ale przecież tracę na dynamice czy coś tam jeszcze innego, mimo że jakoś nie słyszę żadnego pogorszenia dźwięku. Koledzy, czy mam się udać do jakiegoś terapeuty, czy do sklepu po 24 bitowy DAC, żeby dopisywał te zera do 16 bitowych plików? Problem tylko w tym, że NFZ DAC-ów nie refunduje :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Regulacja analogowa pilotem od wzmacniacza działa mi na nerwy, bo ten potencjometr z silniczkiem ma zbyt duże skoki przy regulacji za pomocą pilota.

Zmienić potencjometr z silniczkiem na inny, łagodniej działający?

Zmniejszyć poziom czułości wejścia wzmaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee.....

W jaki sposób np. foobar (czy inny, dowolny program muzyczny) zostanie zmuszony do resamplowania (tak jak w tym przypadku) z 44,1/16 do 96/24?

A gdzie ja napisałem, że system zmusza ( "magicznie" ? ) do czegoś aplikację do odtwarzania dźwięku ? WASAPI-EXCLUSIVE czy WASAPI-SHARED to dwa rózne tryby pracy i program do odtwarzania jeśli chce uzywać WASAPI-SHARED to łaski żadnej nie robi i sam musi zresamplować materiał ( jeśli paramety nie zgadzaja się z aktualnymi ustawieniami karty w systemie ). Inaczej w głośnikach usłyszysz jakieś "cuda" np. jakbyś słuchał na szybciej obracajacym się gramofonie. W końcu SHARED na tym polega aby wiele róznych aplikacji mogło jednocześnie puścić coś do karty a można to osiągnąć tylko jeśli każda aplikacja podporządkuje się i wyśle do karty materiał tak obrobiony aby zgadzał się z ustawianiami systemowymi karty. Wtedy wszystko ładnie sie zmiksuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienić potencjometr z silniczkiem na inny, łagodniej działający?

Zmniejszyć poziom czułości wejścia wzmaka?

 

No przecież to wszystko sylwon38 pisał na żarty :D

Taka karykatura myślenia high-end'owca ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem, że system zmusza ( "magicznie" ? ) do czegoś aplikację do odtwarzania dźwięku ? WASAPI-EXCLUSIVE czy WASAPI-SHARED to dwa rózne tryby pracy i program do odtwarzania jeśli chce uzywać WASAPI-SHARED to łaski żadnej nie robi i sam musi zresamplować materiał ( jeśli paramety nie zgadzaja się z aktualnymi ustawieniami karty w systemie ). Inaczej w głośnikach usłyszysz jakieś "cuda" np. jakbyś słuchał na szybciej obracajacym się gramofonie. W końcu SHARED na tym polega aby wiele róznych aplikacji mogło jednocześnie puścić coś do karty a można to osiągnąć tylko jeśli każda aplikacja podporządkuje się i wyśle do karty materiał tak obrobiony aby zgadzał się z ustawianiami systemowymi karty. Wtedy wszystko ładnie sie zmiksuje.

Kilkakrotnie czytam te Twoje wpisy i albo ja czegoś nie rozumiem, albo Ty sam nie rozumiesz co piszesz.

A gdzie ja napisałem, że system zmusza ( "magicznie" ? ) do czegoś aplikację do odtwarzania dźwięku ?

Przecież już w następnych zdaniach tego samego wpisu piszesz, że:

program do odtwarzania jeśli chce uzywać WASAPI-SHARED to łaski żadnej nie robi i sam musi zresamplować materiał ( jeśli paramety nie zgadzaja się z aktualnymi ustawieniami karty w systemie ).

jeśli każda aplikacja podporządkuje się i wyśle do karty materiał tak obrobiony aby zgadzał się z ustawianiami systemowymi karty.

(pogrubienie moje)

To według Ciebie co to oznacza? Bo według mnie właśnie chyba to, że Windows zmusza aplikacje do tego, by na wyjściu z aplikacji był strumień zgodny z tym ustawionym w systemie.

Pytam: jak?

Włączy sobie na przykład w foobarze menu File->Preferences->Playback->DSP manager i tam wybierze sobie resampler i ustawi jego parametry na zgodne z systemowymi? :) Bo innego sposobu na włączenie resamplera w foobarze nie widzę.

 

Żeby nie przedłużać bezsensownej dyskusji napiszę jak jest naprawdę, bo bzdury wypisujesz nieziemskie.

Jeżeli program potrafi korzystać z WASAPI-Shared (bo nie każdy potrafi) to wszystkie operacje na strumieniach przeprowadza mikser windowsowy.

Jeżeli nie używasz PotPlayer to sobie go zainstaluj i przetestuj. Zobaczysz, że w trybie WASAPI-Shared z odtwarzacza wychodzi strumień o parametrach pliku. Program pokazuje jakie parametry dostał na wejściu z pliku i jakie parametry ma na wyjściu do miksera. Nic nie jest resaplowane w programie. Cały resampling przeprowadza mikser windowsowy.

 

PS.

Tylko jako ciekawostkę dodam, że np. foobar nie może pracować w trybie WASAPI-Shared. Pokazuje komunikat o tym, że niedostępny jest tryb WASAPI-Exclusive. Potrafi pracować tylko w trybie WASAPI-Exclusive.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby nie przedłużać bezsensownej dyskusji napiszę jak jest naprawdę, bo bzdury wypisujesz nieziemskie.

Jeżeli program potrafi korzystać z WASAPI-Shared (bo nie każdy potrafi) to wszystkie operacje na strumieniach przeprowadza mikser windowsowy.

 

 

Amen.

Jest dokładnie tak jak pisze kolega neofozzie i jakakolwiek dyskusja w tej kwestii nie ma sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przenieście ten temat do działu humor.

 

Oj tam, oj tam ;)

Odrobina humoru na tym totalnie poważnym forum nie zaszkodzi ;)

Zdecydowanie wolę humorystyczny OT, niż rozmowę na temat ale z pyskówkami i złośliwościami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę humorystyczny OT, niż rozmowę na temat ale z pyskówkami i złośliwościami.

zapraszam na bocznicę ^^

 

jak się ma fobie wystarczy wyłączyć "windows audio", jak coś zagra to na pewno dobrze. Wyssane z palca filozofie i fidelizery nie mają zastosowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przenieście ten temat do działu humor.

Wybacz HQ150, jeśli Cię poirytowałem. Trochę głupio wyszło, bo naprawdę denerwują mnie te zbyt duże skoki głośności a Ty chciałeś mi doradzić, za co bardzo jestem Ci wdzięczny. Wielokrotnie dziękowałem kolegom na tym forum za to, że można na nich liczyć. Jednak ja liczyłem bardziej na to, że ktoś zasugeruje mi, że jeśli nie słyszę pogorszenia jakości dźwięku przy cyfrowym ściszaniu, to żebym nie zaprzątał sobie tym głowy. Wiesz jak działa siła perswazji a jeśli zastosuje to ktoś z takim doświadczeniem jak Ty, to efekt murowany. Ty jednak nie mogłeś wiedzieć co mi chodzi po głowie i podszedłeś do tematu praktycznie, za co jeszcze raz Ci dziękuję. Dla mnie każdy miłośnik audio, to przyjaciel i podobnie jak BeatX, nie znoszę złośliwości. Jak widzisz, napisałem to, mimo że nie musiałem. Zrobiłem to jednak, bo ostatnim celem dla mnie, to świadomie kogoś urazić, dlatego aż mnie telepie, kiedy niektórzy nazywają kogoś półgłówkami i odsyłają do podstawówki tylko dlatego, że nie postawił gdzieś kropki czy przecinka.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywistości problemem są błądzące pętle mas

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

U mnie np pojawiają się zakłócenia w torze audio, po podłączeniu 10 metrowym kablem HDMI projektora z PC.

Już się z tym pogodziłem.

Słychać wtedy również ruchy myszką w tyg zakłóceniu

 

korzystam z DAC na usb.

Podłączenie izolacji na ADUM4160 nic nie zmienia.

Pomaga tylko odłączenie kabla HDMI od PC i jest grobowa cisza

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegów @HQ150 i @fetek. Z waszych ostatnich postów wnioskuję, że posiadacie również wiedzę z dziedziny elektroniki. Odkąd dowiedziałem się, że cyfrowe ściszanie, z udziałem DAC-a który akceptuje maksymalnie 16 bitowe pliki, zmniejszam ich rozdzielczość, rozważam kupno jakiegoś taniego DAC-a z obsługą 24 bitowych plików. Problem w tym, że większość takich przetworników do 2k zasilane są tymi zasilaczami impulsowymi, czy jak je tam zwą i podobno z miejsca nadają się do wyrzucenia. Należałoby dokupić jakiś liniowy zasilacz Tomanek czy Teddy Prado a to dodatkowe jakieś 600zł. Czy naprawdę taki DAC bez takiego zasilacza jest do niczego lub staje się tak jak by gorszej jakości. Pytam śmiertelnie poważnie, bo w przeciwienstwie do "grających kabli", kwestia dobrego zasilania jest dla mnie istotna. Nie dlatego że prąd gra ale chodzi o stabilność urządzenia. Tego akurat jestem pewien, bo kiedy w komputerze miałem jakiś "no name" zasilacz to były różne problemy do puki nie wymieniłem go na jakiś porządny markowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Do kolegów @HQ150

Muszę Cię zmartwić.

Niestety pytania z elektroniki to nie do mnie. To dla ciemna magia.

W innym temacie czekam właśnie na opis wrażeń po zmianie marnego zasilacza impulsowego, na jakiś liniowy laboratoryjny do miniPC i jego wpływie na dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie czekam właśnie na opis wrażeń po zmianie marnego zasilacza impulsowego, na jakiś liniowy laboratoryjny do miniPC i jego wpływie na dźwięk.

No i to mnie właśnie nurtuje. W recenzjach różnych przetworników z taką "ładowarką do telefonu" piszą coś w ten deseń: "przetwornik X brzmi, tak, siak, owak, jednak kiedy podłączymy do niego jakiś lepszy zasilacz liniowy, wtedy ukazuje swój prawdziwy potencjał". Z drugiej strony wzmacniacz który posiadam można kupić już za 3k, w którym siedzi jakiś spory transformator toroidalny ale zamontowano w nim jakiś przetwornik C/A Burr-Brown który pracuje z rozdzielczością 16- bitów. Czy to celowe działanie producentów? Chcesz 24 bity to kup droższy wzmacniacz albo dokup do niego osobny przetwornik. Krew zalewa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.