Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, jar1 napisał:

Największą gwiazdą stanu wojennego, jak pamiętam był Jarosław Kaczyński.  Tak wykiwał całą SB, że nawet go nie internowali. ?

Hehehe....bo nie mieli wtedy detektorów podkołdrowych! Tak całą chatę przetrząsali, że nawet stare monety w ścianach znaleźli, ale Kaczyńskiego pod kołdrą nie zauważyli... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Bez względu czy wynik utworu KAzika jest prawdziwy czy nie, lista powinna pozostać bez zmian ( żabę łyka radio) a ukarany dziennikarz , który rzekomo dokonał fałszerstwa. Dyrektor rozgłośni dał ciała.

Tak obrywa cała rozgłośnia, a  moje dzieci będą się musiały się uczyć o nowym manifeście pokoleniowym ......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, jar1 napisał:

Największą gwiazdą stanu wojennego, jak pamiętam był Jarosław Kaczyński.  Tak wykiwał całą SB, że nawet go nie internowali. ?

widać nie musieli go  szukac jak pozostałych  :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to wszystko prawda tylko zaraz prawiczki wyleją pomyje na Durczoka .Fakt , w życiu prywatnym facet się pogubił ( dodatkowo poważna choroba ) ale to nie musi oznaczać ,że nie może oceniać rzeczywistość prawidłowo .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, artw napisał:

Trójka wczoraj przestała istnieć , została trujka ?

Wczoraj? Co za refleks?

A mnie bardziej w tym momencie ciekawi co na to wszystko szef muzyczny trójki od 2016 roku, Piotr Metz.

Redakcja mu się rozpada od pewnego czasu a on milczy jak zaklęty.

W tym miejscu pozwolę sobie przypomniec wypowiedź Niedźwieckiego z 2016

"Nigdy nie było tak źle na Myśliwieckiej. Jak grać, co mówić, co robić? Sam muszę się z tym wszystkim mierzyć - stwierdził."

No i tak mierzył się z tym do wczoraj, chociaz sam oficjalnie nie potwierdzil informacji o odejściu.

Pewnie przejdzie do nowego radia.

Jethon już mówiła o kolejnych nazwiskach, które jeszcze w trójce pracują.

Jeszcze do niedawna w tym mierzeniu się  nie był osamotniony.

Myślę, ze gdyby nie to zamieszanie nmerzyłby się dalej.

A dzis wraca Kydryński, przynajmniej taka pojawiła się informacja. 

Jestem ciekaw co zrobi.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka juz jest Trujka odkąd Jethon i Niedzwiecki łazili w marszach poparcia Komorowskiego i jego czekoladowych orlach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

34 minuty temu, sly30 napisał:

NIe wiem co jeszcze musi trafić do naszych zakutych łbów, żebyśmy zrozumieli, że za 500 złotych sprzedajemy się jak dziwki.

a nic nie trafi chyba ze zabierzesz 500+ 1000+ zagonisz do pracy  i ogłosisz ze Polacy to nie wybrańcy Europy

elektorat który ma PIS uwielbia powyższe przywileje które osobiście otrzymuje od PIS

niestety  zauwazenie ze mozna inaczej wymaga juz większej inteligencji i aktywnego  zaangazowania się w to jak bedzie układac sie nasze zycie więc czego ten Durczok wymaga

 

a w temacie samej trujki to wszystkie rzadowe media beda na poziomie dziennikarskim Filipin

to nieuniknione w tym systemie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, sly30 napisał:

Jesteśmy narodem idiotów.

Też sobie znalazłeś "ałtoryteta". Problemy z alkoholem, oskarżany o molestowanie podległych mu pracownic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Do tego, jak widać, ojkofob. 

Dupka go boli że Duda sobie śmiga jak panisko na kogutach a biedaczka najebanego w 3 dupy polska policja prześladuje... I jeszcze mówi, że jak był "dziennikarzem", to to słowo coś znaczyło. Gówno znaczyło. Tak samo jak i teraz. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
13 minut temu, costa brava napisał:

Trójka juz jest Trujka odkąd Jethon i Niedzwiecki łazili w marszach poparcia Komorowskiego i jego czekoladowych orlach

PR3 zawsze ceniłem za muzykę i max politycznej neutralności.

Gdybym chciał słuchać gadających głów wybrałbym Maryję albo TOKFM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, sly30 napisał:

Kamil Durczok.


Miałem zaszczyt pracować tam w czasach, kiedy słowa "dziennikarz" i "dziennikarstwo" miały jeszcze sens. Teraz królują "media workers", i to dobre określenie na upadek tego zawodu. Program Trzeci Polskiego Radia. Przez ponad rok prowadziłem rozmowy polityczne w porannym Zapraszamy do Trójki. Więc to także moje radio. Dlatego zawracam Wam głowę kilkoma zdaniami komentarza do tego, co się tam zdarzyło. 

Upadliśmy. Wszyscy. Upadło dziennikarstwo, upadła polityka. 

Ale nigdy - NIGDY - nie uwierzyłbym, że znajdzie się idiota, zdolny zdjąć z listy przebojów kawałek o Kaczorze Dyktatorze.

Miałem różnych szefów. Mądrzejszych, głupszych, miałem pajaca z PSL i mądralę z SLD. Nie zajmowali najwyższych stanowisk, byli lokowani na szczeblach dyrektorskich, w TAI. Piszę o tym, bo nie chcę, by Robert Kwiatkowski I Sławomir Zieliński pomyśleli, że o nich chodzi. Byli świetnymi szefami. Ci, którzy pracowali wtedy ze mną w TVP, wiedzą i kim piszę. Teraz to mniej ważne. 

Żaden z tych partyjnych kacyków, próbujących wtedy uprawiać czerwono-zieloną propagandę na antenach telewizji publicznej (tak, wtedy to była publiczna telewizja a nie goebelsowska szczekaczka) nie miałby szans na wywinięcie takiego numeru, jaki zdarzył się w Trójce. Jest czymś niebywałym, że w XXI wieku, w wolnym świecie, w kraju członkowski Unii Europejskiej, panuje regularna dyktatura połączona z cenzurą. 

NIe wiem co jeszcze musi trafić do naszych zakutych łbów, żebyśmy zrozumieli, że za 500 złotych sprzedajemy się jak dziwki. Że żyjemy w dyktaturze. Że Kaczyński, złodziej demokracji, zabiera nam wolności i prawa, zapychając pyskujące dotąd gęby publiczną kasą. Jak głupi jesteśmy, pozwalając na zachowania w stylu komunistycznej Rumunii za czasów Caucescu. Jeśli się nie obudzimy, dyktatura półgłówków stanie się rzeczywistością a zamiast wielu stacji radiowych będziemy mieli rządowe kołchoźniki. Szkoda miejsca na komentowanie tłumaczeń różnych funkcjonariuszy, ulokowanych w radiu na tym czy innym szczeblu. Ich gadanie urąga minimum inteligencji. Odejście Niedźwieckiego, faceta-symbolu, prawdziwej radiowej legendy, to jest coś o wymiarze więcej niż tragicznym. Tak się niszczy osobowości. Prawdziwych DZIENNIKARZY. A nie partyjnych pachołków w stylu pewnej pani i pewnego pana. 

Po takich numerach jak maseczki znajomego pana ministra, przywóz do kraju tony śmieci nie nadających się do ochrony obywateli, po kłamstwach rządu, po brutalności policji, po prezydencie, który z prezydentury zrozumiał tyle, że trzeba tylko podpisywać co uzurpator podsunie, a potem można zasuwać autem na kogutach i śmigać w Istebnej na nartach, po tym wszystkim, po łamaniu demokracji, obalaniu Trybunału, przejmowaniu Sądu Najwyższego - po tym przychodzi czas małych kretynków. Takich jak gość, nakazujący wywalić z Listy PrzebojóW Trójki, piosenkę Kazika. Bo Wielmożnie Panujący Wódz Jarosław Kim mógłby się poczuć gorzej. 

Jesteśmy narodem idiotów. Normalni dawno by ich pogonili.

To gryps z pudła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zajrzałem bo dowiedziałem się o ukaraniu Gila i odejściu Niedźwiedzkiego.

I co pisze nasza PiSowska forumowa elita? Szkoda nawet komentować. Zniszczenie Trójki było wynikiem nacisków politycznych, moralne zeszmacenie zwolenników obecnego reżimu wynika z ich własnej woli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w Polsce doszły do głosu nasze narodowe kompleksy. Możemy uslyszeć coraz głosniej ciemnotę, kołtunerię. Mogą dać upust swoim flustracjom. Całe, życie być nieudacznikiem i mieć swoje 5min. Siedzą i się podniecają tym, ze udało im się wysadzic ze stołka takie sławy. Ciekawe co zaproponują w zamian. Pieśni z różańca czy Sławomira?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, audiowit napisał:

Obecnie w Polsce doszły do głosu nasze narodowe kompleksy. Możemy uslyszeć coraz głosniej ciemnotę, kołtunerię. Mogą dać upust swoim flustracjom. Całe, życie być nieudacznikiem i mieć swoje 5min. Siedzą i się podniecają tym, ze udało im się wysadzic ze stołka takie sławy. Ciekawe co zaproponują w zamian. Pieśni z różańca czy Sławomira?

Albo Zenka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe jest, że ten głupi PIS, przez takie beznadziejne ruchy i omnipotencję odbiera sobie wyborców.

I to nawet nie jest zmęczenie materiału, tylko coś, nad czym nie mogą zapanować od zniszczenia stadnin koni.

Zadziwiające. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, il Dottore napisał:

Też sobie znalazłeś "ałtoryteta". Problemy z alkoholem, oskarżany o molestowanie podległych mu pracownic

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Do tego, jak widać, ojkofob. 

Dupka go boli że Duda sobie śmiga jak panisko na kogutach a biedaczka najebanego w 3 dupy polska policja prześladuje... I jeszcze mówi, że jak był "dziennikarzem", to to słowo coś znaczyło. Gówno znaczyło. Tak samo jak i teraz. 

 

A nie mówiłem .

1 minutę temu, skynyrd napisał:

Swoją drogą to ciekawe jest, że ten głupi PIS, przez takie beznadziejne ruchy i omnipotencję odbiera sobie wyborców.

I to nawet nie jest zmęczenie materiału, tylko coś, nad czym nie mogą zapanować od zniszczenia stadnin koni.

Zadziwiające. 

Problem w tym ,że wcale nie odbiera .PiS to widzi i się nie przejmuje .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, stench napisał:

PR3 zawsze ceniłem za muzykę i max politycznej neutralności.

Gdybym chciał słuchać gadających głów wybrałbym Maryję albo TOKFM.

ja tez, dlatego dziennikarz zwłaszcza muzyczny na wiecu politycznym to dla mnie totalna żenada 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schemat ciągle powtarzany. Nawet Twoja zapowiedź (WI) ich nie powstrzymała

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Less

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, skynyrd napisał:

Swoją drogą to ciekawe jest, że ten głupi PIS, przez takie beznadziejne ruchy i omnipotencję odbiera sobie wyborców.

I to nawet nie jest zmęczenie materiału, tylko coś, nad czym nie mogą zapanować od zniszczenia stadnin koni.

Zadziwiające. 

Wyborcy pisu w większości nie wiedzą czym jest stadnina koni, nie słuchają trójki, nie jeżdżą po świecie. To Polska powiatowa, gdzie rządzi sołtys, pleban i...wódeczka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, skynyrd napisał:

Swoją drogą to ciekawe jest, że ten głupi PIS, przez takie beznadziejne ruchy i omnipotencję odbiera sobie wyborców.

I to nawet nie jest zmęczenie materiału, tylko coś, nad czym nie mogą zapanować od zniszczenia stadnin koni.

Zadziwiające. 

Tępa dzida została prezesem radia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo naród taki. Po co kto

1 minutę temu, skynyrd napisał:

Swoją drogą to ciekawe jest, że ten głupi PIS, przez takie beznadziejne ruchy i omnipotencję odbiera sobie wyborców.

I to nawet nie jest zmęczenie materiału, tylko coś, nad czym nie mogą zapanować od zniszczenia stadnin koni.

Zadziwiające. 

Bo naród taki. Boli jak ktoś ma dobrze utrzymane gospodarstwo, a tobie chwasty rosną na podworku. Lepiej żeby on miał też chwasty. Za trudno wziąć sie do roboty. Zniszczyć latwiej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sly30 napisał:

Wyborcy pisu w większości nie wiedzą czym jest stadnina koni, nie słuchają trójki,

Skoro nie słuchają trójki to po co to całe zamieszanie?

Nawet Gliński i Brudziński radzą komuś żeby puknął się w czoło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.