Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wzmacniacz? NAD 356BEE?


Olek_62028

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

proszę o pomoc w doborze wzmacniacza? Myślałem o NAD356BEE, ale czy on podniesie tutaj jakoś mojego zestawu?

Mój zestaw: komputer-ArcamrDAC-Cambridge Audio 350A, Dali Zensor 7. Interesuje mnie dźwięk powiedzmy dość uniwersalny, lubię i ciężkie dynamiczne brzmienie ale i spokojne plumkanie muzyki elektronicznej też...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

na pewno zmiana wzmacniacza CA 350A na NAD C356 BEE wniesie bardzo dużą poprawę brzemienia. Przede wszystkim dźwięk będzie znacznie bardziej dociążony, z lepszym, mocniejszym i szybszym basem, poprawi się zauważalnie środek pasma, góra nabierze więcej swobody, dokładności i lekko złagodnieje.

Jest to jak najbardziej bardzo dobre rozwiązanie, można jedynie ewentualnie pomyśleć o francuskiej integrze BC Acoustique EX-322D (http://q21.pl/bc-acoustique-ex-322d.html). To tańsze, ale równie dobre urządzenie, które świetnie sprawuje się w połączeniu z kolumnami Dali.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Nad to zupełnie inne granie niż Cambridge. Skoro tam Ci czegoś brakuje to tu będzie dobrze. Swoją droga to bardzo dobry wzmacniacz w tych pieniądzach.

 

W razie pytań lub wycen zapraszam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl o music hall a35.2 nowy trochę droższy od nada a z zensor 7 gra to na prawdę super zwłaszcza muzyka elektroniczna u mnie jako źródło chodzi odtwarzacz CA 350c

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.