Jump to content
IGNORED

Odtwarzacz CD 1000-1500 PLN

EmeryT

Recommended Posts

Witam forumowiczów!

Szukam odtwarzacza CD w cenie 1000-1500 PLN. Wymagania właściwie dwa:

- żeby jak najmniej dodawał od siebie,

- żeby był trwały/niezawodny :)

W tej chwili będzie współpracował ze wzmacniaczem słuchawkowym, ale później będzie częścią większego zestawu.

Tutaj jestem otwarty na używki i wszelkie propozycje, ale chciałbym ograniczyć ryzyko - może ktoś z Was coś ciekawego sprzedaje?

Czy może lepiej wrócić do tematu "cd do 1000"?

Pozdrawiam,

EmeryT

Poczekaj zaraz ci wysypią "znafcy" z 15 modeli. Ja przesiadłem się z Denona DCD735 na Onkyo C-7030 i dla mnie jest lepiej choć inni z uporem maniaka będą twierdzić że kupiłem szmelc. Powiem tak: posłuchaj i sam zdecydujesz czy sprzęt, nad którym pieją niektórzy z zachwytu jest go wart.

Miałem nadzieję, że ta szczelinowa konstrukcja jest dopracowana...

Co masz na myśli, że nie ma dobrych opinii co do odsłuchu? Czy to dotyczy generalnego audiofilskiego odczucia, czy generalnie można coś dużo lepszego kupić w tym przedziale cenowym?

Po prostu zrób przegląd rynku w promieniu do powiedzmy 100km od twojego miejsca zamieszkania w używkach i nówkach. Jeśli coś cię zainteresuje umów się na odsłuch chyba że wolisz ryzyko typu zakup w ciemno. A jeszcze lepiej gdy będziesz mógł wypożyczyć do domu co w przypadku nowych jest łatwe, gorzej z używkami.

Najbardziej w używkach, a szczególnie takich z Allegro, boję się tego ze niewiadomo co to jest. Nawet jeżeli uda się odsłuchać to mogą być rożne rzeczy ukryte.

Jakoś tak naturalnie wolałbym unikać tak starych sprzętów ale może to błąd? Z drugiej strony jeżeli miała by to być używka to wolałbym wziąć coś fajnego od kogoś z forum. Jedna propozycja na PM juz się nawet pojawiła ale to zupełnie nie dla mnie.

Z ciekawych dla mnie rzeczy na Allegro jest jeszcze Atoll CD50 i bardzo się łamię. Tylko do Warszawy mi na razie nie po drodze :-)

Decyzja jeszcze nie podjęta, a mogłem to zrobić na gorąco :)

Pojawiło się trochę opcji, również tutaj na forum. Z jednej strony wiem, że nowe fajne sprzęty kosztują majątek i teoretycznie można mieć w dobrej cenie "starocia". Tylko w jakim będzie stanie jest zawsze zagadką.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.