Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz słuchawkowy do Sennheiser HD 600


piorasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nieco z przekory wstawię zdjęcie wnętrza Headonica :)

 

6.png

 

To tak a'propos Twojego wybierania sprzętu na odległość, sugerując się ceną i wyglądem :D

Niezłe cacko, nie? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Lehmannaudio, testowałem kilka wzmaków dla 2 par swoich słuchawek i on wypadł najlepiej. Posiadm wersję Cube modowaną.

 

Ten headonic to jakaś fuszerka, wielu z nas zrobiłoby to kilka klas lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco z przekory wstawię zdjęcie wnętrza Headonica :)

 

6.png

 

To tak a'propos Twojego wybierania sprzętu na odległość, sugerując się ceną i wyglądem :D

Niezłe cacko, nie? ;)

 

Ja nic nie wybieram na odległość. Pisałem wcześniej, że kupowanie w ciemno mnie nie interesuje. A to co wkleiłeś powyżej to pozostawię bez komentarza. Przynajmniej wybór się zawęzi ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie słabe, fakt.

Ale jeżeli wierzyć producentowi, to parametry tego wzmacniacza są jednymi z najlepszych jakie na oczy widziałem :)

Do tego masa, dziesiątki zadowolonych użytkowników, same pochlebne recenzje - zero "negatywów".

Używa tego sprzętu bardzo wiele osób z forum.mp3store.pl a i tutaj nie raz widziałem, że ktoś polecał.

Powtarzam, wszyscy chwalą - a słuchawki do tego podłączone były przeróżne.

Cena mieści się w Twoim budżecie, uniwersalność urządzenia wręcz zaskakuje.. wysterowuje z powodzeniem od najzwyklejszych doków, po planary - czy nie tego szukałeś? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A to co wkleiłeś powyżej to pozostawię bez komentarza....

Że co że zbyt pusto? Rozumiem do szczęścia brakuje wam wypchanej bo brzegi budy z masą zakłóceń? Proponuję nie wyśmiewać czegoś czego się nie słuchało i co wg mnie wygląda sensownie. Słuchawki akurat nie wymagają niezliczonej ilości płytek i monstrualnych transformatorów by świetnie zagrać.

Kończąc temat Headonica zaproponuję Cayina Ha-1a z lampami Amperexa lub Phillips Miniwatt w roli lamp mocy. Lampy sekcji przedwzmacniacza wedle gustu. Miałem te cudo ze słuchawkami HD650 i ten zestaw bił wszystko w okolicy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Że co że zbyt pusto? Rozumiem do szczęścia brakuje wam wypchanej bo brzegi budy z masą zakłóceń? Proponuję nie wyśmiewać czegoś czego się nie słuchało i co wg mnie wygląda sensownie. Słuchawki akurat nie wymagają niezliczonej ilości płytek i monstrualnych transformatorów by świetnie zagrać.

Kończąc temat Headonica zaproponuję Cayina Ha-1a z lampami Amperexa lub Phillips Miniwatt w roli lamp mocy. Lampy sekcji przedwzmacniacza wedle gustu. Miałem te cudo ze słuchawkami HD650 i ten zestaw bił wszystko w okolicy :)

 

A kto się tu wyśmiewa ?

Napisałem tylko, że nie będę komentował.

A tak przy okazji jak za te pieniądze to twórca mógł się postarać troszkę. Chociażby umiescić to na jednej solidnej płytce. Ja tam się na tym nie znam ale oko by się bardziej ucieszyło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co sądzicie o Felix Exssprrsivo-E ?

Coraz bardziej się na tym cudeńkiem zastanawiam. Wygląda ładnie, cena dobra. ... Ale jak to ma się z brzmieniem w porównaniu do Oppo 105 D. Będzie lepiej ? Warto sobie głowę zaśmiecać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.