Skocz do zawartości
IGNORED

Audio mity


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Lech36 napisał:
2 godziny temu, soundchaser napisał:

A tu się liczy przecież tylko słuch.

Słuch może być oszukiwany różnymi zjawiskami, przy normalnym słuchaniu to nie przeszkadza, ale przy porównywaniu już tak i to czasem mocno, czyli np. w sposób powalający na kolana ;-). 

Słuch się liczy przy słuchaniu muzyczki dla przyjemności? Nie powiedziałbym tego - słuch się liczy jak grasz lub śpiewasz w zespole, słuch się liczy jak stroisz fortepiany, słuch się liczy jak zawodowo zajmujesz się audio recordingiem, miksem i masteringiem, choć w tym ostatnim przypadku nie zawsze, słuch się liczy jak piszesz zawodowo recenzje muzyczne, choć tu może bardziej wyobrażnia... itd. Słuch do słuchania muzyki dla przyjemności wcale się nie liczy, bo i co ten słuch daje? Same kłopoty, powiedziałbym - co doskonale widać na forum w wielu wątkach z wyróżnieniem wątków hajendowych ? Już widzę i słyszę ten słuch w realu u podstarzałych audiofilów i audiofilozofofów z zakresem do 8kHz... ????

Liczy się przyjemność i zadowolenie, a nie żaden słuch. I tak prawie każdy audiofil słyszy żle z punktu widzenia samej muzyki, więc to parcie na uszy nietoperza jest zupełnie bez sensu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez forum jest po to.. by sobie popisać różne rzeczy..?  

..niektórzy.. lubią się promować jako słyszący wszysko..;-) 

oczywiście pod warunkiem.. że wie co zmienił.. 

Taki wniosek z tego.. WIEM WIĘC SŁYSZĘ

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, fozzie napisał:

Można mnie za to zbanować, ale tak tępęgo gościa nie spotkałem jeszcze.

Ja jestem tępy, czy Ty?
Nazywam rzeczy po imieniu, a Ty napisałeś głupotę,
do której się przyznać nie chcesz i jeszcze wmawiasz wszystkim,
że ja nie zrozumiałem.

 

Napisano Niedziela o 21:25

  W dniu 14.07.2019 o 21:24, soundchaser napisał:

I słyszymy też plik cyfrowy zamiast muzyki?
 

Nie. Słyszysz odkodowany plik cyfrowy.  (napisano przez fozzie w niedzielę, o godz. 21:25, strona 1615).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, jak w tv WIDZISZ odkodowane pliki cyfrowego video, a w e-booku czytasz odkodowany z cyfry tekst.

Co w tym dziwnego???

 

A my wszyscy czytamy, jak się ośmieszasz.

Także z odkodowanego pliku cyfrowego, który do nas dociera przez internet. Powiedz, sounchaser, co w tym jest takiego, że Cię to dziwi? Przecież to wszystko we współczesnym swiecie jest normalne.

Coś Ty się ze średniowiecza urwał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to Wam - sceptykom z tym nadmiarem niepotrzebnej wiedzy technicznej w głowach się poprzewracało.
Wasze mózgi przesiąknięte taką "wiedzą" nie potrafią już inaczej myśleć, tylko wszędzie próbujecie innym wciskać ten swój techniczny bełkot i zero-jedynkowy sposób myślenia.

Koniec żartów, bo już nawet śmiać mi się z Was odechciało, jak czytam te Wasze bzdury...i jeszcze zamiast naprostować kolegę, który napisze głupotę, to próbujecie w jeszcze głupszy sposób go bronić, lajkując jego wpisy.

Plik cyfrowy Koledzy sceptycy z wiedzą techniczną to jest na dysku. Tak - on jest zakodowany w sposób zero-jedynkowy. Później odbywa się jego streaming do DAC i głośników, po drodze następuje jego odkodowanie na sygnał analogowy za pomocą konwertera. Ale z głośników nie wydobywa się odkodowany plik cyfrowy, jak tutaj próbuje się z uporem maniaka pisać, tylko po prostu dźwięk w postaci fali, czyli słyszymy muzykę, a nie plik cyfrowy.
To jest żenujące, że sceptycy z wiedzą naukową piszą takie bzdety. Ale każdy z Was tutaj kreuje się na znafcę, a swoją wiedzę czerpie z internetu, tylko jeszcze trzeba umieć ją właściwie zinterpretować, ale do tego trzeba odrobiną elastyczności w myśleniu, której Wy nie posiadacie.

Tak więc ja sobie puszczę płytę z V Symfonią Beethovena i do moich uszu będzie docierała piękna, czysta muzyka, a Wy sobie słuchajcie odkodowanych plików cyfrowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, soundchaser napisał:

Nie, to Wam - sceptykom z tym nadmiarem niepotrzebnej wiedzy technicznej w głowach się poprzewracało.
Wasze mózgi przesiąknięte taką "wiedzą" nie potrafią już inaczej myśleć, tylko wszędzie próbujecie innym wciskać ten swój techniczny bełkot i zero-jedynkowy sposób myślenia.

Koniec żartów, bo już nawet śmiać mi się z Was odechciało, jak czytam te Wasze bzdury...i jeszcze zamiast naprostować kolegę, który napisze głupotę, to próbujecie w jeszcze głupszy sposób go bronić, lajkując jego wpisy.

Plik cyfrowy Koledzy sceptycy z wiedzą techniczną to jest na dysku. Tak - on jest zakodowany w sposób zero-jedynkowy. Później odbywa się jego streaming do DAC i głośników, po drodze następuje jego odkodowanie na sygnał analogowy za pomocą konwertera. Ale z głośników nie wydobywa się odkodowany plik cyfrowy, jak tutaj próbuje się z uporem maniaka pisać, tylko po prostu dźwięk w postaci fali, czyli słyszymy muzykę, a nie plik cyfrowy.
To jest żenujące, że sceptycy z wiedzą naukową piszą takie bzdety. Ale każdy z Was tutaj kreuje się na znafcę, a swoją wiedzę czerpie z internetu, tylko jeszcze trzeba umieć ją właściwie zinterpretować, ale do tego trzeba odrobiną elastyczności w myśleniu, której Wy nie posiadacie.

Tak więc ja sobie puszczę płytę z V Symfonią Beethovena i do moich uszu będzie docierała piękna, czysta muzyka, a Wy sobie słuchajcie odkodowanych plików cyfrowych.

Chłopcze, nie obracaj kota ogonem i nie rób z siebie większego, ekhm, niż jesteś. Rozmowa dotyczyła porównania dwóch plików cyfrowych i możliwości ich porównania, informatycznego oczywiście, i czy można rozróżnić dwa identyczne pliki cyfrowe, rozkodowane przez cokolwiek. Nagle ty wyskoczyłeś z nocnika i krzyknąłeś "a co my słuchamy z głośników, plików cyfrowych czy muzyki". Oczywiście można by w tym momencie sarkastycznie odpowiedzieć, że nie, nie muzyki. Sejsmolodzy słuchają w głośnikach wibracji np. Właściwie to pytanie jest opisem twojego charakteru. Rozmowa była o czymś zupełnie innym, ty na ten temat nie masz pojęcia, więc krzyknąłeś "A ty nie masz na ciuchy, beeeeeeee". Sound, stary chłop jesteś, przestań się już kompromitować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Odezwał się ten co nigdy nie pisze bzdur i nie kompromituje się.

Przestań w końcu w takim razie mnie gonić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Bunk napisał:

Przestań w końcu w takim razie mnie gonić.

Przecież to Ty znów się "czepłeś", a teraz odwracasz kota ogonem swoim zwyczajem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

Przecież to Ty znów się "czepłeś", a teraz odwracasz kota ogonem swoim zwyczajem.

Jak sądzę, dokładnie wyjaśniłem, w którym momencie zmieniłeś temat. I każdy to przecież widział. Bo to jest ciągle napisane przez ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Bunk napisał:

Jak sądzę, dokładnie wyjaśniłem, w którym momencie zmieniłeś temat. I każdy to przecież widział. Bo to jest ciągle napisane przez ciebie.

Tak jest, wszystko jest napisane i gumką się nie wymaże. A co złego w zmianie tematu, skoro też dotyczy plików cyfrowych?
Zadałem proste pytanie, na które otrzymałem durną odpowiedź. Nie będę się powtarzał, ale to nie pierwszy przypadek, gdy ktoś z Waszego światka sceptyków z rzekomą wiedzą pisze takie głupoty, że nawet taki laik jak ja to wychwyci. 
Pisanie, że jestem tępy, czy nie zrozumiałem, albo próba wykręcania się sianem to Wasza typowa reakcja obronna, bo przecież sceptyk teoretyk z "wiedzą" musi mieć zawsze rację i nie może się pomylić.

Żenada.

4 godziny temu, porlick napisał:

Tak samo, jak w tv WIDZISZ odkodowane pliki cyfrowego video, a w e-booku czytasz odkodowany z cyfry tekst

To Ty tak widzisz, bo masz skrzywienie i Twój mózg taką informację Ci przekazuje.
Ale ja tego skrzywienia nie mam i nie oglądam odkodowanego pliku cyfrowego, tylko film.
Tak samo słucham muzyki, a nie odkodowanego pliku cyfrowego.
Ja nisko trzeba upaść, żeby nawet takie czynności jak słuchanie muzyki, czy oglądanie filmu związane przecież z przyjemnością sprowadzać do technicznego bełkotu i stosować wobec nich nomenklaturę techniczną.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, gołąbek zaczął przewracać figurki.

A powiedz, czym są te pliki PO ODKODOWANIU, jak nie filmem, czy muzyką???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, porlick napisał:

Oho, gołąbek zaczął przewracać figurki.

A powiedz, czym są te pliki PO ODKODOWANIU, jak nie filmem, czy muzyką???

Sam zachowujesz się jak gołąb, tylko tego nie rozumiesz, bo megalomania przesłania Ci zdolność samokrytycznej oceny tego co piszesz.
Dla Was to tylko pliki odkodowane. Przecież tak piszecie cały czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, soundchaser napisał:

a jestem tępy, czy Ty?
Nazywam rzeczy po imieniu, a Ty napisałeś głupotę,
do której się przyznać nie chcesz i jeszcze wmawiasz wszystkim,
że ja nie zrozumiałem.

 

Napisano Niedziela o 21:25

  W dniu 14.07.2019 o 21:24, soundchaser napisał:

I słyszymy też plik cyfrowy zamiast muzyki?
 

Nie. Słyszysz odkodowany plik cyfrowy.  (napisano przez fozzie w niedzielę, o godz. 21:25, strona 1615).

Generalnie jeśli coś się koduje to trzeba to też rozkodować i przekształcić do użytecznej informacji link poniżej może Ci coś podpowie - zakres podstawowy z dziedziny informatyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, soundchaser napisał:

Dla Was to tylko pliki odkodowane.

Czy to się Tobie podoba czy nie, tak właśnie jest. Wiosłem rzeki nie zwrócisz. Jak tak bardzo Ci to przeszkadza, to zawsze możesz posłuchać muzyki z kaset - tam nie ma żadnych plików.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, malikali napisał:

Generalnie jeśli coś się koduje to trzeba to też rozkodować i przekształcić do użytecznej informacji link poniżej może Ci coś podpowie - zakres podstawowy z dziedziny informatyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie udawaj głupszego niż jesteś. A co napisałem wcześniej? Nie doczytałeś? Nie wysilaj się na "techniczną pomoc" laikowi. To takie dla Was sceptyków nobilitujące - pokazać komuś link i niech się uczy, a przy okazji "pokazać" swoją wyższość.
Poczytaj sobie może co wychodzi z głośników i dociera do naszych uszu zamiast odkodowanego pliku cyfrowego. Linka Ci nie podam, bo to nawet przedszkolak wie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, konradskala napisał:

Jak tak bardzo Ci to przeszkadza, to zawsze możesz posłuchać muzyki z kaset - tam nie ma żadnych plików.

Albo sobie samemu zagrać.

A nie, sorry, musiałby ODKOOWAĆ zapis nutowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, konradskala napisał:

Czy to się Tobie podoba czy nie, tak właśnie jest. Wiosłem rzeki nie zwrócisz. Jak tak bardzo Ci to przeszkadza, to zawsze możesz posłuchać muzyki z kaset - tam nie ma żadnych plików.

Ty też przecież sceptyk, to nie ma się co dziwić, że sposób rozumowania taki sam - cyfrowy.
Człowieku - pomyśl - z głośników nie wychodzą żadne pliki, tylko fale dźwiękowe. Pliki są wcześniej.
Postaraj się choć raz zrozumieć prostą rzecz, chociaż wiem, że dla Ciebie to może być trudne, skoro te monobloki tak głośno grają. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

Nie udawaj głupszego niż jesteś. A co napisałem wcześniej? Nie doczytałeś? Nie wysilaj się na "techniczną pomoc" laikowi. To takie dla Was sceptyków nobilitujące - pokazać komuś link i niech się uczy, a przy okazji "pokazać" swoją wyższość.
Poczytaj sobie może co wychodzi z głośników i dociera do naszych uszu zamiast odkodowanego pliku cyfrowego. Linka Ci nie podam, bo to nawet przedszkolak wie.

Sound, rozmowa nie była o tym co z głośników dociera. Wtrąciłeś się w rozmowę o porównaniu dwu plików cyfrowych. Informatycznie. I czy te identyczne pliki podan na jakikolwiek dekoder c/a będą różnie brzmiały bo kable. Jesteś ciągle uparty żeby robić z siebie głupka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, porlick napisał:

 

Albo sobie samemu zagrać.

A nie, sorry, musiałby ODKOOWAĆ zapis nutowy.

Gołąbek właśnie napisał kolejną bzdurę.

2 minuty temu, Bunk napisał:

Sound, rozmowa nie była o tym co z głośników dociera. Wtrąciłeś się w rozmowę o porównaniu dwu plików cyfrowych. 

I to jest wytłumaczenie tych bzdur, które piszecie? Bo zmieniłem temat?
 

4 minuty temu, Bunk napisał:

Jesteś ciągle uparty żeby robić z siebie głupka?

Ty już nie musisz z siebie robić głupka, bo jesteś nim od dawna, a teraz tylko to potwierdzasz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, soundchaser napisał:

Gołąbek właśnie napisał kolejną bzdurę.

I to jest wytłumaczenie tych bzdur, które piszecie? Bo zmieniłem temat?
 

Ty już nie musisz z siebie robić głupka, bo jesteś nim od dawna, a teraz tylko to potwierdzasz.

 

Już powiiedziałem, skoro uważasz mnie za głupka nie podążaj za mną. Tak, zmieniasz temat i nie odpowiadasz w temacie. Dlaczego to robisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, soundchaser napisał:

Nie udawaj głupszego niż jesteś. A co napisałem wcześniej? Nie doczytałeś? Nie wysilaj się na "techniczną pomoc" laikowi. To takie dla Was sceptyków nobilitujące - pokazać komuś link i niech się uczy, a przy okazji "pokazać" swoją wyższość.
Poczytaj sobie może co wychodzi z głośników i dociera do naszych uszu zamiast odkodowanego pliku cyfrowego. Linka Ci nie podam, bo to nawet przedszkolak wie.

Praktycznie zrozumiałem ten skrót myślowy i chyba każdy tutaj zrozumiał, o przepraszam z Twojego wpisu wychodzi, że Ty nie zrozumiałeś. Nikt nie pokazuje tu wyższości, bo każdy się musi uczyć, a uczymy się całe życie, ale niektórzy muszą ogarnąć podstawy, a to nie przychodzi łatwo tym bardziej jak słuchali wcześniej bredni guru grających kabli i bezpieczników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie udawaj głupszego niż jesteś. A co napisałem wcześniej? Nie doczytałeś? Nie wysilaj się na "techniczną pomoc" laikowi. To takie dla Was sceptyków nobilitujące - pokazać komuś link i niech się uczy, a przy okazji "pokazać" swoją wyższość.
Poczytaj sobie może co wychodzi z głośników i dociera do naszych uszu zamiast odkodowanego pliku cyfrowego. Linka Ci nie podam, bo to nawet przedszkolak wie.
Ty chłopie jesteś takim trolem jakiego dawno nie widziałem w necie. Zasługujesz na wypłatę od właściciela forum bo robisz ruch na forum z niczego.
Ludzie przestańcie karmić trola. On tego chce, potrzebuje i trzeba przyznać że jest w tym mistrzem. Bo nie można być tak głupim żeby nie rozumieć czym jest muzyczny plik cyfrowy i gdzie w trakcie konwersji mogą występować różnice w jego przetwarzaniu na falę dźwiękową dochodząca do uszu słuchacza .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pataus napisał:

Bo nie można być tak głupim żeby nie rozumieć czym jest muzyczny plik cyfrowy i gdzie w trakcie konwersji mogą występować różnice w jego przetwarzaniu na falę dźwiękową dochodząca do uszu słuchacza .

No właśnie. Wyjaśnij to swoim głupim kolegom po fachu, zamiast insynuować mi, że ja czegoś nie zrozumiałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, soundchaser napisał:

Człowieku - pomyśl - z głośników nie wychodzą żadne pliki, tylko fale dźwiękowe.

Fale dźwiękowe są wszędzie, nie tylko z głośników. Ale co ja tam wiem, przecież mam monobloki... Posłucham sobie jakieś fali bez basu, żeby mi tynk nie spadł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pataus napisał:

On tego chce, potrzebuje i trzeba przyznać że jest w tym mistrzem. Bo nie można być tak głupim żeby nie rozumieć czym jest muzyczny plik cyfrowy i gdzie w trakcie konwersji mogą występować różnice w jego przetwarzaniu na falę dźwiękową dochodząca do uszu słuchacza .

Chyba nie czytałeś jeszcze rewelacji kolegi S o "złudzeniu Dopplera" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

Wyjaśnij to swoim głupim kolegom po fachu, zamiast insynuować mi, że ja czegoś nie zrozumiałem

Coś mi się wydaje, że już nikomu nie zależy żebyś cokolwiek zrozumiał. Był czas przywyknąć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, malikali napisał:

Chyba nie czytałeś jeszcze rewelacji kolegi S o "złudzeniu Dopplera" ?

To prawda, złudzenie Dopplera powinno nauczyć Sounda czegkolwiek. Niestety...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, konradskala napisał:

Fale dźwiękowe są wszędzie, nie tylko z głośników

Ale nie rozmawiamy o wszystkich falach, które są wszędzie, tylko o tych, które wychodzą z głośników, po uprzedniej konwersji pliku cyfrowego na analogowy.
A później przychodzi jakiś pataus i pisze, że to ja trolluję i jeszcze mi imputuje, że tego potrzebuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pataus napisał:

Ty chłopie jesteś takim trolem jakiego dawno nie widziałem w necie. Zasługujesz na wypłatę od właściciela forum bo robisz ruch na forum z niczego. 
Ludzie przestańcie karmić trola. On tego chce, potrzebuje...

Dopiero TERAZ się obciąłeś??? No nie żartuj...

On wcale tego nie chce, ani nie potrzebuje - ma to robić z powodu, który wymieniłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.