Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widzę to tak- jak ktoś jest audiofilem, to głosuje na Trzaskowskiego.

2 godziny temu, Jacchusia napisał:

Jak dla mnie to wygląda to tak.

Lista przebojów w Trójce rządziła się swoimi, Markowymi, prawami i nikomu to nie przeszkadzało, aż do momentu kiedy to Marek chciał sobie zrobić z listy manifest polityczny. Władcom się to nie spodobało i mamy co mamy. Cieszą się tylko PR-owcy PO, sianie zamętu wyszło nad wyraz dobrze, PiS dał dupy, a ucierpieli słuchacze rozgłośni.

Słuchacze nie ucierpieli, bo mają wiadomości wolne w TOKFM, a muzę z płyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, jezz napisał:

Nie pamiętam czy to już było, jeśli tak, to przepraszam za powtórkę.

Jeszcze jeden kamyk do tego ogródka.

Kto to powiedział?

”Nie czuję, żeby moja wolność była zagrożona, żeby zagrożona była demokracja, podstawowe swobody, więc dlaczego miałbym się angażować. W moje życie PiS nie ingeruje bardziej, niż ingerowała Platforma, tu się nic nie zmieniło. Zdecydowanie nie mam poczucia, by ktoś likwidował wolne sądy, by nie było już w Polsce sprawiedliwości. Dajmy im spróbować. Ja nie opiewam sukcesów dobrej zmiany, ale naprawdę nie widzę, by sytuacja była dużo gorsza niż za poprzedniej władzy." 

 

Olszańskim jestem zaskoczony.

 

Chyba już to cytowane było. 

Skwitowałem wtedy, ze w końcu zobaczył ?

Jak na, podobno, "dobrego obserwatora i komentatora rzeczywistości"  nieco późno. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



Z tego co pamiętam to Kazika słowa, przynajmniej pamiętam jego podobną wypowiedź, że jeszcze 40 tysięcy dostał, że 500plus nie jest takie złe itp.


"Nie mogę wymagać, by chciał mi podać rękę przyjaciel, któremu zajebałem 50 zł z kredensu. Kto kupuje pirackie płyty ten k*tas i niech sp***dala - po dwakroć, po trzykroć" - pisze na oficjalnej stronie Kultu Kazik Staszewski.

No to Kazik, bierz swoje 40 tys plus i sp***dalaj.

f818d8b659cad244b6bc087776f51859.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jar1 napisał:

Chyba już to cytowane było. 

Skwitowałem wtedy, ze w końcu zobaczył ?

Jak na, podobno, "dobrego obserwatora i komentatora rzeczywistości"  nieco późno. ?

Bo wszyscy artyści to prostytutki?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się boją:

"...Z bzdury zrobił się polityczny problem - denerwuje się jeden z polityków PiS-u. - Nagle zaczęła się dekomunizacja Marka Niedźwieckiego, z własnej głupoty skończymy z Trzaskowskim jako prezydentem. Jak będziemy mu dawać takie paliwo jak majstrowanie przy "wolności słowa" w Trójce, jeszcze przez przypadek wygra z Dudą - twierdzi nasz rozmówca".

Marcin Makowski dla  Wiadomości WP

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, andaudion napisał:

Zamykają moje ukochane radio na którym się wychowałem, które kocham całym sercem a Ty p......sz takie farmazony.

To zrozum, że Cię oszukano. Konsumowałeś tą listę przebojów jak Cypher swój stek w sławnej scenie z filmu Matrix. Totalny fałsz, ale przecież smakował świetnie. "Ignorance is bliss".

To nie było radio mające dostarczyć nam informacji o tym, co naprawdę się dzieje w muzycznym świecie. To był komunistyczny wentyl bezpieczeństwa, podobnie jak Jarocin.

A redaktorów PR3 trzeba uznać za winnych wypaczenia gustów muzycznych przynajmniej jednego pokolenia. `Wiec bez histerii - nie zamykają ich, choć byłbym za likwidacją wszystkich programów "publicznego" (a w zasadzie partyjnego) radia i TV. 

 

2 godziny temu, andaudion napisał:

mają wiadomości wolne w TOKFM

COOOOOOOO? Przecież to radio Agory! Od kiedy michnikoidy mają cokolwiek wspólnego z wolnym słowem??? ?

Nie! To też propaganda, tylko propaganda strony przeciwnej. Dałeś się pięknie wtłoczyć w przygotowany przez Ubekistan garniturek.

Zapisałeś się do Tutsi to słuchasz Radia TUTSI FM, dla miłośników przeciwnego obozu jest państwowa stacja HUTU FM.

Ale żadna z tych stacji nie mówi prawdy. Są to tylko rozgłośnie dla dwóch frakcji POPiS-u. A ci panowie, co tak umiejętnie szczują ludożerkę na siebie, po pracy ida sobie razem na wódeczkę i rozmawiają u Sowy o prawdziwych biznesach. Ponad podziałami. W tym czasie lemingi i pelikany karmią się propagandą przeznaczonych dla siebie mediów i żrą się o różnicę łajdactwa, jak władza ludowa przykazała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, andaudion napisał:

Ja widzę to tak- jak ktoś jest audiofilem, to głosuje na Trzaskowskiego.

Ja to jestem melomanem i miłośnikiem radia.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, il Dottore napisał:

A redaktorów PR3 trzeba uznać za winnych wypaczenia gustów muzycznych przynajmniej jednego pokolenia.

A idź pierdolnij się "doktorku" w ten głupi , durny łeb.

To była lista PRZEBOJÓW, granych w TYM radiu. Jak PRZEBOJE mogą wypaczać gust muzyczny? Ale jak ty możesz to rozumieć, skoro nie słuchałeś i TEGO radia nigdy nie znałeś.

Won durniu z tego tematu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, andaudion napisał:

Słuchacze nie ucierpieli, bo mają wiadomości wolne w TOKFM, a muzę z płyt.

Jednak słuchanie muzyki z płyt a słuchania radia to  zupełnie cos innego. Przynajmniej dla mnie.

I nie piszę tu li tylko o słuchaniu trójki, bo tej słucham mało

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, iro III napisał:

skoro nie słuchałeś i TEGO radia nigdy nie znałeś

W latach 80-tych słuchałem. Na lampowym radiu i ruskim tranzystorze. Lampowe radio brzmiało oczywiście dużo lepiej. I tak też spaczyłem sobie gust, bo do dzisiaj, jak nie ma 60-letniej lampy w systemie, to system mi nie brzmi. ?

3 minuty temu, iro III napisał:

Jak PRZEBOJE mogą wypaczać gust muzyczny?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, przemak napisał:

I Metz odeszedł ?

Długo nad tym myślał.

Może z kalkulacji wyszło, że teraz to już jednak trzeba odejść żeby nie być napiętnowanym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Lista przebojów .... przecież to dla  małoletnich audycja nawet  moje dzieciaki tego nie słuchały od 15 lat conajmniej ..    

Już pisałem .... reanimujcie ....ZBoWiD .... i spijajcie sobie miodzik z usteczek ????

Zacznijcie żyć własnym życiem a nie cudzym .... chłopaczki... bo was żona wykopie z łóżka i będzie miała racje!!!   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Moontan napisał:

Lista przebojów .... przecież to dla  małoletnich audycja nawet  moje dzieciaki tego nie słuchały od 15 lat conajmniej ..

W radio powinno być miejsce dla każdego, i dla małoletniego i dla starszego. Jeśli tak szeroko chce się profilować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem dobrej myśli i widzę to tak, a ja pierwszy tu sygnalizowałem piosenkę Kazika więc wiem co mowie- wygra Trzaskowski, potem Opozycja i nasza kochana Trójka wróci. Przetrwała już kiedys jedna komunę, przetrwa i drugą !

Ludzie przecież wystarczy zagłosowac i po sprawie. Tylko tyle i aż tyle...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na złość mamie mam odmrozic sobie uszy,  jeszcze tu będziesz podpisy moze zbieral ? jak prezydenci niektorych miast roznosza wśród  podległych pracowników,  to jest dopiero wolność 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, andaudion napisał:

nasza kochana Trójka wróci.

Ja nie jestem aż tak sentymentalny. Radia przychodzą i odchodzą, tak samo jak ludzie ale to co się wydarzyło  teraz w trójce nie mieści mi się w głowie. w dodatku robi się to w tak chamski i brutalny sposób.

Dobrze, że Metz pokazał tego smsa.

Od 20 lat robiłem i dalej robię w różnych radiach audycje autorskie  i nigdy żaden z szefów nie ingerował w to co w nich jest zawarte. 

Raz tylko wylądowałem na dywaniku ale to dlatego, że dwa razy pod rząd puściłem tę samą reklamę.?

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze cos w końcu zrobią z tą Trójką bo dla mnie to powinien byc program stricte muzyczny, tak jak Dwojka tylko inny profil muzyki,  autorskie programy muzyczne, a nie przeladowany publicystyka i polityką ...od tego jest Jedynka i PR24

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, jezz napisał:

Jednak słuchanie muzyki z płyt a słuchania radia to  zupełnie cos innego. Przynajmniej dla mnie.

Też mi odkrycie. Chyba dla każdego. Słuchając radia jesteś skazany na playlistę, którą wybierają według swojego widzimisię, a płytę możesz sobie włączyć jaką chcesz i słuchać muzyki, którą lubisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, costa brava napisał:

moze cos w końcu zrobią z tą Trójką bo dla mnie to powinien byc program stricte muzyczny, tak jak Dwojka tylko inny profil muzyki,  autorskie programy muzyczne, a nie przeladowany publicystyka i polityką ...od tego jest Jedynka i PR24

Tez już o tym pisałem ale nikt do tej pory nic z tymi nie zrobił. Im wiecej tub, tym siła rażenia większa. Niezależnie kto w danej chwili dmucha

A, zrobiono. Utworzono pr24 i wystrzelono w kosmos z eteru czwórkę

5 minut temu, soundchaser napisał:

Też mi odkrycie. Chyba dla każdego. Słuchając radia jesteś skazany na playlistę, którą wybierają według swojego widzimisię, a płytę możesz sobie włączyć jaką chcesz i słuchać muzyki, którą lubisz.

To nie odkrycie tylko zwykła konwersacja ale to słowo moze być ci obce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takim zalozeniem tez powstał,  i zostal reanimowany w latach 80tych, muzyka miala przyciągać mlodych a pomiędzy utworami wciskac im propagande :)

ale tak subtelnie, zeby czuli sie jak w oazie wolnosci 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, jezz napisał:

Ja nie jestem aż tak sentymentalny. Radia przychodzą i odchodzą, tak samo jak ludzie ale to co się wydarzyło  teraz w trójce nie mieści mi się w głowie. w dodatku robi się to w tak chamski i brutalny sposób.

Dobrze, że Metz pokazał tego smsa.

Od 20 lat robiłem i dalej robię w różnych radiach audycje autorskie  i nigdy żaden z szefów nie ingerował w to co w nich jest zawarte. 

Raz tylko wylądowałem na dywaniku ale to dlatego, że dwa razy pod rząd puściłem tę samą reklamę.?

 

 

 

No tak ale to był błąd techniczny, przynajmniej jako laik tak bym to nazwał.

Natomiast nie chodzi tu o sentymentalizm, z Sz.P. Kordowiczem czy Kaczkowskim byłem razem na koncertach, pamietam jak dziś Tangerine Dream- udzieliłem nawet wywiadu nie pamietam jakiej wtedy stacji/audycji. Noce zarywałem z MiniMaxem, a metalowe jazdy z Mannem to juz odlot. Jak chłop puszczał Testament to portki w aucie spadały. A kiedy robił to w niedzielne przedpołudnie, a potem Kydryński puszczał dla odmiany Pata Metheny.

Koledzy w pracy zgodnie powiedzieli że to koniec pewnej epoki, może nie koniec wolności bo tu 5 minut wyborów i pozamiatane, ale jednak coś pękło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, costa brava napisał:

muzyka miala przyciągać mlodych a pomiędzy utworami wciskac im propagande ?

Dokładnie tak! Kiszczakowi to byli mózgowcy!!!

Jeśli ktoś myśli, że nagle dobra komuna jak św. Mikołaj postanowiła dać polskiej młodzieży muzyczny kontakt z Wolnym Światem to jest w mylnym błędzie. ?

To była cała skomplikowana operacja (jak dziś wiadomo - z udziałem agentury) i wściekłość Ubekistanu, gdy teraz wszyscy z takim trudem uplasowani tam ludzie muszą ten ciepły kurwidołek opuścić, jest bardzo widoczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.