Jump to content
IGNORED

Marantz SR6010 + integra.

Łukasz_62320

Recommended Posts

Cześć, aktualnie posiadam w/w model amplitunera KD. Całość jest w konfiguracji z MA Silver 2, a jako wspomaganie niskich częstotliwości mam Sumiko S.9. Poszukując (ciągle?) nowego i coraz to "lepszego" brzmienia postanowiłem wybrać jakąś integre która zgra się z Silverami i będzie w przedziale 2.5 - 3.5k PLN. Po przeczytaniu wielu artykułów padło na BC Acoustique EX-322D, ma najważniejszą cechę w tym przedziale cenowym, a mianowicie HT Bypass z prawdziwego zdarzenia. Przeczytałem też, że wzmacniacze zintegrowane stereo wnoszą nową jakość w odsłuchu stereofonicznym. Po podłączeniu EX-322D i odpowiednim ustawieniu rozpocząłem odsłuchy dobrze znanych mi utworów.. no i właśnie. Nikt z odsłuchujących ze mną na czele nie odczuł żadnej różnicy w odsłuchu, ani w trybie końcówki mocy, ani jako integry z wpiętym źródłem dźwięku bezpośrednio. Byłem mocno zdziwiony ponieważ wiele artykułów popełnionych przez hm, jak by nie było autorytety w świadku audio pisało w artykułach o galaktycznym przeskoku jakościowym, którego ja niestety nie usłyszałem, ani żaden z odsłuchujących. Oczywiście nie mówiąc o minimalnych/subtelnych różnicach w brzmieniu bo to wiadome. W skrócie spodziewałem się dużego przeskoku jakościowego.

Tu rodzą się pytania:

1) czy to tylko dobrze świadczy o samym SR6010?

2) czy może za niską półka wzmacniacza?

3) źle dobrany model integry do głośników?

Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia, proszę o komentarze, może po prostu coś robię źle? (choć magii tu niema?).

Pozdrawiam,

Ł.

Wzmacniacz z podobnej polki brzmieniowej co amplituner. Możliwe że tak było. Sprawdź nad 356 bee jeśli nie odczujesz różnicy nie warto więcej szukać.

W razie pytań lub wycen zapraszam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Przecież potrzebujesz po prostu wejście na końcówkę mocy. A ten nad to ma. W czym rzecz?

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.