Skocz do zawartości
IGNORED

Klipsch RP250F +...? pomoc w wyborze wzmacniacza stereo.


Dawid1988

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że jest to mój pierwszy temat na tym forum chciał bym wszystkich gorąco powitać ;)

 

Nie ukrywam że potrzebuję pomocy przy wyborze wzmacniacza stereo do w.w kolumn podłogowych. Jako że mój kilkuletni zestaw Harman/Kardon AVR132 + Wharfedale Diamond 8.4 wystawiłem właśnie na portalu ogłoszeniowym - chciał bym nabyć nowy zestaw stereo. Wybór padł na w.w Klipsch'y - szukam czym by je tu napędzić. Do wyboru mam tak na prawdę 2 bardzo budżetowe wzmacniacze :

1) Denon PMA-720AE

2) ONKYO A-9030

 

Muzyka jakiej słucham to głównie pop/rock ew. sygnał audio z TV . Zależy mi na uzyskaniu dobrej jakości dźwięku przy dość niskiej głośności - mieszkanie w bloku :(

 

Proszę o pomoc , dziękuję i Pozdrawiam !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Rozumiem że szukasz, wzmacniacza w budżecie do 1400 zł coś koło tego?

Klipsche są mało wymagające pradowo ale za to wymagające pod kątem jakości wzmacniacza. Dobry wzmak wyciągnie z nich na prawdę sporo. Jeśli cekujesz w nowki to zobacz nad316 bee. Yamaha as501. Z demonem 720 też może być dobrze choć to przeciętny wzmacniacz. Ma ładna barwę basu choć nienumienich kontrolować. Klipsch natomiast robi to świetnie więc zestaw się zgra.

 

W razie pytań lub wycen zapraszam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś 9050, starszy brat 9030. Bardzo dobre wzmacniacze. Nie wiem jak grają z Klipschami, bo klipsche mam dopiero teraz, ale napędzam je Onkyo 5.1 i gra to bardzo przyzwoicie (również z muzyką).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacze maja podobną barwe do amplitunerów. Z tym że lepiej kontrolują bas są z większym powietrzem. Ale widać (słychać) że to jeden producent.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.