Skocz do zawartości
IGNORED

Audio mity


biniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piopio wybacz, ale miałem okazję przetestować kilka urządzeń audio, które ponoć miały wprowadzić turbo zmiany w dźwięku - a nie usłyszałem jakichkolwiek zmian.

Tyczy się to również separacji galwanicznej portu USB.

Mi już się po prostu nie chce dalej sprawdzać, bo dla mnie szukanie zmian w dźwięku poprzez wymianę sprawnych elementów elektronicznych klasy hi-fi, to ślepy zaówek :)

Twoje kolumny podejrzewam że wymagają po prostu sporej mocy wzmacniacza, żeby były w pełni wysterowane a nie określonego brzmienia wzmacniacza.

Testy ABX na wpływ brzmienia wzmacniacza na Twoje kolumny pewnie byś nie przeszedł, tak samo jak nie byłeś w stanie odgadnąć jakie urządzenia grały w "Wielkopolskim teście ABX" ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez BeatX

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik GuruForA dnia 08.03.2016 - 22:42 napisał

No właśnie mit że droższy sprzęt zagra lepiej...

 

..jednak wiele sprzętów dla wielu gra lepiej bo wiedzą ile kosztuje i jakiej jest firmy...

.. ale gdyby nie wiedziało to sytuacja zmieniłaby się bardzo..

 

nie zawsze,to fakt,ale z grubsza rzecz ujmując jest taka prawidłowość. Denon raczej nie zagra lepiej od Einstein audio.

 

.. nie jest sztuką stwierdzić zmianę jeśli wcześniej o niej wiemy..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez GuruForA

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Piopio wybacz, ale miałem okazję przetestować kilka urządzeń audio, które ponoć miały wprowadzić turbo zmiany w dźwięku - a nie usłyszałem jakichkolwiek zmian. Tyczy się to również separacji galwanicznej portu USB.

 

Pozostaje kwestia czy te testy zostały przeprowadzone we właściwy sposób ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiesz mi BeatX, że nie słyszysz różnicy pomiędzy systemem high-endowym a zwykłą budżetówką ...

Naprawdę nie trzeba być elektronikiem, żeby zauważyć różnicę ...

 

Przypominam, że znawcy sztuki nigdy nie są sami artystami ...

 

Ale wpierw musiałby posłuchać. Oglądanie zdjeć nie wystarczy. Najwięcej do powiedzenia o audio maja tu osoby, które znają dobre systemy tylko ze zdjeć w necie. Jeśli poprosisz żeby pokazał swój system, to jest cisza albo obraza majestatu. Potem okazuje się, że koleś nie ma nic lub marketowy amplituner kinowy. Swego czasu jeden z tej ekipy kpiarzy czepiał się innych o akustykę, o ustawienie sprzętu itd. Wszystko wiedział lepiej i wszystko krytykował. Jako jedyny na prośbę o pokazanie swojego systemu pokazał i co? Marketowe kolumienki wciśnięte pod okno z grzejnikiem! Ustawienie fatalne, akustyki zero, przyłożenia się do tematu zero. Ta reszta tej ekipy kpiarzy ma tak samo. W gębie to każdy jest mocny.

Kolejny z mądrych w gębie tu na forum, jeden z liderów kpiarzy ma właśnie marketowy amplityner kinowy. To domorosły elektronik, który ma zawsze dużo do powiedzenia na temat kabli, antywibracji czy systemów high end.... :-)) Śmiech na sali. Inny znany troll buszujący też po innych forach, pisząc zawsze te same kpiarskie teksty w ogóle nie ma żadnego audio. Temat nawet go nie interesuje. Ale siedzi w chacie z małym dzieckiem, sfrustrowany nudzi się i czerpie radość z dokopywania innym, węszy spiski i doszukuje się wszędzie złych intencji. To w sumie może 20-30 aktywnych kpiarzy. Wiedzą o audio i akustyce wszystko i piszą to samo na kilku forach pod różnymi nickami. To głównie szydera i kpiny z innych. Ciekawe skąd mają tą wiedzę o audio? Bo nigdy nie mieli styczności z porządnym sprzętem, ani z akustyką, a cześć z nich w ogóle nie interesuje się tematem audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o dyskusje bez przepychanek i prowokoujacych tekstów - pojawiło się tu wiele wartościowych wpisów - nie zepsujmy wątku kolejną przepychanką kto co ma i kto czego nie słyszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnąc ten przykład kulinarny - w zasadzie foie gras to też taka trochę lepsza pasztetowa. Nie przeczę, że dla kogoś może nie być zasadniczej różnicy. Ba, nawet woli pasztetową, bo ją dobrze zna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez twonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o dyskusje bez przepychanek i prowokoujacych tekstów - pojawiło się tu wiele wartościowych wpisów - nie zepsujmy wątku kolejną przepychanką kto co ma i kto czego nie słyszy

 

Wszystko ok, tylko jaką wartość mają opinie osób, które tych opinii tak na prawdę mieć nie mogą bo skąd mieli by je mieć? Jeśli opisujemy jakiś temat czy jakieś hobby oraz patologie czy mity w tym hobby, a w każdym takowe są to wypowiadać powinny się osoby, które mają jakieś doświadczenie w tym temacie. Inaczej nie ma to sensu. Równie dobrze możesz założyć temat pod tytułem "problemy załóg lotów kosmicznych". Nikt z nas w takiej załodze nie był to co możemy powiedzieć? Nic, ale jak znam to i inne fora to zaraz 30 osób będzie mieć wiele "cennych" uwag i opinii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o dyskusje bez przepychanek i prowokoujacych tekstów - pojawiło się tu wiele wartościowych wpisów - nie zepsujmy wątku kolejną przepychanką kto co ma i kto czego nie słyszy

 

To ze sly nie pogadasz. W temacie nie napisze ani słowa, to Ci gwarantuje. Napisze po raz setny to co w ostatnim poście (kopiuj-wklej chyba robi) i będzie chciał rozwalić temat, bo do czego niby te jego mądrości mogą doprowadzić?

Ale z trollingiem to nie ma nic wspólnego. O nie. Proszę nie mylić pojęć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiesz mi BeatX, że nie słyszysz różnicy pomiędzy systemem high-endowym a zwykłą budżetówką ...

Naprawdę nie trzeba być elektronikiem, żeby zauważyć różnicę ...

 

Przypominam, że znawcy sztuki nigdy nie są sami artystami ...

 

W zasadzie to o co chce spytać nadawało by się na osobny temat ale co tam. ...

Gdzie wg Ciebie, wg Was drodzy koledzy jest granica Budżet - High -End ? Proszę mnie oświecić ? Czy da się to jakoś zmierzyć ? Jeśli tak to jak ? Ceną ? Bo tak media piszą ? Czy "bo tak i już" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej granicy. Czasem niezbyt drogi klocek potrafi pięknie zagrać, a bywa że kosmicznie drogie systemy grają kiepsko. Poza tym jeśli dobierzesz odpowiednio klocki to nawet w średnim budżecie można uzyskać dobry dźwięk, a brak synergii między sprzętami rozwali brzmienie systemu nawet przy dużym budżecie.

Jednakowoż musisz uważać na reklamy, marketing i wciskanie kitu przez sprzedawców np na allegro czy niektóre sklepy. Tam ich zdaniem każdy sprzęt, który oferują to High End. Wiedzą, że to lipa ale klient chce mieć high end, a budżetu brak. No to pytają o budżet i to co w nim mają do zaoferowania to mówią że to high end. Później taki klient wyda kasę i żyje w przeświadczeniu, że ma super sprzęt, oczywiście high endowy. Nie szukają high endu. Szukaj dobrego dźwięku, który tobie odpowiada. Tak będzie łatwiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sly30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

High- End Samo pojęcie nie jest ściśle zdefiniowane normą to i nie wiadomo gdzie ta granica przebiega a więc nie wiadomo jaką część półki sklepowej obejmuje. Tak teoretycznie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kamil Ełk

arcam 23t > synthesis ensemble el84 > excite x16 (mod.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Mity w audio...moim zdaniem:

- analog jest lepszy niż cyfra....to bzdura

- lampa gra lepiej niż tranzystor...czasem tak, często nie

- małe kolumienki podstawkowe są równie dobre, a nawet lepsze niż duże kolumny podłogowe...nieprawda

- bas jest przereklamowany i można mieć super kolumny bez basu lub zubożone o bas...to non sens

- do małego pokoju nadają się tylko malutkie kolumny....pewna zależność jest faktycznie ale nie tak oczywista jak może się wydawać

- przymulony ciepło grający system to naturalne granie...bzdura. Naturalne dźwięki często są wręcz ostre, bardzo dynamiczne, bywają agrewsywne

- akustyka jest przereklamowana....niestety to nieprawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez vlado
trolling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej granicy. Czasem niezbyt drogi klocek potrafi pięknie zagrać, a bywa że kosmicznie drogie systemy grają kiepsko. Poza tym jeśli dobierzesz odpowiednio klocki to nawet w średnim budżecie można uzyskać dobry dźwięk, a brak synergii między sprzętami rozwali brzmienie systemu nawet przy dużym budżecie.

Jednakowoż musisz uważać na reklamy, marketing i wciskanie kitu przez sprzedawców np na allegro czy niektóre sklepy. Tam ich zdaniem każdy sprzęt, który oferują to High End. Wiedzą, że to lipa ale klient chce mieć high end, a budżetu brak. No to pytają o budżet i to co w nim mają do zaoferowania to mówią że to high end. Później taki klient wyda kasę i żyje w przeświadczeniu, że ma super sprzęt, oczywiście high endowy. Nie szukają high endu. Szukaj dobrego dźwięku, który tobie odpowiada. Tak będzie łatwiej.

 

 

Uff. To mnie pocieszyłeś. Bo z tego wynika , że każdego, no może prawie każdego stać na High End.

I to już panowie nie mit. Potwierdził to sam kolega od High End.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff. To mnie pocieszyłeś. Bo z tego wynika , że każdego, no może prawie każdego stać na High End.

I to już panowie nie mit. Potwierdził to sam kolega od High End.

 

Nie wiem kogo na co stać ale wniosek jaki wyciągnąłeś jest błędny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-End to dalej dźwięk Hi-Fi tylko bardzo drogi...

.. ale zabawy i walki z dostrajaniem systemu jest tak samo dużo jak w budżetowym sprzęcie..

..co jest niemałym pocieszeniem bo na końcu tej drogi możemy cieszyć się pięknym brzmieniem muzyki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale muzyka lepiej odtwarzana sprawia więcej przyjemności. Po prostu więcej słychać. To tak jakby oglądać jakiś obraz po ciemku a potem w porządnym świetle. Niby to samo a jest różnica w odbiorze ;-)

Wolę jak muzyka odtwarzana brzmi w miarę realnie niż tak jak z radyjka kuchennego.

 

Jeśli przesłucha się w swoim życiu XX różnych zestawów high-endowych to można sobie wyrobić pogląd jak powinien brzmieć system. Wysokiej klasy systemy mają wiele punktów wspólnych. To jest swego rodzaju niedefiniowalny wzorzec. Tylko poprzez doświadczenie odsłuchowe można stać się autorytetem. Niestety na naszym forum takimi autorytetami chcą stać się teoretycy, którzy na oczy nie widzieli porządnego systemu.

 

Można jeździć kaszlakiem za 500 zł i Mercedesem za400 tys. Tak samo można słuchać zmuzyki lepiej na systemie za 100tys lub na radiu za 100 zł. Tak jak jazda lepszy autem ma więcej komfortu wygody i innych , tak samo jest z muzyką na lepszym sprzęcie..

 

Ciężko generalnie przesiąść się z lepszego na gorsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-End to dalej dźwięk Hi-Fi tylko bardzo drogi...

 

Niestety ale tak nie jest.

 

ale zabawy i walki z dostrajaniem systemu jest tak samo dużo jak w budżetowym sprzęcie..

 

A to jest prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem kogo na co stać ale wniosek jaki wyciągnąłeś jest błędny.

 

No może mnie źle zrozumiałeś. Oczywiście system aby grał conajmniej poprawnie nie może kosztować np 2 czy 4 tys plnów. Ależ własnego doświadczenia powiem, że już za kilkanaście tysiaków można zbudować naprawdę coś dobrego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprosisz żeby pokazał swój system, to jest cisza albo obraza majestatu.

 

Żadna obraza majestatu :)

To na czym słucham, mam wypisane na samym dole w "o mnie"

Możesz ocenić ten sprzęt poprzez oględziny bądź recenzje w necie :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może mnie źle zrozumiałeś. Oczywiście system aby grał conajmniej poprawnie nie może kosztować np 2 czy 4 tys plnów. Ależ własnego doświadczenia powiem, że już za kilkanaście tysiaków można zbudować naprawdę coś dobrego.

 

Owszem, szczególnie gdy oprzemy się o wtórny rynek.

 

Żadna obraza majestatu :)

To na czym słucham, mam wypisane na samym dole w "o mnie"

Możesz ocenić ten sprzęt poprzez oględziny bądź recenzje w necie :D

 

Akurat w tej kwestii nie myślałem o tobie... :-)

 

Jeżeli autor tematu chce mieć JAKIŚ temat i mieć ten temat w tym miejscu, a nie na bocznicy, to radzę interweniować, bo niedługo nie będzie co zbierać...

On nie przestanie...

 

ja napisałem co uważam za mity w audio a ty trollu napisałeś coś na temat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś ma porządny sprzęt audio nie oznacza, że ma pojęcie o dobrym brzmieniu.

 

To prawda, z tym różnie bywa. Natomiast zawsze i na pewno osoby nie posiadające żadnego sprzętu ani żadnego doświadczenia nie mogą mieć pojęcia o dobrym brzmieniu.

 

czy kolumna głośnikowa za 100 000 gra o 10 razy lepiej od tej za 10000

 

Nigdy tak nie jest i sam fakt, że zadajesz takie pytanie świadczy o skromnym doświadczeniu w audio. Bez złośliwości ale takie są fakty. Przyrost cen w audio nigdy nie jest proporcjonalny do przyrostu jakości.Czasem za 20% poprawy trzeba zapłacić 200% więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to jest klasyczny mit i czesto prowadzi do rozczarowania jesli ktos szuka lepszego sprzętu - ta jakość kosztuje coraz drożej i minimalne róznice są bardzo drogie - dla niektórych nieracjonalne i za dużo jak na ich potrzeby - to też jest problem rozumienia audio jako takiego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje kwestia czy te testy zostały przeprowadzone we właściwy sposób ;-)

 

Właśnie przez to że zostały przeprowadzone we właściwy sposób, nie byłeś w stanie odgadnąć różnic w brzmieniach poszczególnych urządzeń :)

Prawidłowo przygotowany podwójnie ślepy test ABX polega głównie na tym aby idealnie wyrównać poziom głośności testowanych urządzeń, oraz aby wykluczyć przez osobę testującą oraz prowadzącego test wglądu jakie urządzenie jest w danej chwili testowane.

To są według Ciebie niewłaściwe warunki aby wykluczyć jakiekolwiek zewnętrzne bodźce mogące sugerować osobie poddanej testowi co aktualnie gra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to jest klasyczny mit i czesto prowadzi do rozczarowania jesli ktos szuka lepszego sprzętu - ta jakość kosztuje coraz drożej i minimalne róznice są bardzo drogie - dla niektórych nieracjonalne i za dużo jak na ich potrzeby - to też jest problem rozumienia audio jako takiego

 

Owszem i dlatego nie ma przymusu ścigania się i inwestowania w coraz lepsze brzmienie. Wielu osobom nie jest to potrzebne i nie ma w tym nic złego. Gorzej gdy komuś przeszkadza, że są tacy, którzy jednak dążą do coraz lepszego brzmienia.

 

(trolling)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez vlado
trolling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez to że zostały przeprowadzone we właściwy sposób, nie byłeś w stanie odgadnąć różnic w brzmieniach poszczególnych urządzeń :)

Prawidłowo przygotowany podwójnie ślepy test ABX polega głównie na tym aby idealnie wyrównać poziom głośności testowanych urządzeń, oraz aby wykluczyć przez osobę testującą oraz prowadzącego test wglądu jakie urządzenie jest w danej chwili testowane.

Więc, akurat test, na który sie powołujesz był pod tym wzgledem spieprzony, bo wyrównywanie poziomów było na słuch.

Więc nie był to żaden prawidłowy test.

I tyle z tego całego walenia w bambus. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez to że zostały przeprowadzone we właściwy sposób, nie byłeś w stanie odgadnąć różnic w brzmieniach poszczególnych urządzeń :)

Prawidłowo przygotowany podwójnie ślepy test ABX polega głównie na tym aby idealnie wyrównać poziom głośności testowanych urządzeń, oraz aby wykluczyć przez osobę testującą oraz prowadzącego test wglądu jakie urządzenie jest w danej chwili testowane.

To są według Ciebie niewłaściwe warunki aby wykluczyć jakiekolwiek zewnętrzne bodźce mogące sugerować osobie poddanej testowi co aktualnie gra?

 

Pozostaje kwestia kolumn użytych w teście ... nie każdy sprzęt nadaje się do testowania ...

Poza tym ja kompletnie nie znałem systemu na którym przeprowadzaliśmy test ...

To była zabawa a nie jakieś poważne testy. A tu się okazuje, że był to wielki test ABX ;-)

 

Testując sprzęt na nieodpowiedniej muzyce też można dojść do mylnych wniosków ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie był to żaden prawidłowy test.

 

To dlaczego nikt z poddanych zabawie w test nie odgadnął jaki sprzęt aktualnie gra? :)

 

Pozostaje kwestia kolumn użytych w teście ... nie każdy sprzęt nadaje się do testowania ...

Poza tym ja kompletnie nie znałem systemu na którym przeprowadzaliśmy test ...

To była zabawa a nie jakieś poważne testy. A tu się okazuje, że był to wielki test ABX ;-)

 

Testując sprzęt na nieodpowiedniej muzyce też można dojść do mylnych wniosków ...

 

No przecież zmiany w brzmieniu poszczególnych wzmacniaczy i odtwarzaczy są zawsze bardzo słyszalne i tak wyraźne, że nie trzeba żadnych testów ABX

To w końcu co trzeba zrobić, żeby te bardzo słyszalne i wyraźne zmiany usłyszeć? :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nikt z poddanych zabawie w test nie odgadnął jaki sprzęt aktualnie gra? :)

A co to ja wróżka jestem? Może pochlali? A może tak sobie napisali dla jaj?

Zabawa to zabawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.