Skocz do zawartości
suluben

Smoleńsk

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, ten film miał szansę na pewien sukces, niestety zmarnowany. Np. jakby tak wprowadzić do scenariusza wątek sci fi... otóż na jaw wychodzi straszliwa PRAWDA, w katastrofę zamieszany jest czynnik pozaziemski, a do gry wkraczają agenci Mulder i Scully...

Wybaczcie, jeśli kogoś uraziłem, ale czytając ten wątek i obserwując to co się dzieje w kraju w ostatnich miesiącach, po prostu nie wytrzymałem...

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HQ150

Ale ja o tym mówię od lat.

Szanse i dowody na to, że na pokładzie TU-154 doszło do zamachu są takie same, jak to, że rozpieprzyło ich UFO.

Film z gatunku fantastyki niekoniecznie naukowej jest więc jak najbardziej na miejscu.

Edytowane przez HQ150
  • Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda czasu, jestem bardzo rozczarowany tym co zobaczyłem ale moznma się tego w sumie było spodziewać, na zamówienie.

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tam badziew. Sprawdziłem właśnie notowania tego wiekopomnego dzieła.

Na Filmwebie ma notę aż 2,5. Całkiem, całkiem.

Za to na IMDB jest jakiś niedoszacowany. Dają mu tylko 1,4. To naprawdę niezłe osiągnięcie bo w np. w rankingu na najgorszy film wszech czasów Totalny kataklizm z 2008r ma 2.0

Co ciekawe w 2017 w tym rankingu na najgorszy film Smoleńsk był na 89 miejscu z notą 2,7. To w nowym chyba wygra z przewagą nad resztą stawki jak Jim Clark w 65 roku w prawie każdym wyścigu.

Edytowane przez HQ150

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie tam. Predator 2018 ma notę 5,4.

To arcydzieło przy Smoleńsku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaką ma notę doskonale wiem. Te noty to fejki. Predator to najgorszy film jaki w życiu oglądnąłem.Coś jak mecz piłkarski w A klasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te noty to nie są żadne fejki tylko są ustalane w oparciu o tysiące ocen użytkowników tych portali.

To że nie zawsze są zgodne z naszą opinią to rzecz jasna.

Edytowane przez HQ150

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi