Skocz do zawartości
IGNORED

TVP jakby ciekawsza


jakub102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jezz napisał:

A IQ taaaaaakie wielkie..

Bo z dużej litery sobie pisze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki znieważony w TVP? Chcą to sprawdzić

O orędziu ani słowa, za to pytania o zarzuty. Tak wyglądał materiał czwartkowych "Wiadomości" TVP o nowym marszałku Senatu Tomaszu Grodzkim. Platforma Obywatelska nie przeszła obok niego obojętnie. Zleciła analizy pod kątem znieważenia i poniżenia konstytucyjnego organu.

"Zlecamy analizy dzisiejszych Wiadomości TVP pod kątem publicznego znieważenia lub poniżenia konstytucyjnego organu Marszałka Senatu profesora Grodzkiego przez Danutę Holecką! (art. 226 kk). Dość!" - napisał na Twitterze Michał Szczerba.

W materiale padły słowa o tym, że "pojawiają się pytania o oświadczenia majątkowe oraz o okres jego zarządzania szpitalem w Szczecinie - Zdunowie". Reporter przedstawił szczegóły dotyczące majątku Grodzkiego z oświadczenia i przypomniał zapis wywiadu marszałka Senatu na temat niejasności w dokumentach. W materiale pojawił się też komentarz, że Grodzki "jeździ jaguarem, ale ma problemy z wyjaśnieniem, skąd miał pieniądze".

Usłyszeliśmy też o zarzutach wobec Grodzkiego dotyczących jego pracy jako lekarza i dyrektora szpitala w Szczecinie. Stwierdzono, że po rządach Grodzkiego placówka miała problemy finansowe i została zadłużona. Pokazano również zrzut posta z portalu społecznościowego, w którym kobieta stwierdziła, że "jak mama umierała, trzeba było dać 500 dolarów bez faktury".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Żenujące" oburzenie po materiale "Wiadomości"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I ani słowa oskarżeń po adresem RMF, a to ich wywiad z Marszałkiem i materiały/cytaty z niego zostały zamieszczone w Wiadomościach, a ta kobieta to nie anonimowy post tylko :

Cytat

Prof. Agnieszka Popiela napisała we wtorek na swoim profilu na Facebooku: "Masakra. Pan profesor Grodzki kandydatem na Marszałka Senatu. Jak moja Mama umierała, to trzeba było dać 500 dolarów za operację. Podobno na czasopisma medyczne. Faktury ani rachunku nie dostałam. Nigdy tego nie zapomnę".

I ja teraz mam wątpliwości czy to jest atak na Marszałka, czy na TVP?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
W dniu 31.10.2019 o 22:49, Bobcat napisał:

MUX8 jest nadawany w paśmie VHF III, tym samym co radio cyfrowe DAB+. Antena ta sama. Obsłuży obydwa.

Problemem jest polaryzacja pionowa w niektórych lokalizacjach. Wtedy trzeba antenę pionowo stawiać. W Olsztynie jest w poziomej na szczęście, więc nawet na zwykłej pokojowej łapie.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! To ja nie wiedziałem...

Ale - przypominam sobie, że do starego Oriona trza było wetknąć nożyczki - takie po uju - krawieckie. Wtedy odbierał przecudnie.

 

I wtedy po raz pierwszy obejrzałem Jelloł Sabmarin, tych Kudłatych z Wysp.

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

że do starego Oriona trza było wetknąć nożyczki - takie po uju - krawieckie.

Ja do tej pory u mnie na wsi, do anteny w radioodbiorniku muszę dołożyć strunę od gitary co by stereo sygnał złapać.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, jezz napisał:

Ja do tej pory u mnie na wsi, do anteny w radioodbiorniku muszę dołożyć strunę od gitary co by stereo sygnał złapać.?

Po co używasz anteny, przecież masz internet?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lech36 napisał:

Po co używasz anteny, przecież masz internet?

Już tu gdzieś pisałem o słabym sygnale. Poza tym po co mam używać internetu jak mam antenę i strunę od gitary?

No i moje radio jest analogowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, dskrzypczak napisał:

Problemem jest polaryzacja pionowa w niektórych lokalizacjach. Wtedy trzeba antenę pionowo stawiać. W Olsztynie jest w poziomej na szczęście, więc nawet na zwykłej pokojowej łapie.

W Warszawie są dwa multipleksy DAB+: Polskie Radio na kanale 6B z polaryzacją H oraz prywatny DABCAST na kanale 10A z polaryzacją V. No i oczywiście w tym samym paśmie VHF III jest telewizja MUX8 z polaryzacją H. Gdybym przekręcił antenę na V straciłbym MUX8 a tego nie chcę. Odbieram więc wszystko anteną ustawioną na H, 10A również. W niczym to nie przeszkodziło, siła sygnału jest w tym multipleksie doskonała, jego jakość jest zawsze w przedziale 90% ÷ 100%.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zbiórka rozpoczęła się wczoraj, dzisiaj jest ponad 160% wymaganej kwoty. Wiadomo, że nawet jeżeli OMZRiK wygra, TVP i tak nie wykona wyroku, stawiając się ponad prawem, ale każde zgłoszenie do sądu, będzie w aktach. I bardzo dobrze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jacchusia, nie akta najważniejsze. Niszczenie, obrażanie i szczucie na ludzi o innych poglądach jest najważniejsze. Akta przydadzą się jak trzeba będzie rozliczyć Kurskiego z jego działalności. Na razie nie ma na to szans, ale akta w swoim czasie przemówią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest to że TVP stała się zaprzeczeniem pojęcia telewizji publicznej a stała się par excellance telewizją partyjną służącą tylko jednej opcji politycznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bobcat napisał:

Najważniejsze jest to że TVP stała się zaprzeczeniem pojęcia telewizji publicznej a stała się par excellance telewizją partyjną służącą tylko jednej opcji politycznej.

Tak samo jak TVN-y zaprzeczeniem pojęcia "prawdy przez cała dobę": 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prawda obiektywna nie istnieje ani w przestrzeni publicznej, ani tym bardziej w przestrzeni medialnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Zyzol napisał:

Tak samo jak TVN-y zaprzeczeniem pojęcia "prawdy przez cała dobę": 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prawda obiektywna nie istnieje ani w przestrzeni publicznej, ani tym bardziej w przestrzeni medialnej.

płacisz abonament na TVN? TVN jest stacją publiczną z misją? W TVN za Twoje pieniądze szczują na ludzi innej narodowości, wyznania, rasy, orientacji seksualnej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
32 minuty temu, morawka napisał:

Wczoraj np. Był benefis Naiwiekszego Narodowego Artysty Wszechczasow

Zenka M.

Przegapiłem - niewybaczalne !!

Masz jakiś ,,cynk" - czy można go skompletować w SACD ?......Zwykłe CD to by była profanacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, osimar napisał:

płacisz abonament na TVN? TVN jest stacją publiczną z misją? W TVN za Twoje pieniądze szczują na ludzi innej narodowości, wyznania, rasy, orientacji seksualnej?

Płacę wypasiony abonament płatnej platformie satelitarnej. Za moje pieniądze uprawiają amerykańską propagandę. Przez całą dobę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Zyzol napisał:

Tak samo jak TVN-y zaprzeczeniem pojęcia "prawdy przez cała dobę": 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prawda obiektywna nie istnieje ani w przestrzeni publicznej, ani tym bardziej w przestrzeni medialnej.

Jak zwykle relatywizujesz. TVN jest stacją prywatną, za prywatne pieniądze i ma pełne prawo mieć taki profil polityczny i światopoglądowy jaki chce. Ryzykuje tylko tym że jeśli widzom się to nie będzie podobać - pójdą z przysłowiowymi torbami gdyż przestanie ich ktokolwiek oglądać i w takiej sytuacji reklamodawcy się od nich odwrócą. 

Natomiast telewizja publiczna ma z definicji służyć wszystkim, a więc być w maksymalnym stopniu obiektywna, bezstronna i niezaangażowana po żadnej stronie. Zwłaszcza że utrzymywana jest w jakiejś części z abonamentu. Uczynienie z niej propagandowej tuby jednej partii i wykorzystywanie do jątrzenia, kreowania podziałów i szczucia przeciw całym segmentom społeczeństwa  jest zaprzeczeniem jej istoty. PiS jeśli chce mieć takie narzędzie propagandowe -  niech sobie za środki własne (lub popierających go sponsorów) założy swój kanał telewizyjny lub rozbuduje i wykorzysta którąś z niszowych telewizji typu Republika czyniąc go ogólnopolskim kanałem naziemnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

Jak zwykle relatywizujesz. TVN jest stacją prywatną, za prywatne pieniądze i ma pełne prawo mieć taki profil polityczny i światopoglądowy jaki chce. Ryzykuje tylko tym że jeśli widzom się to nie będzie podobać - pójdą z przysłowiowymi torbami gdyż przestanie ich ktokolwiek oglądać i w takiej sytuacji reklamodawcy się od nich odwrócą. 

Skąd pochodzą te prywatne pieniądze? Może z Rosji albo z Iranu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zyzol napisał:

Płacę wypasiony abonament płatnej platformie satelitarnej. Za moje pieniądze uprawiają amerykańską propagandę. Przez całą dobę.

Rżniesz głupa czy czy masz tutaj innych za idiotów? Posiadanie płatnego abonamentu platformy satelitarnej jest całkowicie dobrowolne. W przeciwieństwie do abonamentu telewizji publicznej który jest ustawowym obowiązkiem. Poza tym na tejże platformie satelitarnej masz bardzo szeroki wybór.

2 minuty temu, Zyzol napisał:

Skąd pochodzą te prywatne pieniądze? Może z Rosji albo z Iranu?

Z USA. Jakie to ma znaczenie? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bobcat napisał:

Natomiast telewizja publiczna ma z definicji służyć wszystkim, a więc być w maksymalnym stopniu obiektywna, bezstronna i niezaangażowana po żadnej stronie. Zwłaszcza że utrzymywana jest w jakiejś części z abonamentu. Uczynienie z niej propagandowej tuby jednej partii i wykorzystywanie do jątrzenia, kreowania podziałów i szczucia przeciw całym segmentom społeczeństwa  jest zaprzeczeniem jej istoty. PiS jeśli chce mieć takie narzędzie propagandowe -  niech sobie za środki własne (lub popierających go sponsorów) założy swój kanał telewizyjny lub rozbuduje i wykorzysta którąś z niszowych telewizji typu Republika czyniąc go ogólnopolskim kanałem naziemnym.

Naiwniaku! Telewizja publiczna to martwy zapis ustawowy. Typowy kwiatek do kożucha. W czasach rządów wszystkich partii, poza SLD zawsze była to telewizja partyjna. Rządy SLD są tu wyjątkiem. Wówczas TVP była prezydencka.

2 minuty temu, Bobcat napisał:

Rżniesz głupa czy czy masz tutaj innych za idiotów? Posiadanie płatnego abonamentu platformy satelitarnej jest całkowicie dobrowolne. W przeciwieństwie do abonamentu telewizji publicznej który jest ustawowym obowiązkiem.

Nie wierzysz własnemu guru Tuskowi. To nie on i jego mówili, że abonamentu też nie trzeba płacić. I ja ten obowiązek spełniam, bo nie jest to opłacanie TVP, tylko posiadania telewizora.

7 minut temu, Bobcat napisał:

Z USA. Jakie to ma znaczenie? 

Dla ciebie żadne, ale przecież to nie moja wina. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Zyzol napisał:

Płacę wypasiony abonament płatnej platformie satelitarnej. Za moje pieniądze uprawiają amerykańską propagandę. Przez całą dobę.

musisz płacić czy robisz to z własnego wyboru? Może należy dokonać innego wyboru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
52 minuty temu, Zyzol napisał:

I ja ten obowiązek spełniam, bo nie jest to opłacanie TVP, tylko posiadania telewizora.

Nie masz na co wydawać swoje pieniądze? Wystarczy wyrejestrować odbiornik żeby nie płacić tego haraczu. I tak z budżetu dopłacają do tej debilnej propagandy, i będą dopłacać, ale chociaż bezpośrednio nie będziesz w tym uczestniczył.

https://natemat.pl/199675,rozbiles-telewizor-po-obejrzeniu-wiadomosci-co-teraz-oto-jak-wyrejestrowac-odbiornik-by-nie-placic-abonamentu-rtv

Wyrejestrowanie telewizora jest proste. Można pójść na pocztę i wypełnić odpowiedni druk. Pewnie się zdziwisz, ale można też zrobić to przez internet, przynajmniej na początku. Wchodzisz na stronę rtv.poczta-polska.pl, klikasz w zakładkę "zmiana danych" i dalej w "wyrejestrowanie odbiorników".

https://rtv.poczta-polska.pl/?action=Delete

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wina Tuska zyskują na wartości jak najlepsze wina francuskie. Obecnie rządząca partia wyceniła je na 1,95 mld zł. Francuzów nie tylko możemy uczyć jeść widelcem, ale także jak zarabiać na winach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, morawka napisał:

Nasiadówki ?

wtedy łatwiej zasiąść do Wiadomości

Nasiadówek też nie potrzebuję. Ani rad tego rodzaju. 

Godzinę temu, JuG napisał:

Możesz komuś sprzedać odbiornik. Na moment wypełnienia wniosku. ? 

Przestępstwem jest bezpośrednie finansowe wspieranie tego obecnego dna propagandowego. IMHO oczywiście. Oglądanie telewizji (dowolnej) to strata czasu. Też IMHO.

No wiesz, a jak będę oglądał rosyjskie telewizje informacyjne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.