Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  49 członków

Verictum Klub

Gość NEWNEW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

 

 

tutaj w grę wchodzi prawdopodobnie technologia kosmiczna :D Najdroższe wydaję się być to drewienko.

 

"Tak kompleksowe i skuteczne wyeliminowanie zakłóceń przez naszą pasywną filtrację pozwala dosłownie "wejść muzykom do pokoju". Realności wydarzeń muzycznych staje się tak namacalna, jak nigdy dotąd.

Muzyka nabiera kolorów, brył, faktury, dynamiki,przestrzenności, scena buduje się wszerz i w głąb, czystości i przejrzystości, a przede wszystkim naturalności. Dzięki tak kompleksowemu pozbyciu się zakłóceń odkryjesz pełny potencjał swojego systemu audio i świadomie zaczniesz rozwijać się na drodze słuchania i doceniania prawdziwej muzyki."

 

Chciałbym kiedyś wpaść na taki pomysł- tylko talent należy mieć wybitny :) Swoją drogą recenzję Pana P. również niczego sobie.....

 

Dobrze, że mnie nie stać bo by mi muzycy na głowę już weszli, nie tylko do pokoju ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

O ile da się wypatrzeć ze zdjęć, to w tej listwie nie ma żadnych elementów pracujących bezpośrednio na prądzie z sieci (poza samymi przewodami oczywiście), a tylko (zgodnie z informacją producenta) jest wkład pochłaniający fale elektromagnetyczne umieszczony w dolnej części obudowy. Plus opcjonalny dołączany "prosiaczek", czy jak tam nazwać te ładne nieduże cosie na kablu. Chciałbym wiedzieć, jaka kryje się za tym koncepcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Audio Video Show zadebiutują również nowe moduły niskotonowe - SVEDA CHUPACABRA!

 

Zasilane będą kablami sieciowymi Verictum Demiurg.

 

Na odsłuch zapraszamy do sali Dalia w Hotelu Golden Tulip,

post-13479-0-84809400-1510514100_thumb.jpg

post-13479-0-86557400-1510514107_thumb.jpeg

post-13479-0-19309200-1510514144_thumb.jpeg

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kabli Verictum nie słuchałem ale niedawno miałem x-bulka

którego sobie chwaliłem (opisałem na forum)...cholernik drogi ale

robi dobrą robotę - przynajmniej u mnie tak było

Zapraszam serdecznie na dłuższy odsłuch na AVS 2017 Hotel Golden Tulip Sala Magnolia w pokoju Grobel/Verictum.

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Na Audio Video Show zadebiutują również nowe moduły niskotonowe - SVEDA CHUPACABRA!

Zasilane będą kablami sieciowymi Verictum Demiurg.

 

To była całkiem dobra prezentacja muzyczna. Słychać profesjonalną genezę produktów Sveda. Jeśli za część tego efektu odpowiedzialne było Państwa okablowanie, to czemu nie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa.

 

Ostatecznie nasze kable Demiurg zasiliły listwę Cogirari "napędzającą" cały system Sveda/Fikus oraz bezpośrednio od listwy Lampizator Pacific DAC i Lampizator SuperKomputer. Ponadto do DAC-a, Superkomputera i listwy sieciowej były podpięte były filtry EMI/RFI X Bulk.

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie jest czasowo.

 

W zakresie zaprezentowania produktów najlepiej będzie skontaktować się bezpośrednio z Verictum np. za pośrednictwem naszej strony lub na priva.

Edytowane przez mark11

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam !

Czy firma nadal prosperuje ?, bo coś cicho w klubie.....ze swojej strony gratuluję marketingowej wirtuozerii, nie łatwo sprzedawać drewniane listwy po 20-50 tys. zł, czy kawałek druta zasilającego za ponad 30 kzł, a tu się udało !!! Szczere gratulacje !!! Naprawdę ! Nie ma tu krzty ironii !

Są w końcu ludzie, którzy to kupują do zwyczajnego systemiku płacąc za jednego druta wielokrotność  ceny systemu.....http://wpszoniak.pl/portfolio/testy-systemu-audio-3/

Jeszcze raz szczere gratulacje i pozdrawiam !

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Dołączam do klubu bo kupiłem niedawno X-Fuse do mojej lampowej końcówki mocy. Włączyłem ponownie wzmacniacz i ..... nie wierzę, zaraz ale co jest grane? niemożliwe, żeby bezpiecznik zrobił takie jaja! Nie ma możliwości zwrotu zwłaszcza jak ktoś słucha nagrań klasycznych, skrzypce wreszcie mają ten jedwabik jak na żywo. Jestem szczęśliwy. Niedługo zmówię sobie taki do mojego dac-a Wadia 321. Polecam koniecznie spróbujcie bo przecież można oddać chyba w szesnastu dniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, bo widziałem gdzieś zdjęcia "rozbebeszonego" X-fusa gdzie pod "owijką" z logo firmy ( to podobno jakiś super materiał tłumiący drgania) widać było zwyczajny ceramiczny bezpiecznik (wyglądał na taki za 50 groszy) owinięty kawałkiem miedzianej blaszki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synergistic Research też ma ceramiczne, prawdopodobnie ma podwykonawcę, tylko później u siebie robią CZARY, żeby miało to jakiś wpływ na brzmienie.

Podobnie Verictum, zmienia kapsle,  srebrzy je, poddaje bezpiecznik cryogenizacji w wersji X Fuse jeszcze odbija miedziana płytka i kawałkiem "skórki". Wersja X2 tego nie ma ?

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam, 

Panowie czy ktoś próbował owe bezpieczniki z krellem? Czy by sie nadawały? Mam wrażenie, że wiekszość ich używa do lampy. Obawiam sie, że przy bardzo jasnym i detalicznym krellu może być gorzej. 

Ps. Polecam sprawdzić kondycjoner masy od forumowego kolegi qubaqu czy jakoś tak. Testowałem jeszcze kedy cena była bardziej diy. Na allero do wyszukania qar czy jakoś tak.. Wpiszcie kondycjoner masy, taki garnek coś jak wasze tylko nie w drewienku. Polowa ceny a może was zaskoczyć "skutecznoscia"  w stosunku do verctuma. Sam mam 2 szt.  O ile wiem też wypożycza. Pozdrawiam Kubę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, arr napisał:

Panowie czy ktoś próbował owe bezpieczniki z krellem? Czy by sie nadawały? Mam wrażenie, że wiekszość ich używa do lampy. Obawiam sie, że przy bardzo jasnym i detalicznym krellu może być gorzej. 

Nie sądzę, bo X-Fuse raczej "ocieplaja" brzmienie.

Powinny się sprawdzić, a zawsze masz 18 dni na zwrot, tyle wystarczy by ocenić ich wpływ. 

Trzeba tylko podejść do testu po 2-3dni od włożenie bezpiecznika w gniazdo.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.