Skocz do zawartości
IGNORED

INFERNA MINI MM


kominiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Kit (zestaw do samodzielnego montażu) J-71 firmy Jabel. Na 99% to jest to samo co ma w środku inferna.

miałem 2 takie kity, obydwa wyladowały w smietniku bo nie grały

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...

A więc minęło kilka miesięcy...  posłuchałem, porównałem i mam kilka dodatkowych refleksji.

Nadal uważam, że Inferna to dobry preamp w swojej klasie cenowej. 

W budżetowych systemach nie ma sobie równych! Gra głośno dynamicznie i z charyzmą.

W droższych systemach przy głośniejszym słuchaniu zaczynają pojawiać się braki - mianowicie - dźwięk jest prze-kolorowany, zniekształcony, preamp nie radzi sobie z wysokimi tonami. Momentami je podbija, a po chwili nie radzi sobie z ich nasyceniem i zaczyna fałszować.

Reasumując: do wkładek do 1000 zł. i systemów do 5-8 tys. zł., w pomieszczeniach do 20 m2 (chodzi o stopień podkręcenia volume) ten pre jest bardzo OK. Sam zostawiam sobie jeden i z przyjemnością będę słuchał w jednym ze swoich mniej wymagających systemów.

W przypadku droższych wkładek (ja testowałem z Ortofon Black za 2 tys) oraz droższych systemów i większych pomieszczeń, gdzie trzeba podkręcić znacznie głośność ten preamp zaczyna odsłaniać swoje braki.

Mimo w/w opinii, gdybym miał kupić wkładkę do 500 zł. i posiadał budżetowy system to nadal moim nr 1 byłaby Inferna Mini.

Co do droższych konstrukcji to zdecydowanie: LAR-1, Black Cube SE II, Graham Slee Accesio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.