Skocz do zawartości
IGNORED

Różnice pomiędzy Creative Roar 1 a Roar 2


suluben

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu planuję zakup głośnika mobilnego z dobrą funkcjonalnością, no i dźwiękiem oczywiście. Chodzą słuchy (recenzje tekstowe i video), że wynalazek Creative jest niezły. Już miałem kupić wersję pierwszą (oznaczoną jako Sr20), kiedy na rynku pojawiła się "udoskonalona" wersja (żeby było śmieszniej, zupełnie ostatnio pojawiła się 3 odsłona Roara, ale chyba na razie niedostępna na polskim rynku). Piszę o udoskonaleniu w cudzysłowie, albowiem poza minimalnie mniejszym rozmiarem i kosmetyczną zmianą designu nie widzę różnicy. A cena trochę wyższa (na dzisiaj najniższa cena 'jedynki' to 579 zł, dwójki - 729 zł). Poza tym specyfikacja i funkcjonalność wydaje się ta sama, dźwięk chyba się nie zmienił, bo przetworniki wg producenta te same, więc powstaje pytanie - po co było wypuszczać 'dwójkę' (poza względami marketingowymi)?

 

Chyba, że ktoś posiada nauszną wiedzę na temat obydwu modeli i może jednak jakaś zauważalna różnica jest?

 

Może w końcu jakąś wiarygodną opinię poznam.

 

Bo nie mam zamiaru kupować obydwu wersji (nie lubię korzystać z prawa do 14 dni na zwrot...), a z drugiej strony nie zamierzam bawić się w "Sprzętowego Kubę Rozpruwacza", jak hardcorowy zawodnik z poniższego filmu...:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też rozpatrywałem ten temat :) jeśli jesteś zdecydowany na Creative to osobiście bym wziął pierwszą wersję Roar-a - sens dokładania kasy dla mnie żaden, jeśli wziąć pod uwagę jakość dźwięku, jedyny plus jaki widzę przy dwójce to wygodniejsza możliwość pracy w pionie :) nawet nie zaimplementowali obsługi plików flac w dwójce... nie bardzo wiem co nimi kierowało przy pracy nad następcą jest jeszcze Roar Pro ale w PL go nie widziałem w dystrybucji ma trochę większe głośniki, jest cięższy więc pewnie gra też lepiej... ale j.w.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.