Skocz do zawartości
IGNORED

Pomoc w wyborze zestawu do kd.


Fafel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem nowym uzytkownikiem tego forum, a takze poczatkujacym jesli chodzi o sprawy audio/video. Zatem jak kazdy laik zwracam sie do bardziej doswiadczonych o pare wskazowek i rad. Zgodnie z zasada wszystkich forow wpierw przetrzasnalem jego znaczna czesc a takze obeznalem sie z 'szukaj' (dla nadgorliwych coby nie bylo) i bylem w paru sklepach ze sprzetem. Jako tako pozwolilo mi to wyrobic sobie zdanie na temat niektorych produktow. Mam juz z lekka dosyc mojego amatorskiego kina - komp, miniwieza + projektor i chcialem zakupic wreszcie cos porzadniejszego. Oczywiscie jak kazdy chce cos dobrego za umiarkowana cene :). Chcialbym nie przekroczyc 4 tys. Za kino sluzy mi bardzo przytulny stryszek powiedzmy circa about 42m2 (plus jakies odnogi ale uznajmy ze ich nie ma :), mieciutka kanapka i projektor z ekranem 3x2.

 

Im bardziej czlowiek zaglebia sie w temat ceny zestawow wzrastaja, a wybor staje sie coraz trudniejszy. Jednak co mnie najbardziej przekonuje w tej chwili.

Odtwarzacz: Bellwood (Zalezy mi na Divx, Yamaha s550 chyba sie do tego nie nadaje) - czy z tym odtwarzaczem moge liczyc na dostateczna jakosc obrazu zarowno z divxem jak i dvd (w koncu dvd to jest glowne przeznaczenie playera)

 

Amplituner: Z pewnoscia Yamaha rx v x50. Narazie mysle o 450. Moze bardziej oplaca sie kupic 550? 650? Tutaj ogladam sie na allegro. Czy kupno u przemytnika jest zbyt duzym ryzkiem? Sa to na tyle awaryjne modele, ze brak gwarancji moze doskwierac?

 

Glosniki: Z taka cene to wyzwanie wybrac cos dobrego, ale narazie najbardziej przekonuje mnie KODA f51. Czy ten zestaw wystarczy do takiego pomieszczenia? Kusi mnie tez WHARFEDALE Diamond.. Jednak tu trzeba by troche dolozyc. Czy roznica jakosci jest duzo wieksza by kupic diamondy?

 

Kable: O tym nie mam pojecia koszty/jakosc.

 

Licze na jakas ocene powyzszego zestawu, rady, wskazowki - z gory dzieki. Pozdrawiam Fafel

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacy tam z nich przemytnicy :))) prywatni importerzy sie mowi. przy okazji z reguly dostajesz gwarancje europejska (na zasadzie, jakbys sam sobie np. z niemiec przywiozl) tak ze wystarczy, jak ograniczysz sie do znalezienia dobrego importera i zorientowania sie w tym, ktora marka ma jaki serwis w pl i czy akceptuje europejska gwarancje. oczywiscie niespelnienie tych warunkow raczej dyskredytuje marke.

 

co do sprzetu - na pewno doradza ci lepsi ode mnie. moge jedynie dac dwie wskazowki: odsluchuj sam i wybierz to, co ci najlepiej gra, nie czytaj za duzo recenzji, bo czasem potrafia wode z mozgu zrobic. jesli nie masz wolnego czasu na jakies pol roku, to wybierz jeden element zestawu, ktory ci najbardziej pasuje (chyba juz wybrales) i dobieraj reszte do niego. jesli nie zdecydujesz sie na jakis punkt wyjscia (np. av yamahy) to dostepna ilosc kombinacji sprzetu przerosnie twoje mozliwosci odsluchowe i dostaniesz kocipiętki ;)

 

z wlasnego doswiadczenia moge polecic w segmencie entry kable XLO. ich cena nie przyprawia o zawrot glowy i nie frustruja "niefirmowoscia" :) w kategorii sprzetu, z ktorym przyjdzie ci sie zmierzyc stanowic beda chyba jeden z ciekawszych wyborow.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na upartego, gdybym mial jeszcze polecic jakis sprzet - zwroc uwage na dvd samsunga HD745. za cene ok. 700. imho stosunek mozliwosci do ceny jest niezly. bellwooda z autopsji nie znam, ale zetknalem sie z recenzjami z kategorii "porazka"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bierzesz pod uwage tagrze uzywane ampli ale wizualnie i techniczne jak nowe to do takiego pomieszczenia polecam Ci Yamahe 640.Mam akurat do sprzedania za 1450zł.Jesli jestes zainteresowany to pisz na priv gg 4542486.

 

P.S nie zainteresowani niech oleja tego posta;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z taka cene to wyzwanie wybrac cos dobrego, ale narazie najbardziej przekonuje mnie KODA f51"

 

polecam ten model kolumn do KD.W tej cenie to naprawde niezłe kolumny.Zwłaszcza do KD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam, iz bardzo dobrym wyborem moze okazac sie zakup amplitunera kody av-505, ktory jest nieco tanszy od yamahy (sugerowana cena 1299) i co najwazniejsze, nie jest gorszym amplitunerem - jak co niektorym moze sie wydawac, a szczegolnie tym, ktorzy przywiazani sa do etykietek typu yamaha, sony, denon itd..

 

co do kolumn...na allegro (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) jest nie lada okazja, za 999 mozna zakupic pare tdl-i rtl3 se. sa to kolumny o klase wyzej, anizeli kody, wharfedale, eltax itd. potem mozna zaopatrzyc sie w dalsze elementy zestawu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"uwazam, iz bardzo dobrym wyborem moze okazac sie zakup amplitunera kody av-505, ktory jest nieco tanszy od yamahy (sugerowana cena 1299) i co najwazniejsze, nie jest gorszym amplitunerem - jak co niektorym moze sie wydawac, a szczegolnie tym, ktorzy przywiazani sa do etykietek typu yamaha, sony, denon itd.. "

 

gadasz głupoty kolego.Słyszałem ampli Kody i to jest poprostu zabawka w porównaniu do ampli Yamahy,denon,onkyo cz tez H/K,wiec daruj sobie tych porównań.I porównujesz go do modeli 640,650?? jest tak to bez komentarza..........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to sobie kupic mercedesa zamiast fiata. Tylko.. No psia krew nie stac mnie na mercedesa. Problem nie polega na wskazaniu co jest najlepsze. Bo to jest dosyc proste. Gorzej wskazac co jest najlepsze za taka cene.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gadasz głupoty kolego.Słyszałem ampli Kody i to jest poprostu zabawka w porównaniu do ampli Yamahy,denon,onkyo cz tez H/K,wiec daruj sobie tych porównań.I porównujesz go do modeli 640,650?? jest tak to bez komentarza.........."

 

uderz w stol a nozyce sie odezwa. zaraz mi powiesz, ze tdl-e to zabawka w porownaniu z kodami, jamo, eltaxami itd. ja rowniez slyszalem plastikowe yamahy i jakos sie nie zachwycilem. to jest twoje zdanie i masz do niego calkowite prawo, tak samo jak ja. a to, ze co niektorym podobaja sie rozne swiecidelka i bajery, ktorych niema koda to juz na to nic nie poradze. oprocz kolejnych watow i dekoderow yamaha nie oferuje niczego, co nie mialaby koda. ale tak to juz jest z tymi, co trzymaja sie etykietek i nie moga wychylic nosa (albo nie chca, bo co powiedza inni) poza ich ramki. nie zastanawia cie fakt dlaczego wybralem wlasnie kode majac do wyboru rowniez yamahe, czy tez denona. czy nie slysze tego, co ty? czy nie dostrzegam ich nagannego wykonania? zaznaczam, iz nie chodzilo tu o brak pieniedzy, bo te akurat mialem. podziel sie spostrzezeniami i powiedz, co dyskwalifikuje av-505.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wogóle Koda to zabawki - myslę córce kupić na gwiazdkę

bo jak na 10 lat to nie jest jeszcze wymagająca"

 

zapewne to zabawki i powinny stac, jak ktos juz to tu powiedzial, w supermarketach, z tymze, jak narazie, w sypermarketach stoja yamahy i denony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najlepiej to sobie kupic mercedesa zamiast fiata. Tylko.. No psia krew nie stac mnie na mercedesa. Problem nie polega na wskazaniu co jest najlepsze. Bo to jest dosyc proste. Gorzej wskazac co jest najlepsze za taka cene."

 

 

dokladnie, w tej cenie av-505 niema konkurenta, a dodanie paru setek do yamahy nie wniesie nic do dzwieku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec myslac tak jak tomek93(to data urodzenia ? :) ) na przykłądzie samochodów: Mam malucha wiec po co dokładac pare setek na mercedesa jak maluchem tak samo sie jeżdzi :D.A poza tym to najlepiej Fafel idz do sklepu posłuchaj np Y640 albo 650 i Kody av-505 i sam przekonaj sie co bedzie lepsze i czy bedzie warte dołorzenia pieniedzy.W przypadku 640 jak bys brał pod uwage moja oferte to dokładasz zaledwie 150zł bo taka jest róznica miedzy Koda i masz całkiem innej klasy ampli.No ale decyzja nalezy do ciebie.Maluch czy mercedes nie wiele drozszy:).A co do TDL to słyszałem opinie ze kolumny w swojej klasie cenowej sa beznadziejne,dlatego na allegro sa tak sprzedawane za ceny "promocyjne".Moim zdaniem Wharfedale beda lepsze.

 

Pozdr

 

 

P.S za niedługo na forum wejda napalency i beda porównywac stare Unitry do ampli Yamahy czy tez innych czołowych producentów elektroniki;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S upsss..... sorki,zwracam honor,co do kolumn to sie pomyliłem.Chodziło mi o firme GLD a nie TDL.TDL to porzadne skrzynki.To chyba przez ten rózowy szum którym mecze moje kolumny od 5 godz zeby je wygrzac:D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec myslac tak jak tomek93(to data urodzenia ? :) ) na przykłądzie samochodów: Mam malucha wiec po co dokładac pare setek na mercedesa jak maluchem tak samo sie jeżdzi :D.A poza tym to najlepiej Fafel idz do sklepu posłuchaj np Y640 albo 650 i Kody av-505 i sam przekonaj sie co bedzie lepsze i czy bedzie warte dołorzenia pieniedzy.W przypadku 640 jak bys brał pod uwage moja oferte to dokładasz zaledwie 150zł bo taka jest róznica miedzy Koda i masz całkiem innej klasy ampli.No ale decyzja nalezy do ciebie.Maluch czy mercedes nie wiele drozszy:).A co do TDL to słyszałem opinie ze kolumny w swojej klasie cenowej sa beznadziejne,dlatego na allegro sa tak sprzedawane za ceny "promocyjne".Moim zdaniem Wharfedale beda lepsze.

 

elefan, tomek93 nie mysli tak jak chcialbys aby myslal. 93 to nie data urodzenia, a liczbowa wartosc greckiego slowa thelema. a porownanie yamahy i kody do mercedesa i malucha jest, delikatnie mowiac, nieporozumieniem. prosilem byc podal przyczyny dlaczego av-505 jest gorszy od yamahy np. 640, ale jak widze nie potrafisz tego zrobic. a wiec twoje pisanie, ze yamaha to inna klasa nizli koda jest bezpodstawne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"prosilem byc podal przyczyny dlaczego av-505 jest gorszy od yamahy np. 640, ale jak widze nie potrafisz tego zrobic. a wiec twoje pisanie, ze yamaha to inna klasa nizli koda jest bezpodstawne."

 

Nie no mam wrazenie ze sobie zarty robisz:).Słuchaj juz napisałem wczesniej ze słuchałem obu ampli,czy to Ci nie wystarcza?!?!? Napisałem ze Koda przy Yamasze 440(450) jest słaba a co dopiero przy y640.Poza tym to inna klasa wogóle,wiec nawet nie wypada porównywac ich do siebie.Mam wrazenie ze albo nie słuchałes nic poza ampli Koda av-505 i uwazasz ze masz najlepsze ampli za te pieniadze albo z Ciebie taki prowokant jest.

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S odnosnie jeszcze porównan motoryzacyjnych.Wiec Koda to taki Daewoo a Yamaha to Honda,Bedzie tak?? czy tez na odwrót tomku :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jednak koda to kia a yamaha to acura? Kwestia gustu. Ucho uchu nierowne. Wracajac do tematu. Jest ktos kto moze rozwiac moje watpliwosci co do bellwooda? Ampla chyba wybiore yamahe bo ma ladniejsza nazwe, a ludzie beda myslec ze mam motor w domku. (i raczej 650).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Słuchaj juz napisałem wczesniej ze słuchałem obu ampli,czy to Ci nie wystarcza?!?!? Napisałem ze Koda przy Yamasze 440(450) jest słaba a co dopiero przy y640.Poza tym to inna klasa wogóle,wiec nawet nie wypada porównywac ich do siebie.Mam wrazenie ze albo nie słuchałes nic poza ampli Koda av-505 i uwazasz ze masz najlepsze ampli za te pieniadze albo z Ciebie taki prowokant jest."

 

gdybym mial wierzyc kazdemu na slowo to daleko bym nie zaszedl. ja rowiez, tak jak napisalem, odsluchiwalem yamahe z roznymi kolumnami i stwierdzilem, iz nie przewyzsza ona kody jesli chodzi o jakosc dzwieku. jedynie ma wiecej bajerow, ale te sa dla dzieci. i jesli o klasie swiadczy li tylko etykietka to byc moze tak jest. rowniez moge powiedziec o tobie, ze nie sluchales niczego poza yamaha i uwazasz, ze jest to szczyt mozliwosci.

 

ale ok, nie bede juz sie spieral, bo nie o to mi chodzilo, chcialem wyrazic jedynie swoja opinie. i mimo wszystko nadal uwazam i apli av 505 jest godny polecenia i niczym nie odbiega od yamahy czy denona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fafel,zaoszczedz i kup ode mnie y640.Słyszałem ze ponoc lepsza seria od 50xx,no ale sam nie sprawdzałem.Wymieniam na wzmak stereo poniewaz przechodze z KD na stereo,bo za mały pokój mam itd,szerzej pisałem o tym na forum wczesniej.Jesli chodzi o jej stan to nie masz sie co bac, jest jak ze sklepu,praktycznie jak nowy,wiec polecam,ma dopiero jakies 8 miesiecy.Wiec jak jestes zainteresowany to pisz na priva zeby forum nie zasmiecac.Sprzedałem juz głosniki pewnej osobie z tego forum i było wszystko ok.Jak cos to mozesz posłuchac,pomacac,poogladac jesli masz niedaleko do Krakowa.I za sama nazwe gwarantuje Ci ze nie zapłącisz,trzeba naprawde nie uwaznie odsłuchiwac ampli zeby stwierdzic ze np Koda to to samo co Yamaha:).I napewno jest to cos jak Honda Accord a Koda wymieniona prze Tomka to taki Daewoo Lanos:)(bez obrazy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ale ok, nie bede juz sie spieral, bo nie o to mi chodzilo, chcialem wyrazic jedynie swoja opinie"

 

ok,to bardzo fajnie ze sie juz ze mna nie spierasz,bo naprawde nie ma sensu jak wszyscy wiedza co jest grane;) wiec niech tak pozostanie......... i niech Twój ampli Koda słurzy Ci jak najdłurzej...........

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bellwooda od 6 miesięcy. Jeżeli chodzi o oglądanie divx-ów na tv nie ma chyba lepszego odtwarzacza, jest jeszcze manta DVD-007 Emperor ale jeszcze mu trochę brakuje kosztuje 300 zł. Rozumiem że chcesz podłączyć DVD do projektora. Bellwood ma jedynie wyjście svideo i scart (trzeba będzie prawdopodobnie dokupić jakąś przejściówkę). Obraz na tv jest dobry na pewno lepszy niż z komputera. Co do awaryjności to zależy jak trafisz.

Poczytaj forum bellwooda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . W większości problemy sprowadzają się do niewiedzy, kiepskiej nagrywarki słabej jakości płyt (film przeskakuje co kilka sekund albo się nie odtwarza). Są i poważniejsze kłopoty jak wieszanie się po paru minutach pracy (u paru osób).

Nie odtwarza divxa z opcją Qpel.

Generalnie jestem zadowolony nie zdarzył mi się jeszcze żaden problem (poza qpel).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fafel, zrob jak uwazasz, ale niedaj sie zwiesc etykietkom i marketingowym dzialaniom elfana.

 

mam nadzieje elfan, iz nowy sprzet bardziej cie zadowoli niz obecny, ale czego mozna bylo czekiwac po y640 + kody f51.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Fafel

A teraz coś z zupelnie innej beczki.

Jaką wysokość ma strych? 42 metry^2 (+odnogi) *2,5 m to może być dużo za dużo jak na tani amplituner KD. A może amplituner z wyjściami preout (Denon 1905??) + końcówka mocy (na początek fronty)??

Kody F51 do takiego pomieszczenia pewnie też będą za słabe.

 

Poza tym pewnie czytałeś, ale nie zaszkodzi sprawdzić ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze co do DVD

 

Ukazały się nowe firmware do Y550 i P575 - zmieniono (dodano) obsługę napisów.

 

I żeby jeszcze trochę namącić - Samsung HD745 - Divx,SACD,DVD-Audio. Dużo się teraz pisze o nim na forum (in plus) chociaż mało kto go widział ;). Jak masz w projektorze wejście DVI, to może być dodatkowy plus.

 

Z tym, że aktualizacje oprogramowania (oficjalne) nie będą przy tych odtwarzaczach tak częste jak przy Belwoodzie. Nieoficjalne sa chyba dużo lepsze od producenckich - nie ma to jak DIY. :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A może amplituner z wyjściami preout (Denon 1905??) + końcówka mocy (na początek fronty)??"

 

dobry pomysł.Ale przypomne ze moja y640 tez ma pre out na koncówke:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mam nadzieje elfan, iz nowy sprzet bardziej cie zadowoli niz obecny, ale czego mozna bylo czekiwac po y640 + kody f51."

 

Koles,bo juz mnie zaczynasz wkurzac,miałes sie juz nie sprzeczac a robisz to dalej i to w taki troche prostacki sposób.Sprzedaje y640 nie ze wzgledu na to ze jest słabym ampli ale z tego powodu a którym juz nie forum wczesniej mówiłem,zmieniam poprostu zainteresowania,i mi 6 koncówek mocy nie bedzie potrzebne na 2 kolumny.Przypuszałem cos ze w taki sposób bedziesz chciał mnie sporowokowac.A wiadomym chyba jest tagże i dla Ciebie(chociaz patrzac na te twoje porównania to nie do konca) ze wzmak stereo np Creek,Rotel,cz Nad za około 2000zł bedzie nie porównywalnie lepszy od ampli Y640 za 2500zł.No chyba ze Twoim zdaniem lepszy od tych wzmaków jest Twój ampli Kody.Wiec lepiej juz mnie tak nędznie nie prowokój bo zaczyna sie robic juz to dziecinne i żałosne,przypomina mi to pewnego uczestnika (kaszana) co w podobny sposób sie tak wyzywał na forum jakie on to ma ampli fajnie(sony) i dlaczego jego sprzet jest dyskryminowany.Wiec naprawde oszczedz sobie tych polemik, na temat co jest lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rozumiem że chcesz podłączyć DVD do projektora. Bellwood ma jedynie wyjście svideo i scart (trzeba będzie prawdopodobnie dokupić jakąś przejściówkę)."

Svideo to wiem co to jest tylko kabelka nie mam narazie. A scart to cio? Staram sie bardzo ale jeszcze nie do konca rozumiem terminologie. To tylek mojego projektora. epson sprzed paru lat ale jak wspominam motoracera z ustawiona centralnie suszarka do wlosow to sie lezka w oku kreci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"Jaką wysokość ma strych? "

2.5 m ale gnieniegdzie sa spadki. Tak to wyglada:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"A może amplituner z wyjściami preout (Denon 1905??) + końcówka mocy (na początek fronty)??"

UWAGA LAIK: Co to sa wyjscia preout? Ma to Y 650?

 

"Kody F51 do takiego pomieszczenia pewnie też będą za słabe."

Jaka jest proponowana moc glosnikow do takiego pomieszczenia?

 

"Ukazały się nowe firmware do Y550 i P575 - zmieniono (dodano) obsługę napisów"

Ale chyba nie zaczely czytac napisow z txt z polskimi krzaczkami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.