Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, caleb66 napisał:

Żółte.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Caleb66

Dawno Cię nie słyszałem. Stęskniłem się za twoją prostotą, niesamowitym intelektem, logiką myślenia i bezgranicznym umiłowaniem do starszego, zagubionego, oderowanego od zwykłego życia ludzi - miłośnika rodeo z Żoliborza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Caleb66
Dawno Cię nie słyszałem. Stęskniłem się za twoją prostotą, niesamowitym intelektem, logiką myślenia i bezgranicznym umiłowaniem do starszego, zagubionego, oderowanego od zwykłego życia ludzi - miłośnika rodeo z Żoliborza.
To ktoś ci czyta moje wpisy ?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb66 napisał:

To ktoś ci czyta moje wpisy ?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Wnuczka na dobranoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Grzegorz7 napisał:

Ma papiery...?

jak ma żółte to się nada ?

Ciekawe czy jak zarząd sakiewką zadzwoni , to czy stare pryki nie wrócą z podkulonymi ogonami.

Zobaczymy , czy to na pewno o ideologie chodziło 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bolo_senor napisał:

jak ma żółte to się nada ?

Ciekawe czy jak zarząd sakiewką zadzwoni , to czy stare pryki nie wrócą z podkulonymi ogonami.

Zobaczymy czy to tylko o ideologie chodziło 

No to czekamy. A jak się nie doczekamy powrotu to złapiemy cię za jaja i ściśniemy, żebyś z podkulonym ogonem odszczekał te swoje odzywki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro obywatele są tak cynicznie nastawieni do świata, to chyba warto im ściemniać i wykorzystywać, bo i tak oni niczego innego nie oczekują ani się nie spodziewają. To dlaczego nie skorzystać? Chyba trzeba być frajerem. Dziwne, że jeszcze ktokolwiek cokolwiek chce zrobić dla idei, czyli tak naprawdę dla totalnie cynicznych bliźnich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Drizzt

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Kuba mówi, że wracają Marcin Łukawski, Krystian Hanke, Tomasz Rożek, Patrycjusz Wyżga i Piotr Stelmach. Każdy ma inną sytuację życiową. A jaką tragedią było odejście dla Stelmacha to widziałem po jego wpisach na fb. A jednak odszedł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech wpada, nie mam nic przeciwko, wręcz przeciwnie, jestem za. Tylko okoliczności paskudne, ale w stanie wojennym Trójka też nadawała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mann, Niedźwiedzki i Jeton na pewno nie wrócą. Im się wydaje, że wystarczy pstryknąć palcami i mamy nową stację radiową. Jeżeli można ją nazwać nową. A poza tym "oglądalność" takiego radia będzie na poziomie 0,5% czyli mniej niż Kwaśniewski ma w wydychanym. Śmierć, że tak powiem, naturalna. Jeszcze się nie zaczęło, a już się skończyło.

A Pan Piotr Kaczkowski ma to wszystko w D.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaro_747 napisał:

No to czekamy. A jak się nie doczekamy powrotu to złapiemy cię za jaja i ściśniemy, żebyś z podkulonym ogonem odszczekał te swoje odzywki.

na przyjemność to trzeba sobie zasłużyć , a jaja to swojemu chłopakowi możesz ściskać.

Godzinę temu, Drizzt napisał:

Swoją drogą Kuba mówi, że wracają Marcin Łukawski, Krystian Hanke, Tomasz Rożek, Patrycjusz Wyżga i Piotr Stelmach. Każdy ma inną sytuację życiową. A jaką tragedią było odejście dla Stelmacha to widziałem po jego wpisach na fb. A jednak odszedł.

to jednak ktoś wraca. 

1 godzinę temu, Drizzt napisał:

Skoro obywatele są tak cynicznie nastawieni do świata, to chyba warto im ściemniać i wykorzystywać, bo i tak oni niczego innego nie oczekują ani się nie spodziewają. To dlaczego nie skorzystać? Chyba trzeba być frajerem. Dziwne, że jeszcze ktokolwiek cokolwiek chce zrobić dla idei, czyli tak naprawdę dla totalnie cynicznych bliźnich.

mocno naciągana teoria , cynikom trudno coś na słowo wcisnąć , poza tym z czego mam się cieszyć.

a tu mann robi coś dla idei.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bolo_senor napisał:

na przyjemność to trzeba sobie zasłużyć , a jaja to swojemu chłopakowi możesz ściskać.

Twój ostatnio się skarżył że już nie masz takiej krzepy jak kiedyś i musi gdzieś po ludziach biegać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej podstawówce mawiali:

dowciapny jak świnia w trampkach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Less

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, YunnanTEA napisał:

A poza tym "oglądalność" takiego radia będzie na poziomie 0,5% czyli mniej niż Kwaśniewski ma w wydychanym.

Tyle w wydychanym to mają PiSowskie cieniasy, Kwaśniewski ma tyle we wdychanym ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bolo_senor napisał:

to jednak ktoś wraca. 

mocno naciągana teoria , cynikom trudno coś na słowo wcisnąć , poza tym z czego mam się cieszyć.

a tu mann robi coś dla idei.

 

To nie jest teoria, cynizm wszystkich razem sprowadza na dno. Działa to w obie strony, spodziewając się wszystkiego najgorszego po innych, dokładnie to otrzymujemy. A filmik fajny, sam się na maluchu uczyłem, chociaż egzamin miałem już na Punto. O Fieście, którą odjechał Materna można było pomarzyć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Drizzt

This ain't no party, this ain't no disco • This ain't no fooling around • No time for dancing, or lovey dovey • I ain't got time for that now

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Drizzt napisał:

To nie jest teoria, cynizm wszystkich razem sprowadza na dno. Działa to w obie strony, spodziewając się wszystkiego najgorszego po innych, dokładnie to otrzymujemy.

ja uważam , że to jedyna słuszna forma komunikacji z ludźmi w dzisiejszych czasach i należy ją rozwijać . A to co otrzymujemy to nie wina złego sposobu komunikacji , a nabytych cech charakteru osobniczych i myślę także , że po części ustroju kapitalistycznego . W dzisiejszym świecie każdy mając na uwadze , że można być tym gorszym biedniejszym , wybiera właśnie mowę pogardy , jaką biegle władają ci najbogatsi . Cynizm jako forma wyrazu skutecznie zamazuje różnicę klasowe .  Za komuny cynizm był odbierany zupełnie inaczej , a ludzie do obrażania używali przekleństw. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Moontan napisał:

Jak tam ... wierni słuchacze trójki ... wy wszyscy bez swojej wiedzy i zgody , wypelniliscie polecenia byłych i  obecnych ciagle oficerów prowadzących ????? czy coś jeszcze kryjecie w zanadrzu??  

a Ty..........nie..........w kościele.......?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie musisz uprawiać tu PiSowskiej propagandy, kto się miał z Trójki zwolnić to się zwolnił, zostali sami PiSomyślni.

A jak masz dalej jakiś problem to wal prosto do Prezydenta.

"Myślę, że dla wielu słuchaczy Trójki ta sytuacja jest żenująca. Myślę, że dla wielu słuchaczy Trójki ta sytuacja jest niezrozumiała. Są tam różne głosy. Jedni twierdzą to, drudzy tamto. Mówię: proszę wyjaśnić sprawę, a osoby odpowiedzialne powinny ponieść konsekwencje. Ściśle mówiąc, po prostu powinny zostać usunięte, żeby nie mogły prowadzić dalej spraw tego ważnego dla wielu Polaków programu radiowego i to jest sprawa bardzo prosta."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jaro_747 napisał:

ważnego dla wielu Polaków programu radiowego

przesadzasz . 

Zawsze w ramach walki z cenzurą możesz oddać nerkę niedźwieckiemu , lub dokonać samospalenia przed sejmem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Jaro_747 napisał:

Już nie musisz uprawiać tu PiSowskiej propagandy, kto się miał z Trójki zwolnić to się zwolnił, zostali sami PiSomyślni.

niczyja to propaganda , uważam , zwyczajnie że w trójce niektórzy przestali zachowywać się jak pracownicy a zachciało im się rządzenia. Cała ta sytuacja z Kazikiem była by lepsza dla słuchaczy jakby po cichu zdjęli tę piosenkę. Nikt by nie ucierpiał , a kazikowi to i tak zwisa.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, bolo_senor napisał:

przesadzasz . 

Zawsze w ramach walki z cenzurą możesz oddać nerkę niedźwieckiemu , lub dokonać samospalenia przed sejmem.

Ja przesadzam??? Przecież to opinia Dudy!

Z nim sobie polimeryzuj ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

Z nim sobie polimeryzuj ;-).

a to w cudzysłowiu do duduś powiedział ?

to kampania przed wyborcza ruszyła ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bolo_senor napisał:

a to w cudzysłowiu do duduś powiedział ?

to kampania przed wyborcza ruszyła ?

A owszem, to wypowiedź Dudy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, bolo_senor napisał:

... Nikt by nie ucierpiał , a kazikowi to i tak zwisa.

 

Cała ta sprawa wysoce polityczna jest. Ostatnio o Kaziku było wszędzie i dużo, prawie bohater narodowy, umknęło tylko jakoś tak dziwnie wywiad w RMF-ie, gdzie razem z prowadzącym pękali ze śmiechu  na pomysł, ze ktoś zestawia sytuacje z jego piosenką i obroną przed cenzurą, wolnością słowa itp.:))) Było zabawnie, przynajmniej w TVP, ci nie popuścili, w onecie o tym wywiadzie trochę było, ale najlepszego zabrakło.

Znamienita jest postawa Manna (szanuje go jak mało kogo, ale za działalność muzyczną w radiu), który płakał, że opuszcza drugi dom, a po wymianie dyrektora na Kubę (jego starego kolegę - prawie 30 lat) do powrotu się nie pali, w sumie stwierdził, ze nie wróci... no tak, jak ja bym był wspólnikiem stacja za cudze pieniądze, tez bym nie wrócił na państwowe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
no tak, jak ja bym był wspólnikiem stacja za cudze pieniądze, tez bym nie wrócił na państwowe...

 

Jeżeli ludzie chcą płacić za słuchanie takiego radia, to w czym widzisz problem?

 

A jeżeli jeszcze nie byłoby reklam, to rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jacchusia napisał:

Cała ta sprawa wysoce polityczna jest. Ostatnio o Kaziku było wszędzie i dużo, prawie bohater narodowy, umknęło tylko jakoś tak dziwnie wywiad w RMF-ie, gdzie razem z prowadzącym pękali ze śmiechu  na pomysł, ze ktoś zestawia sytuacje z jego piosenką i obroną przed cenzurą, wolnością słowa itp.:))) Było zabawnie, przynajmniej w TVP, ci nie popuścili, w onecie o tym wywiadzie trochę było, ale najlepszego zabrakło.

Tyle, że rola Kazika w całej tej sprawie skończyła się w momencie nagrania utworu. Emocje społeczne, reakcje ludzi, reakcje polityków były poza jego zasięgiem. Ten utwór jedynie wyzwolił pewien ciąg zdarzeń na które on nie miał wpływu i być może mocno go zaskoczył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.