Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za Trójką z czasów "komunistów" w tym m.in. Olejnik i Miecugowa ;).

Wówczas było już widać i słychać jak "hartowała się stal".

 

Tak po za tym dobra wówczas była w miarę inteligentna rozrywka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zahartowanym Trójkowiczom będzie na pewno brakowało namiętnych debat i wypowiedzi Towarzyszy z SLD przy każdej możliwej okazji. Jakże prężnej wczoraj opozycji, jakże zasłużonych dla kraju, nieskalanych polityków! Co za rozczarowanie, zero mandatów w sejmie! Pół roku temu wydawać się mogło że mandatów będzie ze sto! I miało być tak dobrze! Moja babcia miała więcej niż zero mandatów za nieprzepisowe jeżdżenie Trabantem! Szok!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za piękny przykład propagandy. Już dawno nikt nie wspominał tu SLD, Włodzimierz na pewno się wzruszy, że ktoś tu SLD straszy :-). Teraz będą (a właściwie już są) towarzysze z PiS. Aaa, przepraszam, przecież komuchy przygarnięte przez PiS też się łapią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nas teha będą zalewać pathiotyzmem. Pathiotyzm złe dla Polski, pathiotyzm taki mały faszyzm! Źle się dzieje, eto ni haraszo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadasz Piotrze samymi PiSmańskimi kalkami, twoje teksty mógłby generować program komputerowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przejaw radości z upadku czerwonej tuby w postaci programu 1 i 3. Na drugim programie PR faktycznie jest kultura.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radości rozum ci się wyłącza? Ciekawe, ale jak widać prawdziwe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę, trzy wypowiedzi, pięć zdań i niektórzy już się gubią. Co potwierdza, że rozum się wyłącza.

 

No ale dobra, niech będzie.

Stwierdziłem, że twoje wypowiedzi to same kalki z propagandowych przekazów PiS, wyglądają, jakby były wynikiem działania programu komputerowego. Na to napisałeś "To przejaw radości z upadku czerwonej tuby w postaci programu 1 i 3." jakby nie patrzeć potwierdzając tezę o wyłączeniu rozumu, co odnotowałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powielam niczyich poglądów, nie czytałem nic o radiu ostatnio. Mówię o własnych spostrzeżeniach. Nie jestem znawcą PR3. Cieszy mnie że inni mają podobne zdanie jak ja. Niech będzie, nocą są fajne audycje, jednak w dzień uszy więdną. Publicystyka - uszy więdną. Redaktorzy muzyczni niektórzy fajni, niektórzy wypaleni. Radio Teheran, fajna audycja, o 2 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Dobra pora dla muchomora :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Jestem za Trójką z czasów "komunistów" w tym m.in. Olejnik i Miecugowa ;).

Wówczas było już widać i słychać jak "hartowała się stal".

 

Tak po za tym dobra wówczas była w miarę inteligentna rozrywka.

 

Zgadzam się.To była najlepsza "Trójka". Aż dziw (niektórych pewnie) bierze, że w PRL-u istniało tak dobre i inteligentne radio, do tego nie zawsze prezentujące jedynie słuszną linię. Słucham jej od 1973 roku. Im starsze tym niestety gorsze. Magdalena Jethon jako dyrektor i Kuba Strzyczkowski (kiedyś rozmawiałem z nim na antenie) - to dla mnie porażka.

Edytowane przez Włodzimierz_55692
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nas teha będą zalewać pathiotyzmem. Pathiotyzm złe dla Polski, pathiotyzm taki mały faszyzm! Źle się dzieje, eto ni haraszo!

Patriotyzm budowany na żołnierzach wyklętych, kibole patrioci i bojówki ONR patrolujące ulice. Dziękuję, nie skorzystam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zgadzam się.To była najlepsza "Trójka". Aż dziw (niektórych pewnie) bierze, że w PRL-u istniało tak dobre i inteligentne radio, do tego nie zawsze prezentujące jedynie słuszną linię. Słucham jej od 1973 roku. Im starsze tym niestety gorsze. Magdalena Jethon jako dyrektor i Kuba Strzyczkowski (kiedyś rozmawiałem z nim na antenie) - to dla mnie porażka.

 

 

widać dla Ciebie ten pluralizm to poranny lisicki - ultraprawicowiec w salonie politycznym.jego nawet dobrze nie słychać.

ma bardzo słabą wymowę, jego język radiowy jest mdły niezrozumiały, nie wyrazisty...ale to w końcu dobra zmiana

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

widać dla Ciebie ten pluralizm to poranny lisicki - ultraprawicowiec w salonie politycznym.jego nawet dobrze nie słychać.

ma bardzo słabą wymowę, jego język radiowy jest mdły niezrozumiały, nie wyrazisty...ale to w końcu dobra zmiana

 

Nie ucz mnie pluralizmu. Każdy ma prawo do własnego zdania.

 

Lisickiego słuchałem ostatnio w niedzielnej "Loży prasowej" TVN 24 i mówił rozsądniej od Wielowieyskiej i Szostkiewicza razem wziętych.

Edytowane przez Włodzimierz_55692
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisicki przed wyborami gadał całkiem sensownie. Po wyborach zdecydowanie zaostrzył stanowisko, stanął zdecydowanie na gruncie popierania PiS co by się nie działo. Jego niedzielny występ w "Loży prasowej" był tego doskonałym przykładem.

Kiedyś jeden z niewielu myślących prawicowych publicystów, teraz kolejny propagandzista na usługach partii. No, ale z czegoś trzeba żyć, umiarkowani nie są PiSowi potrzebni a kto inny przyjmie go do pracy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanął zdecydowanie na gruncie popierania PiS co by się nie działo.

 

Znaczy nie czytasz wstępniaków "DoRzeczy" może wówczas napisałbyś całkiem coś innego i nie z czapy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nie czytasz wstępniaków "DoRzeczy" może wówczas napisałbyś całkiem coś innego i nie z czapy.

 

Nie, nie czytam, przynajmniej na razie, dopóki nie ma takiego obowiązku. Wypowiedzi Lisickiego znam z radia i telewizji i widzę zdecydowaną różnicę między tym, co mówi teraz i przed pół rokiem i wcześniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem, że Trójka była zawsze radiem bardzo zaangażowanym politycznie. W Trójce zjawisko występowania resortowych dzieci było zawsze problemem, jak i w całych mediach publicznych, które premiowały antypolskie elity. PiS wreszcie robi z tym porządek i chwała mu z to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, w Trójce resortowe dzieci za pieniądze żydowskich bankierów w audycjach na żywo torturowały Prawdziwych Patriotów a ich jęki niosły sie po całym kraju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano Lisicki z Ziobrem urządzili skandaliczny atak na Trybunał Konstytucyjny. Ten konusowaty psychopata aż się trzęsie z ochoty na jakąś zadymę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wywiad:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Władze uważają, że muzyka grana w Trójce jest zbyt niszowa!

Chyba za mało mszalna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka jeszcze się broni.

Nie dajcie się, trzymamy kciuki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

O, pani Agnieszka, panna Anna, pan Piotr K., pan Piotr S, pan Kuba, pan Piotr M, pan Hirek chyba mają zapewnione audycje po dobrej zmianie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to kabaret ta władza.

taki zaborski równie traktował tych z prawa jak i z lewa, był bardzo dociekliwy...a że rzecznik rządu to polityczna słabizna, to obnażył .....tą dobrą zmianę ;-p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez terror twins

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnym kraju poleciałby rzecznik, u nas poleciał dziennikarz. No ale skoro PiSSmani mówią, że demokracja nie jest zagrożona, to nie jest. Przecież by nie kłamali ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w trujce:) Zobacz kto się podpisał, albo lepiej, nie podpisał pod listem.

 

Rzeczywiście lista tych którzy się nie podpisali ciekawa. No cóż, pewnie kredyt jakiś wzięli, może nowa żona?

Prawdę mówiąc nie mam w sobie siły moralnej Cenckiewicza żeby ich za to potępić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.