Skocz do zawartości
IGNORED

Uniwersalne kolumny ze sceną pod HK990 do 6 tys


Vincentos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie polecę Ci jeszcze odsłuch Monitor Audio. Mnie bardzo przypadło do gustu ich brzmienie z tym, że miałem kupować silver8 a kupiłem gs20 i jestem bardzo zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Tannoy'ów nie mam ich póki co jak posłuchać i w satysfakcjonującej cenie są dla mnie dostępne tylko wysyłkowo, więc zastanawiam się nad zamówieniem w ciemno. Ale mam wątpliwości: czy 150 mm przetworniki nie będą za słabe w basie? Czy będą pasować do HK990?

 

Nie ma się co czarować, kolumny z 15 czy 18cm wooferkami poprawnej dynamiki i ataku nie zapewnią. Niestety do 6kzł nie ma czego polecić co by było nowe i nie było "popierdółką", raczej sugerowałbym rozglądnąć się na rynku wtórnym za czymś co wykorzysta ten mocny wzmacniacz. Np. Infinity Kappa 8 (nie mylić z 8.2), Dali Grand, Dali Skyline, Infinity Renaissance R80 lub R90 z tego będzie granie, radość z wydanych pieniędzy oraz nikła (lub żadna) strata przy ewentualnej odsprzedaży...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.