Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel sieciowy Bazodrut Viper


nobik8

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam do dzielenia się swoimi wrażeniami z obcowania z kablami sieciowymi (i nie tylko) naszego rodzimego producenta o swojsko brzmiącej nazwie Bazodrut :-)

Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. A Wasze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję firmy, które mają bagaż doświadczeń , zaplecze technologiczne i portfolio różnych produktów opracowanych na bazie jak wyżej..

Tutaj jest raczej szamańskie podejście do klienta - które znam na wyrost...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, Młoda firma ze sporym doświadczeniem, która dopiero zacznie wkrótce oferować swoje produkty ( nie wiem jeszcze pod jaką marką ). Słuchałem, poznałem - będę polecał . W przeciwieństwie do innych - sami będą wyciągali przewodnik..

Tytułowy bazodrut to nic innego jak kawałek skrętek z marketu - podobnie jak kable Sulek. Grunt to nakręcić klienta ( chociażby dużą ilością wpisów czy też burzą jak w wątku o Sulku ). Bazodruta technikę sprzedaży wiele osób zdążyło poznać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu żenada - począwszy od samej terminologii (kto w ogóle kupuje coś co się nazywa bazodrut ?), a skończywszy na jakości oraz podejściu do klienta.

 

A tak w ogóle, to co to ma wspólnego z hi endem ? Dajcie to do zakładki bocznica albo DIY

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem, poznałem - będę polecał . W przeciwieństwie do innych - sami będą wyciągali przewodnik..

:)))

Jeszcze nie wyciągają przewodnika, a już słuchałeś i będziesz polecał....

 

To podaj jeszcze te zagraniczne firmy, które spełniają Twoje kryterium - wyciągania samemu przewodnika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągają, ale nie sprzedają tego komercyjnie . Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować - swoje zdanie powyżej napisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dyskusja na poziomie twych argumentów nastolatka nie ma sensu.

 

Tylko minimalny procent kabli audio jest projektowany i wykonywany przez producentów kabli audio. Wyjątki.

Do tego nie są te wyjątki automatycznie skazane na sukces...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, litości. Przenieście to na bocznicę.

Ktokolwiek poważny okablowuje tym swój system. Nie wierzę.

Macie do wyboru wiele uznanych kabli po co znowu dywagować o kuchennych koszmarach pana B.

 

Niech się zwróci do Pana Jafi on nawet durszlak sprzedać potrafi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Rynek kabli w Polsce jest dość gęsty stąd walka często mało wybrednymi sposobami. Panowie, ja wychodzę z założenia żeby w pierwszej kolejności brać wszystko na odsłuch. Different, jak te kable już będą dostępne w wersji powiedzmy testowej daj proszę znać. Ja z największą chęcią obadam jak grają u siebie.

Co do polskich produktów, to Bazodrut ma różne odmiany ale jak dla mnie nie prezentują te kable poziomu hi-endowego. Wiesław w przeszłości miał w ofercie NBSa, Heavens Gate, Electraglide oraz Silencable i tamte druty były generalnie lepsze.

 

Ktokolwiek poważny okablowuje tym swój system. Nie wierzę.

 

Szymek, autor wątku przeszedł na okablowanie Verictum. Tym bardziej nie wiem więc co skłoniło go do założenia wątku poświęconego kablom Wiesława. To jest zupełnie inny poziom jakościowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metoda jest prosta zarabiasz kawełek sznurówki wtyczkami , walisz potem w niego prąden o wysokim napięciu i tak sformatowany kabel zaczyna gadać tylko szkoda że po 2 tyg przestaje i głupi klient zostaje znowu ze sznurówką

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Coś w tym jest co pisze Rezysław. Są takie zabiegi, które na krótką metę poprawiają brzmienie kabli. Wiem że podobny problem dotyczy kabli Heavens Gate, pisało o tym kilka osób. Z upływem czasu ich brzmienie staje się jakby bardziej suche. Przy czym problem dotyczy w mojej ocenie interkonektów oraz kabli głośnikowych. Sieciówki zachowują pierwotne brzmienie. Nie wiem jak to wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest co pisze Rezysław. Są takie zabiegi, które na krótką metę poprawiają brzmienie kabli. Wiem że podobny problem dotyczy kabli Heavens Gate, pisało o tym kilka osób. Z upływem czasu ich brzmienie staje się jakby bardziej suche. Przy czym problem dotyczy w mojej ocenie interkonektów oraz kabli głośnikowych. Sieciówki zachowują pierwotne brzmienie. Nie wiem jak to wytłumaczyć.

To weź do ręki podręcznik do fizyki z podstawówki i się dowiedz.

Niektórym aż tak w robocie się nudzi, że klepią takie farmazony dla samego klepania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Słuchajcie, ale mało który producent sam ciągnie drut dla siebie. Większość firm korzysta z gotowego surowca. To chyba nie jest jedyny argument w dyskusji na temat jakości kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

To weź do ręki podręcznik do fizyki z podstawówki i się dowiedz.

Niektórym aż tak w robocie się nudzi, że klepią takie farmazony dla samego klepania?

 

Przecież nie musisz czytać, jeśli tak bardzo Cię drażnią moje wpisy. A co do pracy, no cóż, ja się już dość napracowałem w życiu i teraz mogę sobie odpocząć, popisać głupoty i powkurzać choćby Ciebie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ale mało który producent sam ciągnie drut dla siebie. Większość firm korzysta z gotowego surowca. To chyba nie jest jedyny argument w dyskusji na temat jakości kabli.

Niekomercyjne ciągnięcie druta nie może być chyba główną gwarancją brzmieniowego sukcesu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Owszem, ale również złożenie kabla z materiałów za 100zł nie może kosztować 6tys ?

 

To prawda, przy czym to dotyczy wszystkich jak jeden mąż producentów okablowania a nie tylko Bazodruta czy Sulek Audio, które są najczęstszym celem zmasowanej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy Sułek na Allegro to bagatela 5000zł czyli około 1500$ i jak tu się nie śmiać ?

O nawet jest Bazodrut o nazwie Killer od kill my walet chyba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto składa.

Szanuję firmy, które mają bagaż doświadczeń , zaplecze technologiczne i portfolio różnych produktów opracowanych na bazie jak wyżej..

 

Masz rację - o czym już pisałem..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mamy kable jeszcze droższe, choćby sieciówkę Verictum za katalogowe 34 tys. zł. W kontekście tej ceny Sulek czy Bazodrut jawią się jako ubodzy krewni.

Powiedz że żartujesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.