Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz

Rekomendowane odpowiedzi

Już dzisiaj mieliśmy zwiastun Dobrej Zmiany - tow. Lisicki wraz z jakimś księdzem uprawiali Pisowską ]proagandę i tłumaczyli, co chce powiedzieć papież Franciszek, żeby owieczkom nie przyszło coś nieprawomyślnego do głowy.

Z ciekawości posłuchałem. Dzięki temu dowiedziałem się o istnieniu tygodnika Idziemy:-)

Do tego, że w przeglądzie prasy reularnie pojawia się Gość Niedzielny i Nasz Dziennik już się przyzwyczaiłem. A teraz będzie pewnie jeszcze ciekawiej.

Cytat z pana Adama o tworzeniu radia plus Gdańsk

 

"Staraliśmy się nie robić osobnej niszy na programy katolickie, religijne i na przykład od 18:00 do 18:30 nadawać program dla katolików, a po 18:30 program dla kierowców” – opowiadał Adam Hlebowicz, dyrektor gdańskiego Radia Plus – „Ten program od początku miał być spójny i oczywiście te wartości, które nam przyświecały, które były nam bliskie, staraliśmy się wkładać w każdy punkt programu”. W ten sposób stworzone zostało radio komercyjne w formie i katolickie w treści."

Alleluja i do przodu:). Bójcie się resortowe dzieci;)

Katolickie informacvje dla kierowców w twoim domu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO robiła to samo co robi obecnie PIS.

Różnica jest taka iż PO robiła to ruchem ciągłym przez 8 lat i robiło to wrażenie złodzieja w białych rękawiczkach.

PIS robi to na chama i na szybko.

Czy ofierze robi różnicę czy kat przed strzeleniem jej w tył głowy ja wyzwie, czy wyrazi sympatię - nie wiem (sorki za porównanie, ale chcę użyć takiego "mocnego")

 

PO miała długa listę chętnych do całowania w dłoń Wielkiego Donalda za dostatnie koryto.

PIS ma bardzo króciutka listę - 8 lat odcięcia od koryta - zostali tylko tacy co nie mieli tyle chęci żeby się przykleić do innych, albo założyć coś swojego.

Czyli taki mówiąc językiem pewnego prezesa: drugi sort.

Donald T - nie działa na ludzi jak płachta na byka

Jarosław K. - wystarczy pokazać zdjęcie już u masy ludzi wywoła czystą agresję i nienawiść.

 

Po i PIS to dla mnie ta sama moneta, Może jedna strona tej monety jest bardziej brudna niż druga, ale to nie zmienia faktu iż to trzy złotowa moneta jest.....

I tak czy tak nie ważne którą stroną ją położymy na ladzie i tak zapłacimy za jej używanie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO robiła to samo co robi obecnie PIS.

Różnica jest taka iż PO robiła to ruchem ciągłym przez 8 lat i robiło to wrażenie złodzieja w białych rękawiczkach.

PIS robi to na chama i na szybko.

Czy ofierze robi różnicę czy kat przed strzeleniem jej w tył głowy ja wyzwie, czy wyrazi sympatię - nie wiem (sorki za porównanie, ale chcę użyć takiego "mocnego")

 

To raczej wygląda jak różnica między uwiedzeniem a gwałtem, jeśli już szukamy mocnych porównań. Skutek niby ten sam, ale ogólne wrażenia diametralnie różne. A co do reszty Twojego posta, to jak najbardziej zgoda.

 

Natomiast co do meritum tematu, czyli TRÓJKI, to powoli przestawiam się na Rockserwis.fm . Tak dla zdrowia psychicznego, żeby mi nikt bzdurami nie przerywał słuchania muzyki w robocie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez trebliG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nasze polskie widzenie elit politycznych jako "lewackich" w dużej mierze wynika z kompletnej ich nieznajomości, a bardziej ogólnie - z totalnej nieznajomości i niezrozumienia życia społecznego i politycznego w krajach bardziej cywilizowanych od naszego.

Panuje tam pewien ogólnie przyjęty system wartości będący wynikiem wielopokoleniowych doświadczeń i społecznego konsensusu.

 

Niestety nasi politycy są niczym hunwejbini (warto przypomnieć to słowo) którzy ubrani w gumiaki ochlapane gnojem wpadają do knajpki i nie mogą zrozumieć, że ludzie zamiast walić gorzałę grają w szachy. Patrzą na to spod przyciasnej beretki i wołają "lewactwo", bo w ten sposób nazywają wszystko, czego nie ogarniają

 

słuchałem słuchałem - tego kabaretu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka już od dawna schodzi na psy z powodu coraz większej ilości czasu poświęcanego na reklamy oraz ich tematykę, co wg. mnie nie jest bez znaczenia.

 

Z ostatniego okresu: świąd okolic odbytu hemoroidy, podpaski na nietrzymanie moczu, suchość pochwy po 40-stce, tabletki dla psów na wątrobę lub trzesące się łapy do wyboru itp.

 

Przecież to jest karanie wiernych słuchaczy za słuchanie tej stacji, bynajmniej mnie wqrwia to nieziemsko.

 

Lisickiego dziś słuchałem, był wywiad z księdzem o chrześcijańskiej postawie wobec imigrantów, także w odniesieniu do ich wiary oraz roszczeniowości. Pisowskiej propagandy nie stwierdziłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi ? Reklamy dostosowane do wieku słuchaczy.:-) Pisowskiej propagandy w nich nie dostrzegam.

Trójka już od dawna schodzi na psy z powodu coraz większej ilości czasu poświęcanego na reklamy oraz ich tematykę, co wg. mnie nie jest bez znaczenia.

 

Z ostatniego okresu: świąd okolic odbytu hemoroidy, podpaski na nietrzymanie moczu, suchość pochwy po 40-stce, tabletki dla psów na wątrobę lub trzesące się łapy do wyboru itp.

 

Przecież to jest karanie wiernych słuchaczy za słuchanie tej stacji, bynajmniej mnie wqrwia to nieziemsko.

 

Lisickiego dziś słuchałem, był wywiad z księdzem o chrześcijańskiej postawie wobec imigrantów, także w odniesieniu do ich wiary oraz roszczeniowości. Pisowskiej propagandy nie stwierdziłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trojka przez ostatnie 8 lat stała się tym co u mnie objawia się odruchem wymiotnym; zamiast informacji -dezinformacja, w programach politycznych zamiast bezstronności i równowagi stron - manipulacja i skrajna stronniczość; zamiast muzyki, co kilka minut "reklamy dla debili". Jeszcze można było posłuchać co piątek od rana Wojciecha Manna, bo reszta porannych programów prowadzonych przez trzydziestoparoletnich gimbusów mogła tylko od rana wk***ić. I w ten sposób przeszedłem na radio internetowe bez trojki :p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a ja Manna i jego muzyki nie daję rady. Teraz juz mozesz wracać. Na pewno będzie bezstronnie i obiektywnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowa ewolucja Trójki w jakiś sposób odzwierciedlała ogólne tendencje - reklamy, muzyka "dla każdego", coś, co nazwałbym "migotaniem", czyli krótkie formy, krótkie wypowiedzi, bo jak coś trwa dłużej niż 30 sekund, to słuchacz przestaje uważać, a po minucie przełącza na inny kanał.

 

Osobiście mnie to wkurzało, ale w innych stacjach i tak było o wiele gorzej. Ale doceniałem to, że wieczorem i w nocy byłe audycje-perełki i można było posłuchać naprawdę dobrej, ambitnej muzyki której w innych stacjach nie było nawet śladu.

 

Tak więc narzekanie rozumiem, ale jednak w odróżnieniu od stacji komercyjnych przynajmniej nie obrażano tu mojej inteligencji.

 

Niestety to, co dzieje się ostatnio w porannych wiadomościach i publicystyce wróży jak najgorzej na przyszłość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w kawałku Republiki - zewsząd atakuje nas "lawa",jeśli mamy zdrowe "sito"(mózg) to nasz organizm się przed tym broni. To nie są żadne żale, to tylko stwierdzenie faktu,tylko i aż tyle

Pozdrawiam świątecznie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trójka muzycznie się stacza ???

Ależ tak !!!

Tylko popatrzcie co jest obok 3.

Ja mam ok 20 stacji FM na blisko 17 z nich leci non stop ta sama muzyka - pakiet powiedzmy 30 kawałków dla "ludu"

Do tego z 15 nie da się słuchać, bo co chwila debilna reklama, bądź konkurs z gatunku wyślij sms...

Później jest już totalna zlewka, bo to kiepski czas reklamowy, władzę w rozgłośniach przejmuje PC i jego HDD

No i większość nadaje w tak nędznej jakości, iż nawet w samochodzie z dobrym nagłośnieniem bolą zęby.

 

Także patrząc na sąsiadów Trójka się jawi jako jedna z ostatnich wysp wolna od papki dla mądrych inaczej - oczywiście nie do końca, bo żyć z czegoś muszą, ale jest jeszcze z czego wybrać...

Warto oceniając trójkę mieć w głowie całokształt polskiego FM...

 

P.S. Ops nie spojrzałem na to co napisał @Jaro_747, a jak się okazało myślimy tak samo ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shrek777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego z 15 nie da się słuchać, bo co chwila debilna reklama, bądź konkurs z gatunku wyślij sms...

Przejdź na radio z internetu. Na wielu "stacjach" reklamy nie istnieją. Nawet nie gadają. Tylko muzyka. Takie "samplery" internetowe. Do działań codziennych idealne a i czasem ucho na czymś można zawiesić i dowiedzieć się na jaką płytę zwrócić uwagę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczanie samej muzyki w internecie z pewnością nie jest radiem.

Nazywają to oficjalnie radio np. Linn Radio. Mi gadania nie brakuje. Jak się za nim stęsknię to przełączam tuner na FM lub DAB, ale robię to bardzo rzadko. Najczęściej Linn Jazz, Audiphile Jazz lub któryś z Chilli Zetów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź na radio z internetu. Na wielu "stacjach" reklamy nie istnieją. Nawet nie gadają. Tylko muzyka. Takie "samplery" internetowe. Do działań codziennych idealne a i czasem ucho na czymś można zawiesić i dowiedzieć się na jaką płytę zwrócić uwagę.

 

Podrzuć coś, w robocie rzeczywiście mógłbym sobie posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuć coś, w robocie rzeczywiście mógłbym sobie posłuchać.

Zajrzyj do tego wątku, ale to tylko przykłady bo stacji w internecie są ogromne ilości. Ja wybrałem takie z najwyższym bitrate albo z muzyką która mi pasuje.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński w Trójce u Lisickiego?

 

Boże, ależ ten Lisicki był dociekliwy, prawdziwy wzór niezależnego dziennikarstwa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński w Trójce u Lisickiego?

 

Boże, ależ ten Lisicki był dociekliwy, prawdziwy wzór niezależnego dziennikarstwa!

 

 

słuchałem, kaczor jak zawsze w swoim stylu...nawet wspominał o problemach osobistych rzeplińskiego.kabaretu ciąg dalszy

 

lisicki jak zawsze, najsłabsze ogniwo.nie dorasta do pięt zaborskiemu nie mówiąc już o beacie michniewicz - która jedzie po wszystkich równo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa medialna ustawka na potrzeby umocnienie elektoratu PiS i leczenia osobistych frustracji Prezesa. Lisicki jako sufler podrzucający przygotowane pytania. Żenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, polityka ;)

Poza tym ja w tym momencie mam włączany tv i słyszę speca od pancernej brzozy

I to jest dopiero:

Żenada.

 

P.S. Nie dałem rady dłużej, wyłączyłem tv....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

św.antoni pozwolił pisać?ustalenia nowe som?od tych expertuf

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie rozum to wiem że Wam odebrało, ale że pamięć? Za poprzedniej kadencji niedzielne poranki w PR 3 były obsadzone przez kapłanów z PO/PSL ewentualnie jakiegoś Barona SLD. Był też zazwyczaj jakiś słabawy PISor w postaci przynęty-półżywca. Jakież to było demokratyczne i niezależne dziennikarstwo- Ech!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez histerii, ja dobrze pamiętam zapraszanych do studia takich polityków jak Brudziński, Błaszczak, Hofman, Sasin itp.

 

Pamiętając ich zachowanie w studio i ich wypowiedzi nie mam podstaw aby nie zgodzić się z opinią, że to "jakiś słabawy PISor w postaci przynęty-półżywca".

 

W mojej opinii, ich stare, żałosne i kompromitujące występy publiczne wynikały z tła na jakim występowali. Na tle sprawnego zawodowo i inteligentnego dziennikarza oraz na tle innych rozmówców rzeczywiście jawili się jako półdebile.

 

Pis szybko dostrzegł problem i zawłaszczył TV i Radio celem wymiany tła. W efekcie dla bezmyślnego elektoratu Pisu ci sami półdebile prezentują się dziś bardziej przyswajalnie niż w postaci "przynęty-półżywca",

 

Dla pozostałych osób, którym rozumu nie odebrało prezentują się jak dawniej żałośnie. Tyle, że dzielą się swoim szmaciarstwem po równi z nowymi funkcjonariuszami Pis postawionymi na odcinku dziennikarstwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie rozum to wiem że Wam odebrało, ale że pamięć? Za poprzedniej kadencji niedzielne poranki w PR 3 były obsadzone przez kapłanów z PO/PSL ewentualnie jakiegoś Barona SLD. Był też zazwyczaj jakiś słabawy PISor w postaci przynęty-półżywca. Jakież to było demokratyczne i niezależne dziennikarstwo- Ech!

 

Powiem szczerze - piszesz bzdury. Miechniewicz i Zaborowski szarpali równo wszystkich.

W niedzielnym śniadaniu w Trójce PiSSmany wygadywały co chciały, czasem szlag mnie trafiał, że im nikt nie przerwie.

Jeżeli przynęta-półżywiec to wiceprezes Brudziński to chyba świadczy o PiS, a nie o Trójce.

Wieczorem leciała i leci audycja w której Wolski opluwał Komorowskiego z zaproszonymi przez siebie kolesiami i nic.

 

A poza tym jakie to ma znaczenie, chcesz sie pocieszyć???

Opowiedzieć sobie i innym, że branie wszystkich i wszystkiego za mordę jest cool?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez histerii, ja dobrze pamiętam zapraszanych do studia takich polityków jak Brudziński, Błaszczak, Hofman, Sasin itp.

 

Pamiętając ich zachowanie w studio i ich wypowiedzi nie mam podstaw aby nie zgodzić się z opinią, że to "jakiś słabawy PISor w postaci przynęty-półżywca".

 

W mojej opinii, ich stare, żałosne i kompromitujące występy publiczne wynikały z tła na jakim występowali. Na tle sprawnego zawodowo i inteligentnego dziennikarza oraz na tle innych rozmówców rzeczywiście jawili się jako półdebile.

 

Pis szybko dostrzegł problem i zawłaszczył TV i Radio celem wymiany tła. W efekcie dla bezmyślnego elektoratu Pisu ci sami półdebile prezentują się dziś bardziej przyswajalnie niż w postaci "przynęty-półżywca",

 

Dla pozostałych osób, którym rozumu nie odebrało prezentują się jak dawniej żałośnie. Tyle, że dzielą się swoim szmaciarstwem po równi z nowymi funkcjonariuszami Pis postawionymi na odcinku dziennikarstwa.

 

lepiej bym tego nie ujął

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.