Skocz do zawartości
IGNORED

Olive One - wrażenia


barni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ktoś posiada tego playera ? Jak wygląda wygoda obsługiwana go z aplikacji mobilnej ? Dźwiękowo (wychodząc sygnałem analogowym lub cyfrowym) może równać się z ajikiem lub Ariesem Mini ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ktoś posiada tego playera ? Jak wygląda wygoda obsługiwana go z aplikacji mobilnej ? Dźwiękowo (wychodząc sygnałem analogowym lub cyfrowym) może równać się z ajikiem lub Ariesem Mini ?

Bardzo miła w obsłudze zabawka. Zapewne jak większość produktów Olive po kilku latach bardzo awaryjna. Dźwiekowo…płacimy za wzmacniacz, którego klasę raczej trudno docenić (jesli w tym przypadku słowo klasa istnieje).

W tej cenie dostajemy nietuzinkowy design, dysk twardy, ciekawą aplikację i…taki sobie grajek.

 

By się jednak o tym przekoanc proponuję w tych samych pieniądzach kupić SM6 i jakiś 1 TB dysk, a następnie porównać Olive i Cambridge'a.

A głos "ale tam jest jeszcze amp" to głos jedynie rozpaczy - bo poziom wzmacniacza jest godny pozałowania.

Proponuje jednak dla uczciwości wypożyczyć i posłuchać.

Jednak gdy już dojdziemy do tego i podliczymy koszty - wyjdzide, ze za te pieniądze mozna lepiej brzmieniowo, o wiele lepiej.

No chyba, że szukamy gadzetu do kuchni lub jako player do sypialni - wtedy kapitalna sprawa i zdecydowanie polecam.

Ale zapomnijmy o tym temacie jako głównym player'ze plików w domu z oczekiwaniami na dobre granie. Będzie…słabo, ale będzie.

Porównaliśmy to z jakością uzyskaną via…AirPlay w urządzeniu AirPort.

 

 

By nie było - miałem pożyczony i sluchałem. Od pierwszego dnia powstania projektu kibicowałem i przyznam, że gdyby ograniczyli się do jedynie streamera bez wkładania tam pseudo wzmacniacza byłoby OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcje streamera działają bardzo stabilnie, dużą zaletą jest wbudowany wygodny dotykowy wyświetlacz na urządzeniu, mobilna aplikacja jest dobra. Wzmacniacz to klasa podstawowa, cudów nie ma co wymagać, jednak w swoim budżecie radzi sobie bardzo dobrze. Jest to klasa wzmacniaczy w dobrych systemach mini.

 

Zapraszam serdecznie na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.