Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, jezz napisał:

Tak właśnie postrzegany jest przeciętny słuchacz trójki.

Ostatnio wpadła córka z chłopakiem na grilla. Miałem w ogródku głośnik bluetooth i ze Spotify leciał Pink Floyd. Łepek słucha i mówi że fajne. A co to jest? Nie znasz Pink Floyd? Nie. Pierwsze słyszę. 

Poprosiłem córkę, żeby zmieniła chłopaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, il Dottore napisał:

Tak, ale zauważ, jaka jest różnorodność. Nawet w tych RMF-ach masz kanały osobno dla rocka, popu, lat 80-tych, 90-tych, disco i co tam chcesz... Nawet poszczególne kapele.

Ale słuacz trójki nie ma internetu, bo jest kuźwa za stary.???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jezz napisał:

Ale słuacz trójki nie ma internetu, bo jest kuźwa za stary.???

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, il Dottore napisał:

Pojechałem wypożyczonym Hyundaiem i10 na sławną plażę Papagayo. No i parkuję, okna otwarte, bo klima i tak nie wyrabia, to niech przynajmniej powieje, z radia internetowego

A wiesz jak było, jak z moim portugalskim kolegą jeździlismy nocą autem po Lizbonie, jaraliśmy jointy, słuchalismy zwykłego portugalskiego radia i w tym radiu poleciał Myslovitz?

Bez internetu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jezz napisał:

słuchalismy zwykłego portugalskiego radia i w tym radiu poleciał Myslovitz?

Nic nie przebije akcji w Puerto Colon: wchodzimy do knajpy na loda a tam z satelity 4funTV i śpiewają Bracia Figo Fagot! ? Myślałem, że padnę! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



O właśnie, słucham teraz trójki,
Dire Straits
King Crimson
Genesis
Bruce Springsteen
Uriah Heeo
Budgie.
Dokładnie w tej kolejności.
Tak właśnie postrzegany jest przeciętny słuchacz trójki.
Normalnie zaraz powinien polecieć Nazareth albo Thin Lizzy.
Mogę takie playlisty układać jadąc na rowerze siedząc tyłem. 
Wolę słuchać swiuch audycji.


Jeżeli leci sama muzyka, to już nie z Myśliwieckiej 3/5/7, tylko prosto z Polskiego Radia. Przy mikrofonie w Trójce nikt wtedy nie siedzi.



Tak, ale zauważ, jaka jest różnorodność. Nawet w tych RMF-ach masz kanały osobno dla rocka, popu, lat 80-tych, 90-tych, disco i co tam chcesz... Nawet poszczególne kapele.

A ilość tych kanałów jest niewyobrażalna.


Pretensje do Polskiego Radia, bo Trójka jest takim właśnie tylko kanałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Sine Metu napisał:

Jeżeli leci sama muzyka, to już nie z Myśliwieckiej 3/5/7, tylko prosto z Polskiego Radia. Przy mikrofonie w Trójce nikt wtedy nie siedzi

Nie siedzi ale leci ze studia. Ktoś to tak ułożył jak bywało o tej porze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A , prezydencik Andrzej DługoPIS , chce zmian w Trójce ?

Jeszcze wierzych , drastyczniejszych ? 

I mówią , że tam nie ma polityki ? Jak sam prezydencik chce zmian ? 

Kiego ch... nawet patrzą w tamtą stronę  ? 

Janów Podlaski  rozjebali , mało ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez max720
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, il Dottore napisał:

Ostatnio wpadła córka z chłopakiem na grilla. Miałem w ogródku głośnik bluetooth i ze Spotify leciał Pink Floyd. Łepek słucha i mówi że fajne. A co to jest? Nie znasz Pink Floyd? Nie. Pierwsze słyszę. 

*******

9 godzin temu, jezz napisał:

To jest audycja w porze mini maxu.

Wiadomo z jakimi wykonawcami kojarzy się słuchaczom Kaczkowski.

Ręcznie ustawiona. 

Już teraz wiesz po co komu i dziś może się przydać taka plejlista w radiu???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, max720 napisał:

Janów Podlaski  rozjebali , mało ? 

maryla śpiewając , dziś prawdziwych Cyganów już nie ma śpiewała o janowie.

teraz w jarosławiu będą hodować koty. 

8 minut temu, iro III napisał:

Już teraz wiesz po co komu i dziś może się przydać taka plejlista w radiu???

a leci jak zwykle tylko prowadzący nowy , Intell , lub apple .

Teraz może będzie lepiej bo zamiast gadania prowadzącego , można będzie fajnych reklam posłuchać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, iro III napisał:

Już teraz wiesz po co komu i dziś może się przydać taka plejlista w radiu??

Jak to juz teraz wiem komu?

Ja to wiem cały czas. 

W innym miejscu internetu jestem w zamknietej grupie sympatyków pewnej audycji, w sumie te grupe mozna okreslić wychowanymi na trójce.

Czytam ale nie dyskutuję bo to jest zabetonowana sekta religijna?

 

9 godzin temu, il Dottore napisał:

Łepek słucha i mówi że fajne. A co to jest? Nie znasz Pink Floyd? Nie. Pierwsze słyszę. 

Normalka.

27 minut temu, bolo_senor napisał:

a leci jak zwykle tylko prowadzący nowy , Intell , lub apple .

Ktos to jednak jeszcze przygotował.

Prowadzący znajdzie sie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pierwszy promyk nadziei

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kowalczewski poleciał, jest Kuba. Chyba nikomu ta zadyma nie służyła i strona „decyzyjna” też chciała ją wyciszyć i zająć się innymi rzeczami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Drizzt

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nazwisko nowego szefa trujki mnie nie dziwi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja jestem tylko rozczarowany zarówno wieloletnimi dziennikarzami 3 , jak i zaprzyjaźnionymi artystami, że zamiast przeczekać i wygryźć Kowalczewskiego sami się poddali i narobili cyrku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może o kimś zapomniałem, ale Strzyczkowski to chyba ostatni tak znany stary dziennikarz Trójki, który nie odszedł w związku z ostatnimi wydarzeniami. Także to raczej był ostatni moment, żeby zareagować i próbować odwrócić bieg wypadków.

Ciekawe, czy dyrektor PR zostanie, pewnie taki jest plan i po to m.in. ta akcja..

10 minut temu, stench napisał:

Ja jestem tylko rozczarowany zarówno wieloletnimi dziennikarzami 3 , jak i zaprzyjaźnionymi artystami, że zamiast przeczekać i wygryźć Kowalczewskiego sami się poddali i narobili cyrku.

Widocznie sprawy tak daleko zaszły, że inaczej się nie dało. To nie są przecież idioci i wiedzieli co robią. Swoją drogą ta opera mydlana jeszcze się nie kończy, ciekawe czy Niedźwiedź zostanie przeproszony i wróci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Drizzt

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, iro III napisał:

Jest pierwszy promyk nadziei

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

He he.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, stench napisał:

Ja jestem tylko rozczarowany zarówno wieloletnimi dziennikarzami 3 , jak i zaprzyjaźnionymi artystami, że zamiast przeczekać i wygryźć Kowalczewskiego sami się poddali i narobili cyrku.

Nie każdemu przyjemność sprawia praca w lupanarze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, traumeel napisał:

Czemu nazwisko nowego szefa trujki mnie nie dziwi?

Bo jesteś dziwny?

2 godziny temu, Drizzt napisał:

Może o kimś zapomniałem, ale Strzyczkowski to chyba ostatni tak znany stary dziennikarz Trójki, który nie odszedł w związku z ostatnimi wydarzeniami. Także to raczej był ostatni moment, żeby zareagować i próbować odwrócić bieg wypadków.

Ciekawe, czy dyrektor PR zostanie, pewnie taki jest plan i po to m.in. ta akcja..

Widocznie sprawy tak daleko zaszły, że inaczej się nie dało. To nie są przecież idioci i wiedzieli co robią. Swoją drogą ta opera mydlana jeszcze się nie kończy, ciekawe czy Niedźwiedź zostanie przeproszony i wróci?

Na pewno nie będzie przeproszony. I na pewno nie wróci. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, YunnanTEA napisał:

Na pewno nie będzie przeproszony. I na pewno nie wróci. 

Też tak sądzę. Zabawne, że jak wynika z ostatnich doniesień Kuba godzi się z tym, że może być tylko na miesiąc dla uspokojenia sytuacji z wiadomych powodów, a potem może przyjść już kompletny politruk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to ? Kuba został dyrektorem i chce przywrócić Niedźwiedzkiego ? Co ten PIS wyprawia - przecież do wczoraj Niedźwiecki był komuchem, resortowym dzieckiem i "ustawił liste".  Myślałem że kurski, czabański i kaczor mają większe jaja - a tu podkulili ogon z powodu jakiejś listy.

PIS zdekomunizował Trujke i teraz przywraca komucha ?

Co się zmieniło w jeden dzień że już Niedźwiecki nie jest komuchem i nie jest redaktorem który ustawił listę.

Jakiś debil tu coś mówił o dochodzeniu PISu do prawdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobia trójkowe tuzy po tym jak dyrektorem został Kuba, w końcu ich długoletni kolega.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Drizzt napisał:

Strzyczkowski to chyba ostatni tak znany stary dziennikarz Trójki

Licytacjom nie będzie końca...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grzegorz7 napisał:

Licytacjom nie będzie końca...

Jest jeszcze Piotr Baron. Zadyma zastała go chyba na urlopie, więc decyzję co do odejścia zostawił na później. Ciekawe czy teraz uzna, że sytuacja zmieniła się na tyle, że może poprowadzić najbliższą listę. Wątpię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Drizzt

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Godzinę temu, babatular napisał:

PIS zdekomunizował Trujke i teraz przywraca komucha ?

Co się zmieniło w jeden dzień że już Niedźwiecki nie jest komuchem i nie jest redaktorem który ustawił listę.

Historię piszą zwycięzcy.

Jeśli ponownie wygra Duda to zapamiętamy że w pierwszej kadencji przeprowadził Polskę przez pandemię z minimalnym poziomem zachorowań jak i śmiertelności w porównaniu do reszty świata, a jeśli chodzi o PR3 to że udało się zażegnać konflikt wywołany przez dziennikarzy sprzyjających lub podpuszczonych przez opozycję.

Jeśli wygra kto inny zapisy z pierwszego półrocza 2020 będą inne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.