Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz

Rekomendowane odpowiedzi

co za argument: muzyka niszowa. Dziwnę, że dwójkę nie chcą w ogóle zlikwidować, tam dopiero nisza jest prawdziwa :)

No, może prezesowi Jarosławowi się nie podoba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie tylko dwójkę i trójkę no i RMF Classic słucham bo pozostałe stacje komercyjne to porażka. Te idiotyczne konkursy, styl prowadzenia czy muzyka - nie da się choć próbowałem. Ale i to chcą zmienić na PR3-Maryja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiej misji piszecie. Chyba pseudo misji, he he. U nas jak coś jest niechętnie słuchane to się mówi górnolotnie, że to wtedy jest misja. A jaka to misja. Radio to jest dzisiaj biznes i kto tego nie zrozumienie wypada z gry. Trójka właściwie miłośnikom muzyki nie jest już tak bardzo potrzebna jak kiedyś, bo jest internet i każdy może kształtować swój muzyczny gust samodzielnie.

 

Po drugie, Trójki broni głownie stary establishment, kawiorowe elity, które zostały odsunięte od koryta i nie mogą siać swojej antypolskiej propagandy w eter.

 

Po trzecie, pani Kania w Resortowych dzieciach. Media. poświeciła Trójce cały rozdział i zachęcam wszystkich do lektury. Wtedy zrozumiecie czym był ten mityczny układ, na walce z którym J. Kaczyński wypromował się w latach 2005-07. Wtedy dopiero dowiecie się czemu media prowadzący tak zmasowany frontalny atak na PiS, dlaczego jest taka zmowa milczenia na takie tematy jak lustracja, afery SLD i PO. Nie oszukujmy się, resortowe dzieci wychowane w komunistycznych domach zawsze będą głosić antypolską propagandę i nic tego nie zmieni, bo to ludzie, którzy nie mają sumienia ani krzty przyzwoitości. Oni nigdy nie poprą dobrej zmiany, bo wysługują się obcym.

Ludzie, zrozumcie, że padliście ofiarą wielkiej manipulacji ze strony resortowych dzieci w mediach.

 

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska powinna zostać zniszczona.

 

kulawy24

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kulawy24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo jako ktoś piszę taki ściek, to nie zwykłem reagować.natomiast przepraszam, ale zapytam ?

 

co w zamian unii? co z cłem ? co z gospdarkami? co z exporetem? z czego weźmiesz wzrost pkb?

 

 

proszę o merytoryczną odpowiedź

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za offtop, proszę o wyrozumiałość, ale musiałem

 

ad 1

UE rządzona przez lewactwo najgorszego sortu upada, wygra ten kto pierwszy ucieknie z tego tonącego okrętu. Chcesz terrorystów, chcesz zamachów, chcesz bać się o dzieci? Związek Socjalistycznych Republik Europejskich trzeba zastąpić sojuszem Państw Europy Środkowej.

 

ad 2 Kiedyś nie byliśmy w UE i nie było to wielkim problemem. Co się przejmujesz cłaem jak u nas większość to na razie import.

 

ad 3 rozwój gospodarczy, bo wtedy bez UE nie będzie socjalizmu a będzie wolny rynek!

 

ad 4 spokojnie znajdziemy inne lepsze rynki zbytu

 

ad 5 z nowoczesnych technologii, przemysłu, rozwoju małych i średnich firm, a nie z prostych usług finansowych firm zagranicznych, biedronek, z bycia podwykonawcami niemieckich koncernów. A nie jak teraz, robota od świtu do nocy w zagranicznej korporacji, kredyt w chf, chińskie majtki, kawa od Starbunia i karta kredytowa w zagranicznym banku, to wasz lemingów majestat.

 

Tfu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kulawy24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiej misji piszecie. ...

W wielu kwestiach masz rację.

Wpadła mi w ręce książka "Resortowe dzieci..."

I wiesz co?

Mam w dupie kto kim jest... póki mi nie szkodzi...

Wiem co zawdzięczam radiowej Trójce. Jakoś nigdy nie dociekałem, kto ma jakiego ojca czy dziadka...

Tym bardziej w obecnej rzeczywistości politycznej mi to zwisa, bo wiem kto jest ojcami PIS`iorów.

A i same PISiory są tyle samo warte co PO.

 

Słuchając Trójki nie miałem dylematów politycznych. Bardziej dylematy muzyczne, różnorodność muzyki czy szerzej kultury była/jest niezwykła. Trochę może za bardzo zgredzi Mann... ale...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />ad 1<br />UE rządzona przez lewactwo najgorszego sortu upada, wygra ten kto pierwszy ucieknie z tego tonącego okrętu. Chcesz terrorystów, chcesz zamachów, chcesz bać się o dzieci? Związek Socjalistycznych Republik Europejskich trzeba zastąpić sojuszem Państw Europy Środkowej.<br /><br />ad 2 Kiedyś nie byliśmy w UE i nie było to wielkim problemem. Co się przejmujesz cłaem jak u nas większość to na razie import.<br /><br />ad 3 rozwój gospodarczy, bo wtedy bez UE nie będzie socjalizmu a będzie wolny rynek!<br /><br />ad 4 spokojnie znajdziemy inne lepsze rynki zbytu<br /><br />ad 5 z nowoczesnych technologii, przemysłu, rozwoju małych i średnich firm, a nie z prostych usług finansowych firm zagranicznych, bieornek, z bycia podwykonawcami niemieckich koncernów. A nie jak teraz, robota od świtu do nocy w zagranicznej korporacji, kredyt w chf, chińskie majtki, kawa od Starbunia i karta kredytowa w zagranicznym banku, to wasz lemingów majestat.<br /><br />Tfu<br /><br /> Lubię post <br /><br /> Do góry<br /> Cytuj selektywnie<br /> Odpowiedz<br /> Cytuj<br /> Zgłoś<br /><br />

sorry za offtop, proszę o wyrozumiałość, ale musiałem

 

ad 1

UE rządzona przez lewactwo najgorszego sortu upada, wygra ten kto pierwszy ucieknie z tego tonącego okrętu. Chcesz terrorystów, chcesz zamachów, chcesz bać się o dzieci? Związek Socjalistycznych Republik Europejskich trzeba zastąpić sojuszem Państw Europy Środkowej.

 

ad 2 Kiedyś nie byliśmy w UE i nie było to wielkim problemem. Co się przejmujesz cłaem jak u nas większość to na razie import.

 

ad 3 rozwój gospodarczy, bo wtedy bez UE nie będzie socjalizmu a będzie wolny rynek!

 

ad 4 spokojnie znajdziemy inne lepsze rynki zbytu

 

ad 5 z nowoczesnych technologii, przemysłu, rozwoju małych i średnich firm, a nie z prostych usług finansowych firm zagranicznych, biedronek, z bycia podwykonawcami niemieckich koncernów. A nie jak teraz, robota od świtu do nocy w zagranicznej korporacji, kredyt w chf, chińskie majtki, kawa od Starbunia i karta kredytowa w zagranicznym banku, to wasz lemingów majestat.

 

Tfu

 

po pierwsze pisanie o rządzącym schulzu jako osobie jedynej decyzyjnej jest pomyleniem z poplątaniem,

poza tym nie należy w żadnym wypadku wiązać terroryzmu z całą unią, niezgodność zdań w unii wiązę się z opieszałością, brakiem konsekwencji.

 

z takich powodów nie rozwiązuje się unii, należy brać przykład z amerykanów na granicy choćby z meksykiem

 

 

pisałem o exporcie tylko i perspektywy naszych przedsiębiorców.

ciekawy jakie to rynki znajdziesz? kierunek euro azjatycki...tak samo jak putin w wprowadził rok temu embargo m.i na owoce...a nasi mądrzy wymyślili, że nadwyżkę wykorzystają na cydr...proszę o normalne argumenty.w takie ogólnikowe brednie nikt nie uwierzy...chyba, że PISSmaki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez terror twins

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na prawicy jest inaczej. Nawet jak ktoś był w PZPR albo UB, ale od wielu lat trzyma z prawicą i takiemu człowiekowi zostaje wybaczone to, co było wcześniej i dalej już trzyma z nimi. Tylko, że elity prawicy są po stronie Polski i realizują polskie interesy.

 

Mam w dupie kto kim jest... póki mi nie szkodzi...

Resortowe dzieci to z kolei zakamuflowana opcja rosyjska, niemiecka i inna. Nie bez powodu pan Braun mówi o Kondominium rosyjsko niemieckim. Oni tak naprawdę są dalej komunistami i kontynuują dzieło zniszczenia Polski zaczęte swoich rodziców, ale ich czas się powoli kończy, przynajmniej w mediach.

 

Słuchając Trójki nie miałem dylematów politycznych. Bardziej dylematy muzyczne, różnorodność muzyki czy szerzej kultury była/jest niezwykła.

A jak cie w trójce interesuje tylko muzyka to jesteś ignorantem.

 

A i same PISiory są tyle samo warte co PO.

 

Za pisu masz więcej wolności, kodowców nie leją pałami , a za PO na Marszu Niepodległości zawsze były rozruchy z udziałem policji

 

po pierwsze pisanie o rządzącym schulzu jako osobie jedynej decyzyjnej jest pomyleniem z poplątaniem,

poza tym nie należy w żadnym wypadku wiązać terroryzmu z całą unią, niezgodność zdań w unii wiązę się z opieszałością, brakiem konsekwencji.

 

z takich powodów nie rozwiązuje się unii, należy brać przykład z amerykanów na granicy choćby z meksykiem

 

 

pisałem o exporcie tylko i perspektywy naszych przedsiębiorców.

ciekawy jakie to rynki znajdziesz? kierunek euro azjatycki...tak samo jak putin w wprowadził rok temu embargo m.i na owoce...a nasi mądrzy wymyślili, że nadwyżkę wykorzystają na cydr...proszę o normalne argumenty.w takie ogólnikowe brednie nikt nie uwierzy...chyba, że PISSmaki

 

1. Ale Szulc prezentuje całe zło UE w pigułce. Takiego zepsucia jak w UE nie było od czasu tuż przed rewolucją francuską. I teraz się tak samo też pewnie skończy.

 

2. Właśnie rynek euroazjatycki, bo tam jest rozwój to są i potrzeby.

 

3. Z Rosja można się dogadać, bo to elity są rusofobiczne, a nie Polacy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dana stacją radiowa ma określą linie, najczęściej liberalną lub konserwatywną, której dostosowuje serwowane dla słuchaczy treści. Nie można oceniając daną stację wybrać sobie jeden aspekt i miarodajnie ocenić. Może rzeczywiście z tym ignorantem pojechałem po bandzie, toteż przepraszam. Zapraszam jednak do merytorycznej dyskusji.

 

Chwała Wielkiej Polsce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 5 z nowoczesnych technologii, przemysłu, rozwoju małych i średnich firm, a nie z prostych usług finansowych firm zagranicznych, biedronek, z bycia podwykonawcami niemieckich koncernów. A nie jak teraz, robota od świtu do nocy w zagranicznej korporacji, kredyt w chf, chińskie majtki, kawa od Starbunia i karta kredytowa w zagranicznym banku, to wasz lemingów majestat.

Widzę, że mówisz Morawieckim. Możesz przypomnieć prezesem jakiego banku było to resortowe dziecko ?

 

Kulawy, chyba możesz otwierać szampana. Jak dziś podają wirtualnemedia szefową trujki ma zostac Sylwia Krasnodębska z Gazety Polskiej. Trzymaj się trujko :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ludzie mają nasrane w głowach!

 

"dzieło zniszczenia Polski rozpoczęte przez rodziców", zakamuflowane opcje, kondominium itd.

 

Chyba to sobie wydrukuję i gdzieś powieszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dostanę zjobkę, ale przestańcie narzekać na resortowe dzieci, rodziców komunistów, dziadków Marsjan i co tam jeszcze.....

 

Było chodzić do szkoły, a nie na wagary, później dobre liceum - a nie ustawki kiboli, a później dobre studia, a nie marketing i zarządzanie i kariera na kasie w Tesco...

 

I po tym nawet w tym popier.....niczonym i zapomnianym przez Boga i ludzi kraju można b. dobrze zarabiać, mieć na dom, edukację dzieci i na ferie i wakacje wylatywać odpowiednio do ciepłych i zimnych krajów...

 

I jest to jak najbardziej realne.

 

Ale jak ktoś wolał chlać na trzepaku to sorry ale oglądając Ferdka Kiepskiego ogląda siebie....

Ale to on dokonał takiego wyboru i on/ona do końca życia będzie skomlał na przedpokoju każdej władzy....

I każda kolejna władza będzie zła, bo nigdy rzucane ochłapy nie będą dla pana Kiepskiego wystarczające....

 

Owszem resortowe dzieci mają lepiej, ale dziecko królowej tez ma lepiej niż zwykły poddany - tylko co z tego ???

To ma być wymówka na nieudolność ????

 

Ok. można mnie zgłaszać do moderacji za rasizm i znęcanie się nad upośledzonymi na własne życzenie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, resortowe dzieci wychowane w komunistycznych domach zawsze będą głosić antypolską propagandę i nic tego nie zmieni, bo to ludzie, którzy nie mają sumienia ani krzty przyzwoitości. Oni nigdy nie poprą dobrej zmiany, bo wysługują się obcym.

PiS to też "resortowe dzieci" które wygłodzone właśnie dorwały się do koryta. "Kowalscy" interesują ich tylko propagandowo jako mięso armatnie lub mięso wyborcze.

 

Ludzie, zrozumcie, że padliście ofiarą wielkiej manipulacji ze strony resortowych dzieci w mediach.

Ta manipulacja trwa/rośnie w wykonaniu obecnie rządzących. I to rośnie z siłą wodospadu. Lawinowo.

 

A poza tym sądzę, że Unia Europejska powinna zostać zniszczona.

Bez Unii Polska ma małe szanse na przetrwanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mówisz Morawieckim. Możesz przypomnieć prezesem jakiego banku było to resortowe dziecko ?

 

Bo skoro człowiek był prezesem banku i zarabiał tyle pieniędzy to nie mógł być głupi. Znajdzie kogoś kto rezygnuje z takiej posady w banku i idzie do rządu (za marne grosze). Tutaj sytuacja jest podobna z panem Trumpem.

 

Bez Unii Polska ma małe szanse na przetrwanie.

 

Uzasadnij. Do UE wiecej dopłacamy niż dostajemy. Unia obudowała nam tylko autostrady, żeby tiry wiozły od nich towar na wschód. Do tego parę orlików, stadionów, placów zabaw, które zwykłego człoweika mało obchodzą, jak mówił kiedyś pewien polityk PO w restauracji Sowa i Przyjaciele.

 

Bardzo martwi, że na Audiostereo lemingrad jest silny i nawet tutaj występuje zjawisko resortowych dzieci, no po prostu sam lud pracujący miast i WSI .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnij. Do UE wiecej dopłacamy niż dostajemy.

Wystarczy popatrzeć na naszą historię. Sami zawsze byliśmy słabi i źle to się kończyło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy popatrzeć na naszą historię. Sami zawsze byliśmy słabi i źle to się kończyło.

 

Unia jest jeszcze słabsza od nas samych. Zaczekaj parę lat, kiedy krajami Europy Zachodniej wstrząśnie wojna domowa, albo coś jeszcze gorszego.

Sojusz z UE i Nato jest nawet powiedziałbym szkodliwy, bo daje złudne poczucie bezpieczeństwa (vide rok 1939)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia jest jeszcze słabsza od nas samych.

Ale z Unią, mimo jej słabości, się liczą a z mocarstwową Polską nie.

Sojusz z UE i Nato jest nawet powiedziałbym szkodliwy, bo daje złudne poczucie bezpieczeństwa (vide rok 1939)

Przy takim podejściu do zagadnienia pewnie niedługo Polskę spotka następny rozbiór. Antoni i jego zagony pancerne chronione przez Siły Wyższe nie pomogą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mówisz Morawieckim. Możesz przypomnieć prezesem jakiego banku było to resortowe dziecko ?

 

Bo skoro człowiek był prezesem banku i zarabiał tyle pieniędzy to nie mógł być głupi. Znajdzie kogoś kto rezygnuje z takiej posady w banku i idzie do rządu (za marne grosze). Tutaj sytuacja jest podobna z panem Trumpem.

Nie o to pytałem. Jan Krzysztof Bielecki też był prezesem banku.

 

i nawet tutaj występuje zjawisko resortowych dzieci, no po prostu sam lud pracujący miast i WSI

Masz na to jakieś dowody ?

 

Sojusz z UE i Nato jest nawet powiedziałbym szkodliwy, bo daje złudne poczucie bezpieczeństwa (vide rok 1939)

A z kim proponujesz sojusze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co w zamian unii? co z cłem ? co z gospdarkami? co z exporetem? z czego weźmiesz wzrost pkb?

 

 

 

Głupie pytanie. To wszystko o czym piszesz nie jest związane z unią tylko z schengen i strefą wolnego handlu. Widać propaganda unijna zadziałała. Spytaj się Norwegów i Szwajcarów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z kim proponujesz sojusze ?

 

W zasadzie zostaną nam słynna ze swej bitności armia czeska oraz węgierska, a zwłaszcza jej liczna marynarka wojenna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Zaborskiego, powinni wywalić Zozunia - lewackiego propagandysty.

 

Trójka jeszcze się broni.

Nie dajcie się, trzymamy kciuki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mam mieszane uczucia, z jednej strony nie chcę żeby ktokolwiek niszczył Trójkę, z drugiej ten protest to lawina hipokryzji, Trójka była strasznie upolityczniona za rządów PO, ale jakoś wtedy dziennikarze nie protestowali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodzisław

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka była strasznie upolityczniona za rządów PO, ale jakoś wtedy dziennikarze nie protestowali.

Dlaczego nie protestowali ? Wtedy oczywiście, czyli za rządów PO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia jest jeszcze słabsza od nas samych. Zaczekaj parę lat, kiedy krajami Europy Zachodniej wstrząśnie wojna domowa, albo coś jeszcze gorszego.

Sojusz z UE i Nato jest nawet powiedziałbym szkodliwy, bo daje złudne poczucie bezpieczeństwa (vide rok 1939)

To prawda.

Ale w Unii nie jesteśmy po to by brać ale również dać.

Lewackie elity przeminą i stanie się na zachodzie normalnie. U nas również kiedyś znormalnieje...

Z silną Polską i Unia będzie silna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisickiego słuchałem ostatnio w niedzielnej "Loży prasowej" TVN 24 i mówił rozsądniej od Wielowieyskiej i Szostkiewicza razem wziętych.

A słuchałeś może wywiadu z Ziobro? Jak można tak w dupe włazić?

Dopóki nie zobaczyłem zajawek wywiadu w Tv to byłem pewniem że stoi przed Zbyszkiem na baczność.

 

Widzę, że mówisz Morawieckim. Możesz przypomnieć prezesem jakiego banku było to resortowe dziecko ?

Ja ostatnio od jednego z dyrektorów oddziałów dowiedziałem się że santander zamierzał spuścić słynnego Prezesa "za dużo zarabiałem", więc może ten tylko wyprzedził fakty , a nie tam misja jakaś....

 

Uzasadnij. Do UE wiecej dopłacamy niż dostajemy. Unia obudowała nam tylko autostrady, żeby tiry wiozły od nich towar na wschód. Do tego parę orlików, stadionów, placów zabaw, które zwykłego człoweika mało obchodzą, jak mówił kiedyś pewien polityk PO w restauracji Sowa i Przyjaciele.

Bzdury pieprzysz jak potłuczony. Dziesiatki tysięcy firm korzystały z dotacji unijnych, wiele z nich zbudowało nowoczesny zakład z nory. W zasadzie niewiele firm od pewnej skali działalności nie skorzystało na dotacjach. Są branże w których na palcacj jednej ręki można policzyć te nowe zakładady które nie powstały przy współudziale dotacji unijnej.

Bardzo martwi, że na Audiostereo lemingrad jest silny i nawet tutaj występuje zjawisko resortowych dzieci, no po prostu sam lud pracujący miast i WSI .

Jak widać musisz opuścić swój pokój, zobaczysz coś poza limingradem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała Wielkiej Polsce

....

 

 

Bzdury pieprzysz jak potłuczony. Dziesiatki tysięcy firm korzystały z dotacji unijnych, wiele z nich zbudowało nowoczesny zakład z nory. W zasadzie niewiele firm od pewnej skali działalności nie skorzystało na dotacjach. Są branże w których na palcacj jednej ręki można policzyć te nowe zakładady które nie powstały przy współudziale dotacji unijnej.

Jak widać musisz opuścić swój pokój, zobaczysz coś poza limingradem.

Nie wymagaj Risto od tego człeka za dużo ostatnie zdanie wszystko mówi za siebie

z kim mamy do czynienia.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymagaj Risto od tego człeka za dużo ostatnie zdanie wszystko mówi za siebie

z kim mamy do czynienia.....

Mnie zastanawia pewien fenomen zwolenników pis, określanie innych lemingami w momencie gdy wszystkie wcześniejsze zdania są kalką złotych myśli prezesa i reszty przydupasów .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda.

Ale w Unii nie jesteśmy po to by brać ale również dać.

Lewackie elity przeminą i stanie się na zachodzie normalnie. U nas również kiedyś znormalnieje...

Z silną Polską i Unia będzie silna.

 

Nasze polskie widzenie elit politycznych jako "lewackich" w dużej mierze wynika z kompletnej ich nieznajomości, a bardziej ogólnie - z totalnej nieznajomości i niezrozumienia życia społecznego i politycznego w krajach bardziej cywilizowanych od naszego.

Panuje tam pewien ogólnie przyjęty system wartości będący wynikiem wielopokoleniowych doświadczeń i społecznego konsensusu.

 

Niestety nasi politycy są niczym hunwejbini (warto przypomnieć to słowo) którzy ubrani w gumiaki ochlapane gnojem wpadają do knajpki i nie mogą zrozumieć, że ludzie zamiast walić gorzałę grają w szachy. Patrzą na to spod przyciasnej beretki i wołają "lewactwo", bo w ten sposób nazywają wszystko, czego nie ogarniają

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do trujki. Jednak nowym szefem ma być Hlebowicz z radia plus w gdańsku. Oorócz szefowania prowadzi tam też " Rozmowy Adama Hlebowicza z Sławojem Głódziem" Mam nadzieję, że przeniesie te rozmowy do trujki i ubogaci ramówkę. Organizuje też defilady żołnierzy przeklętych . Dobra zmiana. Jak to już pisałem, trzymaj się trujko:)

CHAŁA WIELKIEJ WOLSCE !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do trujki. Jednak nowym szefem ma być Hlebowicz z radia plus w gdańsku. Oorócz szefowania prowadzi tam też " Rozmowy Adama Hlebowicza z Sławojem Głódziem" Mam nadzieję, że przeniesie te rozmowy do trujki i ubogaci ramówkę. Organizuje też defilady żołnierzy przeklętych . Dobra zmiana. Jak to już pisałem, trzymaj się trujko:)

CHAŁA WIELKIEJ WOLSCE !

 

O w mordę, będzie wesoło!

 

Już dzisiaj mieliśmy zwiastun Dobrej Zmiany - tow. Lisicki wraz z jakimś księdzem uprawiali Pisowską ]proagandę i tłumaczyli, co chce powiedzieć papież Franciszek, żeby owieczkom nie przyszło coś nieprawomyślnego do głowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.