Skocz do zawartości
IGNORED

Donald Trump Prezydentem USA - Trzymamy kciuki :)


Tommiashi
 Udostępnij

Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?

    • TAK
      82
    • NIE
      83
  2. 2. Czy zdobycie fotela prezydenta USA przez Donalda Trumpa oczyści atmosferę na linii Rosja - USA?

    • TAK
      48
    • NIE
      117
  3. 3. Czy dzięki zwycięstwu Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA jest szansa na odtajnienie umowy TTIP?

    • TAK
      54
    • NIE
      111
  4. 4. Czy zwycięstwo DT w wyborach w USA zmieni coś w ich polityce bliskowschodniej ?

    • TAK
      100
    • NIE
      65
  5. 5. Ilu Generałów w P{entagonie pójdzie na emeryturę jak DT zostanie prezydentem USA?

    • 5
      75
    • 50
      55
    • 150
      35


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, toptwenty napisał:

Właśnie to robię, kutasino. Kto Ci rękę zamachnie, ćwoku?

Miło było Cię poznać, ale jeżeli kiedykolwiek wejdziesz mi w drogę - radzę Ci się usunąć - nie przepadam za pleśnią

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zyzol napisał:

Tak. Wówczas narzucono nam ograniczoną suwerenność na mocy postanowień z Jałty. Teraz mamy niby niepodległość, ale sami narzuciliśmy sobie rolę państwa zależnego od USA.

A myślisz, że w razie czego (np wystąpienie z EU, wystąpienie z NATO, sojusz z Rosją itp czarne scenariusze) nastąpiłaby interwencja wojskowa USA???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ArturR napisał:

nie przepadam za pleśnią

No to weź sznur i biegnij do lasu, kutasino.

Pozdrowienia od Bidena ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, absinth3 napisał:

A myślisz, że w razie czego (np wystąpienie z EU, wystąpienie z NATO, sojusz z Rosją itp czarne scenariusze) nastąpiłaby interwencja wojskowa USA???

Taki sposób postawienia pytania pokazuje, że myślisz realiami minionej epoki. Teraz są znacznie bardziej wyrafinowane metody nacisku. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zyzol napisał:

Taki sposób postawienia pytania pokazuje, że myślisz realiami minionej epoki

W sumie masz rację, ale napisałem też o niepewności co do przyszłości państw narodowych. Zapędy korporacyjne/ponadnarodowe są aż nadto widoczne- zarówno jak chodzi o gospodarkę jak i politykę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, absinth3 napisał:

Zapędy korporacyjne/ponadnarodowe są aż nadto widoczne- zarówno jak chodzi o gospodarkę jak i politykę

Tu zgoda. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy jest to, że kapitalizm wymknął się spod kontroli rządów narodowych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zyzol napisał:

Jednym z powodów takiego stanu rzeczy

Nooo. Poza tym mam wrażenie, że jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji/przewrotu itp. Mam przy tym nadzieję, że obejdzie się bez gilotyny, iperytu i cyklonu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, absinth3 napisał:

Poza tym mam wrażenie, że jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji/przewrotu itp.

Nazwałbym to raczej ewolucją. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od Bidena.

5:20

Prozacowy uśmiech for everyone!

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zyzol napisał:

Nazwałbym to raczej ewolucją. 

ewolucyjna rewolucja

Ale to niestety JEST rewolucja. Starsi politycy stali się dość nagle anachroniczni (myślenie kategoriami minionej epoki), młodzi politycy zachowują się jak dzieci we mgle- są bezradni.

Czyżby tzw polityk miał zostać korpoludkiem? Zabawne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Amator 2b napisał:

Prozacowy uśmiech for everyone!

Uważam, że są to wzorcowe więzi międzypokoleniowe, Gulbinowicz, Biden i im podobne - przyszła nowoczesność. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że  wam nie szkoda czasu na pisanie bezwartościowych śmieci.

W tym czasie tacy Niemcy pracują, produkują, handlują, projektują ... 

Wiecie już dlaczego bida była, jest i będzie ... Bo to POLSKA właśnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, janunio napisał:

Że  wam nie szkoda czasu na pisanie bezwartościowych śmieci.

W tym czasie tacy Niemcy pracują, produkują, handlują, projektują ... 

Wiecie już dlaczego bida była, jest i będzie ... Bo to POLSKA właśnie.

Gówno tam pracują. Niemiecki przemysł moto się kończy. A jak pracują to żeby zarobić na podrzynaczy gardeł. Niemcy się kończą.

42 minuty temu, absinth3 napisał:

Nooo. Poza tym mam wrażenie, że jesteśmy świadkami kolejnej rewolucji/przewrotu itp. Mam przy tym nadzieję, że obejdzie się bez gilotyny, iperytu i cyklonu...

Jak tam rewolucja - to nie wiem. Póki co - wygląda na to, że czas czekistowskiej surowości jeszcze nie nadszedł.

Jeśli zaś chodzi o kontrrewolucję - to mam nadzieję że bez helikopterów i sznura nie obejdzie się.

Day-of-the-rope-1280x720.png

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ArturR napisał:

Wojtku, czy jest taki obowiązek bycie z kimś po drodze? Mierzi mnie głupota ludzka, nie mogę z tym się pogodzić, zamknąć oczy i iść z kimś po tej samej zbrodniczej drodze.

Wczoraj okazało się, że taki Prezydent Kosowa został oskarżony przez Trybunał w Haadze za zbrodnie przeciwko ludzkości - wiem, nazywasz to populizmem (czy POprawnie napisałem?). A zbrodniczy reżim bombardujący Serbie właśnie w tej sprawie otrzymał po kilku latach pokojową nagrodę Nobla.

To sympatyczne, ze jesteś czcigodny ArtuRro naiwny i czysty niczym pensjonarka, na tle tych wszystkich lewackich odszczepieńców.

Chyba jednak wyszukałeś kiepskiego adresata ?

Marksiści pokroju Wojciecha czy Adalberta mają wyjątkowo zakute łby, co nie wyklucza szansy Ich wysłuchania.

Są gorsi - Szlachetny Bobo, Aster czy Foxik. Ci, (innych nie wymienię, bo znowu zaliczę 3 miesięczną edycję postów) zjedli tabletkę Murti-Binga. Proces nieodwracalny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ArturR napisał:

Noś garnitur w niedzielę
Nie rwij jabłek z nie swoich drzew
Bądź pokorny jak cielę....

Dziwny leitmotiv na życie sobie wybrałeś, szczególnie, że chyba absolutnie wszyscy którzy tą piosenkę znają, szczególnie z czasów gdy powstała, jej treść mieli brać i brali dokładnie odwrotnie niż literalnie brzmi. Ty widać nie.  Ale skoro już cytujesz, to rób to porządnie. Ta zwrotka ma jeszcze jeden wers: "Wygrasz więcej, gdy myślisz mniej". Jak się dołączy i to zdanie, to w twoim przypadku zaczyna to mieć sens. Oczywiście znaczenie i przesłanie i tego zdania w oryginale jest dokładnie odwrotne, no ale nie można oczekiwać cudów i sądzić, że i to zrozumiesz.

 

1 godzinę temu, ArturR napisał:

tyle w necie poradników i cudnych książek jak być bogatym i mądrym, że tylko w tym  jestem zanurzony po uszy.

Bogactwo bierze się z pracy, talentów, umiejętności, predyspozycji, szczęścia w końcu, ale z pewnością nie czytania, szczególnie netowych poradników. Tym bardziej mądrość. Można ciężko pracując posiąść mniejszy czy większy zasób wiedzy, ale nie mądrości. Do tego trzeba i wrodzonej inteligencji, która dopiero wraz z nabytą wiedzą daje mądrość. Że u ciebie z tą wrodzoną tak sobie, to mądry, choćbyś i całe życie spędził na rozczytywaniu tych poradników, już nie będziesz.

Biorąc pod uwagę i twoje życiowe motto z tej piosneczki i twoją, jakże naiwną wiarę w netową "naukę" mądrości i bogactwa, generalnie mocno słabo to widzę. Cóż, takie życie, muszą być na tym łeż padole oprócz mądrych i bogatych, i ci biedni i głupi. Tak było, jest i będzie i nikt (a już z pewnością ty) tego nie zmieni.

1 godzinę temu, ArturR napisał:

kogoś tak życzliwego

Boli cię, że jestem ci nieżyczliwy? Wiesz generalnie to: homo homini lupus est. Od tej zasady wyjątki obowiązują wtedy gdy kogoś darzymy jakimś rodzajem sympatii (z obojętnie jakiego powodu). Ja niestety ciebie nie darzę, więc nie będę nawet próbował udawać. I mówiąc szczerze, to nawet nie jest mi z tego powodu przykro.

I to by było na tyle. Pa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Amator 2b napisał:

Pozdrowienia od Bidena.

5:20

Prozacowy uśmiech for everyone!

 

 

 

Dobrze, że chociaż je całuje, a nie dyma. Wiek..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, skynyrd napisał:

To sympatyczne, ze jesteś czcigodny ArtuRro naiwny i czysty niczym pensjonarka, na tle tych wszystkich lewackich odszczepieńców.

Chyba jednak wyszukałeś kiepskiego adresata ?

Marksiści pokroju Wojciecha czy Adalberta mają wyjątkowo zakute łby, co nie wyklucza szansy Ich wysłuchania.

Są gorsi - Szlachetny Bobo, Aster czy Foxik. Ci, (innych nie wymienię, bo znowu zaliczę 3 miesięczną edycję postów) zjedli tabletkę Murti-Binga. Proces nieodwracalny.

Wbij to sobie raz na zawsze do tej zakutej głowy .Jak chodziłeś do przedszkola to ja już byłem antykomunistą . To że klepiesz paciorki i jesteś przeciwko aborcji wcale nie oznacza ,że jesteś prawicowy .Jesteś tylko klerykałem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, skynyrd napisał:

Marksiści pokroju Wojciecha czy Adalberta mają wyjątkowo zakute łby

Marksista? Lewak, nawet i odszczepieniec tak, ale marksista? A tak ładnie wczoraj prosiłem, byś się choć ty postarał, a tu znowu tylko marksista i zakuty łeb. Ogromnie jestem zawiedziony, ogromnie...

 

PS. Tak swoją drogą Wojciech i Adalbert znaczy dokładnie to sam, więc wyszło ci: pokroju Wojciecha czy Wojciecha...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Adalbert95 napisał:

Dziwny leitmotiv na życie sobie wybrałeś, szczególnie, że chyba absolutnie wszyscy którzy tą piosenkę znają, szczególnie z czasów gdy powstała, jej treść mieli brać i brali dokładnie odwrotnie niż literalnie brzmi. Ty widać nie.  Ale skoro już cytujesz, to rób to porządnie. Ta zwrotka ma jeszcze jeden wers: "Wygrasz więcej, gdy myślisz mniej". Jak się dołączy i to zdanie, to w twoim przypadku zaczyna to mieć sens. Oczywiście znaczenie i przesłanie i tego zdania w oryginale jest dokładnie odwrotne, no ale nie można oczekiwać cudów i sądzić, że i to zrozumiesz.

 

2 godziny temu, ArturR napisał:

tyle w necie poradników i cudnych książek jak być bogatym i mądrym, że tylko w tym  jestem zanurzony po uszy.

Bogactwo bierze się z pracy, talentów, umiejętności, predyspozycji, szczęścia w końcu, ale z pewnością nie czytania, szczególnie netowych poradników. Tym bardziej mądrość. Można ciężko pracując posiąść mniejszy czy większy zasób wiedzy, ale nie mądrości. Do tego trzeba i wrodzonej inteligencji, która dopiero wraz z nabytą wiedzą daje mądrość. Że u ciebie z tą wrodzoną tak sobie, to mądry, choćbyś i całe życie spędził na rozczytywaniu tych poradników, już nie będziesz.

Biorąc pod uwagę i twoje życiowe motto z tej piosneczki i twoją, jakże naiwną wiarę w netową "naukę" mądrości i bogactwa, generalnie mocno słabo to widzę. Cóż, takie życie, muszą być na tym łeż padole oprócz mądrych i bogatych, i ci biedni i głupi. Tak było, jest i będzie i nikt (a już z pewnością ty) tego nie zmieni.

2 godziny temu, ArturR napisał:

kogoś tak życzliwego

Boli cię, że jestem ci nieżyczliwy? Wiesz generalnie to: homo homini lupus est. Od tej zasady wyjątki obowiązują wtedy gdy kogoś darzymy jakimś rodzajem sympatii (z obojętnie jakiego powodu). Ja niestety ciebie nie darzę, więc nie będę nawet próbował udawać. I mówiąc szczerze, to nawet nie jest mi z tego powodu przykro.

I to by było na tyle. Pa!

Dziękuję Ci bardzo za kolejne pouczenia i wskazówki. Ba, chłopie jestem naprawdę pod wrażeniem - bierzesz to wszystko na poważnie? Widziałem tu już parę idiotów, ale Ty pokonałeś wszystkich. Myślałem, że po zasięgnięciu wiedzy z poradników pogadamy sobie za kilka lat, a tu masz ,taka niespodzianka - w ostatnim zdaniu tak pięknie to sam zakończyłeś -  kamień mi spadł z serca - dzięki Ci bardzo, naprawdę - pa pa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Niemiecki przemysł moto się kończy.

lon Musk osobiście rekrutuje do fabryki Tesli niedaleko polskiej granicy. 50 km od Berlina. 

Prywatny samolot Elona Muska, szefa amerykańskiego producenta samochodów elektrycznych, wylądował w czwartek, 5 listopada, na otwartym niedawno lotnisku BER. Rzecznik Tesli mówił o „rutynowej wizycie”. Tymczasem Musk zapowiedział na Twitterze, że już w piątek chce osobiście rozmawiać z zainteresowanymi inżynierami. Chodzi o pracę w fabryce samochodów elektrycznych powstającą w Gruenheide pod Berlinem – 50 kilometrów od granicy z Polską. Kandydatów zachęcił do składania podań. Tesla chce rozpocząć produkcję w Gruenheide już latem 2021 roku. Z taśmy ma schodzić pół miliona samochodów elektrycznych rocznie.

Płaca min. 2 700 euro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Wbij to sobie raz na zawsze do tej zakutej głowy .Jak chodziłeś do przedszkola to ja już byłem antykomunistą . To że klepiesz paciorki i jesteś przeciwko aborcji wcale nie oznacza ,że jesteś prawicowy .Jesteś tylko klerykałem .

Wojtku,

mam takie osobiste i delikatne pytanie do Ciebie jako do antykomunisty i antyprawicowca. Czy Twoja Szanowna Małżonka była dzisiaj na ogólnopolskim strajku "Wypi...lać w podskokach"? Skakała? Bo "przyszłościowa część" płci pięknej skakała dziś po ulicach jaro i żwawo - bo kto nie skaczy ten z PIS-u

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Wbij to sobie raz na zawsze do tej zakutej głowy .Jak chodziłeś do przedszkola to ja już byłem antykomunistą . To że klepiesz paciorki i jesteś przeciwko aborcji wcale nie oznacza ,że jesteś prawicowy .Jesteś tylko klerykałem .

? Do przedszkola długo się nie nachodziłem, gdyż podarłem sukieneczkę koleżance Frani w celu obejrzenia jej cipki. Zostałem wyrzucony. Był rok 1965. Rozumiem, że wtedy byłeś już ostrym antykomunistą, miałeś z 15 lat więcej ode mnie, bo mnie wtedy jarały plastykowe żołnierzyki i traktor na baterie.

Walczyłeś z Kuroniem i Michnikiem w wojnie żydowsko-arabskiej intelektualnie? Wow!

Więc dzisiaj masz antykomunisto 75 lat, co tłumaczy demencję i zwyrodnienie mózgu.

Zupełnie nie rozumiem, że nie startowałeś w amerykańskich wyborach - mógłbyś mieć lepszą saturację niż ten figurant Biden.

Paciorki? - Błąd. Od czasu odejścia od instytucjonalnego Kościoła, nie identyfikuję się z nim.

A aborcję mam w dupie, tak jak Lempart i inne k**wy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , doktorek po raz kolejny przepowiada koniec niemieckiego przemysłu motoryzacyjnego .A jednocześnie w wątku motoryzacyjnym wychwala niemieckie auta .I twierdzi ,że Mercedes nie jest niemiecką marką bo każdy może kupić sobie akcje tej firmy.Kolejne pomieszanie z poplątaniem .Alternatywą pewnie ma być Tesla Muska ,która jak na razie kosztuje tyle co S klasa ,wykończenie ma aut koreańskich z lat 70 i co jakiś czas spektakularnie pali się .A niemieckie koncerny szybko przestawiają się na auta elektryczne do czego były przygotowane już wcześniej .Jestem spokojny o przyszłość niemieckich aut .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, skynyrd napisał:

Absynt - jesteś nihilista jak su***syn!

To tera sie bedziem wyzywać? A fe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ArturR napisał:

Wojtku,

mam takie osobiste i delikatne pytanie do Ciebie jako do antykomunisty i antyprawicowca. Czy Twoja Szanowna Małżonka była dzisiaj na ogólnopolskim strajku "Wypi...lać w podskokach"? Skakała? Bo "przyszłościowa część" płci pięknej skakała dziś po ulicach jaro i żwawo - bo kto nie skaczy ten z PIS-u

Nie , nie była .I co z tego .Nie twierdzę ,że byłem aktywnym bojownikiem ale o to jakie miałem poglądy .Zawsze byłem wrogiem PRL .I jestem szczęśliwy ,że doczekałem jego końca .Mam poglądy liberalne w kwestiach gospodarczych i lewicowe w obyczajowych .I nie wmawiajcie mi tu marksizmu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, il Dottore napisał:

Gówno tam pracują. Niemiecki przemysł moto się kończy. A jak pracują to żeby zarobić na podrzynaczy gardeł. Niemcy się kończą.

Jak tam rewolucja - to nie wiem. Póki co - wygląda na to, że czas czekistowskiej surowości jeszcze nie nadszedł.

Jeśli zaś chodzi o kontrrewolucję - to mam nadzieję że bez helikopterów i sznura nie obejdzie się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Gdzie tam konczy.... maja lekki zastoj bo elektrykow nie wprowadzilo na czas, ale za chwile nadrobia straty.

 

Zreszta jak nie niemcy to, kto bedzie auta produkowal? 

Hamerykanie nie potrafia, a chinczyk jeszcze dlugo bedzoe chinczykiem.  Japonce i Koreancy cos tam dzialaja, no ale oni zawsze mieli dziwne podejscie do samochodow. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.