Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, marek-1969 napisał:

W 68 to tzw młodzież i zresztą starsi dali się wkręcić w wewnętrznej rozgrywki w PZPR . 

Co do buntów to szczeniactwo zawsze się buntuje najczęściej samo niewiedząc przeciwko czemu taka natura wieku . I tu mam pytanie jaką postawę przyjął  w tym czasie cesarz PR 3 obywatel Mann ? Domyślam się że był grzeczny i czekał na wytyczne z centrali .

A ja mam pytanie - jakie to ma znaczenie i dla kogo? Może po prostu spał u mamusi pod kołderką jak Wódź Narodu Jarosław Kaczyński???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślamy się ze odważny ten Mann to jest tylko wobec twardego rezimu antydemokratycznego Kaczora, ale wobec lagodnej demokracji ludowej to niekoniecznie :) ale spoko, nikt mu tego za złe  nie ma

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zapytany o Jacka Kurskiego, Strzyczkowski powiedział: "Nie jestem fanem, natomiast nie sposób mu odmówić sprawności, zręczności, inteligencji i umiejętności poruszania się na tym styku medialno-politycznym. Można wygłaszać krytyczne uwagi na jego temat, ale nie sposób nie doceniać". ( Onet )

 

Teraz mnie nie dziwi czemu został dyrektorem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejsze ostatnio telefony do  trójki.

Nie mogę bez was żyć, słucham tylko trójki, od 150 lat.?

Strzyczkowski wypowiedział się też o Mannie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

„Lider Kultu odniósł się również do słów prezydenta Andrzeja Dudy, który stwierdził, że kontrowersyjna piosenka może przynieść Kazikowi duży zarobek. - Gdybym mógł się ośmielić coś radzić prezydentowi, to radziłbym, żeby nie zabierał głosu w sprawach, na których się nie zna. Gdyby prezydent Duda wiedział jakie są dziś nakłady płyt – wypowiedź o milionach, jakie zarobię można by uznać za dobry żart. Ale pamiętajmy, że żart powtarzany zbyt często - przestaje być śmieszny.”

 

Jacy artyści takie nakłady płyt...... byle czego się  nie kupuje ....  niby inteligentny ale nie ponial ze Duda sobie drwi z niego ba nawet musi tłumaczyć o czym jest ten „ hit”

”- Zastrzegam od razu, że nie jest to piosenka o tym, że Jarosław Kaczyński poszedł na cmentarz złożyć kwiaty na grobie swojej mamy i na symbolicznym grobie brata. Tylko o tym, że inni tego nie mogli zrobić. (...) Moja piosenka jest o równości wobec prawa, o tym że są twórcy rozporządzeń, których te rozporządzenia nie obowiązują. Nie mówię, że Kaczyński napisał rozporządzenie, ale jego ludzie - tłumaczył artysta, zaznaczając, że jego utwór nie jest manifestem politycznym.”

No tuman nie artysta .

 

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/kazik-staszewski-niech-prezydent-nie-zabiera-glosu-w-sprawach-na-ktorych-sie-nie-zna/kwzr3xh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

A ja mam pytanie - jakie to ma znaczenie i dla kogo? Może po prostu spał u mamusi pod kołderką jak Wódź Narodu Jarosław Kaczyński???

Takiej odpowiedzi się spodziewałem od aktywisty " nowoczesnych i europejskich "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jezz napisał:

Najpopularniejsze ostatnio telefony do  trójki.

Nie mogę bez was żyć, słucham tylko trójki, od 150 lat.?

Strzyczkowski wypowiedział się też o Mannie.

Ale Ty żyjesz tym tematem Trójki. A pisałeś wcześniej, że gówno Cię to obchodzi.

22 minuty temu, Moontan napisał:

„Lider Kultu odniósł się również do słów prezydenta Andrzeja Dudy, który stwierdził, że kontrowersyjna piosenka może przynieść Kazikowi duży zarobek. - Gdybym mógł się ośmielić coś radzić prezydentowi, to radziłbym, żeby nie zabierał głosu w sprawach, na których się nie zna.

Pewnie, że się nie zna. W dodatku zazdrości Kazikowi, że nieświadomie zarobi na tym incydencie więcej niż on sam jako pusty prezydent na podpisywaniu. Co za beznadziejny typ.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

No tak  ale jeśli kupi płytę tyle fanów co zagłosowało :)))))))))  a lista  „ przebojów” ...  jaka lista takie hity..  dla mnie to Duda drwi z niego , widze ze tez nie kumasz .   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, soundchaser napisał:

Ale Ty żyjesz tym tematem Trójki. A pisałeś wcześniej, że gówno Cię to obchodzi.

Poproszę o wskazanie miejsca gdzie napisałem, ze ten temat gówno mnie obchodzi.

34 minuty temu, Moontan napisał:

No tak  ale jeśli kupi płytę tyle fanów co zagłosowało :)))))))))  a lista  „ przebojów” ...  jaka lista takie hity..  dla mnie to Duda drwi z niego , widze ze tez nie kumasz .   

Pieniądze zarabia się nie tylko na sprzedaży płyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jezz napisał:

Strzyczkowski wypowiedział się też o Mannie.

Cytat

- Zostawmy Wojciecha Manna. W tej chwili jest zajęty kampanią wyborczą Rafała Trzaskowskiego, więc nie chcę mu przeszkadzać - ocenia Jakub Strzyczkowski. Szef Trójki dodaje, że jest zaskoczony postawą wieloletniego dziennikarza stacji. - Ja, bez względu na swoje sympatie czy antypatie polityczne, nie poprowadziłbym listy przebojów z kandydatem na prezydenta. I tylko tyle - mówi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I tyle w temacie. dla mnie Mann przestaje istnieć. Szuja, a strasznie go poważałem.

I niech mi ciuliki oddadzą moje pieniądze, ja się na PrOpagandę pełowska nie składałem!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Jacchusia napisał:

dla mnie Mann przestaje istnieć. Szuja

Szuja bo zajął się Trzaskowskim, a nie Dudą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
I tyle w temacie. dla mnie Mann przestaje istnieć. Szuja, a strasznie go poważałem.

I niech mi ciuliki oddadzą moje pieniądze, ja się na PrOpagandę pełowska nie składałem!

 

Coś Ci się najwyraźniej grubo popierdoliło, Mann to osoba prywatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sine Metu napisał:

 

Coś Ci się najwyraźniej grubo popierdoliło, Mann to osoba prywatna.

Jak najbardziej prywatna. ale cała hecę ze swoim odejściem, ze swoim drugim domem jak mówił, rozpętał z pobudek politycznych, a to jakby przemilczał. Teraz kiedy może wrócić do swojego drugiego domu, nie wraca, zapomniał drogi?

Fałsz to jest coś czym sie brzydzę.

10 godzin temu, soundchaser napisał:

Szuja bo zajął się Trzaskowskim, a nie Dudą?

Nie. On ma swoje poglądy polityczne, taki jak i ja je mam. Mówię o całym zamieszaniu z Trójką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jacchusia napisał:

Teraz kiedy może wrócić do swojego drugiego domu, nie wraca, zapomniał drogi?

Fałsz to jest coś czym sie brzydzę.

Nie fałsz tylko godność osobista.
Nie odróżniasz prostych spraw. Zresztą dawno już to zauważyłem.
Masz bardzo prostolinijny sposób myślenia, jak większość pisowców.
 

8 minut temu, Jacchusia napisał:

On ma swoje poglądy polityczne, taki jak i ja je mam. Mówię o całym zamieszaniu z Trójką.

I dlatego, że ma normalne poglądy polityczne, które są skierowane przeciwko tej k**ewskiej partii PiS to jest wg. Ciebie szują?

Puknij się znów w ten pusty łeb! Może tym razem coś pomoże, chociaż wątpię.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, soundchaser napisał:

Nie fałsz tylko godność osobista.
Nie odróżniasz prostych spraw. Zresztą dawno już to zauważyłem.
Masz bardzo prostolinijny sposób myślenia, jak większość pisowców.
 

I dlatego, że ma normalne poglądy polityczne, które są skierowane przeciwko tej k**ewskiej partii PiS to jest wg. Ciebie szują?

Puknij się znów w ten pusty łeb! Może tym razem coś pomoże, chociaż wątpię.

 

Odpisuje ostatni raz bo z i...warchołami nie mam zwyczaju rozmawiać.

Ni episze o jego poglądach, tylko zamieszaniu z Trójką. Rozumiesz? Wątpię.

Wytrzyj pianę z buzi, otrzyj oczy z bielma wściekłości, a przede wszystkim odstaw alkohol, to może zrozumiesz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, soundchaser napisał:

Nie fałsz tylko godność osobista.
Nie odróżniasz prostych spraw.

To znaczy, ze ci co wracają to pizdraki i kolaboranci?

Ja pierdziu, już nawet mają porobione jingle z jakichś dzwoniących emerytów mówiących, że wracają do trójki.?

Jest nawet hasło reklamowe,

Wracamy do trójki.

Wierzę, Kubie Strzyczkowskiemu.?

Trzymam kciuki za Kubę.?

Siła marketingu.

Ale muza teraz fajna.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, jezz napisał:

To znaczy, ze ci co wracają to pizdraki i kolaboranci?  [...]

Blisko.

Tych, którzy na pewno nie wrócą, bez wątpienia brzydziły takie na przykład rzeczy:

Cytat

[...]

Zozuń wspominał, że są różne sposoby wywierania presji na mediach. - Ludzie zaczynają się zastanawiać, no dobrze, co zrobić... Jak mi każą nagrać faceta, który odpowiada na pytania, które dali mi z kartki. "No to pójdę, nagram" - opisywał możliwe metody.

Pytany, czy były takie sytuacje, odparł:

Wywiady na zamówienie były realizowane. Był wywiad z obecnym prezesem Najwyższej Izby Kontroli, wtedy kiedy się zaczynała cała afera. Został wysłany dziennikarz i siedział jego pełnomocnik, pana Banasia, i właściwie dyktował dziennikarzowi pytania.

W materiale TVN24 przypomniano też SMS-y, jakie dziennikarze otrzymywali od Tomasza Kowalczewskiego (do niedawna dyrektora Trójki, a w przeszłości np. szefa Informacyjnej Agencji Radiowej). Jeden z nich ujawnił w Senacie właśnie Zozuń, dotyczył programu realizowanego z okazji Dnia Babci. Kowalczewski pisał do dziennikarzy:

O babciach ma być bez długów, ma być miło i nie mówcie o zadłużeniu. Na pewno nie może być z gościem z rejestru długów.

W programie przytoczono inny SMS z poleceniami:

Niech redaktor *** zrobi drugie podejście do przeglądu prasy i uwzględni wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Mówi ciekawe, mocne rzeczy, bardzo. Pilne.

[...]

Jak za gomułki, albo i gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
W dniu 29.05.2020 o 06:48, Sine Metu napisał:

Trepem byłeś?

Pewnie był w CSSMW [sł. zasadnicza]..Trepem raczej nie był. Może Apaczem [kp.2]

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jacchusia napisał:

Jak najbardziej prywatna. ale cała hecę ze swoim odejściem, ze swoim drugim domem jak mówił,

"witaj domku" po jakiejś dłuższej nieobecności - to nie W. Mann, tek mawiał P. Kaczkowski.

znowu ci się popier-duliło

8 godzin temu, jezz napisał:

Ja pierdziu, już nawet mają porobione jingle z jakichś dzwoniących emerytów

Po głosie jesteś w stanie ocenić wiek? Po treści e-maila też?

Normalnie ałdijofill-netoperek!

8 godzin temu, jezz napisał:

To znaczy, ze ci co wracają to pizdraki i kolaboranci?

Wyjebano dyrektora nadgorliwca-siepacza, wiec droga do powrotu jest otwarta. Np. Metza wole jako zwykłego red. muzycznego, do czego właśnie wrócił.

11 godzin temu, Jacchusia napisał:

Odpisuje ostatni raz

brawo! tego się trzymaj!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, iro III napisał:

Po głosie jesteś w stanie ocenić wiek? Po treści e-maila też?

Normalnie ałdijofill-netoperek!

Tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jezz napisał:

 

Tak.

Dobrze, że edytowałeś ? bo ja o takich wypowiedziach (większość) gdzie nie wspominano nic "stażu" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, iro III napisał:

Dobrze, że edytowałeś ? bo ja o takich wypowiedziach (większość) gdzie nie wspominano nic "stażu" ?

Nie słuchasz deklaracji słuchaczy od ilu lat sluchają trójki?

Od początku, od 40, od 50, od 30

Nie slyszalem telrfonu, "słucham trójki od 2 lat i życ bez niej nie potrafię" 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jezz napisał:

To znaczy, ze ci co wracają to pizdraki i kolaboranci?

Proszę zacytować gdzie ja coś takiego napisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jezz napisał:

Od początku, od 40, od 50, od 30

Nie slyszalem telrfonu, "słucham trójki od 2 lat i życ bez niej nie potrafię" 

No to chyba jest zrozumiałe 2, wobec 30, 40, 50 - co w tym dziwnego???!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, argus napisał:

Wywiady na zamówienie były realizowane. Był wywiad z obecnym prezesem Najwyższej Izby Kontroli, wtedy kiedy się zaczynała cała afera. Został wysłany dziennikarz i siedział jego pełnomocnik, pana Banasia, i właściwie dyktował dziennikarzowi pytania.

Przypominam "wywiad" kaszalota Komorowskiej dla TVP.

1 godzinę temu, iro III napisał:

"witaj domku" po jakiejś dłuższej nieobecności - to nie W. Mann, tek mawiał P. Kaczkowski.

znowu ci się popier-duliło

Biedny Franku, Mann tak powiedział podczas pożegnania z Trójką, nie wyłaź ze swojego kibla bo zamiast złotych mysli, smród sie roznosi.

spacer.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, soundchaser napisał:

Proszę zacytować gdzie ja coś takiego napisałem.

Czy widzisz, ze to jest pytanie?

Pytanie trochę różni się od twoich stwierdzeń, dotyczących moich postów, które nie są prawdą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.