Skocz do zawartości
IGNORED

Audio mity


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, porlick napisał:

o zachowaniu się wzmacniacza pod wplywem zmiennych charakterystyk impedancji

Tak to było napisane

 

16 godzin temu, soundchaser napisał:

jak można usłyszeć zmianę brzmienia wzmacniacza, do którego podłącza się różne pary kolumn?

Tak Ty odpisałeś

7 minut temu, soundchaser napisał:

To sobie przypomnij jak było sformułowane to stwierdzenie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, soundchaser napisał:

z rzetelnym testem porównawczym nie miał nic wspólnego. 

ZnaFca od rzetelnych testów, zabrał głoś ŁOŁ!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Wystarczy dobrać taki wzmacniacz, który juz na niskich poziomach głośności podaje wystarczającą moc dla sekcji niskotonowej, wtedy otrzymujemy "wyrównane pasmo", regulując przedwzmacniaczem ograniczasz poziom mocy końcówki, zaczyna pracować w ograniczonym zakresie, czym większa końcówka tym większy zakres, dlatego niedopasowana za malej mocy końcówka nie daje rady napędzić, kontrolować względem reszty pasma

I żeby się o tym przekonać należy podłączyć różne kolumny i posłuchać. Przydaje się też podstawowa wiedza na temat parametrów wzmacniacza i kolumn. Dla naszego kolegi to jest niezrozumiałe.

Kupiłem wiertarkę udarową w Castoramie. Na budowie sprawdzam jak wierci.

W ścianie z pustaków, siporexu lub ytonga - miodzio. Idzie jak po maśle.

W ścianie z cegły trochę gorzej, zaczyna być ciężko.

W ścianie żelbetowej - nie da rady nic wywiercić.

 

SPRAWDZAŁEM ŚCIANY CZY WIERTARKĘ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, soundchaser napisał:

Porlick napisał coś zupełnie innego, a Ty znów próbujesz niepotrzebnie manipulować.

To tylko twoja opinia - nietechnicznego.

Nie rozumiesz nic z tego co Porlick napisał, jak też nic z tego co WYDAJE Ci się manipulacją drugiego kolegi.

i tak przez cały wątek - Kingu Of Trolls.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze dodam

Nie po to dyskutuje z Wami aby komuś dokopać czy mam fetysz ośmieszania mnie przez wykształconych elektryków, elektroników

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, konradskala napisał:

Tak to było napisane

Nie tak było napisane, tylko tak:

cytuję:

"Ten sam wzmacniacz na roznych kolumnach może brzmieć zauważalnie różnie, bo w tym układzie to kolumny rządzą. Nie tylko swoim brzmieniem, ale ich zmienne charakterystyki impedancji i fazy narzucają wzmacniaczowi różne rozkłady obciazeniana skali czestotliwosci. Podepniesz inne kolumny, ktore inaczej go obciążą i inaczej zakręcą fazą i możesz się zdziwić, bo twój wzmacniacz zagra inaczej, jak na poprzednich kolumnach."

Przede wszystkim ustaliliśmy, że na brzmienie ma wpływ połączenie wzmacniacza i kolumn, ale nikt nie jest w stanie usłyszeć jak zmienia się brzmienie samego wzmacniacza podpinanego do dwóch różnych par kolumn.
Jeeezuuu, przecież to takie proste do zrozumienia, a Tylko w kółko mataczysz.

17 minut temu, konradskala napisał:

Tak Ty odpisałeś

Tak napisałem i podtrzymuję. Chyba jednak nadal nie rozumiemy się, ale przyzwyczaiłem się. ;-)

7 minut temu, iro III napisał:

Nie rozumiesz nic z tego co Porlick napisał

Nie Kolego - jak ktoś z Was źle wyrazi swoją myśl, nie wspominając już o palnięciu zwykłego babola, to linia obrony jest wtedy taka - Ty nie rozumiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, soundchaser napisał:

Wymyśliliście sobie jako dowód na wszystko jakiś jeden improwizowany test, który tak naprawdę był jedynie spotkaniem towarzyskim i okazją by pogadać, czy napić się, a z rzetelnym testem porównawczym nie miał nic wspólnego.

Tym bardziej był wiarygodny, bo przypominał spotkanie towarzyskie. Audiofil gdy zasiada do "poważnego" testu, to tak zaciska poślady, że karty kredytowej nie wciśniesz! I jak wtedy sprawdzić brzmienie żwirku do kociej kuwety albo oplotu na kablu sieciowym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

Przede wszystkim ustaliliśmy, że nabrzmienie ma wpływ połączenie wzmacniacza i kolumn, ale nikt nie jest w stanie usłyszeć jak zmienia się brzmienie samego wzmacniacza podpinanego do dwóch różnych par kolumn.

Obciążenie dzika impedancją wyjscia wzmacniacza nie wpływa na jego pracę i co za tym idzie na jego brzmienie?

To Ci się ulęgło? Teraz, tak na poczekaniu?

Ale kable wpływają, bezpiecznik też? Co nie testowałeś jeszcze bezpiecznika we wzmacniaczu?

Poczekamy, doczekamy się i tego. Będziesz bardziej "doświadczony"!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, soundchaser napisał:

wytłumacz mi tę swoją głupotę: w jaki sposób chcesz poznać brzmienie wzmacniacza testując go najpierw z jedną parą kolumn, a później z drugą parą kolumn

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam wzmacniacz na roznych kolumnach może brzmieć zauważalnie różnie, bo w tym układzie to kolumny rządzą

Dobrze, tak było napisane. Czy zdanie z tego cytatu jest dla Ciebie bzdurą???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez konradskala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest "geniusz" fotografi i hi-fi

nie wiedziałeś o tym ?

Nie dosć że zna sie na wszystkim , to jeszcze to ON wyznacza normy   :>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iro III napisał:

Obciążenie dzika impedancją wyjscia wzmacniacza nie wpływa na jego pracę i co za tym idzie na jego brzmienie?

A w jaki sposób stwierdzisz zmianę tego brzmienia?
To jest możliwe tylko gdy użyjesz jedną parę kolumn i podepniesz do niej ten wzmacniacz, o później inny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest ten gościu który w poprzedniej takiej dyskusji utrzymywał że jego zmysły działają w połączeniu i widzi dzwięki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, soundchaser napisał:

To jest możliwe tylko gdy użyjesz jedną parę kolumn i podepniesz do niej ten wzmacniacz, o później inny.

Wtedy to będę badał DWA RÓŻNE wzmacniacze i ich (ewentualnie) różne brzmienia...szerloku.

9 minut temu, Krzaku666 napisał:

Ale to jest ten gościu który w poprzedniej takiej dyskusji utrzymywał że jego zmysły działają w połączeniu i widzi dzwięki ?

Ten sam, który właśnie teraz ma osobliwie swoje wizje techniczne, dotyczące brzmienia JEDNEGO wzmacniacza, podłączając DWA różne.

9 minut temu, Krzaku666 napisał:

jego zmysły działają w połączeniu i widzi dzwięki ?

Tak podobno (jak sam twierdzi) te dwa jego zmysły działają ŁĄCZNIE...ale, ALE jeden z nich łatwo ulega sugestii, choć tylko jeden! ---> za to w parze, tworzą jedyną taką ..."parę ...w gwizdek"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, iro III napisał:

Tak podobno (jak sam twierdzi) te dwa jego zmysły działają ŁĄCZNIE..

no , jak u 99 % "testerów"

 

widzi że zmienili kabel , to wydaje werdykt - teraz gra inny kabel !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, soundchaser napisał:

A w jaki sposób stwierdzisz zmianę tego brzmienia?
To jest możliwe tylko gdy użyjesz jedną parę kolumn i podepniesz do niej ten wzmacniacz, o później inny.

No to może inaczej.

Mam jeden wzmacniacz wielkości pralki, którym to dowolne zestawy głośnikowe nawet wielkości przyczepy bez problemu mogę wysadzić w powietrze.

Podpinam kolejno kolumny podłogowe od jednego producenta - trzy, cztero i pięciogłośnikowe.

Oprócz tego, że gra coraz więcej głośników, zmienia się dźwięk, mam więcej basu itp. to co się dzieje w kwestii samego wzmacniacza i jego barwy???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, billy idol napisał:

widzi że zmienili kabel , to wydaje werdykt - teraz gra inny kabel !

A że czasem nie dowidzi, wydaje werdykt, ze lepszy jest kabel z Casto.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, iro III napisał:

Wtedy to będę badał DWA RÓŻNE wzmacniacze i ich (ewentualnie) różne brzmienie

Bingo! Wreszcie to zrozumiałeś. I wtedy dopiero będziesz wiedział jakie brzmienie  (ewentualnie) będzie posiadał interesujący Cię wzmacniacz, bo z dwoma różnymi parami kolumn to raczej tylko usłyszysz jak brzmią dane kolumny z rzeczonym wzmacniaczem.

KPW?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iro III napisał:

A że czasem nie dowidzi, wydaje werdykt, ze lepszy jest kabel z Casto.

Może na opakowaniu był hologram Siltecha? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można zwalić na podobna "sygnature"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, konradskala napisał:

No to może inaczej.

Jaja sobie robisz? To smacznego...nie mam czasu na tak głupie dyskusje.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie "nie mam czasu"  ?

dniówka ci sie o 23 kończy 

:D :D :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

 Wreszcie to zrozumiałeś. I wtedy dopiero będziesz wiedział jakie brzmienie  (ewentualnie) będzie posiadał interesujący Cię wzmacniacz,

Do tego to wystarczy mi posłuchać jak gra ten JEDEN, który mnie interesuje.

Otarłem szachownicę, pozbierałem, znalazłem już wszystkie figury - wszystko na nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, iro III napisał:

wszystko na nic.

miałeś nadzieje ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak... kolega mocno zapracowany...

Może pisze z pod lady jakiegoś supermarketu. Dzisiaj niedziela handlowa :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, iro III napisał:

Do tego to wystarczy mi posłuchać jak gra ten JEDEN, który mnie interesuje.

Najlepiej z tą parą kolumn, która jest w salonie audio. hahaha.gif

7 minut temu, iro III napisał:

Otarłem szachownicę, pozbierałem, znalazłem już wszystkie figury - wszystko na nic

Do gry w szachy trzeba być nieco mądrzejszym, więc nie dziw się, że mi Twój denny poziom nie odpowiada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, soundchaser napisał:

Najlepiej z tą parą kolumn, która

..jest u mnie w domu od 19 lat.

Po salonach nie chodzę, tam tylko modne słupki, wysmukłe, dają się przewrócić popchnięte jednym, najmniejszym palcem.

12 minut temu, soundchaser napisał:

trzeba być nieco mądrzejszym

...by co nieco, SAMEMU zrozumieć z wklejonego tu przez siebie niedawno, słynnego artykułu :))) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I testu kabli na YouTube :D

"Test został przeprowadzony z wykorzystaniem wzmacniacza Creek Evolution 5350 oraz odtwarzacza CD Creek evolution 2. Każdy utwór został zarejestrowany w dwóch wersjach z częstotliwością próbkowania 48000Hz oraz 32 bitową głębią zapisu: z zasileniem wzmacniacza kablem marki KáCsa oraz w drugiej wersji zwykłym kablem. Test prezentuje różnice brzmieniowe w obu przypadkach. Należy zwrócić uwagę iż różnice są subtelne i należy rozważać je w mikroskali najlepiej na słuchawkach."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez malikali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malikali napisał:

I testu kabli na YouTube :D

 

O!

Kabel audyjofilny ma strzałeczki kierunkowe!

Znaczy kierunkowy ci on, ten kabel jest. Mamy oto DOWÓD na kierunkowość przewodnika dla prądu przemiennego!

 

...a to tylko dowód na to, że nie...doinformowani technicznie, mogą nie wiedzieć którymi końcami wetknąć to to i do czego wetknąć. Po to są te "szczałki"!

Kurła - szczałki w sieciówkach!

1 godzinę temu, malikali napisał:

Należy zwrócić uwagę iż różnice są subtelne i należy rozważać je w mikroskali najlepiej na słuchawkach."

proponuje poprawkę - "należy rozważać je w NANOskali..."

Raz, że skala bardziej realna, dwa - nano - modne słowo.

 

Poza wszystkim, ten test to audiofilska bajka, nikt ze słyszących mu nic nie zarzuci, never!

Wszystko widać i wszystko słychać! To jest TO!

...a że w mikro skali (mikro - dla mniej zorientowanych - to jedna milionowa część), nic to.

Że nie wiadomo zupełnie nic...czy przypadkiem widoczki się komuś nie popie....myliły z opisami?

Nic to, ważne że słychać...na słuchawkach....słychać mikro...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, iro III napisał:

O!

Kabel audyjofilny ma strzałeczki kierunkowe!

Znaczy kierunkowy ci on, ten kabel jest. Mamy oto DOWÓD na kierunkowość przewodnika dla prądu przemiennego!

A tutaj mam wisienkę twierdzenia różnych producentów i recenzentów "kierunkowych kabli". Teorie dziwne, wykluczające się, a tak poza tym to stek bzdur. A i mała uwaga czytając to trzeba koniecznie dobrze siedzieć :)

---

"Kolosalne znaczenie ma nie tylko kierunkowość samego przewodnika, ale i izolacji, a nawet termokurczliwej koszulki na wtykach. Tego (kierunkowości poszczególnych elementów) właściwie nie da się zmierzyć – to trzeba sprawdzić na ucho"

"Pan Wiesław poszedł własną drogą. Otóż według niego zasadniczą sprawą, która ma wpływ na jakość dźwięku jest kierunkowość rozumiana jako kierunkowość przewodnika, izolacji, wtyków audio i ich elementów.Nie można tej właściwości zmierzyć inaczej niż empirycznie. Jest to żmudna droga, ale efekty przerastają wyobraźnię przeciętnego melomana."

"Wszystkie kable Supra są skonstruowane z zachowaniem tej samej kierunkowości przewodników. W uproszczeniu – teoria elektroniczna mówi, że nie ma znaczenia kie-runek ułożenia przewodnika w kablu, lecz w rzeczywistości przewodniki nie są całkowicie izomorficzne (nie mają identycznych parametrów w „obie strony” ). Teoria ta ignoruje także kierunkową naturę przepływu energii elektrycznej – transmisja sygnałów elektrycznych nie może być jednak rozważana z pominięciem kierunkowości przepływu energii. W praktyce przewody są wyciągane w procesie produkcji wielokrotnie. To powoduje powstanie wysoce wydłużonych struktur krystalicznych. To zaś z kolei powoduje fizyczną kierunkowość przewodów. Niektóre procesy produkcyjne (np. wyżarzanie) mogą redukować to zjawisko lecz w ograniczonym stopniu. Wszystkie przewody SUPRA są konsekwentnie oznakowane w sposób wskazujący kierunkowość przewodu – od lewej do prawej – zgodnie z ułożeniem napisów wydrukowanych na przewodzie. Kierunkowość przewodu jest wyznaczana na dwa sposoby – po pierwsze, kierunkowość przewodów użytych w kablu wyznaczana jest w oparciu o informacje otrzymane od producenta drutu miedzianego. Jest to bezpieczna metoda z uwagi na fakt, iż wiele procesów technologicznych jest stała i pozwala uniknąć omyłkowego ułożenia przewodów na szpuli. Zrozumienie technologii. Po drugie, kierunkowość przewodów może być zmierzona i przewody SUPRA są pierwszymi przewodami na świecie korzystającymi z techniki spektralnej opracowanej przez konsultanta audio Ben`a Duncan`a w połączeniu z Jenving Technology AB. Opiera się ona na szeregu specjalnych testów odtwarzających warunki zbliżone do rzeczywistychwarunków odsłuchowych, w przeciwieństwie do standardowych czystych źródeł sygnałów testowych. Rezultaty testów ukazują typowo wzrost poziomu szumów o 0. 5 dB kiedy przewody są połączone niezgodnie z kierunkowością przewodników. W rzeczywistych warunkach różnica ta może być znacznie większa. Dlatego też redukcja poziomu szumów (większa „czystość” dźwięku) jest słyszalnym efektem użytkowania przewodów zgodnie z ich kierunkowością"

"Czy kable ethernetowe są kierunkowe?
Tak. Konstrukcja kabli Tuned ARRAY powoduje, że choć będą przewodziły sygnał w obydwu kierunkach, podłączone odwrotnie niż to zostało zaznaczone, dadzą gorszy dźwięk. Ale nie dotyczy to jedynie kabli Chorda – każdy kabel Ethernet, jaki został przez nas wypróbowany pracował lepiej w jednym z kierunków. Różnice wnoszone do dźwięku przy zmianie kierunków różniły się z kabla na kabel. W przypadku C-Stream Ethernet różnica była na tyle wyraźna, że postanowiliśmy umieszczać na jednej z wtyczek małą czarną kropkę. Tam powinno się znajdować źródło sygnału. Jeśli więc kabel zostanie użyty do podłączenia odtwarzacza, wtyk z kropką powinien być podłączony do odtwarzacza, a bez kropki do routera. Różnice, jakie zmiana kierunkowości wnosi do dźwięku są podobne do tych, jakie słyszeliśmy przy kablach analogowych i cyfrowych. Zmiany dotyczą timingu, rytmiczności i koherencji."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.