Jump to content
IGNORED

Jaki wzmacniacz do monitorów Usher BE-718?

ibanezq

Recommended Posts

z nowych:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i sh:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A jaka wersja tych Uscherów? z berylowym czy diamentem na górze? ja sam mam wersje DMD i też rozglądam się za wzmacniaczem do tych kolumn, póki co gra to u mnie z Accuphase E-206. Myślę, że do tych monitorów trzeba uderzyć z "grubej rury" i zestawianie ich z budżetowym Kandy K2 czy każdym innym nowym wzmacniaczem za ok. 5tyś nie wyciągnie z tych paczek wszystkiego, a potencjał jest i to spory...

Jednak na razie kupiłem Marantza PM8005. Może kiedyś zmienię na coś lepszego.

Dzięki za sugestie.

A jaka wersja tych Uscherów? z berylowym czy diamentem na górze? ja sam mam wersje DMD i też rozglądam się za wzmacniaczem do tych kolumn, póki co gra to u mnie z Accuphase E-206. Myślę, że do tych monitorów trzeba uderzyć z "grubej rury" i zestawianie ich z budżetowym Kandy K2 czy każdym innym nowym wzmacniaczem za ok. 5tyś nie wyciągnie z tych paczek wszystkiego, a potencjał jest i to spory...

Wersja berylowa.

Ja mysle, ze tutaj potrzeba czegos co nada tym kolumnom jakiejs maniery. Tutaj znaczacy wplyw na brzmienie ma wzmacniacz, wiec mozemy latwo dopasowac to, co nam najbardziej odpowiada. Z moca nie ma co przesadzac moim zdaniem.

Chodzi o to, że nowe wzmacniacze do 5tyś rozmywają dźwięk, zdarzają się dobre konstrukcje jak choćby Baltlab Epoca2, ale to jeszcze nie to. Większą swobodę grania i ładną barwę dźwięku można usłyszeć np w Creeku Destyny czy Caspianie M2 można kupić z używanych poniżej 5tyś. Co do mocy to Ushery lubią prąd, a BE-718 to już w ogóle, ten ciężki woofer trzeba czymś popchnąć, żeby uzyskać dobrej jakości bas i dynamikę.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.