Skocz do zawartości
IGNORED

Donald Trump Prezydentem USA - Trzymamy kciuki :)


Tommiashi
 Udostępnij

Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?  

165 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Donald Trump powinien zostać prezydentem USA?

    • TAK
      82
    • NIE
      83
  2. 2. Czy zdobycie fotela prezydenta USA przez Donalda Trumpa oczyści atmosferę na linii Rosja - USA?

    • TAK
      48
    • NIE
      117
  3. 3. Czy dzięki zwycięstwu Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA jest szansa na odtajnienie umowy TTIP?

    • TAK
      54
    • NIE
      111
  4. 4. Czy zwycięstwo DT w wyborach w USA zmieni coś w ich polityce bliskowschodniej ?

    • TAK
      100
    • NIE
      65
  5. 5. Ilu Generałów w P{entagonie pójdzie na emeryturę jak DT zostanie prezydentem USA?

    • 5
      75
    • 50
      55
    • 150
      35


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, JuG napisał:

Kto normalny dziękuje przed podliczeniem głosów?

Wszyscy oprócz Dudy, Putina i kogoś tam jeszcze. Jak chcesz to taki bystry jesteś, ale jak chodzi o Putina to idiotę udajesz, albo autentycznie zaraz spadają ci klapki na oczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, JuG napisał:

Kto normalny dziękuje przed podliczeniem głosów?

W 2016 pogratulował Trumpowi w środę rano.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, toptwenty napisał:

W 2016 pogratulował Trumpowi w środę rano.

Co świetnie ilustruje fakt, że Jurij chyba sam zaczyna wierzyć w brednie które wypisuje. Z doktorka się śmieje a sam ma klapki na oczach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

W poprzednich wyborach nie było tyle machlojek i wynik był znany już następnego dnia, kiedy to Killary złożyła gratulacje Trumpowi. Przed Putinem.

Zobaczymy kto wygra wybory do Senatu w Grizji. Jeżeli bez żadnych demokratycznych wrzutek wygrają Republikanie, to może to świadczyć o konsensusie deep state-u - "nasz" prezydent, "wasz" Senat. W tej sytuacji nowy prezydent/prezydentka nie za wiele będą mogli "narozrabiać". Sytuacja będzie jak była u Trumpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, JuG napisał:

W poprzednich wyborach nie było tyle machlojek

Tak, w poprzednich nie było żadnych, czego choćby tytuł tego wątku dowodzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JuG napisał:

W poprzednich wyborach nie było tyle machlojek

Demokraci nie próbowali zmienić wyniku, chociaż większość obywateli USA głosowała na Hillary Clinton.

I co Ci to mówi?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JuG napisał:

W poprzednich wyborach nie było tyle machlojek i wynik był znany już następnego dnia, kiedy to Killary złożyła gratulacje Trumpowi. Przed Putinem.

Zobaczymy kto wygra wybory do Senatu w Grizji. Jeżeli bez żadnych demokratycznych wrzutek wygrają Republikanie, to może to świadczyć o konsensusie deep state-u - "nasz" prezydent, "wasz" Senat. W tej sytuacji nowy prezydent/prezydentka nie za wiele będą mogli "narozrabiać". Sytuacja będzie jak była u Trumpa.

Kłamiesz w oczywisty sposób, Kolejny dowód na to, że bandycie Putinowi zależało na wyborze narcystycznego psychopaty Trumpa.

Reszta wywodu to kolejna brednia. Rozumiem ze Kreml dalej zamierza mącić i robić ludziom wodę z mózgów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne i jednocześnie żałosnę są te pokrzykiwania polskich trumpowców. Poziom intelektualny gdzieś w okolicach Rowu Mariańskiego. Deep State i wszystko jasne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JuG napisał:

że jego rywalka Hillary Clinton jako jedna z pierwszych złożyła mu gratulacje.

Złożyła, bo takie tam do czasów trampka panowały obyczaje. Mimo, że to, że wygra Biden było wiadomo tak już gdzieś w czwartek po wyborach, to trampek milczy z gratulacjami do dziś. I świadczy to tylko i wyłącznie o tym jakie z niego pospolite chamidło. W 2000 Gore pogratulował Bushowi, mimo, że wynik był oparty wyłącznie na wstępnych sondażach (nawet nie exit poll) na Florydzie. Jak się okazało, że różnica taka, że może się to zmienić to Bush zadzwonił do Gore`a i panowie się umówili na składanie sobie gratulacji jak sprawa się jakoś rozstrzygnie. Gore wykonał telefon z gratulacjami do Bush`a w kilkanaście minut po orzeczeniu SN. I tak to wyglądało, wygląda i w przyszłości będzie wygladać, bo takie są tam polityczne zwyczaje, wyłączając oczywiście pomarańczowego buca.

 

2 godziny temu, JuG napisał:

deep state-u -

Po tym jak się zachowuje trampek sondaże w okolicach wyborów dające szanse 50/50, spadają republikanom i czym bardziej trampek będzie się angażował (co mu stanowczo odradzają, a on dalej swoje) tym szanse demokratów bardziej rosną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speaking on the Senate floor, Mr McConnell said: "Today I want to congratulate President-elect Joe Biden."

Also congratulating Mr Biden's running-mate, Kamala Harris, he added: "All Americans can take pride that our nation has a female vice president-elect for the very first time."

At tu, Brute, contra me?

To sie porobiło. Okazuje się, że republikański przewodzniczący Senatu to też marionetka "głębokiego państwa" i komunistyczny zdrajca. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomarańczowy dalej milczy, mimo, że publicznie zapowiedział, ze po głosowaniu elektorskim złoży gratulacje i tym samym uzna swoją porażkę...

PS. Przejrzałem na szybko amerykańskie majorsy (z Fox włącznie). We wszystkich odnotowano, ze Putin złożył gratulacje. W żadnym ani słowa o gratulacjach budynia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Adalbert95 napisał:

A pomarańczowy dalej milczy, mimo, że publicznie zapowiedział, ze po głosowaniu elektorskim złoży gratulacje i tym samym uzna swoją porażkę...

Nie milczy. Zatweetował dziś, że jego prawnicy zalewani są wręcz dowodami oszustw na wielka skalę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Genesis
dodatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Adalbert95 napisał:

Po tym jak się zachowuje trampek sondaże w okolicach wyborów dające szanse 50/50, spadają republikanom i czym bardziej trampek będzie się angażował (co mu stanowczo odradzają, a on dalej swoje) tym szanse demokratów bardziej rosną.

 

Dokładnie! Między innymi z tego powodu spora część najważniejszych republikańskich polityków nie popierała awantur Trumpa. Patrząc na sondaże wiedzieli co robią, bo stawka znacznie się wyrównała w zwycięstwo może wymknąć się Republikanom z rąk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Genesis napisał:

Nie milczy. Zatweetował dziś, że jego prawnicy zalewani są wręcz dowodami oszustw na wielka skalę. 

Widziałem, ale takie tam pierdy to on produkuje w ilościach hurtowych i kto by przywiązywał jakąś wagę do tego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Adalbert95 napisał:

A pomarańczowy dalej milczy, mimo, że publicznie zapowiedział, ze po głosowaniu elektorskim złoży gratulacje i tym samym uzna swoją porażkę...

PS. Przejrzałem na szybko amerykańskie majorsy (z Fox włącznie). We wszystkich odnotowano, ze Putin złożył gratulacje. W żadnym ani słowa o gratulacjach budynia...

Okazuje się, że Putin wyprzedził z gratulacjami naszego orła o 22 minuty. Pewnie Szczerski jeszcze sprawdzał kanałami dyplomatycznymi czy Amerykanie rzeczywiście zrobili taką przykrość Budyniowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2020 o 22:59, xajas napisał:


przynajmniej raz cos sensownego naposal

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

O twojej wypowiedzi tego powiedzieć nie można. ? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poważny problem organizacji Trumpa. Prezydent musi przekazać dokumenty finansowe nowojorskiemu prokuratorowi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tu, jak podejrzewany o machinacje finansowe, przewija się syn ustępującego prezydenta Eric Trump.

Niedawno pisałem o podobnym zdarzeniu z udziałem syna prezydenta elekta. Zarzucono mi obrazę Bidena juniora. W Polsce też można znaleźć podobne przykłady rodzinnej protekcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Zyzol napisał:

Niedawno pisałem o podobnym zdarzeniu z udziałem syna prezydenta elekta. Zarzucono mi obrazę Bidena juniora.

Nie obrazę tylko obrzucanie błotem.  Stara dobra metoda, rzucamy w synka, licząc na to że do tatusia się coś przyklei.  Dla pewności dorzucamy epitet o diamencie polityki, aby się we właściwym kierunku czytającym skojarzyło.  Nic to, że z artykułów źródłowych, których Ci się nie chciało odnaleźć i przeczytać, jasno wynika, że w cytowanym śledztwie o żadną politykę nie chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Zbig napisał:

Nie obrazę tylko obrzucanie błotem.  Stara dobra metoda, rzucamy w synka, licząc na to że do tatusia się coś przyklei.  Dla pewności dorzucamy epitet o diamencie polityki, aby się we właściwym kierunku czytającym skojarzyło.  Nic to, że z artykułów źródłowych, których Ci się nie chciało odnaleźć i przeczytać, jasno wynika, że w cytowanym śledztwie o żadną politykę nie chodzi.

Zamieszczenie linka do artykułu o kłopotach syna prezydenta elekta pochodzącego z polskiego źródła i opatrzenie go krótki i nienapastliwym i nic nie przesądzającym komentarzem nazywasz obrzucaniem błotem. Przykład obrzucania błotem daje Jaro_747 pod twoją wypowiedzią.

Przez kilka postów zapowiadałeś swoje rewelacje z innych źródeł, aż wreszcie wkleiłeś tekst CNN mówiący o tym, że ujawniono w końcu to, że przeciwko Hunterowi Bidenowi prowadzone jest dochodzenie. Na zakończenie jest wzmianka, że sprawa ta będzie problemem politycznym dla Joe Bidena. W opinii amerykańskich mediów, także CNN, Hunter Biden nie jest diamentem bez skazy.

Nie wiem w jakim celu wkleiłeś ten drugi fragmencik, ponieważ nie ma tam ani słowa o Hunterze Bidenie. Może w dalszej części. Masz może subskrypcję na te artykuł i chcesz się tym pochwalić? Jeśli tak to przytocz cytaty dotyczące Huntera Bidena.

Pod tym linkiem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  masz świeżutki i rzeczowy artykuł, który pokazuje, że interesy Huntera Bidena nie są do końca transparentne.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
32 minuty temu, Zyzol napisał:

interesy Huntera Bidena nie są do końca transparentne

Ciekawymi są nie tylko "biznesy" młodszego Bidena ale i reakcja tzw. wolnych demokratycznych amerykańskich mediów na nie - prawie kompletne milczenie.

https://www.wsj.com/articles/the-hunter-biden-business-11607644236

Biznes Huntera Bidena

Historia zignorowana przez prasę powraca na czas prezydentury Joe.

W końcu biznes Huntera Bidena to nowość. Czy ktoś wiedział? Cóż, „New York Post” wiedział, podobnie jak my i kilku innych.

Ale w październiku, kiedy Post ujawnił historię e-maila, rzekomo z laptopa Huntera Bidena, odnoszącego się do spotkania, które zaaranżował między swoim ojcem a dyrektorem ukraińskiej firmy energetycznej, Demokraci i większość prasy poinformowała Amerykanów, że to rosyjska dezinformacja. Historia została zbanowana na Twitterze. Ale po zakończeniu wyborów, szybko, nawet Jake Tapper z CNN stał nowo narodzonym detektywem.

To samo w sobie jest skandalem. Kiedy relacje biznesowe młodszego pana Bidena pojawiły się po raz pierwszy - np. jego wysoko płatne stanowisko w zarządzie korporacji Burisma, pomimo braku doświadczenia w sprawach Ukrainy czy energii - powinno to sprowokować poważne sprawozdania. Zamiast tego ludzie, którzy spędzili lata twierdząc, że Donald Trump był rosyjskim agentem, zignorowali znacznie silniejsze dowody na to, że młodszy pan Biden bogacił się na imieniu swojego ojca. Czasami podróżował na spotkania biznesowe jako przywieszka - wraz ze swoim tatusiem-wiceprezesem - w Air Force II. (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Daligo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Genesis napisał:

Przecież to wszystko pikuś w porównaniu z przekrętami Trampka. 

No ale agentura Kremla nie ma niczego poważniejszego i uważa ze wszyscy powinni się pałować tym, co akurat maja.

Jeżeli tak nie jest to czuja się zawiedzeni. Zyzol z Jurijem już zaczynają płakać ze nikt nie chce się na to rzucić a oni biedni tak się starają. Zyzol wstawia to przy każdej możliwej okazji w każdym możliwym wątku i nic. Na jego miejscu też bym się popłakał ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Zyzol napisał:

krótki i nienapastliwym i nic nie przesądzającym komentarzem

?

11 godzin temu, Zyzol napisał:

Przez kilka postów zapowiadałeś swoje rewelacje z innych źródeł, aż wreszcie wkleiłeś tekst CNN mówiący o tym, że ujawniono w końcu to, że przeciwko Hunterowi Bidenowi prowadzone jest dochodzenie. Na zakończenie jest wzmianka, że sprawa ta będzie problemem politycznym dla Joe Bidena. W opinii amerykańskich mediów, także CNN, Hunter Biden nie jest diamentem bez skazy.

W mojej też nie ale chyba jasno określiłem, że nie chodzi o ustalenie z jakiego materiału jest wykonany.  Nie zapowiadałem "rewelacji" a jedynie zwróciłem uwagę że przed nienapastliwym skomentowaniem warto byłoby zapoznać się z artykułami na podstawie których bankier.pl opublikował njusik który zacytowałeś.  Nie ujawniono w końcu tylko Biden sam złożył oświadczenie, przynajmniej tak wszędzie piszą.  A dochodzenie było niejawne do tej pory bo takie jest w USA prawo, też łatwo sprawdzić.  Problemy dzieci zawsze są dla polityków problemem politycznym, choć niektórym dla odmiany wyciąga się z grobów dziadków.

11 godzin temu, Zyzol napisał:

Nie wiem w jakim celu wkleiłeś ten drugi fragmencik, ponieważ nie ma tam ani słowa o Hunterze Bidenie. Może w dalszej części. Masz może subskrypcję na te artykuł i chcesz się tym pochwalić? Jeśli tak to przytocz cytaty dotyczące Huntera Bidena.

???

W samym linku jest tytuł.  Całą historię jego życia tam opisali...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Zbig napisał:

W samym linku jest tytuł.  Całą historię jego życia tam opisali...

Skro przeczytałeś cały artykuł, a nie tylko zagajenie zachęcające do jego subskrypcji, czemu nie posłujesz się cytatami z jego ukrytej treści. 

To jest pozerstwo i nic więcej.

14 godzin temu, Zbig napisał:

W mojej też nie ale chyba jasno określiłem, że nie chodzi o ustalenie z jakiego materiału jest wykonany.  Nie zapowiadałem "rewelacji" a jedynie zwróciłem uwagę że przed nienapastliwym skomentowaniem warto byłoby zapoznać się z artykułami na podstawie których bankier.pl opublikował njusik który zacytowałeś.  Nie ujawniono w końcu tylko Biden sam złożył oświadczenie, przynajmniej tak wszędzie piszą.  A dochodzenie było niejawne do tej pory bo takie jest w USA prawo, też łatwo sprawdzić.  Problemy dzieci zawsze są dla polityków problemem politycznym, choć niektórym dla odmiany wyciąga się z grobów dziadków.

Mój komentarz brzmiał: 

W dniu 10.12.2020 o 13:19, Zyzol napisał:

Kolejny diament amerykańskiej polityki.

I twoim zdaniem w zestawieniu z tym, co napisał bankier.pl: 

"W ubiegłym roku "New Yorker" opisał część interesów Bidena juniora w Chinach, wspominając m.in. o tym, że towarzyszył swojemu ojcu - wówczas wiceprezydentowi - w podróży do Chin, gdzie spotkał się z partnerem biznesowym. Hunter Biden przyznał, że kilka lat później otrzymał diament w prezencie od szefa chińskiej spółki energetycznej CEFC, z którym planował prowadzić interesy."

- było to obrzucanie błotem. Lecz się, na nogi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zyzol napisał:

Skro przeczytałeś cały artykuł, a nie tylko zagajenie zachęcające do jego subskrypcji, czemu nie posłujesz się cytatami z jego ukrytej treści. 

Jakiej ukrytej treści?  Przecież jest dostępny w całości.

9 minut temu, Zyzol napisał:

Mój komentarz brzmiał: 

W dniu 10.12.2020 o 13:19, Zyzol napisał:

Kolejny diament amerykańskiej polityki.

I twoim zdaniem w zestawieniu z tym, co napisał bankier.pl: 

"W ubiegłym roku "New Yorker" opisał część interesów Bidena juniora w Chinach, wspominając m.in. o tym, że towarzyszył swojemu ojcu - wówczas wiceprezydentowi - w podróży do Chin, gdzie spotkał się z partnerem biznesowym. Hunter Biden przyznał, że kilka lat później otrzymał diament w prezencie od szefa chińskiej spółki energetycznej CEFC, z którym planował prowadzić interesy."

- było to obrzucanie błotem. Lecz się, na nogi...

Na czym polega obrzucanie błotem, polityków, a nie ich dzieci, już powyżej wyjaśniłem, więc się nie wij.  To nie Hunter Biden zajmuje się polityką tylko polityka nim.  Biorąc pod uwagę jego osobistą lekkomyślność oraz wysiłek jaki podjęła szczujnia Trumpa, aby cokolwiek na niego znaleźć, wyniki są raczej żałosne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.