Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz

Rekomendowane odpowiedzi

I niech idą w pizdu w czym problem ? Nie ma ludzi niezastapionych,przyjdą inni . Wymyślają afery i jeszcze przypisuja wine PiS owi ,Kaczyński rzeczywiscie nie ma co robić tylko ingerować w listy przebojów. Wymyślili sobie komune i teraz z nią walcza. Banda czubow . Takiej wolności jaka mamy obecnie może pozazdrościć nam nie jedna Europejska demokracja ale oszolomstwo można znaleźć wszędzie.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, il Dottore napisał:

niech jedzie na samozatrudnieniu. Będzie robić to samo, ale nie będzie już pracownicą firmy.

To tak samo Metz nie odszedł z trójki bo on był tam jako firma zewnętrzna.

W jego wypadku cały czas mam wrażenie, ze to takie odejscie " nie chcem ale muszem"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rasputin napisał:

czepiłeś się dupereli z uporem godnym lepszej sprawy

To nie duperele. To jest obrzydliwa i prymitywna propaganda Tutsi. Rozdmuchuje się aferę z rzekomymi "odejściami" osób, które nie pracują w PR3 już od wielu lat. Wszytko po to, aby uderzyć w Hutu. Przedtem Tutsi mówili o "cenzurze", co też napiętnowałem, tłumacząć jak krowie na rowie, dlaczego nie można było akcji z piosenką Kazika nazwać cenzurą.

Osobiście mam gdzieś Hutu, są tyle samo warci co Tutsi, ale szlag mnie trafia, że tak prymitywne metody manipulacyjne działają na tak ogromną ilość ludzi.

Czym to jest spowodowane? Niska jakość edukacji - to na pewno. Ale i pewno wieloletnia indoktrynacja propagandowa. Leming czy pelikan łyka przeznaczone dla siebie treści bezkrytycznie. Nie analizuje ich a jedynie je powiela.

Jeśli mnie pytacie, czyją stronę biorę w tym konflikcie, to uprzejmie odpowiadam. Ani Tutsi ani Hutu. Ja jestem białym człowiekiem i proszę mnie nie karmić szajsem przeznaczonym dla niewolników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenna dyskusja. Łatwo uzupełnić KF. Poza tym można się dowiedzieć, że Kowalski nie siedzi w więzieniu za uduszenie żony tylko siedzi w więzieniu za zajebanie jej młotkiem, więc wszyscy posądzający Kowalskiego, że siedzi w więzieniu to kłamcy. 

A mi ekipa od światłowodu firmy B co sobie grzebie na ulicy przekopała mój światłowód od firmy A i mam wszystko gdzieś. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jezz napisał:

To tak samo Metz nie odszedł z trójki bo on był tam jako firma zewnętrzna.

W jego wypadku cały czas mam wrażenie, ze to takie odejscie " nie chcem ale muszem"

bo by hejterzy go zlinczowali...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, caleb66 napisał:

Takiej wolności jaka mamy obecnie może pozazdrościć nam nie jedna Europejska demokracja ale oszolomstwo można znaleźć wszędzie.

no ba. Demokracja w Polsce jak się patrzy, ach te szyte na zamówienie oszołomów, antypisowców wskaźniki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro przeszkadzam, to znikam.

Pa, bądźcie grzeczni!

Wrócę wieczorem sprawdzić jak się bawicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, janunio napisał:

Skynyrd; objaśniam; dla wielu pokoleń "Kaczka" to symbol. Jego dzisiejsza decyzja to protest przeciw ingerencji aparatu Prawa i Sprawiedliwości w kolejną dziedzinę życia Polaków.

To jest dla nich bolesny cios. Cieszy, że w czasie kampanii wyborczej. Koszt to kilka pkt. w dół.  Nieźle się wpieprzyli ...  

Wielu 30-to, 40-to,50-cio, 60-cio latków pokusi się o refleksję nad wyczynami PIS. To jest mocniejsze niż jakieś miliony nagrabione przez takich Szumowskich ... Ziomal myśli: należało im się. Podobnie jak to ma się w przypadki kleru ze "skłonnościami". Ziomal dobrze rozumie, że miał potrzebę i wybacza. Tylko, że inaczej gadają ludzie którym ksiądz "pojechał" dziecko. 

ps.: Skynyrd; myślałem, że masz nieco szersze widzenie. Jestem rozczarowany osobą.

Wielu?

To tylko przypomnę, ze obecnie trójka to niszowa stacja ze słuchalnością  na poziomie 4,5%.

7 minut temu, jar1 napisał:

Legenda. MiniMax, .

 

Odniosłem się do zdania o mega uderzeniu w PIS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za Gierkabyliśmy w pierwszej dziesiątce uprzemysłowieonych krajów 

1 minutę temu, rasputin napisał:

no ba. Demokracja w Polsce jak się patrzy, ach te szyte na zamówienie oszołomów, antypisowców wskaźniki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A za Gierka Polska była w pierwszej dziesiątce uprzemysłowionych krajów świata. ?

Propaganda PiSowska to wypisz wymaluj redakcja Zołnierza Wolności. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, il Dottore napisał:

Ale skoro przeszkadzam, to znikam.

Pa, bądźcie grzeczni!

Wrócę wieczorem sprawdzić jak się bawicie.

Ja się bawię doskonale, ale kto pamięta początek Kaczki, ewidentnie JT?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, il Dottore napisał:

Osobiście mam gdzieś Hutu, są tyle samo warci co Tutsi, ale szlag mnie trafia, że tak prymitywne metody manipulacyjne działają na tak ogromną ilość ludzi.

Czym to jest spowodowane? Niska jakość edukacji - to na pewno. Ale i pewno wieloletnia indoktrynacja propagandowa. Leming czy pelikan łyka przeznaczone dla siebie treści bezkrytycznie. Nie analizuje ich a jedynie je powiela.

Dottore, przestań proszę z tymi Tutsi, Hutu, niską jakością edukacji, prymitywna indoktrynacją i manipulacją.

Twoja opcja to jakaś odjechana monarchia katolicka - katolicyzm i kościół katolicki to nic innego jak te wszystkie mechanizmy o których piszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, skynyrd napisał:

W PiS? Nie żartuj. Dla mnie Kaczka to Kaczka - nawet jak forsował za wszelką cenę tę nudną wokalistkę, której nazwiska dzisiaj już nawet nie pamiętam. Jak się nazywał ten Jethro Tull z początku audycji?

Tori Amos?

Cheerio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jezz napisał:

ps.: Skynyrd; myślałem, że masz nieco szersze widzenie. Jestem rozczarowany osobą.

Moją? Nie ma sprawy. Nie jestem Ainsztajnem z Einstajmu

2 minuty temu, jezz napisał:

Tori Amos?

Tak jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, skynyrd napisał:

Moją? Nie ma sprawy. Nie jestem Ainsztajnem z Einstajmu

Ej, to co zacytowałeś to nie ja napisałem 

Chodzi mi o to

"ps.: Skynyrd; myślałem, że masz nieco szersze widzenie. Jestem rozczarowany osobą."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Jeez - młócicie ten temat od tygodnia. Szerszego widzenia nie mam kompletnie.

To czym się podniecacie, doświadczyłem. Uważam, że moje pieprzenie, nie byłoby lepsze od waszego.

Trójka to od pewnego czasu była kompletnie zapyziała stacja, z zapyziałymi dziadami.

Powiedzmy, tak od 15 lat. Gdybym słuchał tylko Trójki, nie poznałbym wielu ciekawych artystów - więc czy szczeźnie, czy nie - mam to głeboko w dupie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Rożek

Filip Jaślar

Łukasz Błąd

Krzysztof Szubzda

cdn…

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, traumeel napisał:

Tomasz Rożek

Filip Jaślar

Łukasz Błąd

Krzysztof Szubzda

cdn…

...same zapyziałe dziady...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są prywatne stacje niech idą tam ,rynek zweryfikuje czy warto im płacić a nie każdy tylko do publicznych pieniędzy bo tak najbezpieczniej .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wystarczyły zaledwie cztery lata, by zmieniające się ekspresowym tempie ekipy zarządcze, zrujnowały dorobek więcej niż jednego pokolenia wybitnych dziennikarzy, budujących niemal od podstaw publiczne radio i telewizję w wolnej Polsce. Ostatnie wydarzenia, a właściwie nieprzerwany ciąg zdarzeń w radiowej Trójce, a wcześniej na innych antenach PR i TVP, pokazują jak nisko może upaść morale osób, którym powierzono kierowanie instytucjami, do niedawna jeszcze uważanymi za nasze wspólne dobro, ważny instrument kształtowania postaw obywatelskich, edukacji i dostępu do kultury - powszechnej i tej wyższej."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Szkoda, ze konie z Janowa nie potrafią mówić i pisać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

A moze by tak o ekipie wlasciciela forum podyskutowac .....jak to  mowiac kolokwialnie ...........................musialo szambo z z bocznicy wybic na powierzchnie by ratowac kase................

a to cos ..a propos...jeszcze raz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
1 godzinę temu, janunio napisał:

"Kaczka" to człowiek legenda. To jest MEGA uderzenie w PiS.

Nie sądzę. Odejścia z Trójki licznych dziennikarzy to wyłącznie uderzenie w niektórych słuchaczy czyli np mnie.

Dla PiS Trójka ze słuchalnością rzędu 3% i słuchaczami rzadko należącymi do pisowskiego elektoratu to żadna strata.

Ja nadal nie rozumiem dlaczego muzyczni dziennikarze dali się podpuścić i zaczęli politykować zamiast zajmować kształtowaniem gustów muzycznych kolejnych pokoleń słuchaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stench napisał:

Nie sądzę. Odejścia z Trójki licznych dziennikarzy to wyłącznie uderzenie w niektórych słuchaczy czyli np mnie.

Dla PiS Trójka ze słuchalnością rzędu 3% i słuchaczami rzadko należącymi do pisowskiego elektoratu to żadna strata.

Ja nadal nie rozumiem dlaczego muzyczni dziennikarze dali się podpuścić i zaczęli politykować zamiast zajmować kształtowaniem gustów muzycznych kolejnych pokoleń słuchaczy.

Czyli wszystko dobrze, nie ma sprawy. Dali się podpuścić więc ich problem.

Napisz taki list do Trójki, na pewno chętnie go opublikują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W dniu 17.05.2020 o 21:05, stench napisał:

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja jednak uważam, że szkoda że Pan Marek Niedżwiecki przez spontaniczny zryw, zniesmaczenie sytuacją w 3 i światowej zawierusze z tytułu Covida zrobił coś z czego naważyło się tyle niepotrzebnego piwa, którego nikt nie chciałby wypić. Czasem szybciej coś zrobimy lub powiemy niż pomyślimy. To taka sytuacja , a ten śmierdzący bąk długo będzie wspominany.

Cieszy mnie natomiast że nie ma żadnych potwierdzeń załamania przez Marka Niedźwieckiego dziennikarskiej etyki i ucżciwości w prowadzeniu listy.

Jak to często bywa szef-kretyn.

1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

Czyli wszystko dobrze, nie ma sprawy. Dali się podpuścić więc ich problem.

Napisz taki list do Trójki, na pewno chętnie go opublikują.

Oflaguj się i rozłóż na śpiworze pod domem Prezesa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skynyrd napisał:

Szanowny Jeez - młócicie ten temat od tygodnia. Szerszego widzenia nie mam kompletnie.

Przecież już ci napisałem, ze to nie są moje słowa

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jaro . Prezes się załamie a wyniki polecą im o 20 %

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stench

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stench napisał:

Cieszy mnie natomiast że nie ma żadnych potwierdzeń załamania przez Marka Niedźwieckiego dziennikarskiej etyki i ucżciwości w prowadzeniu listy.

Pewnie - esbecki kapuś jest zawsze etyczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skynyrd napisał:

Trójka to od pewnego czasu była kompletnie zapyziała stacja, z zapyziałymi dziadami.

O tym co jest w trójce grane dyskutowałem wiele razy i wiele razy za moje zdanie zostalem tu zbluzgany.

Teraz akurat dyskutuję o czymś innym. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.