Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  49 członków

Verictum Klub

Gość NEWNEW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, ze nie da rady w takich warunkach.

 

Dlatego firma wypożycza produkty aż na 18 dni. Ze zwrotem nie ma problemu. ;)

Nie wiem ile firm pozwala na tak długie testowanie.

Myślę, że przez taki czas każdy sobie odpowie czy warto je zostawić.*

 

 

 

*jasne, ze warto! :)

Edytowane przez Balum Balum

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ciekawy jak można słuchać takich rzeczy na wystawie?

Na wystawie to się ogląda - a i to nie zawsze jest łatwe;-)

jak coś się chce posłuchać to trzeba u siebie i to na spokojnie..coby się nie pomylić..

Produkty Verictuma są baaardzo drogie - też uważam, że to przegięcie, jednak wpięcie dwóch bezpieczników w transport i Dac-a niestety dało bardzo pozytywny efekt - powtarzalny, więc nie było tu pomyłki;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajecie mi tu Panowie rady jak jakiemuś nowicjuszowi. Na AVS byłem nie raz. Wiem jak tam jest.

Zawsze mam wynajęty pokój w Sobieskim i masę czasu na to aby w spokoju posłuchać tego czego chcę. Gdybym miał ganiać po wystawie z wywieszonym jęzorem to w ogóle bym nie brał udziału w takiej imprezie.

Dogadanie się z wystawcą na odsłuch przed lub po godzinach otwarcia też nie stanowi żadnego problemu.

Jeśli produkty Verictum działają i mają wpływ na dźwięk systemu to będzie to słyszalne nawet w takich warunkach jakie panują na AVS pod warunkiem, że to będzie system, który cokolwiek pokazuje.

Nie zamierzam na podstawie takiego odsłuchu podejmować wiążących decyzji.

 

Grzecznie spytałem czy ktoś wie, czy w ogóle jakieś produkty tej firmy gdzieś się pojawią - a tu "masz ci babo placek"

Ceny. No cóż - są jakie są. Podoba mi się, stać mnie - kupuję. Podoba mi się - nie stać mnie - trudno, trochę poryczę i mi przejdzie. To nie jest powód do "darcia szat".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajecie mi tu Panowie rady jak jakiemuś nowicjuszowi.

Raczej chodzi o to, że nawet nie wiadomo jak dobre akcesoria słuchane w obcym Ci systemie i pokoju/akustyce uniemożliwiają wyciąganie jakichkolwiek wniosków - chyba, że odbędą się tam przepinania kabli/wymiany bezpieczników... ale tylko całościowo dobry dźwięk prezentacji może Cię zachęcić do odsłuchów poszczególnych elementów. I tylko tyle. I aż tyle;-)

ie stać mnie - trudno, trochę poryczę i mi przejdzie. To nie jest powód do "darcia szat".

Pewnie - drzeć szkoda - lepiej zastawić w lombardzie i dołożyć do wymarzonych zabawek!

 

Na tegorocznym AVS nie będzie produktów Verictum.

 

Szkoda - w tamtym bodajże roku była całkiem udana prezentacja i możliwość porozmawiania z Twórcami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi o to, że nawet nie wiadomo jak dobre akcesoria słuchane w obcym Ci systemie i pokoju/akustyce uniemożliwiają wyciąganie jakichkolwiek wniosków - chyba, że odbędą się tam przepinania kabli/wymiany bezpieczników... ale tylko całościowo dobry dźwięk prezentacji może Cię zachęcić do odsłuchów poszczególnych elementów. I tylko tyle. I aż tyle;-)

 

Pewnie - drzeć szkoda - lepiej zastawić w lombardzie i dołożyć do wymarzonych zabawek!

 

 

Szkoda - w tamtym bodajże roku była całkiem udana prezentacja i możliwość porozmawiania z Twórcami....

 

 

Witoldzie zawsze pozostają do dyspozycji, także telefonicznie :)

 

Kolego Mark11 dzięki za konkretną odpowiedź. Szkoda.

Kolego Wit-told. Ja to wszystko wiem nie mniej jednak dzięki za rady.

Szaty zostawię na zaś. :-))

Pozdrawiam

 

 

Dajecie mi tu Panowie rady jak jakiemuś nowicjuszowi. Na AVS byłem nie raz. Wiem jak tam jest.

Zawsze mam wynajęty pokój w Sobieskim i masę czasu na to aby w spokoju posłuchać tego czego chcę. Gdybym miał ganiać po wystawie z wywieszonym jęzorem to w ogóle bym nie brał udziału w takiej imprezie.

Dogadanie się z wystawcą na odsłuch przed lub po godzinach otwarcia też nie stanowi żadnego problemu.

Jeśli produkty Verictum działają i mają wpływ na dźwięk systemu to będzie to słyszalne nawet w takich warunkach jakie panują na AVS pod warunkiem, że to będzie system, który cokolwiek pokazuje.

Nie zamierzam na podstawie takiego odsłuchu podejmować wiążących decyzji.

 

Grzecznie spytałem czy ktoś wie, czy w ogóle jakieś produkty tej firmy gdzieś się pojawią - a tu "masz ci babo placek"

Ceny. No cóż - są jakie są. Podoba mi się, stać mnie - kupuję. Podoba mi się - nie stać mnie - trudno, trochę poryczę i mi przejdzie. To nie jest powód do "darcia szat".

Pozdrawiam

 

 

Nie ma żadnego problemu z odsłuchem we własnym systemie i co za tym idzie w kontrolowanych warunkach. Można bowiem wypożyczyć produkty lub umówić się bez żadnych zobowiązań na prezentację we własnym systemie.

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożyłem X Fuse który był w CD (obecnie służy jako transport CD) do DAC'a, służącego teraz jako główne źródło.

 

I powiem Wam, że to jednak świetne bezpieczniki są.

Gęba się cieszy jak człowiek słucha po takim mini upgrade. :)

Czy warte swojej ceny? Dla mnie zdecydowanie tak!

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Witoldzie zawsze pozostają do dyspozycji, także telefonicznie :)

 

 

 

 

 

Nie ma żadnego problemu z odsłuchem we własnym systemie i co za tym idzie w kontrolowanych warunkach. Można bowiem wypożyczyć produkty lub umówić się bez żadnych zobowiązań na prezentację we własnym systemie.

Panie Marku,

 

Naprawdę czy nie lepiej byłoby się oznaczyć już jako Verictum i branża???

Piszę to bez złośliwości ..tak będzie uczciwiej ..

Edytowane przez Diogenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Panowie i Panie wiecie kto jest oficjalnym dystrybutorem Verictum na Polskę (informacja ze strony producenta http://www.verictum.pl/dystrybucja ):

 

 

Bazodrut Wiesław Nadworski

Ul. 1 Maja 5a/1

84-300 Lębork

 

Telefon: +48 502 573 030

E-mail: [email protected]

 

Gratuluje i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Zapraszamy do Hotelu Golden Tulip w Warszawie Sala: Magnolia.

 

Arbiter - premiera nowego kabla zasilającego odbędzie się podczas Audio Video Show 2017.

 

Verictum zaprezentuje podczas tegorocznej wystawy kompleksowy zestaw zasilający oraz zestaw eliminujący zakłócenia EMI/RFI.

Kabel zasilający Demiurg. listwa sieciowa Cogitari współpracującą z filtrem X Bulk Gold. Do listwy będzie podłączony system audio za pośrednictwem kabli Arbiter i Demiurg.

X Bulki Silver i X Blocki będą odpowiedzialne za eliminację zakłóceń EMI/RFI każdego urządzenia systemu. Bezpieczniki X Fuse i X2 będą zainstalowane w każdym urządzeniu systemu.

 

System współpracujący prezentowany przez Grobel Audio:

gramofon DaVinciAudio Labs AAS Gabriel MK2

końcówki mocy Jadis JA200 MK2 na lampach KT150

przedwzmacniacz Jadis JP80 MC Anniversary

kolumny Franco Serblin Studio Ktema

przedwzmacniacz gramofonowy Thöress.

post-13479-0-08318000-1508695237_thumb.jpeg

post-13479-0-27181900-1508695247_thumb.jpeg

post-13479-0-77921500-1508695258_thumb.jpeg

Edytowane przez mark11

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Premiera: Lampizator Pacific DAC

 

 

 

LampizatOr to obecnie jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek hi-end za granicą. Podczas Audio Video Show 2017 będzie miała miejsce europejska premiera topowego przetwornika LampizatOra: Pacific DAC.

 

Na odsłuch zapraszamy do sali Dalia w Hotelu Golden Tulip, razem z kolumnami Sveda Audio.

 

Zasilanie systemu zapewnią produkty Vercitum:

 

-listwa sieciowa Cogitari

-kable sieciowe Demiurg i premierowo Arbiter

-filtrację zakłóceń EMI/RFI filtry X Bulk Silver i Gold oraz X Block.

 

Zapraszamy!

post-13479-0-94569100-1509999928_thumb.jpg

post-13479-0-41167000-1509999973_thumb.jpg

post-13479-0-95005100-1510000128_thumb.jpg

post-13479-0-36592400-1510000172_thumb.jpg

post-13479-0-06048800-1510000191_thumb.jpg

„Pomnij, że sąd laika, gdy mówi o dziele

O dziele mówi mało; o laiku – wiele!”

— Henryk Elzenberg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są ceny owych produktów firmy Vercitum ?

Wydają się dość sensownie rozwiązane.

 

Kabel AC Demirug - 34 000pln, tańsza listwa AC Cogitari - 22 000pln, droższa listwa AC Gnosis - chyba ok 50 000pln.

Edytowane przez Audio Forever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile?????

To jest jakaś hucpa proszę państwa.

Przy tak wysoko zaawansowanej technologi, to są ceny okazyjne ;)))))

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Przy tak wysoko zaawansowanej technologi, to są ceny okazyjne ;)))))

 

tutaj w grę wchodzi prawdopodobnie technologia kosmiczna :D Najdroższe wydaję się być to drewienko.

 

"Tak kompleksowe i skuteczne wyeliminowanie zakłóceń przez naszą pasywną filtrację pozwala dosłownie "wejść muzykom do pokoju". Realności wydarzeń muzycznych staje się tak namacalna, jak nigdy dotąd.

Muzyka nabiera kolorów, brył, faktury, dynamiki,przestrzenności, scena buduje się wszerz i w głąb, czystości i przejrzystości, a przede wszystkim naturalności. Dzięki tak kompleksowemu pozbyciu się zakłóceń odkryjesz pełny potencjał swojego systemu audio i świadomie zaczniesz rozwijać się na drodze słuchania i doceniania prawdziwej muzyki."

 

Chciałbym kiedyś wpaść na taki pomysł- tylko talent należy mieć wybitny :) Swoją drogą recenzję Pana P. również niczego sobie.....

Edytowane przez Kukawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej firma się powinna nazywać Perrectum.

Bo z tymi cenami to ewidentnie chcą klienta wydupczyć.

Buahahahaha

Dystrybutorem w UK jest G point, znaczy punkt G!

 

Premiera: Lampizator Pacific DAC

 

 

 

LampizatOr to obecnie jedna z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek hi-end za granicą. Podczas Audio Video Show 2017 będzie miała miejsce europejska premiera topowego przetwornika LampizatOra: Pacific DAC.

 

Na odsłuch zapraszamy do sali Dalia w Hotelu Golden Tulip, razem z kolumnami Sveda Audio.

 

Zasilanie systemu zapewnią produkty Vercitum:

 

-listwa sieciowa Cogitari

-kable sieciowe Demiurg i premierowo Arbiter

-filtrację zakłóceń EMI/RFI filtry X Bulk Silver i Gold oraz X Block.

 

Zapraszamy!

Wreszcie zestaw dwóch magików. Obydwaj kochają deseczki...

 

Panowie i Panie wiecie kto jest oficjalnym dystrybutorem Verictum na Polskę (informacja ze strony producenta http://www.verictum.pl/dystrybucja ):

 

 

Bazodrut Wiesław Nadworski

Ul. 1 Maja 5a/1

84-300 Lębork

 

Telefon: +48 502 573 030

E-mail: [email protected]

 

Gratuluje i powodzenia

To wiele wyjaśnia. Lepszej rekomendacji nie potrzeba :)

Były oficjalny i obecny nieoficjalny dystrybutor Lamizatorków.

 

Jeden z produktów przyda nam się na mistrzostwach w Rosji. Własny arbiter!

http://www.verictum.pl/produkty/kable-sieciowe/39_arbiter

Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.