Skocz do zawartości
IGNORED

kolumny do pokoju 32m2


Kogi38

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem będą kolumny STX FS-250 lub większe FX-300.

 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kogi będziesz lubić mięsisty bas dyskotekowy wręcz pewnie ( :

na 35m słupki nie będą Cie rajcować duże głośniki typu cervin vega infinity lecz nie tani interes i piecyk spory trzeba będzie ale to satysfakcjonujące granie na taki metraż na moje oko i warto trochę dołożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zależy na jakości również to INFINITY KAPPA 9.2ii na pewno Cie zadowolą lecz nie są tanie ale warto ja bym pewnie je wybrał wadą są śedniotonowce które b często ze starości się wykruszają często pojawiają się na rynku wtórnym ze wstęgą świetne kolumny zagrają świetnie jazz i elektronikę obudowy zamknięte gwarantują świetny bass

lub coś w stylu Cerwin Vega XLS-215

musisz mieć na biedę po sztuce 12całowych głośników na kolumnę inaczej bas nie będzie dyskotekowy najprościej pisząc, czasem trafiają się rodzynki pierwsza propozycja warta swojej ceny kiedyś spodoba Ci się muzyka lepszej jakości to masz świetną podstawę do dalszego upgrade sprzętu

Takie jest moje zdanie

 

Ja błądziłem chciałem tanio coś kupić ale nie da się chyba że nie zależy Ci na jakości to znajdziesz coś ale tylko dudniącego . nie mam co polecić do 2500 dawniej pojawiały się infinity do tej kwoty z jedną 12ką też warto ale nie widzę nic ciekawego na szybko szukając

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.