Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, jezz napisał:

A dlaczego ma nie być reklamy z Zenkiem?

Po południu do trójki dzwoniła pani z pretensjami o Zenka. Kuba sie roześmiał i stwierdzi, że oni muzyki do reklam nie dobierają, robi to reklamodawca i za to płaci, po czym skonkludował -" i osiągnął zamierzony efekt skoro o reklamie się rozmawia"

Nie mam pojęcia jakim debilnym pełowcem trza być, żeby mieć pretensje o reklamę z piosenką Zenka? I to jeszcze do radia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Jacchusia napisał:

Nie mam pojęcia jakim debilnym pełowcem trza być, żeby mieć pretensje o reklamę z piosenką Zenka? I to jeszcze do radia.

Myślisz, że nie ma żadnego pisowca w tym kraju, który by nie cierpiał tfórczości Zenka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, soundchaser napisał:

Myślisz, że nie ma żadnego pisowca w tym kraju, który by nie cierpiał tfórczości Zenka?

Ja nie cierpię jego (jako piosenkarza) i całego disco-polo.

Chyba nie zrozumiałeś.

I nie sądzę,  aby w ocenie tej muzyki upodobania polityczne miały  jakiekolwiek znaczenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.07.2020 o 22:34, Jacchusia napisał:

Po południu do trójki dzwoniła pani z pretensjami o Zenka. Kuba sie roześmiał i stwierdzi, że oni muzyki do reklam nie dobierają, robi to reklamodawca i za to płaci, po czym skonkludował -" i osiągnął zamierzony efekt skoro o reklamie się rozmawia"

Nie mam pojęcia jakim debilnym pełowcem trza być, żeby mieć pretensje o reklamę z piosenką Zenka? I to jeszcze do radia.

Chamska pogarda PiSowskich propagandzistów dla zwykłego człowieka jest wręcz porażająca. Kobieta włączyła radio, usłyszała jakieś gówno to zadzwoniła. Tyle. Wpieprzanie do tego PO świadczy jedynie o zlasowaniu resztek mózgu nieustającym szczuciem reżimowej propagandy.

Serdecznie Szanownego Kolegę pozdrawiam i łączę się w bólu, bo ponoć głupota boli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.06.2020 o 12:24, Jacchusia napisał:

Zdobądź się na odwagę i obejrzyj sam. Nie uważasz, że to idiotyzm rozmawiać o czymś czego sie nie ogląda/słucha?

Głupi przecież nie jesteś, nie dasz się zmanipulować, wiec czego się boisz?

Dobrowolnie reżimowej telewizji oglądam w trosce o własne zdrowie psychiczne i fizyczne. Wiem że są ludzie którzy potrafią z niezwykłym zainteresowaniem oglądać walkę dwóch meneli o flaszkę prostego wina, albo przekazy patostreamerów z bicia po pysku niepełnosprawnego lub poniżania staruszki. Czy to wymaga inteligencji lub odwagi? Powiedziałbym, że wręcz przeciwnie.

Telewizje reżimową oglądam wyłącznie wtedy gdy muszę, czyli w hotelu lub na kwaterze gdzie wybór kanałów jest specyficzny. I za każdym razem  przekonuję się że niezbędna jest późniejsza psychiczna detoksykacja.

Więc po ch*j zatruwać organizm skoro radości z tego nie ma żadnej?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Chamska pogarda PiSowskich propagandzistów dla zwykłego człowieka jest wręcz porażająca. Kobieta włączyła radio, usłyszała jakieś gówno to zadzwoniła. Tyle.

Jeśli pani nie odróznia reklamy od audycji w radio, to nie świadczy najlepiej o tej pani.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Jacchusia napisał:

 

 

I nie sądzę,  aby w ocenie tej muzyki upodobania polityczne miały  jakiekolwiek znaczenie

I tu się mylisz .Ma znaczenie jak najbardziej .W mediach pisowskich lansuje się tylko swoich artystów .A Zenek jest twarzą PiSu bo jest ulubieńcem suwerena .Za to płacą spółki skarbu państwa ( ogłoszenia ) i my podatnicy ( abonament ) .I tak powstaje mechanizm samonapędzający się .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Chamska pogarda PiSowskich propagandzistów dla zwykłego człowieka jest wręcz porażająca. Kobieta włączyła radio, usłyszała jakieś gówno to zadzwoniła. Tyle. Wpieprzanie do tego PO świadczy jedynie o zlasowaniu resztek mózgu nieustającym szczuciem reżimowej propagandy.

Serdecznie Szanownego Kolegę pozdrawiam i łączę się w bólu, bo ponoć głupota boli.

Zastanów się zanim paszczaka rozdziawisz ?

Mówimy cały czas o reklamie! - Kto przy zdrowych zmysłach słucha/ogląda reklamy? Reklama trwa 20 sekund. Kto z pretensjami _o piosenkę w reklamie_ dzwoni do radia? Radio nie produkuje reklam tylko je odtwarza. Radio "żyje" z reklam. Radio miało zrezygnować z zarobku bo jest tam Zenek? Póknij sie w czoło, śmiało, nie uszkodzisz tego co za nim _powinno_ być.

Wiesz dlaczego sądzę, że Pani jest zwolenniczką POyebańców? Bo dla niej Zenek to wróg z wiadomych względów, a telefon to rodzaj protestu/manifestacji politycznej. Tylko POyebańcy żyją POlityką, patrzą POlityką, widzą wszędzie POlitykę, dla nich wszystko jest POlityką. To POyebańcy.

9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Wiem że są ludzie którzy potrafią z niezwykłym zainteresowaniem oglądać walkę dwóch meneli o flaszkę prostego wina, albo przekazy patostreamerów z bicia po pysku niepełnosprawnego lub poniżania staruszki. Czy to wymaga inteligencji lub odwagi? Powiedziałbym, że wręcz przeciwnie.

Podzielam zdanie. Skieruj apel do swoich kolegów miłośników głupkowatych memów i tłitów, poziom jeszcze bardziej żenujący, a dla nich są jak prawda objawiona.

 

9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Telewizje reżimową oglądam wyłącznie wtedy

No widzisz, w przeciwieństwie do ciebie telewizji nie oglądam, oglądam informacje z jednej i drugiej strony okopów, porównuje i szukam prawdy w innych mediach. 

I do tego namawiam.

20 minut temu, jezz napisał:

Jeśli pani nie odróznia reklamy od audycji w radio, to nie świadczy najlepiej o tej pani.

No i o to chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

I tu się mylisz .Ma znaczenie jak najbardziej .W mediach pisowskich lansuje się tylko swoich artystów .A Zenek jest twarzą PiSu bo jest ulubieńcem suwerena .Za to płacą spółki skarbu państwa ( ogłoszenia ) i my podatnicy ( abonament ) .I tak powstaje mechanizm samonapędzający się .

Ale doczytałeś chyba, że tu chodzi o reklamę sklepu z pralkami?

Czy artystów lansowanych w trójce też należy uznać za swoich?

Trójka to takze medium pisowskie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

I tu się mylisz .Ma znaczenie jak najbardziej .W mediach pisowskich lansuje się tylko swoich artystów .A Zenek jest twarzą PiSu bo jest ulubieńcem suwerena .Za to płacą spółki skarbu państwa ( ogłoszenia ) i my podatnicy ( abonament ) .I tak powstaje mechanizm samonapędzający się .

Ty to tak widzisz. Ty myslisz, że ludzie lubią Zenka bo go PiS promuje? Ja mam przeświadczenie, że jest odwrotnie.

Wojciechu jestem pewien, ze niejeden zwolennik PO nuci pod nosem Zenka. Ty nie jesteś suwerenem?

Bo to, że nie lubisz Zenka to się domyślam, ja tez go nie lubię - pisałem o tym wyżej.

To jest POyebana postawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest reklama sklepu z pralkami .Zenek to jest przykład "swojego artysty ". Przerabialiśmy to już za komuny .To się nazywa polityka kulturalna .

do jezza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

To nie jest reklama sklepu z pralkami

Czyli nie doczytałeś o czym mowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacchusia

Moje preferencje muzyczne w tym przypadku nie mają znaczenia ." Artysta " podoba się ludowi to PiS go kupuje  i lansuje w państwowych mediach .To wzbudza aplauz suwerena . Oczywiście za publiczne pieniądze .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek z anonimowym fanem.?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

9 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Artysta " podoba się ludowi to PiS go kupuje  i lansuje w państwowych mediach .

Z komercyjnego punktu widzenia działanie prawidłowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Jacchusia

Moje preferencje muzyczne w tym przypadku nie mają znaczenia ." Artysta " podoba się ludowi to PiS go kupuje  i lansuje w państwowych mediach .To wzbudza aplauz suwerena . Oczywiście za publiczne pieniądze .

A nie tak powinno być, że rządzący maja dbać o suwerena i robić co on chce, oczywiście w pewnych rozsądnych granicach?

Twierdzenie, że Zenek podoba się tylko wyborcom PIS i przez to jest PiS-owski to łagodnie mówiąc, wielkie uproszczenie.

Cały ten Zenek to wytwór Właściwie PO/KO i jego totalnej krytyki wszystkiego czego _tylko_ dotknie PiS, przy czym kompletnie nie ma znaczenia czy do dobre czy złe. Po prostu nie, bo PiS-owskie.

Taka ta krytyka jest. Normalnie nikt by nie zwrócił uwagi na reklamę z disco-polo.

Ale tam jest Zenek, a Zenek to PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem,że Zenek podoba się tylko pisowcom .Niestety innym też .Problem polega na tym ,że za popieranie w mediach Zenek odwdzięcza się na imprezach partyjnych .To tak jak np. spółki skarbu państwa ( obsadzone przez swoich ) zamieszczają lukratywne reklamy w pismach pisowskich ( W sieci ,Do rzeczy ) ratując je przed upadkiem .Akurat w tych a nie innych .A płacą za to podatnicy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Ten anonimowy fan ostatnio zmienił poglądy .

Lepiej późno.... i dalej- tylko krowa nie zmienia...

Cieszmy się że się nawrócił.

3 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nigdzie nie napisałem,że Zenek podoba się tylko pisowcom .Niestety innym też .Problem polega na tym ,że za popieranie w mediach Zenek odwdzięcza się na imprezach partyjnych .To tak jak np. spółki skarbu państwa ( obsadzone przez swoich ) zamieszczają lukratywne reklamy w pismach pisowskich ( W sieci ,Do rzeczy ) ratując je przed upadkiem .Akurat w tych a nie innych .A płacą za to podatnicy .

Nie zgadzam się że to się wszystkim podoba. Kiedyś też miałem złe zdanie o ludziach, byłem okropny. Jak organizowałem grilla to puszczałem takiego Zenka i myslałem że wszyscy się bawią ok, ale nie do końca. Polacy to skryty i wstydliwy naród. Raz zapodałem Pink Floyd, potem Genesis ze starych płyt. Było też Budgie i Metallica o północy i wszyscy do dzisiaj wspominają.

Można ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.07.2020 o 13:43, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

za popieranie w mediach Zenek odwdzięcza się na imprezach partyjnych

Nie dziwi mnie, że tak później bełkoczą.

Sam bym tego nie przeżył.

W dniu 5.07.2020 o 12:59, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

fan ostatnio zmienił poglądy

Jest osobno od samego początku - już wtedy, kiedy Brzozowicz promował Kult  - menedżer i były klawiszowiec to świadkowie Jehowy przecież.  Sam zainteresowany nie ukończył socjologii, bo grał i zarabiał  w wakacje i tak mu się zostało. Teraz ma wakacje przez cały rok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napierdalanka Zenka/Trójka. A reklamę zamówiło porządne europejskie , demokratyczne , nowoczesne i przy okazji niemieckie Media Markt.

I jakiś Jurgen odpowiedzialny za marketing to zakontraktował i płaci za emisję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

wie ktos jaki standard i przeplywnosc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.07.2020 o 14:09, marek-1969 napisał:

Napierdalanka Zenka/Trójka. A reklamę zamówiło porządne europejskie , demokratyczne , nowoczesne i przy okazji niemieckie Media Markt.

I jakiś Jurgen odpowiedzialny za marketing to zakontraktował i płaci za emisję.

To nie ma kompletnie znaczenia bo:

Trójka =Zenek, a Zenek=PiS, więc Trójka =PiS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, costa brava napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Produkował m.in Eska Music Awards, letnie trasy koncertowe radia ESKA oraz radia Wawa"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam trzeba autorskich programów muzycznych a nie wszechobecnej publicystyki...

po co mi np. poranne Zapraszamy do Trojki skoro na Jedynce są w tym czasie Sygnaly Dnia? niech konkuruja czyms innym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.