Skocz do zawartości
IGNORED

Maria Anna Anders


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

[...] dlaczego nie można doprowadzić do sytuacji żeby u nas dało się zarobić i odłożyć tyle co tam minus cena biletu.

 

Między innymi dlatego, że od kilku kadencji politycy boją się czarnej mafii i tuczą ją miliardami pln-ów rocznie. Gdyby odstawić kategorycznie katabasów od państwowego cycka, nagle znalazłyby się środki na służbę zdrowia, edukację etc. I gospodarka zapewne ruszyłaby w innym tempie, gdyby odciąć od rządzenia katokomunę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Shrek777 dnia 11.03.2016 - 14:33 napisał

A co do głosowania Polonii - najgłupszy pomysł z jakim się spotkałem.

 

Jednak nie tylko pisu stosuje sortowanie Polaków.

Jakaż hipokryzja się tu rozlała.

Uważasz iż ktoś kto kilkadziesiąt lat mieszka na innym kontynencie ma prawo i wiedzę decydować jak mają żyć jego rodacy w kraju ???

Ja uważam że nie....

Ze względu na brak wiedzy i znajomości realiów, a przede wszystkim brak konsekwencji podejmowanych decyzji - nie on,ona będą musieli w nich żyć...

 

Nie nazwałbym tego sortowaniem, a skutkiem własnych decyzji. A nazwaniem tego hipokryzją to zwykły hejt + nieznajomość słów których się używa.

 

Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.

 

Za wiki - żebyś mi się nie zmęczył szukaniem - pozdrawiam.

 

Użytkownik Shrek777 dnia 11.03.2016 - 14:38 napisał

I co zrobisz np. ze Szwedami którzy jedyną wspólnotę czują z braćmi na dywaniku ???

Pisałem niedawno w wątku obok. Rozmawiałem niedawno ze znajomym Szwedem (po polsku ;-) ) i on nie kreślił sytuacji tak dramatycznie jak jest ona określana tu na forum. Powinien być w panice a nie jest. Dla czego ? ;-)

Bo obie strony przesadzają - ani te kraje nie są (jeszcze) strefą wojny, ani krainą wzajemnej miłości. No i wiele zależy gdzie mieszkasz.....( w danym kraju), tak myślę - nieśmiało....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że teraz leżymy na uboczu problemu a nie między dwoma totalitaryzmami marzącymi o władzy nad światem, nawet przedzielając jeden z nich na dwie nierówne połowy.

Zgadza się. W ogóle Europa chyba zaczyna leżeć na uboczu świata a Polska na uboczu Europy.

Nas przecież nawet omijają szlaki przerzutowe.

To chyba wynika z tego co wyżej napisałem. Chyba.

Myślisz że jeżeli odmówimy przyjęcia grupy 50 islamistów to na Zachodzie wybuchnie przez to wojna domowa?

Nie. Możemy ich spokojnie przyjąć. I tak w ciągu krótkiego czasu wyjadą do sąsiednich państw. Tylko w dwóch kierunkach.

A do Polski oni się nie pchają, może nawet zaczną urządzać jakieś głodówki i zamieszki gdyby ich do nas skierowano

To bardzo prawdopodobne ;-).

Nasz wpływ na rozwój wypadków jest zerowy, decyzje będą podejmowali inni, i jest to ich problem.

Obecnie rządzącym wydaje się że mamy wpływ na te decyzje. Na tym zbijają część kapitału politycznego.

My musimy co najwyżej liczyć się z przywróceniem kontroli granicznych.

Mi to nie przeszkadza. Nie miałem problemów na granicy jak te kontrole były. Może to i lepiej, ale oczywiście wolałbym jakby było tak jak teraz. Po co się cofać. Zawsze czuję się bardziej europejczykiem jak tych kontroli nie ma.

Czy ja wiem? Filmiki z dzielnic islamskich nie napawają optymizmem. Zamieszki też u nich bywają, tyle że nie na taką skalę jak np. we Francji

U nas dla odmiany zdarzają się zamieszki pod stadionami z którymi oni dali sobie radę. Może nie w 100%, ale takich burd jak u nas się nie notuje.

Wszystko przed nimi, zwłaszcza jak na socjal zacznie brakować.

U nas socjal zaczynają wprowadzać, więc będą mieli się gdzie przenieść ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do głosowania Polonii - najgłupszy pomysł z jakim się spotkałem. Tam ojczyzna Twoja gdzie płacisz podatki. I sorry, ale pomysł żeby o Polsce decydował ktoś kto np. od 30 lat mieszka w Boliwii i od tego czasu nie był w Polsce to czysty kosmos godny Korwina, albo Petru...

Izrael jakoś jednak zaproponował Einsteinowi prezydenturę. Zarówno Żydzi żyjący w diasporze jak i Izraelczycy są rozsądni, i nawet tacy którzy nie planują osiedlenia dbają o pomyślność kraju pobratymców, z powodów zarówno sentymentalno - religijnych, jak i pragmatycznych - w razie jakby co mają dodatkową opcję emigracyjną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Einsteinowi to ja nawet `18 letnią irlandzką zaproponuję i będę sobie poczytywał za zaszczyt wysączenie jej z nim ;) Acz to wielowymiarowe picie będzie...

Chcesz porównać pana Einsteina z np. panem Gołotą ? ;)

Żydzi to inna bajka - nawet z racji religii, wiesz że to jest jedyna religia która nie jest zainteresowana nawracaniem na nią ???

Poza tym oni też mają problem z emigracją z ziemi obiecanej.... Jakoś tak żydzi wolą żyć poza Izraelem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydzi to inna bajka - nawet z racji religii, wiesz że to jest jedyna religia która nie jest zainteresowana nawracaniem na nią ???

Nie jedyna. O ile konwersja na judaizm jest możliwa, choć nie zalecana, o tyle Druzem nie zostaniesz choćbyś nie wiem jak próbował.

 

Poza tym oni też mają problem z emigracją z ziemi obiecanej.... Jakoś tak żydzi wolą żyć poza Izraelem...

Saldo migracji mają dodatnie w odróżnieniu od nas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jednak nie tylko pisu stosuje sortowanie Polaków.

Jakaż hipokryzja się tu rozlała.

ani to hipokryzja ani kategoryzowanie... Jak chcę mieć prawo do wyboru burmistrza to się muszę zameldować i zmienić urząd skarbowy, nieprawdaż?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Był ciągle przeciw - piłsudczykom, Sikorskiemu oraz Mikołajczykowi

Prawdziwy polski patriota musi być za piłsudczykami, Sikorskim i Mikołajczykiem. Najlepiej - jednocześnie.

 

Teraz zaś musi być za "I Wanna Hold Your Hand".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIS ma bardzo krótką ławkę rezerwowych - nie raz się parę lat temu śmiałem iż jak dojdą do władzy ministrami zrobią radę parafialną... Na tym forum też...

Nie ze złośliwości pod ich adresem, tylko dlatego iż tyle lat byli w opozycji, bez szans na wygraną że nawet ziobro i kempa uciekli, mimo iż nie mieli cienia szans żeby ktoś ich przytulił.

To prawda, po wyborze Kurskiego na szefa TVP którego zresztą Lech Kaczyński kiedyś ocenił tak :"jego przyjęcie oznaczałoby że w polityce jest miejsce dla największego łajdactwa", wybiera go brat bo jak twierdzą dziennikarze, miał z kolei powiedzieć, że chce mieć choć jednego z kim mógłby sobie jakoś inteligentnie porozmawiać. :)

Ta ławka zresztą już nie jest najwyższych lotów, taka Pawłowicz zajmuje ze dwa miejsca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zastanawiam się dlaczego nie można doprowadzić do sytuacji żeby u nas dało się zarobić i odłożyć tyle co tam minus cena biletu.

 

Gdzie jest w Polsce elita zdolna wypracować prawdziwy rozwój, albo nawet politycy którzy wiedzą jak mu nie przeszkadzać?

 

Sam sobie odpowiedziałeś na postawione pytanie ;)

 

Pytasz dlaczego pomimo wybitnych i zaradnych jednostek w naszym kraju nie potrafimy niczego osiągnąć ?

Wg. mojej opinii winnym jest tego obowiązujące w Polsce prawo ( raczej bezprawie ) a co za tym idzie mentalność naszego narodu.

Mogę jako przykład podać to co w Polsce stało się ze stoczniami a jak wygląda ten przemysł w Europie zach.

Ale ten "problem" dotyczy nie tylko Polski ale i pozostałych krajów z Europy wsch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mojej opinii winnym jest tego obowiązujące w Polsce prawo ( raczej bezprawie ) a co za tym idzie mentalność naszego narodu.

Ja myślę że nasza praworządność wynika z mentalności a nie odwrotnie.

 

Mogę jako przykład podać to co w Polsce stało się ze stoczniami a jak wygląda ten przemysł w Europie zach.

Ale ten "problem" dotyczy nie tylko Polski ale i pozostałych krajów z Europy wsch.

Owszem - Finom opłaca się budować wielkie wycieczkowce (a armatorom zamawiać je u nich), mają takie rezerwy że nawet instalują składane kominy żeby mogło toto przejść pod mostem w Cieśninach Duńskich. I to pomimo wysokich płac. U nas stocznie potrafią tylko strajkować i wyciągać łapę po państwowe pieniądze. A spawaczy to niedawno sprowadzali na zasadach polservice'owych (komunistycznych) z Północnej Korei.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybijaj przez kilkaset lat w jednym narodzie jednostki z dobrymi genami - czytaj inteligentnych

Do tego państwo twoim wrogiem, podstawowa zasada żeby przeżyć...

 

I zostaną Ci sami co to nie matura a chęć szczera zrobi z nich oficera i za 5 zł matkę sprzedadzą.

 

Nadal zdziwiony, że jest jak jest ???

 

P.S. Sorki jeśli ktoś się poczuł obrażony - nie kieruję do nikogo nic personalnie, ot taką mamy historię....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że nasza praworządność wynika z mentalności a nie odwrotnie.

 

Jedno i drugie wynika z przeszłości.

Złodzieje tworzyli prawo dla złodziei.

 

Owszem - Finom opłaca się budować wielkie wycieczkowce (a armatorom zamawiać je u nich), mają takie rezerwy że nawet instalują składane kominy żeby mogło toto przejść pod mostem w Cieśninach Duńskich. I to pomimo wysokich płac.

 

Niestety to już przeszłość.

Stocznię STX w Turku już zaorali w Raumie budują" kajaki".

W Finlandii , tak jak w całej Skandynawii panuje socjalizm.

Norwegowie gdyby nie projekty offshore i bogactwa naturalne dawno też by pozamykali stocznie.

Chińczycy i Koreańczycy skutecznie przejęli proste projekty.

Na szczęście są za tępi ( przynajmniej na razie ) aby wykonywać skomplikowane i zaawansowane projekty.

Ale jak tak dalej pójdzie to kto wie jak będzie dalej...

W Polsce jest podobnie z wyjątkiem "Remontowej" ( chyba ostatnia prywatna polska stocznia na światowym poziomie , bo reszta to nie stocznie tylko montownie ) ale np. w Niemczech czy Francji stocznie pękają w szwach od zamówień.

Jak widać pomimo nieporównywalnie większych kosztów niż w Polsce jednak przemysł stoczniowy może się opłacać.

Kłania się zarządzanie i właśnie takie a nie inne prawo wynikające z mentalności społeczeństwa.

Jakby w Polsce stworzyć podobne warunki i szkolić odpowiednią kadrę to z naszą przedsiębiorczością bylibyśmy znowu liczącym się graczem na rynku a przy okazji stworzono by tysiące miejsc pracy.

Ale mając takie prawo i takich polityków jakich mamy to wystarczy aby wykończyć każdego w tym kraju.

 

O.K odbiegamy od tematu wątku ... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce symbole są od deptania. Większe symbole od tej Pani. Polskie symbole.

Uważasz Anne Marie za obcą?Niemkę może lub Brytyjkę?Wszystko poza Peło u ciebie podlega zdeptaniu.Byłeś ostatnio u lekarza?

 

Mi to nie przeszkadza. Nie miałem problemów na granicy jak te kontrole były

No i tu się zgadzam z tobą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że nie....

 

Twoje prawo.

Biorąc pod uwagę jednak oderwanie od rzeczywistości i realiów życia w kraju co niektórych polityków z Wiejskiej

...nie przekonałeś mnie.

Co do hipokryzji to sporo jej tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pisałem niedawno w wątku obok. Rozmawiałem niedawno ze znajomym Szwedem (po polsku ;-) ) i on nie kreślił sytuacji tak dramatycznie jak jest ona określana tu na forum. Powinien być w panice a nie jest. Dla czego ? ;-)

 

Przejaskrawia się wszystko,Kolonko straszy,YT straszy,sporo się mówi o kryzysie emigracyjnym w bardzo złym kontekście-jeśli społeczeństwo nie ma odruchu samodzielnego myślenia-to bardzo łatwo wykreować świadomość społeczną-fałszywą i na sporą skalę.

A w Skandynawii spokój,wszystko po staremu;)

 

Struktura narodowościowa Szwecji:

 

Szwedzi: 86,8%

Finowie: 1,3%

Fińscy Szwedzi: 1,1%

Irakijczycy: 1,0%

Hindusi: 0,64%

Polacy: 0,59%

Duńczycy: 0,48%

Somalijczycy: 0,47%

Irańczycy: 0,45%

Niemcy: 0,4%

pozostali: 6,8% (głównie: Norwegowie, Turcy, Bośniacy, Brytyjczycy, Syryjczycy, Romowie, Afgańczycy, Libańczycy i Chińczycy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mojej opinii winnym jest tego obowiązujące w Polsce prawo ( raczej bezprawie ) a co za tym idzie mentalność naszego narodu.

A tak coś konkretnie oprócz porzekadeł?

 

Mogę jako przykład podać to co w Polsce stało się ze stoczniami a jak wygląda ten przemysł w Europie zach.

Upadek polskich "sztandarowych" stoczni to konsekwencja ogólnej zapaści gospodarczej wywołanej przez Gierka i ciągnącej się przez następne 20 lat. Przez ten czas świat nam zwyczajnie odjechał i już nie dało się dogonić. Na to nałożyła się arogancja i niczym nie uzasadnione poczucie wyjątkowości tak kadry zarządzającej jak i ogółu pracowników.

 

PIS ma bardzo krótką ławkę rezerwowych - nie raz się parę lat temu śmiałem iż jak dojdą do władzy ministrami zrobią radę parafialną... Na tym forum też...

Nie ze złośliwości pod ich adresem, tylko dlatego iż tyle lat byli w opozycji, bez szans na wygraną że nawet ziobro i kempa uciekli, mimo iż nie mieli cienia szans żeby ktoś ich przytulił.

A ich obecność w rządzie pokazuje jak krótka to ławka... Dlatego jak mieli okazję przytulić sławne nazwisko to przytulili... Zresztą PO i nowoczesna też by ją przytulili....

 

PiS ma w ogóle bardzo krótką ławkę, a wszyscy co lepsi dawno od nich uciekli. Przez 8 lat bycia w opozycji nie robili merytorycznie dosłownie nic, tylko zajmowali się Smoleńskami i dętymi aferami. W efekcie widać gołym okiem jak są nieprzygotowani do rządzenia, można by się śmiać do rozpuku gdyby nie to że chodzi o poważne sprawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak emigracyjnych doświadczeń nie skreślał zbyt pochopnie, jednym z nielicznych którym udało się w Polsce skutecznie uprawiać ekonomię na poziomie światowym był Władysław Zamoyski - to dzięki jego pieniądzom kawałek Tatr należy dziś w ogóle do Polski. Uczył się on jednak za granicą, głównie we Francji ale i z Anglosasami styczność miał w Australii. O jego dokonaniach można by długo pisać, jeden z wielu przykładów to postawienie na nogi przedsięwzięcia uzdrowiskowego Rymanów Zdrój, gdzie bez pudła wykazał właścicielom gdzie i jak są przekręcani na kasę przez ekonomów.

 

Osobiście uważam stworzenie w Polsce takich warunków, że emigracja ani myśli o powrocie (za to młodzi Polacy emigrują), za główną klęskę III RP. Spora w tym "zasługa" mentalności post-pańszczyźnianej, wzbogaconej i uzuchwalonej przez komunistyczną nienawiść klasową, zwerbalizowanej wyśmienicie w sławnych 21 Postulatach MKS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz Anne Marie za obcą?Niemkę może lub Brytyjkę?

Słabo mówi po polsku. To było słychać w TV.

Byłeś ostatnio u lekarza?

Tak, u dentysty.

tylko zajmowali się Smoleńskami i dętymi aferami.

Tak się zastanawiam ile "ośmiorniczek" można by zjeść u Sowy za ostatni wypad Dudy na narty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam ile "ośmiorniczek" można by zjeść u Sowy za ostatni wypad Dudy na narty ?

 

Liczac po cenach marketowych to jakis wagon, plus minus. Po cenach z niezłej polskiej knajpy poza Wawą - to mogłbyś 20 kumpli z osobami towarzyszącymi zaprosić i żarcia i picia byłoby w sam raz. U sowy nie bywam, to nie wiem ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczac po cenach marketowych to jakis wagon, plus minus. Po cenach z niezłej polskiej knajpy poza Wawą - to mogłbyś 20 kumpli z osobami towarzyszącymi zaprosić i żarcia i picia byłoby w sam raz. U sowy nie bywam, to nie wiem ;-)

U Sowy czy w innej knajpie przynajmniej nikomu nie grozi śmierć lub kalectwo. Wypad Dudy na narty zagrażał i jemu i współuczestnikom ruchu. I to nie tylko z powodu starej opony tylko głównie prędkości z jaką się poruszali oraz sposobu w jaki to robili, ale cóż pany to pany, hołota musi przestrzegać prawa i przepisów, pany nie. Tak się zastanawiam co by się stało jakby ta opona pękła na tej sfilmowanej drodze dwukierunkowej? Ciekawe czy Duda był zapięty pasami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Sowy czy w innej knajpie przynajmniej nikomu nie grozi śmierć lub kalectwo. Wypad Dudy na narty zagrażał i jemu i współuczestnikom ruchu. I to nie tylko z powodu starej opony tylko głównie prędkości z jaką się poruszali. Tak się zastanawiam co by się stało jakby ta opona pękła na tej sfilmowanej drodze dwukierunkowej? Ciekawe czy Duda był zapięty pasami ?

 

W trzyipółtonowym opancerzonym wozie z wszelkimi możliwymi systemami bezpieczeństwa raczej nic by mu się nie stało. Natomiast pasażerowie każdego przeciętnego samochodu osobowego, ważącego trzy razy mniej, w który by uderzyła przy tej prędkości jego gablota miałby właściwie zerowe szanse przeżycia, nawet gdyby nie jechał, tylko grzecznie stał na poboczu i czekał aż jego pan i władca lepszego sortu raczy przewojażować. Czysta fizyka.

 

Natomiast styl jazdy kolumny, to że jak widać na filmie jeden kierowca tylko dzięki refleksowi i odrobinie szczęścia uniknął wepchnięcia na pobocze i dacha w rowie... to szkoda gadać. Zamiast do służenia przy mszy wyślijcie pisowskich borowców na szkolenie do Secret Service, to może choć podstawy załapią. Ale zaraz, amerykańców aktualnie mamy poobrażanych, to nie pogadaja z naszymi dyplomatołami, a na szkolenie do putina nie ma sensu ich wysyłać, bo jak widać ruski styl jazdy z kacykiem mają opanowany. I tak dobrze, ze nie zamknęli na kilka godzin autostrady i dojazdówek żeby du.a spokojnie przejechał, jak to jest u ruskich przyjęte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.