Jump to content
IGNORED

jak zbudować tor dźwiękowy dla słuchawek Beyerdynamic DT 860 ?

bez

Recommended Posts

Witam,

Moje główne słuchawki to Beyerdynamic DT 860 (+ ewentualnie dodatkowo AKG K530).

Jako źródło muzyki (słucham bardzo różnorodnej muzyki, łącznie z ambientem i muzyką poważną) chciałabym używać komputera z kartą muzyczną Asus Xonar D2.

Czy i ewentualnie czym powinnam uzupełnić tor dźwiękowy w tym konkretnym przypadku ?

Mam w tej chwili możliwość odkupienia od znajomego - jego używanego wzmacniacza słuchawkowego HOLDEGRON AUDIO FMB (v.2). Ale czy wg Was byłby to dla mnie optymalny wybór ?

Bardzo proszę poradźcie mi jak zbudować poprawny tor dźwiękowy, wykorzystujący możliwie w pełni możliwości słuchawek Beyerdynamica (DT 860) i karty muzycznej - nie wydając przy tym na to przesadnej fury pieniędzy (mój budżet to w tej chwili nie więcej niż ok. 500 zł).

Z góry dziękuję z fachową pomoc. ;-)

Mam w tej chwili możliwość odkupienia od znajomego - jego używanego wzmacniacza słuchawkowego HOLDEGRON AUDIO FMB (v.2). Ale czy wg Was byłby to dla mnie optymalny wybór ?

Czy to optymalny wybór musisz sama ocenić, skoro twój znajomy ma Holdegrona może pożycz i wepnij w swój tor, tylko tak się przekonasz czy brzmienie Ci odpowiada.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.