Jump to content
IGNORED

XLR neutralny, przejrzysty, dynamiczny z dużą przestrzenią

piszcz4

Recommended Posts

No właśnie to może wspomnę o moich typach, po wnikliwej analizie informacji pozyskanych w Internecie.

Tellurium Q Black

Albedo Monolith i Geo,

ewentualnie jakaś Tara, ale nowe są drogie, a używek się boję w tym przypadku.

Jakie inne jeszcze polecicie?

Cześć wszystkim.

Jaki polecicie używany/nowy przewód XLR do mojego systemu do sluchania jazzu, rocka i elektroniki w cenie do 1500zł?

Możliwie neutralny, dynamiczny z jak najlepszą przestrzenią. Może lekko ocieplać średnicę.

Pozdrawiam

srebrne DIY?

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Cześć wszystkim.

Jaki polecicie używany/nowy przewód XLR do mojego systemu do sluchania jazzu, rocka i elektroniki w cenie do 1500zł?

Możliwie neutralny, dynamiczny z jak najlepszą przestrzenią. Może lekko ocieplać średnicę.

Pozdrawiam

Siltech Classic Anniversary 330i, ostatnio testowałem, doskonaly, ale z rynku wtórnego, nowy nieco droższy.

Guest aqs

(Konto usunięte)

a słuchałeś Proel die hard xlr jest neutralny, przejrzysty, dynamiczny z dużą przestrzenią. Z tym że kosztuje coś około 110-150 zł i ma dożywotnią gwarancję.

a słuchałeś Proel die hard xlr jest neutralny, przejrzysty, dynamiczny z dużą przestrzenią. Z tym że kosztuje coś około 110-150 zł i ma dożywotnią gwarancję.

Zbyt mało kosztuje :-)

A poważnie to zastanawiałem się nad nim, ale czytałem, że gra dosyć sucho. Czy podzielasz tą opinię?

Guest aqs

(Konto usunięte)

Nie gra sucho, straszono mnie że w połączeniu z KAV300i + SM6 będzie za jasno i sucho, dla mnie jest super, jakie masz kable głośnikowe bo one w KAV300i wprowadzają znaczną zmianę

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.