Jump to content
IGNORED

Klipsch RP250F +...? pomoc w wyborze wzmacniacza stereo.

Dawid1988

Recommended Posts

Jako że jest to mój pierwszy temat na tym forum chciał bym wszystkich gorąco powitać ;)

Nie ukrywam że potrzebuję pomocy przy wyborze wzmacniacza stereo do w.w kolumn podłogowych. Jako że mój kilkuletni zestaw Harman/Kardon AVR132 + Wharfedale Diamond 8.4 wystawiłem właśnie na portalu ogłoszeniowym - chciał bym nabyć nowy zestaw stereo. Wybór padł na w.w Klipsch'y - szukam czym by je tu napędzić. Do wyboru mam tak na prawdę 2 bardzo budżetowe wzmacniacze :

1) Denon PMA-720AE

2) ONKYO A-9030

Muzyka jakiej słucham to głównie pop/rock ew. sygnał audio z TV . Zależy mi na uzyskaniu dobrej jakości dźwięku przy dość niskiej głośności - mieszkanie w bloku :(

Proszę o pomoc , dziękuję i Pozdrawiam !

Witaj,

Rozumiem że szukasz, wzmacniacza w budżecie do 1400 zł coś koło tego?

Klipsche są mało wymagające pradowo ale za to wymagające pod kątem jakości wzmacniacza. Dobry wzmak wyciągnie z nich na prawdę sporo. Jeśli cekujesz w nowki to zobacz nad316 bee. Yamaha as501. Z demonem 720 też może być dobrze choć to przeciętny wzmacniacz. Ma ładna barwę basu choć nienumienich kontrolować. Klipsch natomiast robi to świetnie więc zestaw się zgra.

W razie pytań lub wycen zapraszam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Wzmacniacze maja podobną barwe do amplitunerów. Z tym że lepiej kontrolują bas są z większym powietrzem. Ale widać (słychać) że to jeden producent.

Pozdrawiam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.