Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie interkorekty RCA nowe lub używane


venom200

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiego w tej cenie ale Red Dawn widziałem kilka razy w okolicach 600zl

Dużo lepszy jest Stereovox Vespa .Kolega kilka dni temu sprzedał za 850zl i to jest kabel przy którym można odpuścić sobie dalsze szukanie jeżeli priorytetem jest maksymalna przeźroczystość .

 

Spróbuj Qeda Silver Spiral . Dobry kabelek do dostania poniżej 300zl ale to nie Red Dawn a tym bardziej Vespa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Nie chcąc zaczynać nowego wątku zapytam Was tutaj....

Kupiłem niedawno IC Pro-Ject Connect it CC line RCA-CC i na końcach tylko po jednej stronie (lub na początkach?) kabelków są zaciśnięte takie niebieskie znaczniki. Mają oznaczać kierunkowość. Tylko że nie ma na nich żadnej strzałki czy oznaczenia, na samym kablu też nie ma, a w opakowaniu nie było żadnej informacji z której strony je podłączyć. W sieci nie znalazłem nic na ten temat poza tym, że oznaczają właśnie kierunkowość. Wcześniej nie spotkałem się z taką metodą wyznaczania kierunku.

I stąd moje pytanie, czy od strony z tymi niebieskimi znacznikami prawidłowo mają być wpięte we wzmacniacz czy w wyjście przetwornika?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.