Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner made in Japan z tamtego wieku.


Artaq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Jestem świeżym użytkownikiem tego forum i osoba starając się zawsze znaleźć kompromis między cena a jakością. W chwili obecnej szukam amplitunera i głośników podstawkowych do mojego salonu z kuchnią (25-30m2).

Szukam głównie sprzętu z okolic lat 90tych. Posiadam budżet 1500 zł na całość. Wiem ze to nie wiele ale na pewno są jakieś możliwości. Sprzęt ma służyć głównie do słuchania muzyki, radia, oraz TV. Do starego amplitunera chce podpiąć adapter Bluetooth żeby włączać muzykę z telefonu. Staram się znaleźć praktyczny komplet. Myślałem o amplitunerze Yamaha RX-V 459 / 530 z głośnikami Magnat Quantum 673. Czy to dobre połączenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

A czemu amplituner kina domowego? Będziesz rozszerzał o resztę kolumn? Nie lepiej kupić wzmacniacz? Wówczas made in jaoan nie będzie jakaś wielka przeszkodą. Jak już celować w tamten okres to poluj jeszcze na tannoy m2 bo to dobre kolumienki. Te quantum to też kawał dobrego nie drogiego sprzętu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Czytałem wiele dobrych opinie o głośnikach tannoy m2. Więc je również rozważam. A jaki wzmacniacz byś proponował? Moje wymagania to typu podłączyć pod tv i dodać adapter Bluetooth. Nic więcej. Więcej jak 2 kolumn podstawkowych nie będzie bo nie mam miejsca i kobita by mnie zatlukla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.