Skocz do zawartości
IGNORED

Monitor Audio Silver 8 do salonu 27 m2?


GoodShine

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Dzięki za odpowiedzi. Akkusy przemyślę, ale jakoś bez przekonania. ZA to GS20 wydaje się być strzałem w dziesiątkę, widzę też, że sporo osób zestawiało je z hybrydami Vincenta, więc coś musi w tym być. Szukam używek.

 

Ktoś sprzedaje GS20 ;) ?

 

Update: Źródło: Bluesound NODE 2

 

I jak tu teraz dobrać kable... naprawdę muszę mieć jakiś lepszy zasilający? Bo i tak muszę wymienić ten od Vincenta na kątowy, więc może kupię coś lepszego... warto? Zawsze podchodziłem do tego trochę z niedowierzaniem i lekkim uśmiechem.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

No właśnie szukam takich, jak te na allegro, tzn. rosewood / palisander, od biedy ew. walnut. Nie chcę czarnych :/

 

Wziąłbym z miejsca, ale problem jest taki, że te kolumny są bez podstawek, a ja ich potrzebuję, bo mam małe dziecko i muszę mieć to stabilne. Dzwoniłem do serwisu i koszt nowych podstawek to 1100 PLN, więc razem podchodzę pod koszt 5500-6000 PLN - drogo. Za niewiele więcej można mieć używane GS60.

 

No nic, spróbuję jeszcze ponegocjować i szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa z tym że nie mają podstawek. Nic tam nie piszą chyba że ja nie doczytałem. To cena fakt z dupy. Ja za moje w idealnym stanie z całym kompletem dałem troszkę ponad 4tyś. Szkoda, że nie chcesz czarnych bo wyglądają jak dla mnie super i pasują do wszystkiego :-) Jak jesteś ze śląska to zapraszam do mnie, obejrzysz a może Ci spasują. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.