Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie interkorekty RCA nowe lub używane


venom200

Rekomendowane odpowiedzi

Albedo flat one wpięte do systemu. I pierwsze wrażenia dźwięk niesamowicie spokojny spójny średnica bardziej wyeksponowana względem drutu diy. Drut diy grał troszeczkę mocniej na górze, czasami ciut za ostro, ale bez przesady.

Generalnie uważam że Albedo gra na pewno świetnie ale jak kabel za 1190 złotych więcej od diy to nie ma aż takiej różnicy.

Audioburak ma rację że drut jest świetny, jednak cały czas męczyła mnie kwestia mezaliansu w moim zestawie DAC za kilka tyś , świetne kolumny, wzmacniacz jakościowo petarda, a kable ca za5 złotych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ten Albedo zaczyna mi sie naprawdę podobać, zmiana brzmienia jednak nie jest aż taka subtelna, jest różnica i to słychać, głownie przestrzeń teraz jest jej wręcz morze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ten Albedo zaczyna mi sie naprawdę podobać, zmiana brzmienia jednak nie jest aż taka subtelna, jest różnica i to słychać, głownie przestrzeń teraz jest jej wręcz morze.

 

Tylko się nie utop :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ten Albedo zaczyna mi sie naprawdę podobać, zmiana brzmienia jednak nie jest aż taka subtelna, jest różnica i to słychać, głownie przestrzeń teraz jest jej wręcz morze.

Bo Albedo to bardzo dobre druty, wiem co piszę kiedy komuś je polecam od lat nie rozstaję się z marką i choć Flat powędrował do systemu słuchawkowego to bardzo dobrze go wspominam jako pełnoprawny interkonekt, który się sprawdzi nie tylko w budżetowym systemie.

W systemie stacjonarnym jestem dwa kroki dalej z Albedo, ale FlatOne w swojej cenie zwłaszcza na rynku wtórnym zawyża poziom i łoi nawet droższe.

Jeśli ktoś twierdzi, że kabelek DIY z drutu Tepsy może być końcem poszukiwań i dorówna kablom Albedo to bredzi koniec kropka.

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Albedo to bardzo dobre druty, wiem co piszę kiedy komuś je polecam od lat nie rozstaję się z marką i choć Flat powędrował do systemu słuchawkowego to bardzo dobrze go wspominam jako pełnoprawny interkonekt, który się sprawdzi nie tylko w budżetowym systemie.

W systemie stacjonarnym jestem dwa kroki dalej z Albedo, ale FlatOne w swojej cenie zwłaszcza na rynku wtórnym zawyża poziom i łoi nawet droższe.

Jeśli ktoś twierdzi, że kabelek DIY z drutu Tepsy może być końcem poszukiwań i dorówna kablom Albedo to bredzi koniec kropka.

:)

Nie nie drut telefoniczny jest jak na swoją prostotę rewelacyjny i wcale nie gra dużo gorzej.

Jest różnica to oczywiście ale gra wyśmienicie i nic nie kosztuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albedo flat one wpięte do systemu. I pierwsze wrażenia dźwięk niesamowicie spokojny spójny średnica bardziej wyeksponowana względem drutu diy. Drut diy grał troszeczkę mocniej na górze, czasami ciut za ostro, ale bez przesady.

Generalnie uważam że Albedo gra na pewno świetnie ale jak kabel za 1190 złotych więcej od diy to nie ma aż takiej różnicy.

Audioburak ma rację że drut jest świetny, jednak cały czas męczyła mnie kwestia mezaliansu w moim zestawie DAC za kilka tyś , świetne kolumny, wzmacniacz jakościowo petarda, a kable ca za5 złotych.

Nie ma to jak drut wartosci wzmacniacza i wmawianie wszystkim i sobie ze to jest dobre. Hehe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na poważnie sir.jax napisał sobie tak:

 

Jeśli ktoś twierdzi, że kabelek DIY z drutu Tepsy może być końcem poszukiwań i dorówna kablom Albedo to bredzi koniec kropka.

 

to bredzi.

Koniec.

Kropka.

 

PS. A znaczy to tylko tyle, że jak system nie wymaga modyfikacji barwy, to tepsa mu wystarczy.

A jak wymaga, to nawet Valhalla może być za niskim finansowo progiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem drut jest mega w swojej cenie to już jakiś kosmos.

Albedo oczywiście lepiej ale koszt też wysoki.

Dzięki Audioburak za sugestię diy grała dosyć długo i w kwocie do1000 pln nic lepszego raczej nie znajdzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Albedo to bardzo dobre druty, wiem co piszę kiedy komuś je polecam od lat nie rozstaję się z marką i choć Flat powędrował do systemu słuchawkowego to bardzo dobrze go wspominam jako pełnoprawny interkonekt, który się sprawdzi nie tylko w budżetowym systemie.

W systemie stacjonarnym jestem dwa kroki dalej z Albedo, ale FlatOne w swojej cenie zwłaszcza na rynku wtórnym zawyża poziom i łoi nawet droższe.

Jeśli ktoś twierdzi, że kabelek DIY z drutu Tepsy może być końcem poszukiwań i dorówna kablom Albedo to bredzi koniec kropka.

:)

sir mam prośbę która może sie przyda w tym temacie

 

Możesz w paru słowach opisać kable Albedo z którymi miałeś do czynienia

 

Ja osobiście słuchałem Albedo Geo ale nie mam porównania do innych wiec bardzo bym rad był o opis .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej.

 

Nie ma to jak drut wartosci wzmacniacza i wmawianie wszystkim i sobie ze to jest dobre.

Ba głośnikowy nawet droższy :))

Taaa generalnie to taki sam mezalians jak wpinanie się drucikiem z tpsy w system za kilka tysi i mówienie wszystkim dookoła, że jest zajebiście i do 1tys nie znajdzesz nic lepszego.

To jest dopiero odkrycie.

Pozdrawiam :*

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zdanie po kilku dniach użytkowania.

Kable się chyba ułożyły do systemu i niestety strasznie jasno się jakoś zrobiło,a może to nowa wersja Daphile bo ja zainstalowałem i się jasno dosyć mocno zrobiło, nadmienię że reszta toru nie była zmieniona.

Tak się zastanawiam czy rca Silver i głośnikowe też pokryte srebrem robią taki efekt, a może jakoś zdziczało moje ucho

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Rafał może trafisz na ten wpis i będzie ci głupio ale to nie jest jeszcze ten etap sprzętu który masz .

I nie traktuj tego jako złośliwość .

Kup albo wypożycz nowy kabel ale taki dobrej klasy , wepnij , posłuchaj kilka dni i porównaj z poprzednim czy coś przez te dni się zmieniło .

 

Patrząc na to z boku to jest chore ale tak jest i zjawisko występuje .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable się chyba ułożyły do systemu i niestety strasznie jasno się jakoś zrobiło,a może to nowa wersja Daphile bo ja zainstalowałem i się jasno dosyć mocno zrobiło, nadmienię że reszta toru nie była zmieniona.

Sam sobie odpowiedziałeś, Albedo z czasem wcale się nie wyostrza wręcz odwrotnie.

Mam Albedo IC i SP wiesz przecież i nie narzekam, generalnie teraz tylko zmieniać klocki kable mogę spokojnie zostawić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś, Albedo z czasem wcale się nie wyostrza wręcz odwrotnie.

Mam Albedo IC i SP wiesz przecież i nie narzekam, generalnie teraz tylko zmieniać klocki kable mogę spokojnie zostawić.

Czyli pozostaje poczekać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Rafał może trafisz na ten wpis i będzie ci głupio ale to nie jest jeszcze ten etap sprzętu który masz .

I nie traktuj tego jako złośliwość .

Kup albo wypożycz nowy kabel ale taki dobrej klasy , wepnij , posłuchaj kilka dni i porównaj z poprzednim czy coś przez te dni się zmieniło .

 

Patrząc na to z boku to jest chore ale tak jest i zjawisko występuje .

No tak, ty sprzetowo z R900, SM6, Denkiem 2020AE czy modyfikowanym Nadem tak odskakujesz w czelusci hi-endu że slyszysz wygrzewanie kabli. Obecne kable jakie mam i tak są za drogie do tego zestawu, ale takie były to takie wzielem. To ile mam w koncu za metr zapłacić żeby te wygrzewanie poczuc? 5tys czy 10? Czy Yamahe zmodyfikować, bo za słabo gra. Denon pewnie lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się naprawiło bardzo możliwe że to tylko ja tak odbieram to, ale to przez zmęczenie zawodowe miałem chyba kryzys jeden dzień.

Sam nie wiem.

Teraz już jest ok.

Ale fakt jest też taki że zainstalowałem inną wersję Daphile i gra b dobrze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ty sprzetowo z R900, SM6, Denkiem 2020AE czy modyfikowanym Nadem tak odskakujesz w czelusci hi-endu że slyszysz wygrzewanie kabli. Obecne kable jakie mam i tak są za drogie do tego zestawu, ale takie były to takie wzielem. To ile mam w koncu za metr zapłacić żeby te wygrzewanie poczuc? 5tys czy 10? Czy Yamahe zmodyfikować, bo za słabo gra. Denon pewnie lepszy.

Nie da się z tobą tak normalnie a swój brak wiedzy i pieniędzy nawet na te lepsze kable odbijasz takimi wpisami .

I po raz kolejny udowadniasz brak nawet podstawowego doświadczenia ze sprzętem lepszej klasy .

Czy ci sie to podoba czy nie kable mają i to znaczny wpływ na brzmienie zestawu .

Kiedyś do tego dojdziesz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tobą nie da rady normalnie rozmawiać własnie przez te twoje ELOKWENTNE burackie wpisy, które znów poczyniasz w moją stronę. Przemawia przez ciebie zwykła bufonada po raz kolejny, jesteś zwykłym manipulatorem i brak ci zwykłej kultury. To że nie używasz słow wulgarnych w swoich wpisach nie oznacza że można z tobą kulturalnie porozmawiać. Napisze raz i wbij to sobie do głowy. Gówno wiesz na co mnie stać, a na co nie. Dotarło w końcu? Bo widze że masz z tym niezły problem od kilku miesięcy.

 

I wytłumacz mi i innym jaki ty sprzęt lepszej klasy posiadasz panie nowobogacki? W czym R900 są lepsze od R300 poza lepszym dołem, kóre są dedykowane do większych pomieszczeń? Bo reszta to jest to samo. Albo ten mega przeciętny NAD C356BEE, kótrego tuning wznosi raptem na wyżyny hi-endu od A-S2000? Albo przereklamowane SM6 od mojego Stello? A może te ruby takie wspaniałe i VDH nie może się z nim równać? Albo jakis inny QED RCA do moich Straight Wire na XLR?

 

Spuśc chłopie powietrze w końcu, bo śmieszne się to już robi. Obnosisz się ze sobą i z tymi sowimi gratami jakbyś wszystkie rozumy na świecie pozjadał, a to zwykłe przeciętne hi-fi jak wielu innych użytkowników forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wytłumacz mi i innym jaki ty sprzęt lepszej klasy posiadasz panie nowobogacki? W czym R900 są lepsze od R300 poza lepszym dołem, kóre są dedykowane do większych pomieszczeń? Bo reszta to jest to samo.

:))))))))))

Tak , tak...

Oczywiście miałeś R900 i co tam , kupiłeś R300 .

C356BEE z modem też miałeś jak i masę klocków które ja miałem czy mam a które krytykujesz a na obrazkach jedynie je widziałeś .

 

Zresztą nie ma ani z kim ani o czym pisać .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba muszę na urlop iść i posiedzieć w ciszy, bo jak nie w pracy to w domu dzieciaki hałasują, ale te utwory które wydawały mi się że brzmią za jasno to teraz na odwrót hehe.

Mniejsza z tym kabelki sprawują się świetnie i średnica jest faktycznie lepszej jakości jak poprzednio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Proszę o pomoc w wyborze:

1. Nowy QED PERFORMANCE GRAPHITE (QE6100) 0,6m za 119 zł wysyłka gratis

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2. Uzywany Qed Qunex 1? 1m 75zł i pewnie wysyłka pare groszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu rodzi się pytanie jaki kabelek RCA podniesie jakość brzmienia mojego systemu, bo na tę chwilę nie mam pojecia.

Absolutnie żaden, każdy z nich doda coś od siebie, mniej lub bardziej subtelnie.

 

Straight Wire od Encore w górę, to zacne IC. "Grają" dźwięcznie z wigorem, ale na pewno niczego nie zepsują. Reszta zależy od tego co chcesz osiągnąć. Niczego nie kupuj bez odsłuchu.

 

Ps. Ale Ty chyba już kupiłeś. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

mała archeologia

 

potrzebuję IC w zastępstwie za audioquesta sidewindera który za bardzo temperuje górę i wygładza całość

polecicie coś o bardzo dobrej rozdzielczosci i przestrzeni jednoczesnie z dobrą kontrolą basu w cenie ok 500zł za używany?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki z sugestię - ten red dawn na pewno się sprawdzi ale ciezko go bedzie dostac za tę kasę

ogólnie nie chcę niczego poprawiać - zależy mi na ma maksymalnie przezroczystym kabelku ktory nie bedzie faworyzował żadnego zakresu i otworzy mi górę (bo obecny ją zamyka i wycina detale)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.