Skocz do zawartości
IGNORED

Monitor Audio Silver 8 do salonu 27 m2?


GoodShine

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Dzięki za odpowiedzi. Akkusy przemyślę, ale jakoś bez przekonania. ZA to GS20 wydaje się być strzałem w dziesiątkę, widzę też, że sporo osób zestawiało je z hybrydami Vincenta, więc coś musi w tym być. Szukam używek.

 

Ktoś sprzedaje GS20 ;) ?

 

Update: Źródło: Bluesound NODE 2

 

I jak tu teraz dobrać kable... naprawdę muszę mieć jakiś lepszy zasilający? Bo i tak muszę wymienić ten od Vincenta na kątowy, więc może kupię coś lepszego... warto? Zawsze podchodziłem do tego trochę z niedowierzaniem i lekkim uśmiechem.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

No właśnie szukam takich, jak te na allegro, tzn. rosewood / palisander, od biedy ew. walnut. Nie chcę czarnych :/

 

Wziąłbym z miejsca, ale problem jest taki, że te kolumny są bez podstawek, a ja ich potrzebuję, bo mam małe dziecko i muszę mieć to stabilne. Dzwoniłem do serwisu i koszt nowych podstawek to 1100 PLN, więc razem podchodzę pod koszt 5500-6000 PLN - drogo. Za niewiele więcej można mieć używane GS60.

 

No nic, spróbuję jeszcze ponegocjować i szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa z tym że nie mają podstawek. Nic tam nie piszą chyba że ja nie doczytałem. To cena fakt z dupy. Ja za moje w idealnym stanie z całym kompletem dałem troszkę ponad 4tyś. Szkoda, że nie chcesz czarnych bo wyglądają jak dla mnie super i pasują do wszystkiego :-) Jak jesteś ze śląska to zapraszam do mnie, obejrzysz a może Ci spasują. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.