Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, lech59 napisał:

Jak myślicie, tw. Bera załatwi ?

A skąd kryptonim Kontaktu Operacyjnego Bera? Z ubeckiego poczucia humoru. Jak przestawicie ostatnie 2 litery to wyjdzie Bear. Czyli Niedźwiedź. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niedźwiedzki był agentem donosił na przyjaciół, sprzedawał kolegów ? A ja glupi słuchałem kiedyś jego listy przebojów i nawet nagrywalem piosenki na Kasprzaka i wkurzalo mnie jak się wcinal.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, il Dottore napisał:

Pan Stanisław o aferze Kazikowej. ?

 

 

Czy to kandydat betonowej prawicy na króla? 

Bo dotąd żaden jej przedstawiciel nawet nieśmiało nie wskazał "prawdziwego" kandydata. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, janunio napisał:

Mawia się: pokaż swoją bibliotekę a powiem ci kim jesteś. Dotyczy także zestawu posiadanych płyt CD/DVD/BD.   

Te płyty i dvd będziesz oceniał przecież tylko na podstawie swojego gustu.

A każdemu chyba wolno słuchac i oglądać co mu się podoba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, jar1 napisał:

żaden jej przedstawiciel nawet nieśmiało nie wskazał "prawdziwego" kandydata. 

Bóg nam go wskaże. Król Artur sam nie wiedział, kim jest, póki nie sięgnął po miecz utkwiony w skale...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, il Dottore napisał:

Bóg nam go wskaże. Król Artur sam nie wiedział, kim jest, póki nie sięgnął po miecz utkwiony w skale...

No to dopóki nie wskaże, to królestwa nie będzie. 

Czyli trzeba się modlić o dobrego Pana. Fajnie.

Raz do koła, raz dokoła...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, jar1 napisał:

Czyli trzeba się modlić o dobrego Pana. Fajnie.

A masz inne wyjście? Co chcesz zrobić? Wybierać króla w głosowaniu? Już to trenowaliśmy. Z marnym skutkiem, przypominam.

Jak za pierwszych Piastów: rządzić ma najtwardszy i najsprytniejszy kozak w okolicy. Bo nikt inny nie udźwignie władzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, il Dottore napisał:

A masz inne wyjście? Co chcesz zrobić? Wybierać króla w głosowaniu? Już to trenowaliśmy. Z marnym skutkiem, przypominam.

Jakbym zamiast pier**lić modlił się o dzieci, to bym do tej pory się ich nie miał.. ?

Tak jest ze wszystkim. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jezz napisał:

A każdemu chyba wolno słuchac i oglądać co mu się podoba.

Każdemu wolno słuchać tego co wszyscy słuchają , i ma siedzieć cicho. Na swobody trzeba sobie zasłużyć.

45 minut temu, jar1 napisał:

Jakbym zamiast pier**lić modlił się o dzieci, to bym do tej pory się ich nie miał.. ?

ciekawe co wywołało w tobie taki przypływ ojcowskich emocji ? I czy bez motywacji w postaci 500+ , nie wolałbyś się jednak pomodlić , dla mnie każda kobieta co rodzi dzieci dla pieniędzy to zwyczajna k**wa. Żal mi tylko tych dzieci , bo jak zwierzęta hodowlane dla kasy zostały spłodzone.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, il Dottore napisał:

Co chcesz zrobić? Wybierać króla w głosowaniu?

czemu nie , jakby dożywotnio i z dziedziczenia tron obejmował , to nie było by sensu by kradł . A tych wszystkich posłów senatorów sędziów na kuroniówkę wysłać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bolo_senor napisał:

ciekawe co wywołało w tobie taki przypływ ojcowskich emocji ?

Z pewnością nie wizja zabawy z ministrantami.

2 godziny temu, bolo_senor napisał:

czemu nie , jakby dożywotnio i z dziedziczenia tron obejmował , to nie było by sensu by kradł . A tych wszystkich posłów senatorów sędziów na kuroniówkę wysłać

Jak wybierany może być dziedziczony? 

Czy ta "królewska" prawica cała ma coś pod deklem nie tegies? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest miłe takie szydzenie, ani oznaka np. inteligencji.  Przykro się to ogląda jak ktoś takie bzdety powiela.

Akurat ja mogę tutaj powiedzieć tak samo za siebie jak i za Marka, bo to jest moja rodzina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, VIVAro napisał:

To nie jest miłe takie szydzenie, ani oznaka np. inteligencji.  Przykro się to ogląda jak ktoś takie bzdety powiela.

Akurat ja mogę tutaj powiedzieć tak samo za siebie jak i za Marka, bo to jest moja rodzina.

Zamiast komentować w ten sposób to może byś chociaż poczytał wątek. Ja swoje zdanie na ten temat już tu wyraziłem. I wcale nie jest takie jak ci się pewnie wydaje.

 

 

12 minut temu, Moontan napisał:

Niestety tak sie konczy,  jak chce sie byc wieksza gwiazda ......niz muzyka na to pozwala....

Jakoś nie uważam żeby Niedźwiecki gwiazdorzył przed mikrofonem. Wprost przeciwnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, jezz napisał:

Zamiast komentować w ten sposób to może byś chociaż poczytał wątek. Ja swoje zdanie na ten temat już tu wyraziłem. I wcale nie jest takie jak ci się pewnie wydaje.

Akurat ty nawet NIE masz 1% do tego prawa komentować moje stanowisko tutaj i powielać nieeleganckie memy. Tak ani 1% na 100% do tego żeby mi zwracać uwagę, że komentuje "w ten sposób". Rozumiesz to ? To jest moja rodzina. Skąd ty wiesz że nie poczytałem wątku, skąd ?

I to że zareagowałem bezmyślne powielanie i na szydzenie sobie to źle? Tym bardziej że ja akurat mam do tego prawo tutaj.  Szyderstwo bezmyślne i jeszcze niezasadna odpowiedź dla kogoś na obrone wartości człowieka, człowieka z jego rodziny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez VIVAro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, jezz napisał:

Ja swoje zdanie na ten temat już tu wyraziłem. I wcale nie jest takie jak ci się pewnie wydaje.

I tym jednym chamskim obrazkiem zakwestionowałeś wszystko, co napisałeś wcześniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
24 minuty temu, Moontan napisał:

Absolutnie nie mialem tego na mysli ..................

.....ci ludzie zaistnieli dzieki muzyce a ona.....    ona  bez nich moze sie calkowicie obejsc ....nie rozumieja tego zupelnie ....

Owszem muzyka obejdzie się bez dziennikarzy muzycznych. Natomiast dla mnie tacy dziennikarze są bezcenni ponieważ wyszukują i przebierają płyty i artystów by dać mi najciekawsze propozycje.

Sam nie mam czasu i kasy by przejrzeć i przesłuchać tyle co choćby dziennikarze, którzy odeszli z Trójki.

Bez nich nie spotkałbym się z wieloma płytami.

Taka sytuacja: dawno dawno temu jechałem daleko samochodem, tradycyjnie wieczorem słuchałem 3 , jakiejś wieczornej audycji Kaczkowskiego. Puszczał Negradonnę. Po kilku latach kupiłem od wokalistki Rozalii Malik 2 płyty z dedykacją dla mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, VIVAro napisał:

Akurat ty nawet NIE masz 1% do tego prawa komentować moje stanowisko tutaj i powielać nieeleganckie memy. Tak ani 1% na 100% do tego żeby mi zwracać uwagę, że komentuje "w ten sposób". Rozumiesz to ? To jest moja rodzina. Skąd ty wiesz że nie poczytałem wątku, skąd ?

I to że zareagowałem bezmyślne powielanie i na szydzenie sobie to źle? Tym bardziej że ja akurat mam do tego prawo tutaj.  Szyderstwo bezmyślne i jeszcze niezasadna odpowiedź dla kogoś na obrone wartości człowieka, człowieka z jego rodziny...

Widzę, że szanowny pan nie zna się na żartach. A ten nie stawia Niedźwieckiego w złym świetle. IMHO

Ale może nie kumasz. Ja odbieram to jako żart skierowany  w  stronę wysyłającą smsy o 3 nad ranem i doprowadxzającą do ruiny trójkę właśnie takimi durnymi zarzutami.

A prawo do komentowania mam takie samo jak ty bo to forum publiczne.

ps. wiem, że nie poczytałeś.

13 minut temu, Less napisał:

I tym jednym chamskim obrazkiem zakwestionowałeś wszystko, co napisałeś wcześniej.

Następny.

8 minut temu, costa brava napisał:

od robienia za chamow tu są inni, @jezz jest spoko ?

a grafika zabawna i w punkt 

Nie wiem czy tak samo odbieramy ten żart ale dzięki za miłe słowo.

Ja nie wierzę w te zarzutry o braniu kasy. Tak jak  pisałem wcześniej, wierzę w to, co o Niedźwieckim mówił mój kolega, który swego czasu liczył głosy w liście i czasem ją prowadził.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nie da się przesluchac wszystkiego bo i po co , sam położyłem nacisk ( w miarę ) oczywiście na jakiś tam audiofillizm bo bez tej jakości tez coś by mi przeciekło między .... uszami ... cenniejsze są kontakty z takimi jak my na żywo , dzielenie się bo to jest prawdziwe a za radiem ...  stoi reklama promocje ..  pieniądze 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, stench napisał:

Owszem muzyka obejdzie się bez dziennikarzy muzycznych. Natomiast dla mnie tacy dziennikarze są bezcenni ponieważ wyszukują i przebierają płyty i artystów by dać mi najciekawsze propozycje.

Sam nie mam czasu i kasy by przejrzeć i przesłuchać tyle co choćby dziennikarze, którzy odeszli z Trójki.

Bez nich nie spotkałbym się z wieloma płytami.

Taka sytuacja: dawno dawno temu jechałem daleko samochodem, tradycyjnie wieczorem słuchałem 3 , jakiejś wieczornej audycji Kaczkowskiego. Puszczał Negradonnę. Po kilku latach kupiłem od wokalistki Rozalii Malik 2 płyty z dedykacją dla mnie.

O, to prawie tak samo jak piorasz - nie tak dawno, podczas jazdy samochodem zauważył mój wpis na temat płyty 'Voyager' Erica Harlanda, po czym wysłuchał jej i zakochał się w tej muzyce. No, ale gdzież tam mnie do Marka The Bearsa lub Piotra The Ducka ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, jezz napisał:

A prawo do komentowania mam takie samo jak ty bo to forum publiczne.

ps. wiem, że nie poczytałeś.

Tak i możesz wyrażać, ale akurat nie wypada robić osobistych wycieczek, że zareagowałem naturalna dobrocią na bezmyślne powielanie memów i na szydzenie sobie z osoby z mojej rodziny. Zdecydowanie nie wypada.

A do mnie Ty zachowujesz się teraz jak kłamca i oszczerca.  I akurat nawet tutaj nie zaprzeczysz.   Wyjaśnie Ci dlaczego.   Bo akurat wątek czytałem. I Halo! Naturalnie czytałem ten watek, bo dotyczy to mojej rodziny.   Mało tego jakiś czas temu nawet tam gościłem i obsługiwałem w trójce aparature jak chcesz widzieć. Bo jestem elektronikiem i interesuje właśnie audio. I wuj Marek zabierał mnie kilka razy do PR3.

I kłamiesz pisząc, że nie czytałem wątku, różnica jest jak komuś się wydaje, a jest na prawdę. Sorry, ale pokazałeś to przed chwilą.

27 minut temu, jezz napisał:

Widzę, że szanowny pan nie zna się na żartach. A ten nie stawia Niedźwieckiego w złym świetle.

Ale może nie kumasz. Ja odbieram to jako żart skierowany  w  stronę wysyłającą smsy o 3 nad ranem i doprowadxzającą do ruiny trójkę właśnie takimi durnymi zarzutami.

Wiem że to w formie żartu, ale nie jest to miłe jak jest to prześmiewcze i przesyłane  dalej, jak czyta to akurat ktoś z rodziny, który by sobie tego nie życzył. Ja Tutaj jak nikt inny akurat mam prawo to wyrazić. Ot tyle. On nie jest z twoich bliskich, także Tobie to wisi. Zrozum mnie, a nie odbieraj jako atak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez VIVAro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, stench napisał:

Owszem muzyka obejdzie się bez dziennikarzy muzycznych. Natomiast dla mnie tacy dziennikarze są bezcenni ponieważ wyszukują i przebierają płyty i artystów by dać mi najciekawsze propozycje.

Sam nie mam czasu i kasy by przejrzeć i przesłuchać tyle co choćby dziennikarze, którzy odeszli z Trójki.

Bez nich nie spotkałbym się z wieloma płytami.

Taka sytuacja: dawno dawno temu jechałem daleko samochodem, tradycyjnie wieczorem słuchałem 3 , jakiejś wieczornej audycji Kaczkowskiego. Puszczał Negradonnę. Po kilku latach kupiłem od wokalistki Rozalii Malik 2 płyty z dedykacją dla mnie.

I to  jest cała PRAWDA !!!  Wielka szkoda i żal .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3D

Jak tam z, PRAWDĄ pisowską po dzisiejszej komisji w sprawie Trujki???? Ale miałem ubaw słuchając pani prezes i dyrektora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Moontan napisał:

I to jest cenniejsze dla mnie,  właśnie dużo muzyki odkryłem u kolegi mającego Ok 6000 płyt....  niestety już nie żyje a miałem nadzieje ze będziemy się dalej wzajemnie inspirować .. 

Płyty płytami, ale dla mnie radio to medium magiczne i przykro mi patrzeć na to w jaki sposób demoluje się teraz trójkę. 

Nie słucham jej od dawna, tylko z doskoku niektóre audycje, m.in. Niedźwieckiego, i to nie dlatego, że jakoś ubóstwiam muzykę, którą prezentuje, ale lubię jego sposób prowadzenia audycji. Szacunek do mikrofonu i słuchacza.. Też kiedyś o tym pisałem, jeszcze przed ostatnim wybuchem.

 Rozumiem też ludzi, którzy w takiej sytuacji piszą, że zabiera im się 'ich radio", z którym są całe życie.

 

6 minut temu, VIVAro napisał:

jak kłamca

Kłamca?

To znajdź choć jedno zdanie, w którym napisałem coś złego na temat Niedźwieckiego panie szanowny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.