Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz

Rekomendowane odpowiedzi

czasami sie da,  tragedii nie ma, ale do doskonałości tez daleko,  brakuje łagodniejszej muzyki typu Niedźwiecki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle Kult Kazik, Greta Van Fleet, i rzeczywiście te same kawałki. Najbardziej znane... A dżingle Trójka ma tak staroświeckie... archaiczne. Szok. Teraz właściwie to zauważyłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, slaaawek napisał:

Ten Pan Ciechański tragicznie prowadzi.

Co masz do niego?

Jest trochę filmów na YouTube i można więcej się dowiedzieć, co to za gość. Przyznać trzeba, że ma trochę do zaoferowania i w mojej ocenie świetnie to realizuje w Trójce. Wolę jego niż wszystko przedtem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj takiego programu Pora na Trójkę od 6 do 9. Tak cały tydzień chociaż. Będziesz wiedział o co mi chodzi. Nie będę Ci tłumaczył bo sam na to wpadniesz mam nadzieję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, soundchaser napisał:

Nie wspominając o tym, że w playliście ciągle te same kawałki. Jak już jakiś kawałek wstawią, to wałkują go kilka razy dziennie przez miesiąc, albo dłużej. Klasyczne utwory znanych wykonawców też wciąż te same. Jak Led Zeppelin to głównie Whole Lotta Love, albo Immigrant Song, jak Black Sabbath, to Paranoid, jak Eagles, to Hotel California, jak Red Hot Chilli Peppers, to Californication przede wszystkim...itd...do obrzydzenia.

RNŚ i 357 dają radiu nowe życie.  Te playlisty w rozgłośniach FM to jakieś przekleństwo.  Przecież jak chcę słuchać muzyki którą znam to ją sobie sam puszczę z własnych nagrań albo z internetu, to co chcę i bez reklam.  Od dawna już słuchałem głównie Tok FM bo od reszty można się było porzygać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slaaawek napisał:

Greta Van Fleet

Zapomniałem jeszcze o tym. Dochodzi do tego, że nawet jak nam się podoba jakiś lansowany utwór, to można go znienawidzić słysząc go 5 razy dziennie.

P.S. słucham Trójki tylko od 7 do 16 w dni powszednie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, soundchaser napisał:

Zapomniałem jeszcze o tym. Dochodzi do tego, że nawet jak nam się podoba jakiś lansowany utwór, to można go znienawidzić słysząc go 5 razy dziennie.

P.S. słucham Trójki tylko od 7 do 16 w dni powszednie.

Czyli jednak słuchasz 🙂

Do inspiracji, poszukiwań muzycznych są audycje autorskie. Pasma ranne i popołudniowe, to gadanina, muzyka tam jest jako ozdoba/przerywnik i pewnie nikt do niej nie przywiązuje specjalnej uwagi. A Kazika to promują pewnie z czystej miłości 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie nie podoba ta stara i juz mało zabawna Powtorka z rozrywki , między godz 13 a 15 przełączam na Muzyczną Jedynke

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, slaaawek napisał:

Posłuchaj takiego programu Pora na Trójkę od 6 do 9. Tak cały tydzień chociaż. Będziesz wiedział o co mi chodzi. Nie będę Ci tłumaczył bo sam na to wpadniesz

Wiesz, to jest słaba książka - przeczytaj i będziesz wiedział dlaczego.

Trochę bez sensu. Jestem ciekawy, co leży u podstawy Twojej oceny.

Dla mnie Trójka ma najlepszą muzykę i w ogóle jest najlepszą stacją. Teraz lepszą niż kiedykolwiek. W poruszonej kwestii jasno też już napisałem...

1 godzinę temu, Wuelem napisał:

[Łukasz Ciechański] świetnie to realizuje w Trójce

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wuelem napisał:

Wiesz, to jest słaba książka - przeczytaj i będziesz wiedział dlaczego.

Trochę bez sensu. Jestem ciekawy, co leży u podstawy Twojej oceny.

Dla mnie Trójka ma najlepszą muzykę i w ogóle jest najlepszą stacją. Teraz lepszą niż kiedykolwiek. W poruszonej kwestii jasno też już napisałem...

 

Wuelem ok, to napiszę Tobie tak. Gdybyś słuchał uważnie to dostrzeżesz u Pana Ciechanskiego taką przypadłość, której redaktor prowadzący mieć nie powinien. Otóż często narzuca swój punkt widzenia. I nie zgadza się na antenie z wieloma kwestiami... Można czasem dać lekko do zrozumienia ale on to robi niestety tak otwarcie ze mnie to po prostu drażni. Zbyt dużo tzw bufonady. To na krótki początek... Posłuchaj tej porannej audycji a dostrzeżesz wiecej smaczków... Aaaa no i gra wciąż na okrągło te same kawałki katując wręcz. Pisałem do niego kilka razy by oszczędził już Kult. To na złość na drugi dzień było tego Kultu tyle że wyłączyłem radio. A więc kolejna cecha- czyżby złośliwość??? Już sam nie wiem...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kult to mocno eklektyczny skład, aż tak że można czerpać z niego garściami na różne okoliczności.

Z pobocznymi projektami - kwartet pro forma, el düpą, zacier, tata Kazika, knż, Kazik  (oraz kazelot, karmnik staszewski) to już multum dziwności i centrum wynalazków dźwiękowych.

Wieśniactwo i radocha z tego słowotoku gwarantowane, bo twórczość jest swojska.

Melasa

Kazik do chlania również pasuje z ludowymi pieśniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jacchusia napisał:

Czyli jednak słuchasz 🙂

Tylko w pracy, bo radio jest nastawione na Trójkę, ale momentami jak mam dość to przełączam na jakikolwiek inny program.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, soundchaser napisał:

Tylko w pracy

Pociągnę o alternatywie i panczurach.

Kult w robocie by raczej przeszkadzał 🙂

 

Patrz!, Tan, Kasta pianistów (live 1986) - to "odmóżdżacze" przez ich natręctwo.

Nie byłbym w stanie się skupić, bo nóżka sama chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, xetras napisał:

Nie byłbym w stanie się skupić, bo nóżka sama chodzi.

Ja przy poniższym kawałku Kultu też oderwałbym się na chwilę od pracy.
Ale akurat tego nie lansują, bo tekst zbyt niecenzuralny, a i tematyka "nieprzyjazna". 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie kapela to hardkor koncertowy, zwykle jakieś 3 godziny zabawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xetras napisał:

Tak ogólnie kapela to hardkor koncertowy, zwykle jakieś 3 godziny zabawy.

Byłem trzykrotnie na ich koncercie. Najmilej wspominam na Mazurach latem (Ruciane-Nida) na początku tego wieku.
To był koncert na otwartej przestrzeni, deszcz lał jak z cebra, ale atmosfera była niepowtarzalna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, slaaawek napisał:

Aaaa no i gra wciąż na okrągło te same kawałki katując wręcz. Pisałem do niego kilka razy by oszczędził już Kult.

Tytułem poinformowania, o czym on sam donosi w autorskim filmie na YT:

W audycjach pasmowych prowadzący NIE DOBIERA muzyki! To robi dyrektor muzyczny stacji i pierwszą zasadą jest, by nie próbować wpływać na ten dobór. O profilu muzycznym nie decyduje osoba najęta do umilania czasu, dla przykładu rano.

12 godzin temu, slaaawek napisał:

Otóż często narzuca swój punkt widzenia.

Nie zauważyłem. Jest inteligentny i wyważony. Chyba nauczył się, czego wymaga się w takiej stacji. A to, że niekiedy zastosuje niedomówienie lub leciutko zadrwi z jakiejś opinii - dodaje tylko kolorów do treści.

Za sam głos radiowy ma 10/10. Za własne upodobania muzyczne (choć nie przejawiane w porannym paśmie) kolejne 10/10. Lekkość i humor znów na mocne 10/10. Za brak wodolejstwa i banalnych wstawek, które by przypominały komercyjność innych stacji - 10/10 tylko dlatego, że więcej nie można przyznać w skali do 10-ciu.

Słucham i się cieszę. Polecam zobaczyć jego filmy na YouTube, to też znajdzie się odpowiedź, czemu niektóre utwory są tak często powtarzane. Tytułem wstępu: decyduje ten sam mechanizm, który ma zastosowanie do reklam. Dlaczego w kółko są te same? A no właśnie dlatego, że jak wynika z badań...

Niesprawiedliwe zarzuty są... niesprawiedliwe. A człowiek ratuje Trójkę i jest najlepszy.

12 godzin temu, slaaawek napisał:

Pisałem do niego kilka razy

To warto powtórzyć, gdyż temu poświęcił na YouTube filmik: NIE PISZ, TO BEZ SENSU. Tak jak apeluje do zespołów chcących zaistnieć na antenie - NIE WYSYŁAJCIE NIGDY MUZYKI DO PROWADZĄCEGO. On nic nie może. I nie pomoże. Są od tego inni ludzie i nie należy im się wtrącać w ich robotę. Czyli... za przybliżanie radia od kuchni (kanał YT) Łukasz Ciechański ma znowu 10/10.

Może teraz niektórzy polubią Trójkę 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuelem to może Ty jesteś tym Panem Ciechanskim????

I dałeś mu same 10/10 czyli co najmniej znajomy. A tak na serio to ten Pan naprawdę nie pasuje do Trójki. Może tylko głos ma radiowy. Reszta to do znanej komercji

🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez slaaawek

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wuelem napisał:

Może teraz niektórzy polubią Trójkę

 

Trójki już nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, seniortelefono napisał:

 

Trójki już nie ma.

A co? Ukradłeś ją?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, Jacchusia napisał:

A co? Ukradłeś ją?

Pisiory ukradły. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wuelem napisał:

czemu niektóre utwory są tak często powtarzane. Tytułem wstępu: decyduje ten sam mechanizm, który ma zastosowanie do reklam. Dlaczego w kółko są te same? A no właśnie dlatego, że jak wynika z badań...

To nie z badań wynika, tylko z widzimisię tych, co są odpowiedzialni za tworzenie playlisty, która jest nieśmiertelna przez długi czas i niezmieniana oraz ze sponsorowania marnych kawałków współczesnych "gwiazdek".
Stąd codziennie powielane są te same piosenki, bo nikomu nie chce się tej playlisty aktualizować, wyrzucając ograne i dodając nowe piosenki. Dlatego do zrzygania się puszczają codziennie po kilka razy przez już chyba 3 miesiące w sumie dobre hity takie jak: Foo Figters - Waiting on a War, czy ostatnia polska piosenka, którą już zna cała Polska - Ale Jazz. Każdy, nawet najlepszy utwór lansowany tak często może się znudzić i z czasem zaczynamy go wręcz nienawidzić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego trochę i wszystko bardzo ciekawe. Ale jako uzupełnienie do wpisów proponuję fragment od minuty 7:30...

W kontekście zmian dostrzegam dużo dobrego - to źle?

Dla mnie połączenie radio i internet się wyklucza (te nowe projekty za krótki czas padną). Dlatego zostaję kibicem Trójki. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

 

Pisiory ukradły. 

Bzdura, cały czas jest w tym samym miejscu. Mogę ci podać namiary FM, DAB+, i www.

To tak twierdzący próbują sobie przywłaszczyć coś co nie jest ich, normalni złodzieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, soundchaser napisał:

 czy ostatnia polska piosenka, którą już zna cała Polska - Ale Jazz.

Ja nie znam.

Ale i tak jeden z drugim co chwilę wmawia mi, że ktoś mną steruje. Taka ciekawostka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Jacchusia napisał:

Bzdura, cały czas jest w tym samym miejscu. Mogę ci podać namiary FM, DAB+, i www.

To tak twierdzący próbują sobie przywłaszczyć coś co nie jest ich, normalni złodzieje.

Pawłowicz poleciałem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jaro_747 napisał:

Ja nie znam.

Tego nie znasz?
To przecież wałkują niemal wszędzie...do zrzygania. 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka jest nawet fajna, ale jak się ją słyszy w ciągu miesiąca 100 razy, to wiesz...nawet Stairway to Heaven może się znudzić. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Trójce ponoć Pan Ciechanski odpowiada za muzykę teraz. Jeśli to prawda to skutecznie eliminuje słuchaczy bo ile można słuchać wciąż tych samych utworów... Dziś znów po 6 rano Arachia Kultu. I tak jest mniej więcej od 4 miesięcy. Po południu to samo co do południa. Generalnie albo powtórki albo okropny jazgot albo za ciężko. Nie każdy lubi budzić się z łomotem. Wręcz to szkodliwe. A gdzie stonowane melodyjne nowe rytmy kawałki? Dlaczego brak piosenek z różnych zakątków świata rankiem właśnie a nie tylko w specjalnej audycji wieczorem w piątek. Dlaczego nie ma kobiecego głosu o poranku lub po południu w Zapraszamy do Trójki??? Tyle można jeszcze polepszyć  a tam tylko Kult, jakaś Sanah na okrągło....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 23

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.