Jump to content
suluben

Smoleńsk

Recommended Posts

Wołyń i Ostatnia rodzina na bank będą miały znacznie większą widownię. Sam się wybieram.

Ja rowniez.P.S. Malzonka wlasnie wrocila z seansu - twierdz ,ze wiekszego gniota nigdy nie widziala- ba ,nawet moj "ulubieniec " Stallone jawi jej sie w tej sytuacji jak DeNiro z najlepszych lat.He,he
  • Like 1

5c3964c0d1d40af3563d49aaad109a62.jpg

Nieprawdopodobne ! Zgroza !!! Pamieta komune - co najwyzej zagonili nas na Krzyzakow,ale to klawe kino- no dosc klawe.brrrrr.....

Taa, a trzecia "Powrót Kaczora".

Dobra, dość żartów, byłem w kinie i byłem zaskoczony lekko na plus. Scen, które się mnie niezbyt podobały, nie było wiele: śpiewanie Pietrzaka, polscy oficerowie spod Katynia witający się z ofiarami Smoleńska, może jedna scena z Beatą Fido, która przeżywa, jak ją oszukano.

To jest tak jak ze sprzętem audio - aby się przekonać, jak brzmi, czy nam dźwięk pasuje, co jest lepsze a co gorsze, trzeba się wybrać do salonu i posłuchać "na własne uszy". Podobnie z filmem, szczególnie takim budzącym ponad artystyczne emocje - trzeba samemu odczuć w kinie, a nie tylko emocjonować się histerycznie przekrzykującymi się stronami konfliktu...

Wkrótce, mam nadzieję, uda się mi zdać bardziej rozbudowaną relację.

DSC_0470_dzaroslaw_z_biletami_szer_700.jpg

Edited by suluben

To jak za PRL.... !!!! Teraz celem genialnego jezykoznawcy z zepsutym zebami jest zamiana 3RP w PRL bis , gdzie zamiast przewodniej roli PZPR bedzie ta KRK ( Kosciola Rzymsko Katolickiego ), bez ktorego poparcia PIS nigdy by nie rzadzil samodzielnie....

• Like 2

Czasy się zmieniają, a każdy ma swoje zdanie na taki czy inny temat ....

Sony KD -55X 8505 C, Sony KDL-55HX955. Onkyo TX-NR5010, , Denon DBT-3313UD, Marantz SA-KI Pearl Lite, PS3, Paradigm Reference studio 60 v5, Paradigm Reference CC-590 v5, Monitor Audio Gold GX-FX, Velodyne SPL – 1200 ultra,VDH-D-352

Ja tam mu daję pałę na szynach

Ale co poniektórzy przesadzają. Z tragedii, kogo by to nie dotyczyło nie powinno się robić wygłupów..

"Ale podłość ludzka nie zna granic"

• Like 1

Guest HQ150

Ale co poniektórzy przesadzają. Z tragedii, kogo by to nie dotyczyło nie powinno się robić wygłupów..

"Ale podłość ludzka nie zna granic"

Jestem tego samego zdania.

Ale przy obecnej władzy twórcy tego ,, dzieła'' mogą liczyć tylko na nagrody.

Jestem tego samego zdania.

Ale przy obecnej władzy twórcy tego ,, dzieła'' mogą liczyć tylko na nagrody

rzekłbym nawet dożywotnie emerytury za dokonania artystyczne (ku..wa doczekaliśmy się!)

• Like 3

Guest HQ150

Jest sukces!

,,Poznaliśmy zwycięzców szóstej edycji polskich antynagród filmowych Węże. Najwięcej - 7 statuetek zdobył film "Smoleńsk".

Film Antoniego Krauzego zdominował tegoroczne nominacje, zdobywając ich aż 17 - miał szansę na 10 statuetek z 13 możliwych. "Smoleńsk" został wybrany nie tylko najgorszym filmem roku, ale tytuł filmu odczytano także m.in. przy ogłaszaniu laureatów w kategorii reżyser, scenariusz i główna rola kobieca. W tej głównej kategorii uzasadnienie jury brzmiało: za powrót do kina socrealistycznego w jego najczystszej postaci (tylko z odwróconymi biegunami).''

http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,21574815,weze-2017-smolensk-najgorszym-filmem-roku-efekt-specjalnej.html#MT

• Like 2

główna rola kobieca

Była tak drewniana że podobno mogła by zagrać brzozę.
  • Like 2

Jedynie beton z nowogrodzkiej jeszcze ten gniot nazywa filmem .

• Like 3

Co by nie powiedzieć zmarnowali szansę propagandową. I dobrze.

Nie długo czeka nas opera Smoleńska, przygotowania trwają każdego miesiąca na Krakowskim P.

• Like 3

Obejrzałem i ja, nie z torrentów a Kodi, by przypadkiem nikt nie zarobił nawet grosza.

Moja ocena to 2/10

Dałbym 1/10 gdyby nie rozbudowana scena inicjacji seksualnej pracowników TVM SAT :)