Skocz do zawartości
IGNORED

TVP jakby ciekawsza


jakub102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

opluwając mnie,

co ty z tym pluciem?masz jakiś uraz z dzieciństwa?coś insynuujesz mi?że niby pogarda, od dzieciństwa? to jest twój chory ogląd rzeczywistości i brak szacunku dla poglądów ludzi myślących inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś pisał o pluralizmie w obecnej TVP.

To chodzi o taką formę pluralizmu i obiektywności dziennikarskiej?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądasz TVP-is? ale i tak zapłacić trzeba będzie

Dobra Zmiana CDN

rozdział płacimy z NIC

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym kwakał? Bo się nie załapałem . No i w jakiej roli, bo nie bardzo rozumiem. I najważniejsze - kto mu dał głos?

 

Sądzę po Twoich rzeczowych wpisach, że również irytuje Cię zapraszanie rozmaitych skompromitowanych papug do TVN`u...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieloletni korespondent TVP ma dość. I pisze list: "Nie mam ochoty współpracować z tubą propagandową"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj, 13:34

 

Wyświetl postUżytkownik Maju dnia 15.03.2016 - 09:23 napisał

[ui]"opluwając mnie'[/i]

 

co ty z tym pluciem?masz jakiś uraz z dzieciństwa?coś insynuujesz mi?że niby pogarda, od dzieciństwa? to jest twój chory ogląd rzeczywistości i brak szacunku dla poglądów ludzi myślących inaczej.

 

Żenująca argumentacja człowieka który na początek nazywa mnie pogardliwie "marnym człowiekiem" a teraz insynuuje że napisałem cokolwiek co by mogło być odebrane jako brak szacunku dla myślących inaczej. Sam jesteś tego najlepszym przykładem - tego co mi wmawiasz! To nie ja rozpocząłem rozmowę od obraźliwych słów. ;(

 

Napisałem z resztą tylko to do czego upoważnia mnie uważna lektura niektórych Twoich wpisów które kierujesz do przeciwników ideologicznych....przykładów pogardliwych wpisów jest dość, nawet ten powyżej jest jak widać dość wymowny. ;(

 

Ktoś coś pisał o pluralizmie w obecnej TVP.

To chodzi o taką formę pluralizmu i obiektywności dziennikarskiej?

 

Według Ciebie pluralizm ma wyglądać tak że cały program ma zdominować protest KOD??

Przypomnę że za PO odbywały się równie duże i jeszcze większe protesty z których w najlepszym przypadku jakieś migawki puszczono. Nie pamiętasz tego czy nie chcesz pamiętać.....KOD i tak do tej chwili cieszy się większą reklamą w TVP na jaką zasługuje. ;)

 

"W związku z odmową wykonania powierzonych zadań programowych, odmową zaproponowania alternatywnych pomysłów programowych i porzuceniem miejsca pracy, co bezpośrednio zagroziło ciągłości emisji TVP Info, dyrektor TAI

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) zdecydował o natychmiastowym zakończeniu współpracy z wydawcami...."

 

To też Ciebie dziwi.....czy umknęło uwagi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do mnie?

Jeżeli tak to wyjaśnij proszę, bo doprawdy nie rozumiem o co ci chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do mnie?

Jeżeli tak to wyjaśnij proszę, bo doprawdy nie rozumiem o co ci chodzi.

 

W ogóle mało co rozumiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małostkowość i cel takich jak Twoje wpisy odczytuję od razu....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenująca argumentacja człowieka który na początek nazywa mnie pogardliwie "marnym człowiekiem" a teraz insynuuje że napisałem cokolwiek co by mogło być odebrane jako brak szacunku dla myślących inaczej. Sam jesteś tego najlepszym przykładem - tego co mi wmawiasz! To nie ja rozpocząłem rozmowę od obraźliwych słów. ;(

 

Napisałem z resztą tylko to do czego upoważnia mnie uważna lektura niektórych Twoich wpisów które kierujesz do przeciwników ideologicznych....przykładów pogardliwych wpisów jest dość, nawet ten powyżej jest jak widać dość wymowny. ;(

 

 

 

Według Ciebie pluralizm ma wyglądać tak że cały program ma zdominować protest KOD??

Przypomnę że za PO odbywały się równie duże i jeszcze większe protesty z których w najlepszym przypadku jakieś migawki puszczono. Nie pamiętasz tego czy nie chcesz pamiętać.....KOD i tak do tej chwili cieszy się większą reklamą w TVP na jaką zasługuje. ;)

 

"W związku z odmową wykonania powierzonych zadań programowych, odmową zaproponowania alternatywnych pomysłów programowych i porzuceniem miejsca pracy, co bezpośrednio zagroziło ciągłości emisji TVP Info, dyrektor TAI

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) zdecydował o natychmiastowym zakończeniu współpracy z wydawcami...."

 

To też Ciebie dziwi.....czy umknęło uwagi?

Nie, nie umknęło uwadze. To się nazywa protest.

O ile mi wiadomo, to TVP Info jest stacją informacyjną. Nieważne czy marsz KOD-u się komuś podoba czy nie. Było to wydarzenie społeczne i powinno się o tym mówić.

Z pluralizmem i obiektywnością w mediach mamy do czynienia, jeżeli stacja informuje rzetelnie o wydarzeniach w Polsce i na świecie. Ten obiektywizm w TVP Info jest daleko od jakichkolwiek standardów. Wystarczy zerknąć na mój post z pierwszej strony wątku ze zdjęciami z TVN i TVP Info. Dla mnie to szczyt manipulacji i żenady. Nawet TVN24, które co tu mówić nie jest do końca obiektywną stacją pokazuje ważne wydarzenia w całości, a ewentualnie później są komentarze i interpretacje. Każdy myślący człowiek jest w stanie sobie poradzić i wyrobić swoje stanowisko. W TVP Info i Wiadomościach są w przeważającej części elementy manipulacji, propagandy i dezinformacji.

Zawsze wychodziłem z założenia, że trzeba słuchać dwóch stron i wyrobić sobie opinię, ale to, co ostatnio przedstawia Telewizja Publiczna jest po prostu nie do zaakceptowania dla średnio rozgarniętego człowieka. Nie akceptuję, i wielu ludzi z mojego otoczenia, niezależnie od ich sympatii politycznych czy społecznych także nie akceptuje robienie z nas idiotów i wciskania propagandy.

Wiem, mam wyczulony mechanizm na propagandę i manipulację, bo żyłem w tzw. "tamtych czasach". Wyczuwam ją na odległość i drażni mnie mocno. Nie mówię, że ten rząd jest jedyny, bo jest to nieodłączny element prowadzenia polityki. Ale od dawna już nie spotkałem się z tak prymitywnym i tak żenująco niskim poziomem. Cóż, jaki elektorat, takie mechanizmy się wyciąga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś umknęło Twojej uwadze.....nie zauważyłeś czego dotyczyła moja uwaga a co jest w cytacie wyraźnie podkreślone. Pisałem o jednym (dla mnie bardzo ważnym) powodzie dla którego podjęto takie środki w stosunku do tych dziennikarzy.

Nie wiem czy porzucenie miejsca pracy nazywasz protestem czy mylisz to o czym pisałem, nie to jest z resztą najważniejsze bo nie widzisz różnicy między informowaniem o proteście KOD-u a poświęcaniu mu całego czasu antenowego.

Uważasz że każdy protest KOD trzeba pokazywać w całości w telewizji i to będzie wyznacznikiem pluralizmu??

Cóż jest w KOD-zie tak niezwykłego że zasługuje na takie wyróżnianie kosztem innych informacji i innych protestów? ;)

 

W TVP Info i Wiadomościach są w przeważającej części elementy manipulacji, propagandy i dezinformacji.

 

Zawsze wychodziłem z założenia, że trzeba słuchać dwóch stron i wyrobić sobie opinię, ale to, co ostatnio przedstawia Telewizja Publiczna jest po prostu nie do zaakceptowania dla średnio rozgarniętego człowieka.

 

Jeżeli masz na myśli TVP za czasów PO - pełna zgoda. :)))

 

A gdzie sytuujesz tą "druga stronę" jeżeli można zapytać?

Założę się że ta moja "druga strona" będzie dla Ciebie nie do przyjęcia tak Twoja dla mnie....widzisz jakąś możliwość dyskusji i porozumienia między tymi skrajnościami?

A może tak jak za PO niektórych zepchniesz poza nawias nie dając im szansy zaistnienia w TVP?

 

Wiem, mam wyczulony mechanizm na propagandę i manipulację, bo żyłem w tzw. "tamtych czasach". Wyczuwam ją na odległość i drażni mnie mocno.

 

Nie potrzeba żyć w tamtych czasach by widzieć manipulacje....wystarczy znać jej mechanizmy. Ja też większość swojego życia przeżyłem w tamtych czasach, poznałem to zakłamanie. Jednak ci którzy teraz manipulują ludźmi robią to subtelniejszymi metodami, nie łatwo dla niektórym jest to dostrzec co widać po tym temacie.

 

Wystarczy zerknąć na mój post z pierwszej strony wątku ze zdjęciami z TVN i TVP Info....

....Każdy myślący człowiek jest w stanie sobie poradzić i wyrobić swoje stanowisko.

 

Wystarczy zerknąć na te zdjęcia i od razu można wyrobić sobie stanowisko że dałeś się nabrać jak dziecko.....oglądałeś przekaz w TVN-nie lub TVP? Porównywałeś te przekazy czy tym prymitywnym zestawieniem zdjęć dałeś się zwieść???

Jeżeli to i tylko to naprawdę pokazali w TVP to masz rację.....jednak mam wrażenie graniczące z pewnością że do tak prymitywnej manipulacji nikt w TVP by się nie posunął. Wiem to bo TVP oglądałem i oglądam nieraz.

 

Ty uwierzyłeś w to co ci na tych zdjęciach pokazali, ja w takich rewelacji powielanych w demotywatorach, pudelkach, facebookach czy innych onetach nie biorę nigdy na serio, bo to grubymi nićmi szyte manipulacje na które się tak łatwo nabieracie....niestety. ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Wystarczy zerknąć na te zdjęcia i od razu można wyrobić sobie stanowisko że dałeś się nabrać jak dziecko...

[...] bo to grubymi nićmi szyte manipulacje na które się tak łatwo łapiecie....niestety. ;(

 

Widzę, że propaganda uprawiana tu jest tego samego typu, co w wątku "kościelnym".

Z tym, że tu łatwiej obalić kłamstwa pislamskiego agitatora.

Tak się składa, że byłem w mieście w odpowiednim miejscu i czasie, a tym samym widziałem na własne oczy tłumy demonstrantów. Mniejsza liczba osób, niż dziesiątki tysięcy, nie zatkałaby doszczętnie centralnych ulic miasta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś obaliłeś??

 

Czyżbym kwestionował cokolwiek co napisałeś? Napisałem choć jedno słowo że nie było tam tłumów?

 

Przeczytaj co napisałem zrozum a potem pisz.....nigdy odwrotnie. :)))

 

Ps. A tak dla ścisłości to nie wiemy też jaki marsz jest na zdjęciu a jakim Ty mówisz..

 

Ps2. Zadałem sobie trud by zweryfikować pewne informacje....

 

 

"Według stołecznego ratusza na manifestacji było 80 tys. ludzi. Policja mówi o 15 tys. uczestników."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Komuś jeszcze wydaje się możliwym to co pokazał na zdjęciach na pierwszej stronie osimar?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że propaganda uprawiana tu jest tego samego typu, co w wątku "kościelnym".

Akurat nie ma się, co dziwić. Karty w PiS rozdaje Rydzyk - Kaczyński już jest nikim.

Jak ktoś ma jeszcze jakieś watpliwości, niech sobie obejrzy ten filmik z uczczenia rocznicy RM.

 

Kaczyński skończył się, zanim się zaczął. Przedtem liczył się i tak jedynie jego brat.

J. Kaczyński przegrał nawet wybory z Komorowskim....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące jest zjawisko że po przejęciu TVP przez PIS widxze w wiadomnościach mniej zgryzliwych komentarzy pod adresem Rosji.

 

Krytyki jest może nawet wiecej ale zwykłego chamskiego szczekania i ujadania przy każdej okazji zrobiło sie wyraznie mniej.

 

POwskim funkcjionariuszom brakowało wiedzy i argumentów do krytyki Rosji więc działali na tym samym poziomie co funkcjionariusze PO na tym forum - czyli dosrywania przy każdej okazji i bez związku z tematem..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małostkowość i cel takich jak Twoje wpisy odczytuję od razu....

 

Bo ty Maju to w oglje prorok nawiedzony jesteś, rzeczywistość odczytujesz w innym wymiarze, niedostepnym zwykłym ludziom. Stąd o moich wpisach - więcej - o moich myślach i zamiarach wiesz więcej ode mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące jest zjawisko że po przejęciu TVP przez PIS widxze w wiadomnościach mniej zgryzliwych komentarzy pod adresem Rosji.

 

Krytyki jest może nawet wiecej ale zwykłego chamskiego szczekania i ujadania przy każdej okazji zrobiło sie wyraznie mniej.

 

POwskim funkcjionariuszom brakowało wiedzy i argumentów do krytyki Rosji więc działali na tym samym poziomie co funkcjionariusze PO na tym forum - czyli dosrywania przy każdej okazji i bez związku z tematem..

 

zastanawiam się, czy poważnie to piszesz, czy to taki prima aprylisowa żart

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obraźliwych słów. ;(

ty sobie jaja robisz?wejdź na prawicowe portale i zobacz, jak wygląda dyskusja! tam aż roi się od gróźb karalnych i nikt z tym nic nie robi. taki mamy klimat w kraju niestety,że bolszewicka prawica hula po portalach i wrzeszczy wniebogłosy, że krzywda jej się dzieje, bo jakiś KOD urządza demonstrację w kraju szczęśliwości pisowskiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiaj sie dalej.

 

u Ciebie próżno szukać logiki z uwagi na wiarę w św.antoniego smoleńskiego i bzdury które wygaduje,

 

niech nas jego wiedza oświeci o terroryzmie ze strony ruskich?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się, czy poważnie to piszesz, czy to taki prima aprylisowa żart

 

Maju pisze na poważnie tyle tylko, że porusza się w sferze wiary, a nie faktów.

Znaczy się on "wierzy", że telewizja jest lepsza, bardziej obiektywna itp..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pan Xymox by się chodź raz pofatygował poszedł osobiście zobaczył a potem komentował ?

 

będąc w Warszawie 27 lutego sporo osób widziałem młodych, rodziców z dziećmi ale jak się nie chce ich widzieć no cóż ...

Pofatygował sie i widział tyle że nie w stolicy absurdu.Ta młodzież to dzieci urzędasów i politykierów będących na usługach zachodnich "sąsiadów".

Normalny Polak dawno przejrzał na oczy i zrozumiał,kim sa kodziarze i komu służą.

 

POwskim funkcjionariuszom brakowało wiedzy i argumentów do krytyki Rosji więc działali na tym samym poziomie co funkcjionariusze PO na tym forum - czyli dosrywania przy każdej okazji i bez związku z tematem..

Kultura wyniesiona z domów agentów,to czego oczekujesz?

 

To ciekawe:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xymox drugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pofatygował sie i widział tyle że nie w stolicy absurdu.Ta młodzież to dzieci urzędasów i politykierów będących na usługach zachodnich "sąsiadów".

Normalny Polak dawno przejrzał na oczy i zrozumiał,kim sa kodziarze i komu służą.

 

 

Kultura wyniesiona z domów agentów,to czego oczekujesz?

Dużo tych sieci resortowych. A fanów pislamu tylko 5 milionów. W tym większość czeka na 500 +

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tych sieci resortowych. A fanów pislamu tylko 5 milionów. W tym większość czeka na 500 +

40 lat po wojnie i 20 po stole zdrajców,było co natrzepać.

Te dużo to ile według ciebie?15 tyś w warszawie to dużo??? Jaja sobie robisz???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xymox drugi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.