Skocz do zawartości
IGNORED

Donald Trump Prezydentem USA - Trzymamy kciuki :)


Tommiashi

Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?  

161 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?

    • TAK
      81
    • NIE
      80
  2. 2. Czy zdobycie fotela prezydenta USA przez Donalda Trumpa oczyści atmosferę na linii Rosja - USA?

    • TAK
      47
    • NIE
      114
  3. 3. Czy dzięki zwycięstwu Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA jest szansa na odtajnienie umowy TTIP?

    • TAK
      52
    • NIE
      109
  4. 4. Czy zwycięstwo DT w wyborach w USA zmieni coś w ich polityce bliskowschodniej ?

    • TAK
      98
    • NIE
      63
  5. 5. Ilu Generałów w P{entagonie pójdzie na emeryturę jak DT zostanie prezydentem USA?

    • 5
      72
    • 50
      54
    • 150
      35


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Sine Metu napisał:
9 minut temu, skynyrd napisał:
Jakie ty o tym masz pojęcie?

Znam kilku. Po zmianie ustroju nagle "biznesmenami" zostali - generalnie głąby i nieuki.

Ja pier**lę...idź już spać i przestań pić, bo późnym wieczorem zawsze głupiej piszesz, niż w dzień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sine Metu napisał:
6 minut temu, skynyrd napisał:
Jakie ty o tym masz pojęcie?

Znam kilku. Po zmianie ustroju nagle "biznesmenami" zostali - generalnie głąby i nieuki.

Balcerowicz? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sine Metu napisał:
5 minut temu, skynyrd napisał:
Jakie ty o tym masz pojęcie?

Znam kilku. Po zmianie ustroju nagle "biznesmenami" zostali - generalnie głąby i nieuki.

Jakże mi przykro, że Cię nie przewidziałem. . Nie przewidziałem pierdołów, ani nieudaczników, ani kretynów.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Ty jako Siny Metyl wcale nie pijesz? wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0002.gif
W porównaniu z Tobą, wcale. A w porównaniu z Egonem, to jeszcze nawet nie spróbowałem.
Ja pier**lę...idź już spać i przestań pić, bo późnym wieczorem zawsze głupiej piszesz, niż w dzień.
Przeczytasz na trzeźwo, to przestanie Ci się tak wydawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sine Metu napisał:

W porównaniu z Tobą, wcale. A w porównaniu z Egonem, to jeszcze nawet nie spróbowałem.

Taaa, to skąd te pierdoły, które wypisujesz akurat wieczorami? ?

6 minut temu, Sine Metu napisał:

Alkohol to alkohol - doucz się.

Nie, to Ty się doucz i nie porównuj wódki do piwa ignorancie.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lolo2 napisał:

nie wydaje mi sie... 

Powiedzmy ze mam kilka amerykanskich i japonskoch samochodow....   dzieli je przepasc do niemca.

Amerykanów położyło tanie paliwo, mało się przykładali do postępu.  Choć z drugiej strony Tesla jest amerykańska.  Amerykanie mają wciąż ogromny potencjał.  Poprzednie auto dość mnie zniechęciło do niemieckiej techniki, natomiast nie sądzę aby niemiecka branża moto była zagrożona.  Chyba, że ktoś wypuści gamechangera...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sine Metu napisał:
28 minut temu, toptwenty napisał:
I pozamiatane. Zwolennicy Trumpa mogą wyć do księżyca. Opierając się na obecnym stanie rzeczy,  tak wszystko wygląda. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Źródło? Bo ani CNN, ani Fox nie podają wygranej.

Są też inne źródła, a to jest interpolacja. Plus/minus.

26 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Prawiczki maja stypę

Mówią do ciebie - Wojtku. Gratulacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, skynyrd napisał:

Zabawa

Chlanie jest zabawne? A wiesz, jakoś tak nie mam nawet ochoty sprawdzać czy rzeczywiście jest.

56 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

" Co ty wiesz o piciu "

No niewiele, cóż poradzić. Wiem, że to w naszym katolickim kraju właściwie grzech śmiertelny, sromota i towarzyska i społeczna. Lewak, do tego nie pije - spalić czarownicę. A tam - niech spróbują, zobaczą co znaczy chcieć spalić trzeźwego jak świnia lewaka!

PS. Choć właściwie nie piję, to piwniczkę mam całkiem, całkiem solidną i równie, albo i jeszcze bardziej wypełnioną. Dawno nie byłem, ale z takiej okazji postanowiłem skorzystać z dobrodziejstw. Poczłapałem, by sobie nalać szota jakieś fajnej pojedynki, a tu k**wa jego mać, jakiś najazd Hunów! Ktoś mi k**wa moje zbiory uszczknął, ch*ja tam uszczknął - przetrzebił, sprofanował, zbezcześcił! Słowem miał czelność nie tylko prawie do cna wysuszyć flaszki już otwarte, ale i rozkorkować część tych do tej pory pełnych. Nie, to się skończy jesienią średniowiecza, nie będzie głupiego tłumaczenia, ze przecież pozwoliłeś korzystać. No niby pozwoliłem, ale żeby w jakieś 2 miesiące załatwić jakiś dobry tuzin flaszek? Koneser/rzy pieprzony, sama Isla, nic innego nie ruszone, no może z jedna butelka armaniaku. Nie, tu trzeba poważnego dochodzenia, bo już ch*j tam moja kolekcja, ale istnieje poważne podejrzenie, że mogę mieć pijaka/ów w domu!

Zyzolku Najdroższy, Ty mój Ulubiony Kolego! Podeślij mi chyżo na priv. choćby jakieś ogólne zasady i wytyczne jak się przesłuchuje, jutro będę robił dochodzenie. Wiem, że się znasz. Proszę!

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sine Metu napisał:


 

 


Raczej antycypacja.

 

Też.

Interpolacja - proces wyznaczenia wartości jakiegoś punktu na podstawie innych punktów o znanych wartościach przy użyciu techniki rachunkowej lub innej.

Jak zwał, tak zwał. Przybliżenie na podstawie obecnych trendów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochłonąwszy już nieco udałem się ponownie na miejsce tragedii. Sytuacja jest poważniejsza niż sądziłem, ale nie całkiem beznadziejna. Flaszek (zawartości z flaszek, bo same butelki stoją) ubyło tak między 15, a 20, a to już w kontekście możliwego alkoholizmu, nie przelewki. Przypominam: jakieś dwa miesiące, może nawet i trochę mniej. Nie beznadziejna, bo moje ulubione stare i rzadkie Bowmory bez widocznych strat. Ale jak który wpadł na taki sam pomysł jak ja kiedyś , kiedy będąc szczeniakiem wypiwszy pewexowskie koniaki i White Horsy z barku rodziców, wlewałem dla zatarcia śladów do butelek po nich Pliskę i zielonogórską podróbę whisky, to mnie szlak po prostu trafi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adalbert95 napisał:

Ochłonąwszy już nieco udałem się ponownie na miejsce tragedii. Sytuacja jest poważniejsza niż sądziłem, ale nie całkiem beznadziejna. Flaszek (zawartości z flaszek, bo same butelki stoją) ubyło tak między 15, a 20, a to już w kontekście możliwego alkoholizmu, nie przelewki. Przypominam: jakieś dwa miesiące, może nawet i trochę mniej. Nie beznadziejna, bo moje ulubione stare i rzadkie Bowmory bez widocznych strat. Ale jak który wpadł na taki sam pomysł jak ja kiedyś , kiedy będąc szczeniakiem wypiwszy pewexowskie koniaki i White Horsy z barku rodziców, wlewałem dla zatarcia śladów do butelek po nich Pliskę i zielonogórską podróbę whisky, to mnie szlak po prostu trafi...

 

Niesamowita historia stary. Ktoś powinien ją przenieść na ekran bo jest w niej wszystko: zagadka, strata, nadzieja, reminiscencje z dzieciństwa i emocje...   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaranek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jaranek. napisał:

Niesamowita historia

Nie kpij proszę. To o wiele bardziej banalne. Progenitura z kumplami i kumpelkami (no bo kto inny) się dorwała do flaszek tatusia bo myślała pewnie że całkiem już zapomniałem, bo rzeczywiście ostatnio niezwykle rzadko korzystałem. Siedzą na tym zdalnym studiowaniu to się nudzą, choć właściwie nigdy nie zauważyłem by towarzystwo było zawiane. A tak zupełnie poważnie: bardzo niepokoi mnie jedna rzecz. Dobór tych flaszek - to niemal same jednak dość ciężko przyswajalne dla tzw. przeciętnego odbiorcy dymne, niektóre wręcz bardzo dymne szkockie. Raczej funfli czy tym bardziej funfelek, progenitury o takie gusta nie podejrzewam, progeniturę tak, bo sam w tych gustach maczałem paluchy. Jak z kumplami wyciągnęli - trudno mogłem ustalić jakieś inne zasady czy wręcz zbiory na klucz. Ale jak progenitura sama tyle tego obaliła, to już powód do śmiechu niestety nie jest... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guliani? A to nie ten, co to do tego, że miał dziadka i ojca mafioza przyznał się dopiero wtedy jak mu to udowodniono w sądzie, bo przez 40 lat twierdził coś zupełnie innego?

Ale mniejsza o trampkowe pieski, ważniejszy sam trampek. Ostatni tweet:

Joe Biden should not wrongfully claim the office of the President. I could make that claim also. Legal proceedings are just now beginning!

Jakżesz mu przez ostatnie godzimy rura zmiękła. Aż miło popatrzeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, toptwenty napisał:

Są też inne źródła, a to jest interpolacja. Plus/minus.

Ekstrapolacja.

Interpolacja jest jak przewidujemy wartość pomiędzy punktami które znamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adalbert95 napisał:

Chlanie jest zabawne? A wiesz, jakoś tak nie mam nawet ochoty sprawdzać czy rzeczywiście jest.

No niewiele, cóż poradzić. Wiem, że to w naszym katolickim kraju właściwie grzech śmiertelny, sromota i towarzyska i społeczna. Lewak, do tego nie pije - spalić czarownicę. A tam - niech spróbują, zobaczą co znaczy chcieć spalić trzeźwego jak świnia lewaka!

PS. Choć właściwie nie piję, to piwniczkę mam całkiem, całkiem solidną i równie, albo i jeszcze bardziej wypełnioną. Dawno nie byłem, ale z takiej okazji postanowiłem skorzystać z dobrodziejstw. Poczłapałem, by sobie nalać szota jakieś fajnej pojedynki, a tu k**wa jego mać, jakiś najazd Hunów! Ktoś mi k**wa moje zbiory uszczknął, ch*ja tam uszczknął - przetrzebił, sprofanował, zbezcześcił! Słowem miał czelność nie tylko prawie do cna wysuszyć flaszki już otwarte, ale i rozkorkować część tych do tej pory pełnych. Nie, to się skończy jesienią średniowiecza, nie będzie głupiego tłumaczenia, ze przecież pozwoliłeś korzystać. No niby pozwoliłem, ale żeby w jakieś 2 miesiące załatwić jakiś dobry tuzin flaszek? Koneser/rzy pieprzony, sama Isla, nic innego nie ruszone, no może z jedna butelka armaniaku. Nie, tu trzeba poważnego dochodzenia, bo już ch*j tam moja kolekcja, ale istnieje poważne podejrzenie, że mogę mieć pijaka/ów w domu!

Zyzolku Najdroższy, Ty mój Ulubiony Kolego! Podeślij mi chyżo na priv. choćby jakieś ogólne zasady i wytyczne jak się przesłuchuje, jutro będę robił dochodzenie. Wiem, że się znasz. Proszę!

 

 

Ale pierdoły, masz normalnego syna, młody prawidłowo się rozwija.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chlania można wyjść, ze śniegu nie bardzo. Moja druga córa była rozrywkowa, ciężko było ją utemperować.

Ale jakoś się dało. Była na mnie zawsze wściekła, że nie ma mnie w domu.

Ale wyszły wszystkie na ludzi. Mam fajne wnuki i prawnuki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zbig napisał:

Amerykanów położyło tanie paliwo, mało się przykładali do postępu.  Choć z drugiej strony Tesla jest amerykańska.  Amerykanie mają wciąż ogromny potencjał.  Poprzednie auto dość mnie zniechęciło do niemieckiej techniki, natomiast nie sądzę aby niemiecka branża moto była zagrożona.  Chyba, że ktoś wypuści gamechangera...

W czym amerykanie maja potencjal? 

W Tesli? Fajna zabawka "byla", poki mieli przewage w technologii. 

Porsche wypuscilo Taycana

Audi za chwile wypusci Etrona GT

A Mercedes "nie pamietam". 

Wszystkie te 3 marki sa tansze i zjadaja tesle w klasie premium. 

 

W klasie nizszej - - - Tesla Model 3, to Koreance i japonce zjedza tesle. 

Ja nie widze w europie i azji miejsca dla Amerykanow, w odleglym terminie. Tesla, poki ma jeszcze przewage to ma, ale zaraz sie ona skonczy. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lolo2 napisał:

W czym amerykanie maja potencjal? 

To nadal jest bogaty kraj w zasoby naturalne. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jar1 napisał:

To nadal jest bogaty kraj w zasoby naturalne. 

 

Tak samo jak afryka i inne kraje 3 swiata.  Polska tez jest bogata w zloza termalne i wegiel i nic z tego nie wynika. 

 

Nie mowie ogolnie, bo ogolnie ameryka jest potezna.  Ale jesli chodzi o samochodowke to sobie bardzo slavo radza.  Dodatkowo Biden chce spowrotem podpisac ustawe klimatyczna....   Ford i Chryzler beda w czarnej dupie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lolo2 napisał:

Polska tez jest bogata w zloza termalne i wegiel i

To mit. Ani jedno ani drugie nieopłacalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.