Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz

Rekomendowane odpowiedzi

"Dobra zmiana" dociera do Trójeczki, czyli Programu 3 PR. Ręce opadają.

 

Przeczytaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Podpisz petycję:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wklej banner z protestem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham Trójki od 30 lat. Nie słyszę żadnych negatywnych zmian. Moje ulubione programy są, zwłaszcza te Nocne, Czarna Noc, 3 kwadranse Jazzu, czy Mini Max. Były jakieś 15 lat temu wieksze schizy, kiedy jakiś palant próbował zrobić z Trójki RMF, ale na szczęście Już tam nie pracuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham nie tylko audycji muzycznym ale też i serwisy informacyjne, publicystykę. I jestem mocno zaniepokojony zmianami.

Podobnie sądzę

Petycja podpisana

 

czy Tomasz Mann jeszcze tam pracuje? coś mi sie widzi że już nie długo.....;

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Mann pracował kiedyś w dziale literackim, ale odszedł :-)

Sry Wojciech Mann o Niego mi chodziło

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zmiany będą właściwe. Do tej pory w kwestiach polityczno-społecznych najbardziej podłe, ignoranckie, układowe i w przebiegły, inteligentny sposób sterowane politycznie, czerwone radio. Muzycznie oczywiście OK, ale dla mnie nie do wybaczenia jest otwarte manipulowanie właśnie ludźmi wykształconymi, moimi kolegami. Wszystko oczywiście pod przykrywką neutralnej "debaty"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Marcin Zaborski prowadzący jeszcze do niedawna Salon polityczny Trójki należał do tych profesjonalnych.

Zawsze rewelacyjnie przygotowany, dociekliwy i w inteligentny sposób obnażający obłudę i kłamstwa rozmówców.

A to jak widać nie spodobało się nowej władzy, która potrzebuje wyłącznie tych miernych, biernych ale wiernych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójki nie da się słuchać z powodu ilości reklam. Radio stało się tubą dla reklamodawców,ulubione głosy i programy to teraz tylko dodatek do bloków ''piorących mózgi''. Wkurza mnie to,płacę abonament w firmie i domu .Niestety, coraz częściej radio wyłączam bo.. ''zapraszamy do reklamy'' wywołuje odruch wymiotny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham nie tylko audycji muzycznym ale też i serwisy informacyjne, publicystykę. I jestem mocno zaniepokojony zmianami.

Chciałoby się powiedzieć: A więc zmiany idą w dobrym kierunku.

Tak mi się wydaje, bo od nastania radia internetowego nie musze tego słuchać. Polityka i reklamy, reklamy i polityka. Mam to gdzieś. Ale zasada TkM obowiązuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Mam nadzieję że zmiany będą właściwe. Do tej pory w kwestiach polityczno-społecznych najbardziej podłe, ignoranckie, układowe i w przebiegły, inteligentny sposób sterowane politycznie, czerwone radio. Muzycznie oczywiście OK, ale dla mnie nie do wybaczenia jest otwarte manipulowanie właśnie ludźmi wykształconymi, moimi kolegami. Wszystko oczywiście pod przykrywką neutralnej "debaty"...

 

No to czekamy, za niedługo bedą tam pracowac ludzie o podobnych poglądach jak Twoje i skoczy sie "inteligenta manipulacja" za to nam powiedzą co jest dobre a co złe i kto czerwony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka to dla mnie muzyka i grzecznie łapy won, żadnego tkm...

Jeśli chodzi o część muzyczną...

 

Publicystyki nie słuchałem i słuchał nie będę, chyba że partia wyśle do mnie człowieka z bronią....

 

Także mam w głębokim poważaniu kto, co i jak ględzi....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sry Wojciech Mann o Niego mi chodziło

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Za komuny była taka audycyja w krakowskim radyju.

Prowadził..., dejcie pokój i nie bijcie. Sami sprawdźcie, jeśli chęć macie:)

Antek mu było.

W tymże Radyju, u tegoż Antka - można se było ubłagać i zaklepać (listownie, proszę Młodzieży) a to Kunicką, a to Abbę, czasem - Rodowicz, przed Balem...

 

Aż!!!!

Aż BoneyM pieprznęło światowym hitem "Rasputyn, taka jego...".

 

Antek na prośby słuchaczy, wciąż odpowiadał :

"Nasza rozgłośnia nie dysponuje zażyczonom pszes was piosenkom".

 

Choć Rasputinem - krakowskie i polskie ulice rozbrzmiewały.

 

Mam w dupie radio.

Bo - i tak mi życia nie starczy na przesłuchanie płyt, cożem je do chałpy przytargoł!:-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Publicystyki nie słuchałem i słuchał nie będę, chyba że partia wyśle do mnie człowieka z bronią...

A wtedy wetkniesz mu w bronię... goździka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójki nie da się słuchać z powodu ilości reklam.

to chyba dotyczy wszystkich stacji... tyle że w innych jeszcze leci w kółko ta sama muzyka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba dotyczy wszystkich stacji... tyle że w innych jeszcze leci w kółko ta sama muzyka

i to bez kretyńskich tekstów prowadzących... niestety jest to jedyna stacja którą się da słuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba dotyczy wszystkich stacji...

 

W zdecydowanie najmniejszym stopniu dotyczy to Dwójki. Muzyka też lepsza. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W zdecydowanie najmniejszym stopniu dotyczy to Dwójki. Muzyka też lepsza. :-)

klasyki słabo słucha się w samochodzie a to jest 99% mojego słuchania radia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy, za niedługo bedą tam pracowac ludzie o podobnych poglądach jak Twoje i skoczy sie "inteligenta manipulacja" za to nam powiedzą co jest dobre a co złe i kto czerwony.

 

Otóż to, może nadal będzie politycznym, rządowym radiem, ale z odrobiną przyzwoitości i dziennikarstwa zajmującego się realnymi problemami ludzi i dziennikarze będą posiadali prawo do własnej refleksji przy okazji podawania informacji. I nie będzie dyskusji ze słuchaczami typu "czy oszukiwanie obywateli jest fajne, czy może nie, a może fajnie jest czasem oszukiwać, bo tak musi być, bo tak już jest i trzeba się z tym pogodzić", a Pan Redaktor może będzie miał odwagę kiedyś stwierdzić, że oszukiwać się nie powinno i trzeba takie zachowania ganić. A w kwestiach życiowych nie będzie dyskusji typu... "dlaczego kredyty są tak zajebiste i dlaczego trzeba je mieć", "dlaczego nikt nie kocha ZUSu, ale dlaczego innego wyboru i tak nie ma i nie będzie, bo takie już życie jest", albo moralne dyskusje typu "Czy ruchanie żony kolegi jest złe, a może fajne, a może to zależy od sytuacji"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zmiany będą właściwe. Do tej pory w kwestiach polityczno-społecznych najbardziej podłe, ignoranckie, układowe i w przebiegły, inteligentny sposób sterowane politycznie, czerwone radio. Muzycznie oczywiście OK, ale dla mnie nie do wybaczenia jest otwarte manipulowanie właśnie ludźmi wykształconymi, moimi kolegami. Wszystko oczywiście pod przykrywką neutralnej "debaty"...

 

Wydaje mi się, że to ty jesteś strasznie zmanipulowany, w zasadzie powinienem współczuć, ale jakoś nie potrafię.

 

Tak z ciekawości - co ty robisz ze swoimi zmanipulowanymi kolegami? Urządzasz im jakieś seanse oczyszczające, czy cierpisz w milczeniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to ty jesteś strasznie zmanipulowany, w zasadzie powinienem współczuć, ale jakoś nie potrafię.

 

Tak z ciekawości - co ty robisz ze swoimi zmanipulowanymi kolegami? Urządzasz im jakieś seanse oczyszczające, czy cierpisz w milczeniu?

 

A Ty jesteś dla mnie typowym, gładko i relatywistycznie myślącym słuchaczem Trójki. Wydaje się tobie że jestem zmanipulowany, czym jestem zmanipulowany?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro litości! Słucham sobie Trójki od rana i nie słyszę ani drogi krzyżowej, ani wybuchów w Smoleńsku ani polityki dobrej zmiany. Jest tylko muzyka a czy dobra to juz kwestia gustu. Wylecieli Kolesie , którzy kręcili lody z PO/PSL. Kula ziemska kręci się nadal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro litości! Słucham sobie Trójki od rana i nie słyszę ani drogi krzyżowej, ani wybuchów w Smoleńsku ani polityki dobrej zmiany. Jest tylko muzyka a czy dobra to juz kwestia gustu. Wylecieli Kolesie , którzy kręcili lody z PO/PSL. Kula ziemska kręci się nadal.

Było posłuchać Lisickiego z Cenckiewiczem...

Od czasu do czasu naprawdę miło było posłuchać red. Zaborskiego, demaskującego oszołomów z lewa i prawa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było posłuchać Lisickiego z Cenckiewiczem...

Od czasu do czasu naprawdę miło było posłuchać red. Zaborskiego, demaskującego oszołomów z lewa i prawa...

 

No właśnie. Słuchałem Zaborowskiego i prawdę mówiąc ostatnio uważałem, że czepiał się Schetyny, tak jak red. Michniewicz czepiała się Petru. No ale widać, że starali się za słabo, bo Zaboroeski gdzieś zniknął, a Michniewicz przydzielili Lisickiego.

Jego rozmowa z Cenckiewiczem była interesująca, bo niby stawiał niewygodne pytania, ale wyglądało to jak ustawka zrobiona po to, żeby Cenckiewicz mógł rozwinąć skrzydła.

 

Jeszcze tak źle to nie wygląda, pamiętam Trójkę z czasów pierwszych rządów PiS, to była masakra, słuchać dawało się dopiero wieczorem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale spytam, a Koledzy swoich rozumów nie mają, że panowie z radia muszą Wam rzeczywistość tłumaczyć ???

 

Sorki za złośliwość - taka ogrza natura...

 

(ale wyobraźcie sobie jak takich jak ja nienawidzą bojówki partyjne obu stron - lol)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale spytam, a Koledzy swoich rozumów nie mają, że panowie z radia muszą Wam rzeczywistość tłumaczyć ???

 

Sorki za złośliwość - taka ogrza natura...

 

(ale wyobraźcie sobie jak takich jak ja nienawidzą bojówki partyjne obu stron - lol)

 

Może ty Kolego masz taki problem, że od radia oczekujesz, że tam ci rzeczywistość wytłumaczą.

Ja słucham, bo jestem ciekaw zorówno pytań, jak i odpowiedzi. Czasem nawet pytania są ciekawsze, zwłaszcza ostatnio w przypadku reżimowych mediów.

Czy myślisz, że ja oglądam Semkę, żeby mi coś wytłumaczył???

Ja go oglądam, żeby mieć pojęcie jak w tej chwili wygląda poziom bezczelności, chamstwa i samozachwytu sługusów obozu władzy.

 

Tak więc jeżeli byłeś złośliwy, to chyba wobec siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reżimowych mediów.

A które[ są to te reżimowe - bo idzie się pogubić, raz że reżimów kilka to i mediów jak psów... Bo są media byłego reżimu, obecnego i tego przyszłego od rysia...

 

 

Ja go oglądam, żeby mieć pojęcie jak w tej chwili wygląda poziom bezczelności, chamstwa i samozachwytu sługusów obozu władzy.

To się nazywa masochizm i jest o jednostka chorobowa i to nie stóp....

......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shrek777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ciekawość jest dla kogoś chorobą, to nie dyskutuję tylko współczuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.