Skocz do zawartości
IGNORED

Trójka czy Trujka... Dobra zmiana w programie 3 PR


burz

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, il Dottore napisał:
W tym miejscu się nie odzywam, gdyż głosowałem na PiS i Dudę w przedostatnich wyborach. Inna sprawa, że wtedy raczej nie było innego wyjścia. Priorytetem było pozbycie się PO.

Ale jak widzisz są nadal tacy co chca głosować na PO więc jeżeli nadal twoim priorytetem jest pozbycie a raczej niedopuszczenie do władzy PO musisz glosowac na PiS gdyż przegrana PiS oznacza zwycięstwo PO inne partie się nie liczą przynajmniej narazie .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez caleb66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Godzinę temu, KALIBER napisał:

Trójka jest jedyną stacją jakiej słucham- słuchałem od dziesięcioleci ,a  tuner radiowy u mnie mógłby posiadać właściwie tylko ten jeden program .

Ja mam jeszcze w Łodzi studenckie Radio "Żak" 88.8 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, caleb66 napisał:

Ale jak widzisz są nadal tacy co chca głosować na PO

Bo teraz jeszcze większym priorytetem staje się odsunięcie od władzy partii, która swoim działaniem doprowadza kraj do ruiny we wszystkich aspektach życia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trujce ostał się jeszcze jeden "niezależny " dziennikarz - Kuba, ten co pływał po morzach,  oceanach i nadawał ze swojej wyprawy jakieś pierdy. Za czyje piniądze on się tak pocił w tym jachcie, wicie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, caleb66 napisał:

przegrana PiS oznacza zwycięstwo PO inne partie się nie liczą przynajmniej narazie .

Teraz to już bez znaczenia. Nie po to poszło to obłędne rozdawnictwo, żeby Prezes musiał drżeć o wynik wyborów. Kupili sobie tyle głosów za pieniądze podatnika, że mój już im niepotrzebny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z punktu widzenia prowincji gdzie większość cmentarzy była otwarta piosenka Kazika jest po prostu głupia i niezrozumiała, sam przechodząc co dzień obok otwartego cmentarza do pracy  z początku nie moglem pojąć o co chodzi w tej "aferze". Zaiste prezes musi byc kryształowym człowiekiem skoro najwięksi wrogowie mu takie rzeczy zarzucają 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

No tak moj szwagier codziennie odwiedza cmentarz ...trafione zatopione .....mam gdzies prezesa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kazdy ma swoja cene...........................guzik mnie to obchodz ile bierze Kazik....... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, costa brava napisał:

z punktu widzenia prowincji gdzie większość cmentarzy była otwarta piosenka Kazika jest po prostu głupia i niezrozumiała, sam przechodząc co dzień obok otwartego cmentarza do pracy  z początku nie moglem pojąć o co chodzi w tej "aferze". Zaiste prezes musi byc kryształowym człowiekiem skoro najwięksi wrogowie mu takie rzeczy zarzucają 

Albo udajesz głupa, albo nim jesteś skoro nie rozumiesz istoty problemu.
PiS zarządził zakaz, który prezesunio sam złamał, bo jego ból jest lepszy niż twój.

Nadal nie rozumiesz tępaku?
PiS robi z ludzi idiotów, ale z Ciebie chyba nie musi, bo wygląda na to, że sam nim jesteś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadaj, nie życzę sobie zeby jakis chamski buc mnie zaczepiał, nie podoba sie to wypad,  ja twoich chamskich i idiotyzmow nie komentuje, bo szkoda czasu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ludzi związanych z PO polega na tym, że jak masz swoje zdanie, ale inne od nich to zaraz używają w stosunku do ciebie "języka miłości" : ty tępaku, idioto, etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, soundchaser napisał:

PiS zarządził zakaz,

Nie PiS tylko MZ.

Przepis ten stanowi "W okresie od dnia 1 kwietnia 2020 r. do dnia 11 kwietnia 2020 r. zakazuje się korzystania z pełniących funkcje publiczne
i pokrytych roślinnością terenów zieleni, w szczególności: parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych, zoologicznych,
jordanowskich i zabytkowych, a także plaż".

Jak zwykle pozostawiono lukę do interpretacji, co jest błędem oczywistym.
 

Poza tym cmentarz Powązkowski:

"Archidiecezja Warszawska poinformowała o zamknięciu dla odwiedzających do 11 kwietnia Cmentarza Powązkowskiego, decyzja została podjęta przez zarządcę,
proboszcza parafii pod wezwaniem św. Karola Boromeusza."

Kto jest zdziwiony, że zarządca wydał pozwolenie Kaczyńskiemu
Sprawa dla mnie nie jest jednoznaczna, ale do politycznego boksowania w sam raz.

Sam olałem zarządzenie MZ oraz zarządzenie zarządcy i byłem odwiedzić grób Mamy przed świętami Wielkanocnymi 7 kwietnia.
Nawet dziewczynkom z patrolu Policji powiedziałem dzień dobry, odpowiedziały nawet, może kwiaty, które niosłem jakoś je zobojętniły na wykonywanie obowiązku (?)

No ale problemem jest, że Kaczyński poszedł 10-go a nie np. 8-go. Błąd.
OK, Kazik jak każdy ma rację bo wyraził swoją opinię, tylko po co KTOŚ wykorzystuje to celów stricte politycznych.
Afera trójkowa, która jest moim zdaniem mocno dęta .

Polityka jest brutalna i nie bierze jeńców.

Tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, xniwax napisał:

Sprawa dla mnie nie jest jednoznaczna, a le do politycznego boksowania w sam raz.

Przecież to typowy temat zastępczy. Nigdy nie pozwól, by dobry kryzys się zmarnował! ? Tu się ludzie tłuką o Kazika czy innego KO Bera, a tymczasem można na tej plandemii walić po cichu geszefty, które pozwolą założyć wiele starych rodzin... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, il Dottore napisał:

a tymczasem można na tej plandemii walić po cichu geszefty,

To akurat nic nowego i od zawsze podobne rzeczy, zachowania towarzyszą kryzysom.
Polityka żywi się takimi historiami, ożywia chęć do pałowania się nawzajem w imię "racji mojszej niż twojszej".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że do zarządcy nalezala decyzja bo cmentarzy nie ma wprost w wykazie, stąd wiele bylo otwartych...ale mozna było wystąpić z prośbą  do zarządcy o udostępnienie i tak tez w tym przypadku uczyniono, zgoda była bo i prezes czy sie komus podoba czy nie, to nie jest szary obywatel

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, costa brava napisał:

pewnie że do zarządcy nalezala decyzja bo cmentarzy nie ma wprost w wykazie, stąd wiele bylo otwartych...ale mozna było wystąpić z prośbą  do zarządcy o udostępnienie i tak tez w tym przypadku uczyniono, zgoda była bo i prezes czy sie komus podoba czy nie, to nie jest szary obywatel

Wiem, ze to raczej niemożliwe z wiadomych powodów , ale gdyby prezes chciał wyru..ać komuś żonę, to mąż powinien tylko przyklasnąć? . ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, jar1 napisał:

, ale gdyby prezes chciał wyru..ać komuś żonę,o mąż powinien tylko przyklasnąć?

Nigdy nie klaskaj, kiedy nie wiesz po co, a nuż...wyklaszczesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, xniwax napisał:

Polityka jest brutalna i nie bierze jeńców.

I jest wybiórcza .

„Niezależny kandydat na prezydenta Szymon Hołownia złożył w piątek, w 10. rocznicę katastrofy smoleńskiej, wieniec pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.To symboliczny gest, ale poszedłem tam po to, by choć chwilę pobyć wśród tych, którzy dziś leżą wokół tego pomnika, obok siebie" - napisał Hołownia na Facebooku”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ale Kazik sprecyzował, a niedźwiadki poszły dalej.
Afera z dupy w oparach absurdu. Jethonowcy górą (?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytane:

Cała ta genialna operacja marketingowa, która powiodła się w stu procentach, zaczęła się ponad miesiąc temu. 15 kwietnia zarejestrowano spółkę o przewrotnej nazwie "Ratujmy Trójkę", mimo że prawdziwym celem było rozwalenie Trójki przez utworzenie konkurencyjnego radia i przejęcie kadry. Wspólnicy wpłacili po 500 zł, a przez miesiąc zarobili milion, z czego pół miliona przez ostatnie pięć dni, po rozkręceniu afery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, costa brava napisał:

Cała ta genialna operacja marketingowa, która powiodła się w stu procentach, zaczęła się ponad miesiąc temu. 15 kwietnia

I już wtedy byli tak przebiegli, ze zaplanowali to wszystko, angażując w to również Kazika i  wytwornię płytową, no bo przecież już wtedy musieli wiedzieć, że taka piosenka jest nagrana. Do tego przewidzieli, ze obsrany Kowalczewski będzie słał smsy o 3 rano żeby nie grać "tej"piosenki na antenie. Przewidzieli też zachowanie wszystkich dziennikarzy, no prawie wszystkich bo pan Kuba pewnie zostanie, że odejdą z trójki. Przewidzieli bojkot stacji przez artystów i wytwórnie płytowe.

Faktycznie, misterny plan. 

Ja bym nie wpłacił ani grosza na komercyjny projekt radio nowy świat czy jakikolwiek inny ale jeśli ludzie tak zrobili to ich wola.

Warto zobaczyć Kowalczewskiego i panią prezes radia w Senacie. 

Przeciez oni zostali tam rozjechani przez pracowników trójki.

Warto posłuchać Kowalczewskiego jak mówi, że skąd wiecie, ze w smsie chodziło o tę piosenkę

 Może chodziło o Stonsów. Warto zobaczyć jak odpowiada na pytanie

-Kto?

Przeciez jak się to oglada to aż się ciśnie na usta

-  K**wa, co za debil.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie pytaj,  to nie moja opinia, moze czekali tylko na pretekst,  a spoleczka juz byla gotowa? a dyrektor dal im znakomity?

tu bardziej widzę zeby był marketing i rozglos wokół nowego projektu niz politykę,  choc to tez,  ale potraktowana instrumentalnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez o tym, ze będzie nowe radio było wiadomo od kwietnia i potrzebne wtedy pieniadze, 500 tys zebrali chyba bardzo szybko. 2 dni czy 3.

Nie wierzę, ze wszyscy, którzy teraz odeszli wcześniej to zaplanowali.

Nie wierze w nieuczciwość Bsrtka Gila i Marka Niedźwieckiego, w stronę których skierowano główny atak.

Zobacz jak przygotowany do Senatu przyszedł Gil.

Zobacz co na swoja obronę miał Kowalczewski. Nic.

Teraz muszę naładować telefon bo pada mi jak trójka

Jak się naładuje to wrzucę ciekawostkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



I już wtedy byli tak przebiegli, ze zaplanowali to wszystko, angażując w to również Kazika i  wytwornię płytową, no bo przecież już wtedy musieli wiedzieć, że taka piosenka jest nagrana. Do tego przewidzieli, ze obsrany Kowalczewski będzie słał smsy o 3 rano żeby nie grać "tej"piosenki na antenie. Przewidzieli też zachowanie wszystkich dziennikarzy, no prawie wszystkich bo pan Kuba pewnie zostanie, że odejdą z trójki. Przewidzieli bojkot stacji przez artystów i wytwórnie płytowe.
Faktycznie, misterny plan. 


Tak było

983ecef0cee00e9594754051b3b5a6eb.jpg
0846795a52afa5b7b5c2e8e06a2a20cf.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to także reklama dla Trójki,  w myśl zasady nieważne czy mówią dobrze czy źle ,  byle mówić ..jak nie slucham to dziś bym posłuchał listy, moze Beata Michniewicz poprowadzi albo Kuba Strzyczkowski ?:))

@sine metu, nie doceniasz Kaczora, on do laboratorium w Wuhan dotarł z tym wirusem, a nie na targ , co wywiad amerykański wlasnie ustalił:)

ja w kazdym razie gdybym chciał odejsc, to bym tak zrobił,  przygotowal sobie nowe gniazdko a potem podpuszczamy kogo trzeba i czekamy ma dobrą okazję, wszak skandal to najlepsza reklama  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, xniwax napisał:
11 godzin temu, soundchaser napisał:

PiS zarządził zakaz,

Nie PiS tylko MZ.

Na jedno wychodzi przecież.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Moontan napisał:

Kaliber ....i co to mnie oobchodzi sluchaj nawet po smierci

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie macie pieniedzy na plyty...to wasz problem nie moj ....ja tez kiedys nie moglem sobie kupic co chcialem i nikt nie musial o tym wiedziec .....

Chciałem się jeszcze wczoraj odnieść do tego ale zapomniałem bo walczyłem trochę w innym watku.

Co ma do tego kwestia posiadania płyt?

Nie wszyscy ludzie mają potrzebę posiadania płyt, nie kazdy ma potrzebę siadania w fotelu i medytowania przy słuchaniu płyt.

Ludzie włączają radio po to żeby im coś grało i zeby nawet jako tło uprzyjemniało czas Tylko to coś musi im się podobać. I wiedzą też co usłyszą jak włączą Niedźwieckiego, Manna czy Szydłowską. Ot, radio autorskie, choć w części. Wiedzą też, ze włączajac takie a nie inne radio będą mogli usłyszeć piosenki, które lubią.

I tyle, 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jezz napisał:

Co ma do tego kwestia posiadania płyt.

Nie wszyscy ludzie mają potrzebę posiadania płyt, nie kazdy ma potrzebę siadania w fotelu i medytowania przy słuchaniu płyt.

To teraz z punktu widzenia "takiego co płyty ma", całe dyskografie...a radia jak kiedyś słuchał (kiedy do tych płyt dostępu nie miał i nagrywał), tak słucha i dziś (mówię o autorskich audycjach, reszta jak w ogóle gra to w tle).

Co z tego, że usłyszę w radiu np. niech będzie z kanonu rocka - np. jakiś Black Sabbath, przecież znam to na pamięć

...ale całej płyty nie słuchałem od kilku lat, a ona stoi sobie na półce  i czeka ...właśnie na taką "inspirację" - jak "zajarzy" po jednym numerze usłyszanym w radiu, często opatrzonym odpowiednim "kontekstem, skojarzeniem, wspomnieniem(?) - słucham całej płyty.

To tylko jeden z elementów, taki najprostszy do wyjaśnienia tym...którzy traktują radio jak "szafę grającą".

W muzycznych autorskich audycjach Trójki, dla mnie od samej muzyki zawsze ważniejsze było SŁOWO. To słowo inspirowało do "poszerzenia" sobie muzyki z własnej płyty, dawno nie słuchanej lub do szukania (na płycie) czegoś, czego wcześniej nie znałem.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.